Sayfa 1404 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 404 904 1304 1354 1394 1402 1403 1404 1405 1406 1414 1454 1504 1904 2404 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 35,076 ile 35,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Faruk UYSAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Ligler bir an evvel başlasa iyi olacak... Bu transfer sezonu özellikle Serdar'ın durumu bizi çok yordu. Güzel bir başlangıç yapabilirsek -ki inşallah yaparız-dikkatimiz dağılır biraz olsun rahatlarız belki.

Çakıroğlu İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı son_mesaj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -----------------onur------------

-----medel-----durica-----

joe--------kuco----------sosa---------mas

------sisokko-------yazici--------castillo---

-----------------burak-------------------------
    hayali bile güzel rakiplere aklımıza gelebilecek bütün fantezileri uygular
    aynen aynen

Nereden
    Tekirdağ

Alıntı Çakıroğlu İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayali bile güzel rakiplere aklımıza gelebilecek bütün fantezileri uygular
    hem mucadeleci hem de üretken bir takım.

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

fiko sözüm ona değer verdiğim başkanlardandı.

ama şu lafıda duyunca bunun DA .... KAKLMIIŞ

geçen bir kanalın yayınına bağlandı

spiker kadın soruyor

merhaba ilk söze lens ile başlayalım

başkanım lensi sorABİLİRMİYİM

CEVAP : SORAMAZSIN

BEN OLSAM O KIZIN YERİNE HADİ İYİ AKŞAMLAR

DERDİM.

ULAKALIK SAYGISIZLIK HAT SAFHADA AZİZ OLMA YOLUNDA İLERLİYOR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Bjk li lens Medelemi telefonla arayacak?

İtalyan gazetesi La gazetta della sport 2-3 gune transferin sonuçlanabilecegini
    Interin 5 istediği,Bjk nin 4 verdiği, herkes bilirki bu pazarlık 4,5euroya biter.

haftalardır ugraştıgımız medel transferini yıllardır Rusyadan gelemeyen serdar Taşçı içinmi sonlardırdık?

Kamer' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ermanusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bjk li lens Medelemi telefonla arayacak?

İtalyan gazetesi La gazetta della sport 2-3 gune transferin sonuçlanabilecegini
    Interin 5 istediği,Bjk nin 4 verdiği, herkes bilirki bu pazarlık 4,5euroya biter.

haftalardır ugraştıgımız medel transferini yıllardır Rusyadan gelemeyen serdar Taşçı içinmi sonlardırdık?
    Kulüple anlaşmıştık , Medel işi yokuşa sürünce bizimkiler de rest çekti belli ki . Haklı da bi rest bence , buraya gelmek istemeyen oyuncuya daha fazla para verip getirmeye çalışmak hüsranla sonuçlandı bugüne kadar .

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Medel bir MASCHERANO değil.
    Adam kariyerinde 20 mac stoper oynadi Interde.
    Ki stoperde fahiş hatalar da yaptı.
    Herkes pitbull gibi hırslı filan diye istiyorda.
    Ben başından beri olmasini istemiyordum.
    İsabet de oldu gelmek istemeyerek.
    Benim nacizane fikrim bu.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Medel bir MASCHERANO değil.
    Adam kariyerinde 20 mac stoper oynadi Interde.
    Ki stoperde fahiş hatalar da yaptı.
    Herkes pitbull gibi hırslı filan diye istiyorda.
    Ben başından beri olmasini istemiyordum.
    İsabet de oldu gelmek istemeyerek.
    Benim nacizane fikrim bu.

aynen öyle..millet mascherano sanior..okadar Klas bir oyuncu degil..ama hizi ve cevik olmasi onu baya fayadali yapardi...yapacak birsey yok
    Sevinelim diye sevmedik.....

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Forum furyası=
    Biri bir görüş/ yorum paylaşır; aynı fikri içinde yaşayıp yazamayanlar ( ilkokulda doğru cevabı bilip parmak kaldıramayanlar vardır hani) fikir paylaşılıp hele ki yoğun destek görürse bir akım başlatırlar adeta... Mübağlalar..., argolar...hatta küfürlere varır bu cesaret taşması..

