Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Herkes Kendi Kapýsýnýn Önünü Temiz Tutsun

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    59

Standart Herkes Kendi Kapýsýnýn Önünü Temiz Tutsun

Þikeymiþ…
    Ne alaka.
    Herkes kendi göbeðinin ipini kendi kesecek..
    Türkiye de futbol ve futbol kulüpleri insanlarý yönetmek için artýk bir araç.
    Kulüpler sadece kendi yöneticileri ile yönetildiðini mi sanýyorsunuz.
    Tff ve Yayýn kuruluþlarýnýn her hafta liglere bir ayar verdiðini göz ardý edemeyiz.
    Rizespor ve Bursaspor yan yana getirin ve teraziye koyun hangisi aðýr basar?
    Tabiki Bursaspor. Büyük nüfusa sahip kocaman bir sanayi kenti.
    Böyle bir kentin takýmýnýn düþmesini kimse düþünmez.
    Dün Trabzonspor Bursaspor maçýnýn 2. devresini izleyebildim. Maç yorumcularýnýn yorumlarýna dikkat ettim, Bursasporun kazanacaðý yönünde yorumlar yapýyorlardý.
    Bir takým var can çekiþiyor can havli ile canla baþla oynuyor, bir takým var her þeyini tüketmiþ . Demoralize olmuþ bir Trabzonspor bu maçý kazanabilecek moral ve motivasyona sahip gözükmüyordu. Yinede bu durumda elinden gelen mücadeleyi yaptý.
    Trabzonspor bu sezon 2.devre maçlarýnda bir süre iyi bir performans göstermesine raðmen bu seri nitekim Beþiktaþ ile oynadýðý maçta bozulunca takým takýmýn tekrar çöküþte olduðu herkesin hepimizin malumudur. Bizler Trabzonspor dan 5. Veya 4.lükler beklerken son olarak avucumuzu yalar olduk. Trabzonspor’un son durumu ve görünen aynasý yine herkesin ve hepimizin malumudur.

Birde Rizespor aynasýna bakalým. Rize halkýnýn Fenerbahçe fanatikliði ile daima Trabzonspor taraftarýný tahrik ederek iki komþu þehir arasýnda soðukluðu devam ettirirler. (Tabiki istisnalarda yok deðil). Geçmiþden 2 anýmý anlatacaðým.

1. Aným - tarihini günü hatýrlamýyorum ama olay bu günkü gibi hafýzam da bu yazdýklarýmý okuyup ta o günleri hatýrlayacak arkadaþlarým var hala bu forumlarý okuyan. (Yýl 2005 yýlýna yakýn bir zamandý)
    Ýstanbul da Güngören stadýnda Ýstanbulspor Rizespor maçý vardý. Arkadaþlar BMN forumda bir organizasyon istediler. Bu maça gidip Rizesporu destekleyelim diye. Neyse karalaþtý sayýyý hatýrlamýyorum 10 kiþi civarýnda bir arkadaþ grubu maça gittik. Ama sýrtýmýzda tabiî ki bordomavili formalarýmýzla. Stad küçük tribünler dolu ama gelen Rizeli seyirciler hepsi oturuyor çekirdek çýtlatýyorlar. Biz 10 kiþi baðýrýyoruz tribünlerin ortasýnda bir yerde boðazýmýz yýrtýlýyor. Bir ara ön tarafýmýzda tezahurat yapmaya çalýþan az bir Rizespor taraftar grubu bize dönerek size ne oluyor sizin burada iþiniz ne diye serzeniþte bulunsalar da biz onlarý dinlemedik. Bu arada Ýstanbulspor dan goller gelmeye baþladý. Biz Trabzonsporlu taraftarlar oturan Rize taraftarlarýnýn aralarýna daðýldýk amacýmýz oturanlarý ayaða kaldýrýp tezahurat yaptýrmak. Adamlara yalvarýyorum arkadaþým abi amca ayaða kalkýn hep beraber bir baðýralým çalýþalým, adamlar ne dese inanýrsýnýz, yahu Fenerbahçe deðilki Rizespor nesini alkýþlayayým vaybe insanýn aklý duruyor. Yapacak biþey kalmýyordu o dakikadan itibaren. Ýstanbulspor 3 – 0 gibi bir fark yapmýþtý bizde maç bitmeden çýkmýþtýk oradan.

2. Aným - yine Güngören stadýndan. Yine Ýstanbulspor bu Ýstanbulspor Trabzonspora hep ters gelir Trabzonsporu yenerdi. Güngören stadýnda Ýstanbulspor Trabzonspor maçý vardý bu maça çocuðumla beraber gitmiþtik. Trabzonspor þeytanýn bacaðýný kýrarak Ýstanbulsporu Güngören de 2 -1 maðlup etmiþti. Maçý galibiyetle bitirmenin mutluluðu ile staddan çýktýk. Merter Ýle Güngören arasýnda Belediye otobüs duraðýna geldik. Maçtan galip çýktýkya sýrtýmýzda formamýzla farkýnda olmadan gayet dik dik yürüyormuþ kasýlýyormuþuz,.. Durakta bekleyen bir bey amca sert bir þekilde aynen böyle söyledi. Ben dedi Rizeliyim Fenerbahçelim vavvv. Ufak bir münakaþa ettik. Ve anlattým Sizi yerinize biz Rizesporuda desteklemeye geldik bu stada ama sizin aklýný Fenerbahçe de. O zaman dedim Rizespor üst ligi hak etmiyor… EVET YANÝ ÝÞTE SÝZE RÝZESPORUN AYNASI.
    baþkada sözüm yok.
    Konu Mehmet tarafýndan (06.06.2017 Saat 08:37 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: cümle kuralý

