Sayfa 16 Toplam 65 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 14 15 16 17 18 26 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1603 adet sonuctan sayfa basi 376 ile 400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 34.Hafta l Trabzonspor 1 - 2 Bursaspor l Maç Sonucu

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Valla ben olaya tarafsız bir şekilde futbolsever olarak bakınca Rizenin düşmesini istiyorum.Taraftar desen yok,şehirde sahip çıkan zenginler yok,üst sıraları hedeflemek yok,futbol şehri desen hiç değil o zaman Rize düşsün Bursa en azından zaten renksiz,kalitesiz olan ligi biraz renklendirme potansiyeline sahip bir Anadolu takımı.Rize gibi son 5-6 haftaya girince vay efendim aman düşmeyelim saldırın zihniyetindeki takımlara oldum olası zıt kapıyorum buna Kayseri,Akhisar gibi takımlarda dahil.Rize bu sene düşmese seneye veya 2-3 sene içinde zaten düşecek ama Bursa öyle değil.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bursa stadıyla,taraftarıyla,şehriyle bu ligin yapı taşlarından.Düşüyor olmaları üzücü.
    Biraz Konya ve Antalya dışında deplasman yaşatan takım yok.

Nereden
    Bursa

Alanya'nın bugün en önemli üç futbolcusunun aynı anda cezalı duruma düşmesini birileri tesadüf olarak açıklasın da gülelim.Şu iğrenç işleri yapan takımların ligde ne iş var?Utanma duyguları da kalmamış.Yazıklar olsun.
    Belli ki birileri gerekli ayarlamaları çekmiş,biz de burada dürüst ve adil oyun için çabalıyoruz.Olan yine dürüstlere olacak.
    • Memento mori

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

kasımpaşa da antalya maçında iki tane genç oynattı. bizi ilgilendirmiyor ne olduğu, abdülkadir oynasın, hatta uğurcan da oynayabilir. ama kayda değer bir performans görmemiz için diğer oyuncular sabit kalmalı. bütün gençler oynadığında bir anlamı olmuyor. abdülkadir takıma girdiğinde ne yapabilir onu ölçmek değerli. maç da rakip için iddaalı hale geldi. oynaması iyi olur.

Erkan SÜNGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alanya'nın bugün en önemli üç futbolcusunun aynı anda cezalı duruma düşmesini birileri tesadüf olarak açıklasın da gülelim.Şu iğrenç işleri yapan takımların ligde ne iş var?Utanma duyguları da kalmamış.Yazıklar olsun.
    Belli ki birileri gerekli ayarlamaları çekmiş,biz de burada dürüst ve adil oyun için çabalıyoruz.Olan yine dürüstlere olacak.
    Ya adam kac gün önceden yazdı zaten. Ne dedi? Alanya rizeyi yenerek kendi ayağına sıkmaz. Bu forumda bu zihniyete sahip ve bunu normal karşılayan bide şike davası konusuna yorum yapabilen insanlar var. Çok enteresan yemin ediyorum.
    Konu Erkan SÜNGER tarafından (30.05.2017 Saat 02:58 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Alıntı Erkan SÜNGER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya adam kac gün önceden yazdı zaten. Ne dedi? Alanya rizeyi yenerek kendi ayağına sıkmaz. Bu forumda bu zihniyete sahip ve bunu normal karşılayan bide şike davası konusuna yorum yapabilen insanlar var. Çok enteresan yemin ediyorum.
    Bu yapılan sahtekarlığa seyircimi kalacağız?Bursaspor acil olarak TFF'yi toplantıya çağırmalı ve haksız rekabete ve şikeye sebep olacak bu bilinçli kartları gören futbolcuların cezalarını 3 maça çıkarmalı ama cezayı önümüzdeki yıla ertelemeli,bu son maça da çıkartmalı bu futbolcuları.
    Ayrıca hem bu üç futbolcuya hem Alanya TD'sine ve de Alanyaspor'a eksi paun cezası ile birlikte,yüklü bir para cezası vermelidir.
    Nasıl kupa lig maçında bilerek kırmızı kart görüp aradaki kolay maçta ceza temizlemeye çalışan futbolculara yapılıyor buna da acilen yapmalılar.