Soru şuydu = S. İnan gelmeli mi...?
    Bu kapıdan ne hainlikleri, zararları olanlar gelip geçmiş, hatta alkışlanmıştır...!!!
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Nereden
    Bursa

Kaynak A Spor Mehmet Yilmaz.
    Bugun futbolculara 21 milyon Tl odeme yapıldı. Gecen yildan kalan ve bu dönemki tum alacaklar ödendi.

Bu çok iyi oldu..

Çağdaş DENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atılmadı sanırım, başkan bir transfer daha yapıp ikisine birden imza töreni mi planlıyor acaba
    bence imza töreni denizde gemide olacak...
    "Eğer yasalara saygı gösterilmesini istiyorsak, önce saygı gösterilecek yasalar yapmak lazımdır."
    Louis D. Brandeis

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Serdarinşallah iyi bir oyuncudur. O kadar uğraştan sonra bi de kötü çıkarsa vay halimize.
    "İnandığı gibi yaşamayan, yaşadığı gibi inanmaya başlar"

mustafa08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı zahido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Serdarinşallah iyi bir oyuncudur. O kadar uğraştan sonra bi de kötü çıkarsa vay halimize.
    Serdar kesinlikle cok iyi bir oyuncu, süphen olmasin..
    Trabzonspor 1967

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lens'i de alıyorlarmış. Bjk ligin ağır favorisi oldu maalesef...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Transfer News Live‏ @DeadlineDayLive
    £30m Tottenham midfielder Moussa Sissoko is in talks over a loan move to Turkish side Trabzonspor. (Source: Evening Chronicle)

890 bin takipçili bir site.Ne diyor ki ? Google net açıklamıyor.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Reha Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transfer News Live‏ @DeadlineDayLive
    £30m Tottenham midfielder Moussa Sissoko is in talks over a loan move to Turkish side Trabzonspor. (Source: Evening Chronicle)

890 bin takipçili bir site.Ne diyor ki ? Google net açıklamıyor.
    Mousa Sissoko'nun kiralık olarak gelmek için bizimle görüşme halinde olduğunu yazıyor.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

ANAOKULU TERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

fiko'ya kızıyorsunuz ama gerçeklerde ortada !
    evet . üslubunu tartışabiliriz , kullandığı kelimeleri beğenmeyebiliriz . ama (malesef ) realite denilen bir şey var ortada .

herşeyin başı şampiyonluk . türkiye kupası , cumhurbaşkanlığı kupası , tsyd kupası , süper kupa v.s . hepsi hikaye . aslolan şampiyonluktur , şampiyonluk kupasıdır . son 30 senedeki şampiyonlukların listesini bi çıkarın bakalım ortaya . kim ne kadar , kaç tane şampiyonluk kazanmış ? bizim bu süre zarfında (biri verilmemek üzere ) topu topu iki şampiyonluğumuz varken , atı alanlar üsküdar'ı çoktan geçmiş , şampiyonluklarına şampiyonluklar eklemişlerdir . ama hileyle , ama alın teriyle . tarih hatice'yi değil , neticeyi yazıyor sonuçta. sağdan da toplasan , soldan da toplasan 30 da 2 isabetimiz var malesef .

fiko konuşur , devir şu an onun devri . her şey istedikleri gibi gidiyor .başarılı olsa eminim ki aziz'de böyle konuşur . biz ona buna kızacağımıza , bu sarmaldan nasıl çıkacağız , ona kafa patlatmamız lazım .

evet üçünden gına geldi artık . fiko bile itiraf ediyor aslında . hadi artık araya girin , kırın bu zinciri diyor . ama ona bu lafları ettiren malesef bizleriz . onlar şampiyon olurken , biz malesef (ya şampiyonu belirleyerek , ya da orta sıralarda gezinerek) dediği gibi renk katıp , fonu tamamladık yıllar boyunca . bu süre zarfında bir kere araya girebildik , hepsi o kadar . sonrası yine fiko'nun dediği gibi . sadece renk kattık ortama .

aslında biz fiko'ya değil , bildiğimiz (ama ısrarla görmek istemediğimiz ) gerçeklere kızıyoruz .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mousa Sissoko'nun kiralık olarak gelmek için bizimle görüşme halinde olduğunu yazıyor.
    eyvallah
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sissoko dengeleri değiştirir, benden söylemesi.