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Bugün Rizespor'un rahatsýzlýðý bize karþý yýllardýr gösterdikleri düþmanlýðýn ve Fenerbahçe yalakalýðýnýn sonucudur, bizim yenilgimizin deðil. Cumartesi günü bizi o güne kadar düþman ilan etmelerinin ve bu düþmanlýðýn uðruna þikeci altýna yatmalarýnýn, kaderlerinin bize baðlý olmasýyla birlikte ezikliðini hissettiler.

Rize yerine Kayseri düþecek olsaydý biz daha iyi oynardýk Bursa'ya karþý ve belki de yenilmezdik ama þike demek baþka bir þey.

Euro 2016'da bizim kaderimiz Ýtalya'ya baðlýyken Ýtalya son maça tamamýyla yedek kadroyla çýkýp yenilmedi mi?

Ee? Daha ne o zaman?

Ben Ersun Yanal'ýn yerinde olsam genç takýmý sürerdim sahaya. Bizim bir hedefimiz var mý birader? Yok. Bana ne kim düþmüþ kim kalmýþ?. Benim için gençleri görmek için bir þans. Ben mecbur muyum yahu sen ligde kalasýn diye mücadele etmeye? Al, çýkýp oynadýk normal iþte þu tiplere bak, kuduz gibi hepsi. Ne uðraþýyorsun ki. Göstere göstere çýkaracaksýn genç takýmý. Hodri meydan ondan sonra, inceldiði yerden kopsun.

Bursa iyi hazýrlanmýþ maça. Bizimkiler de bence tepki çekmemek için iyi oynadýlar. Zaten 5 haftadýr kazanamýyoruz, önemli eksikler var. Ayný Bursa'ya Fenerbahçe de sahasýnda yenilmiþ bu sezon. Hatta toplamda Fener 4 puan vermiþ Bursa'ya, biz 3. Bütün sezon yat, yýllarca küfret, sonra prestij maçýna çýkan Trabzon senin rezalet sezonunu kurtarsýn. Ne güzel dünya. Hikmet Karaman Rize bunu unutmaz demiþ. Ateþ olsalar cürmün kadar yer yakarlar. Hodri meydan ellerinden geleni ardlarýna koymasýnlar, bakalým yýllardýr her 61. dakikada Trabzon kümeye diyen, þikecilerin tasmalýlarý daha ne yapacaklar. Ben bunlarýn kural hatasýyla maç tekrar edip zorla 3 puaný verip fener'i üzerimizde þampiyon yaptýðýný da hatýrlarým.

Trabzonlu kimse maðduru oynamasýn. Þike varsa iþte uefa iþte cas. Yollarý açýk olsun, kanýtlasýnlar. 2010-2011 þikesi nasýl kanýtlandýysa onlar da bunu kanýtlasýnlar. Yoksa kapasýnlar çenelerini salyalarýný kendi üzerlerine akýtsýnlar.
    Konu Karmam tarafýndan (04.06.2017 Saat 23:16 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Afyon
    Yaþ
    47

Müthiþ. Kalemine saglik

GT-N7100 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

Mehmet abi yýllar önce yaþadýðýn olaylar ve tespitlerinin
    kat ve kat fazlasý yaþanýyor
    nedeni ise
    yeni gelen nesil kendi þehir takýmlarýndan önünde üç takýmý tuttuðundan
    Trabzonspor örneðinde futürsuzca ve þuursuzca davranýp , düþünüyorlar
    bizler bunu Kocaelispor trübünlerinde de yaþadýk ve hal ortada
    HER ZAMAN ÖNCE ......... diyeceksin
    bizler
    HER ZAMAN ÖNCE TRABZONSPOR
    diyoruz fark burada
    BMN KOCAELÝ

Nereden
    Rize
    Yaþ
    42

Bu maçta futbolcular motive edilmemiþ. Takým bu kadar da lakayit oynanmaz ki. Bursa tarihinde ikinci kez Trabzonda bizi yenmiþ. Adam gibi oynasak kaybetsek sorun yoktu. Sorun Trabzonspor isteyerek veya istemeyerek kötü oynadý.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Oyuna Abdulkadir 'i deðil de Zeki ya da Aytaç'ý almalýydý diyen bir teknik adamýn takýmý kusura bakmasýn kimse ama býrakýn da düþþün bi zahmet.
    30 haftanýn yanlýþlarýný, bilinçli algý oluþturarark TRABZONSPOR 'un son maçýna baðlamak ez hafif tabirle þerefsizliktir.

Belediye baþkanlarýna da iki çift lafým olacak. Adamýn hayatý boyunca sporla ilgili yaptýðý tek eylem þikecilerin eurolig final maçýný dev ekrandan izletmek . O yüzden gitsin þikebahçesiyle ilgilensin .. Kendi içindeki(içlerindeki) pislikleri etrafa saçmasýn.
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)