Gurbetçi_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı ANAOKULU TERK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet . üslubunu tartışabiliriz , kullandığı kelimeleri beğenmeyebiliriz . ama (malesef ) realite denilen bir şey var ortada .

herşeyin başı şampiyonluk . türkiye kupası , cumhurbaşkanlığı kupası , tsyd kupası , süper kupa v.s . hepsi hikaye . aslolan şampiyonluktur , şampiyonluk kupasıdır . son 30 senedeki şampiyonlukların listesini bi çıkarın bakalım ortaya . kim ne kadar , kaç tane şampiyonluk kazanmış ? bizim bu süre zarfında (biri verilmemek üzere ) topu topu iki şampiyonluğumuz varken , atı alanlar üsküdar'ı çoktan geçmiş , şampiyonluklarına şampiyonluklar eklemişlerdir . ama hileyle , ama alın teriyle . tarih hatice'yi değil , neticeyi yazıyor sonuçta. sağdan da toplasan , soldan da toplasan 30 da 2 isabetimiz var malesef .

fiko konuşur , devir şu an onun devri . her şey istedikleri gibi gidiyor .başarılı olsa eminim ki aziz'de böyle konuşur . biz ona buna kızacağımıza , bu sarmaldan nasıl çıkacağız , ona kafa patlatmamız lazım .

evet üçünden gına geldi artık . fiko bile itiraf ediyor aslında . hadi artık araya girin , kırın bu zinciri diyor . ama ona bu lafları ettiren malesef bizleriz . onlar şampiyon olurken , biz malesef (ya şampiyonu belirleyerek , ya da orta sıralarda gezinerek) dediği gibi renk katıp , fonu tamamladık yıllar boyunca . bu süre zarfında bir kere araya girebildik , hepsi o kadar . sonrası yine fiko'nun dediği gibi . sadece renk kattık ortama .

aslında biz fiko'ya değil , bildiğimiz (ama ısrarla görmek istemediğimiz ) gerçeklere kızıyoruz .
    malesef gercekler bunlar. yanliz verilmeyen sampiyonlugumuzu saymasak son 30 sende bizim hic sampiyonlugumuz yok. en son 84 sampiyonlugumuz var yanlis bilmiyorsam.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Güya şampiyonluk yarışı vereceğimiz takımlara bir bakın hücuma kaç tane oyuncu aldılar.. Allah aşkına biz bir tane oyuncu aldık mı hücumda iş yapacak yaratıcı bi adam , bir tek Burak'ı aldık santrafor oda eski gücünde olması çok zor.. Bizim başkan da çıkıp diyor ki Sissoko - Sosa'dan biri olacak mı yoksa ikiside mi olmayacak önümüzde ki günlerde görücez falan filan..
    I am not in danger , I am the danger..

Hasan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

Moussa Sissoko aslında en başında "Sosa" üzerine bir taktik olduğunu düşünmüştüm. Zira Sosa, gerçekten ciddi manada uçuk fiyatlar talep ediyordu. Lakin en başta "formalite" olan Sissoko ardından sağlam bir "koz" haline geldi. Şimdiye baktığımız zamansa ciddi manada ada basınında çıkan haberler okuyoruz. Gelir mi orası muamma, fiyat olarak gerçekten sağlam iş yaparak bu adamı kazanırsak bu Başkan Muharrem Usta'nın ciddi bir transfer başarısı olur.

Benim aklıma asıl takılan konu şu; "27 yaşında ki bu adam, Tottenham gibi bir takımdan 'satın alma opsiyonu' ile neden gönderilsin? Tottenham bu riski neden alsın? Acaba takım içerisinde sorun çıkaran bir adam mı?" gibi bu soruları çoğaltabiliriz.

Not: Şahsen kesin bir şekilde takımda görmek isterim, lakin bu sorularda ciddi manada kafamı bulandırıyor.
    Bir sevdaysa hayatı anlamlı kılan, yüksek sesle "Trabzon" ulan!

Nereden
    Bursa

8jk birilerini satacak ki parayi LENSE gömdü.
    Yoksa Fiko 5 milyon euro vermez.
    Medel icin Tolgayi istemiş İnter ?
    Ya Babele ya da Ouaresmaya teklif var.
    Yoksa 2.4 Negredoya.
    5 de Lense vererek Marcelodan gelen 7.5 milyon euroyu ISTESE DE BİTİREMEZDİ.
    Ffp yüzünden stoper alsalar da artik Avrupada OYNATAMAZLAR.
    Fiko 2 senedir oyuncularla kumar oynuyor ve tutuyor.
    Bakalim bu yil ne olacak ?
    Ama ben bu sene TERİMLİ gsnin daha ciddi bir aday olduğunu düşünüyorum.
    Gercekten cok kaliteli oyuncular aldılar.
    Sissoko ve Serdari biz alirsak dengeler cok değişir.
    Sizce yedek bir solbeke ihtiyacimiz yok mu ?
    Masi zorlayabilecek,formsuzken cezaliyken onu aratmayacak,rekabete girip Masi her an tehdit edecek ?

Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (04.08.2017 Saat 22:35 ) değiştirilmiştir.

AntiEndüstri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı hasanyilmaz29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Moussa Sissoko aslında en başında "Sosa" üzerine bir taktik olduğunu düşünmüştüm. Zira Sosa, gerçekten ciddi manada uçuk fiyatlar talep ediyordu. Lakin en başta "formalite" olan Sissoko ardından sağlam bir "koz" haline geldi. Şimdiye baktığımız zamansa ciddi manada ada basınında çıkan haberler okuyoruz. Gelir mi orası muamma, fiyat olarak gerçekten sağlam iş yaparak bu adamı kazanırsak bu Başkan Muharrem Usta'nın ciddi bir transfer başarısı olur.

Benim aklıma asıl takılan konu şu; "27 yaşında ki bu adam, Tottenham gibi bir takımdan 'satın alma opsiyonu' ile neden gönderilsin? Tottenham bu riski neden alsın? Acaba takım içerisinde sorun çıkaran bir adam mı?" gibi bu soruları çoğaltabiliriz.

Not: Şahsen kesin bir şekilde takımda görmek isterim, lakin bu sorularda ciddi manada kafamı bulandırıyor.
    Ben açıkçası izlemedim Moussa'yı ancak geçen sene Tottenham'a transfer olduğu zaman reddit forumlarına bakmıştım. Şimdi önemli bir durum şu Moussa'nın Newcastle geçmişi parlak bir geçmiş değildi zaten ve Tottenham'a bu fiyatla transfer olduğunda herkes şaşırmıştı. Evet Euro finalinde inanılmaz bir oyunu vardı ancak bu fiyatlarda transferi sürprizdi. Hala eğer ismini twitterda aratırsanız Tottenham taraftarının serzenişlerini, oyuncuya karşı kötü tavrını görürsünüz. EPL'inde Moussa kredisini doldurdu gibi geliyor bana zaten talip olan klüp sanırım, taraftarların tweetlerinden çıkardığım kadarıyla Marsilya. Tottenham taraftarı için ve ingiliz kamuoyu için Moussa'nın repütasyonu sanırım sabri, zeki yavru minvalinde, elden çıkarılması gereken yüksek maliyetli oyuncu. Benim için asıl soru işareti Fransa'dan bu oyuncu için talep gelir mi? Sanırım biz Tottenham için daha avantajlı bir öneri veririz ancak Fransa'dan gelecek bir teklifte Moussa'nın çok kolay aklını çelebilir gibi geliyor. Özellikle Fransa'da yapacağı bir dönüş kendisini hem milli takıma aldırır hem de geleceğini kurtarabilir. Bu yüzden benim açımdan bu transfer imkansız olmasa bile çok fazla ihtimalin bizden yana esmesine bakıyor bu da çok düşük bir yüzde olarak düşünülebilir. Ama İngiltere'den gitmesine ben kesin olarak bakıyorum.

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı ANAOKULU TERK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kardes fikoya kızmaya hakkımız yok. Ama Bjk nin Fiko ya gösterdigi sabrı göstermemiz gerek.
    Fikonun bu hale gelisi 3 yıl surdu.

Ki Usta nın işi fikodan zor. Transfer meselesinden daha zor.
    Bakın Sponsor bulamıyoruz Medical Park tan baskai
    İho nun hem batırıp hem çöpe döndürdüğü, bir takım var. Toplamak ersun icinde usta icinde elbette bir gunluk iş degil
    Rakiplerimizden Bjk 5 senede bu hale geldi
    Başakşehir dedigin takım 4-5 senede gıdım gıdım bu hale geldi

Evet usta nın işi zor. Sabır gerekiyor. Malesef uzaktan hem ona bu para verilirmi diyip hemde en kral tranfer istemek olmuyor.

Ha
    13 Vitor Hugo

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)