Gözümüzün önünde bir takımın ve onun destekçisi milyonlarca taraftarının hakkı ve duyguları ile oynanıyor,bu oyunu bozmamız lazım ve bundan sonra yapacaklara da ders olacak kararlar alınması için başta bizim başkan olmak üzere tüm adil oyunu savunan başkanları göreve çağırıyorum.

Ligde adam gibi taraftarı olan takımlar,camialar olsa buna en başta o taraftarlar izin vermez,başkan ve Hocalar da taraftardan çekineceği için buna müsaade etmezler.
    Şu yapılan eğer bizim şampiyonluk maçımızdaki rakibimize yapılmış olsa neler yapmazdık?
    • Memento mori

mekatronik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bursa'ya sempatisi olupta bu maça yatalım diyenler, Fenerli olduğu için Fener'e yatan mecnundan farkınız yok.
    Cehalet ne güzel şey, her şeyi biliyorsun.

Erkan SÜNGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mekatronik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa'ya sempatisi olupta bu maça yatalım diyenler, Fenerli olduğu için Fener'e yatan mecnundan farkınız yok.
    Arkadaş bursada yaşıyor herhalde ben onun mesajını o benim mesajımı alıntılamış konuya parantez açıp belirtmemde fayda var kendi adıma öyle birilerine yatalım fikrinde olmadım ve baştan itibaren Trabzonsporun bursayı yeneceğini ama alanyanın rizeden puan alabilecegini söylemiştim bu akşama kadar. Bu bir fikirdi sadece. Ama önce bana alanya rizeyi yenerek ayağına sıkmaz dendi hükümetle ters düşmemek adına sonrada mevlüt çavuşoğlunun kardesinin baskanlik yaptigi takimin en önemli silahı saçma sapan bir kart görerek cezalı duruma düştü. Bunca şeyi düşününce dedik ki burda bir bit yeniği mi var acep? Hane 10 11 deki bazı maçlarda düşündüğümüz bizi gene şampiyon yapmayacaklar cümlesini bize kurduran bit yenikleri gibi? Bunu iyi niyetli sorguluyoruz sadece. En azından kendi adima. Yoksa bursa düşmüş rize düşmüş beni pek ilgilendirmiyor. Ama futbol taraftarla güzel her ne kadar hakarete de uğrasak bursa ve rize arasında seçim yapılsa tek kriterde futbol kalitesi ve eğlencesi hırsı olsa ülkenin yüzde 90 ı bursa kalsın ister. Nasıl göztepe ankaragücü ne bileyim taraftarı olan klupler gelsin lige ligde heyecan olsun isteriz. Neyse uzatmayalım açıklama ihtiyacı hissettim kısaca kimseyi kırmak degil amacım.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bursa'yı düşürme senaryoları başladı dün akşamdan itibaren
    Bence ikisi birden düşsün ama kalacaksa Fener yalakası Rize değil şike sürecinin cesaret armadası ve bir futbol şehri Bursa kalsın.
    Alanya'nın en etkili oyuncularının cezalı duruma düşmesi çok manidar
    Biz üzerimize düşeni yapalım

Taraftarı maça gelmeyen
    Zengini desteklemeyen Rize takımı ligde kalsa ne olur
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Bu hafta keyifli bir hafta olacak.
    Yarın Türkiye kupası (İnşallah Konya alır da ezik Antalya UEFA'ya gidemez. Gitse bile parça pinçik ederler)
    Cumartesi düşecek takımlar
    Pazar da Satılmışşehir-Göztepe finali (Süper Lig görmüş, UEFA kupasında iyi işler Göztepe çıksın-Her ne kadar taraftar profilini sevmesem de)
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Bu hafta keyifli bir hafta olacak.
    Yarın Türkiye kupası (İnşallah Konya alır da ezik Antalya UEFA'ya gidemez. Gitse bile parça pinçik ederler)
    Cumartesi düşecek takımlar
    Pazar da Satılmışşehir-Göztepe finali (Süper Lig görmüş, geçmişte UEFA kupasında iyi işler yapmış Göztepe çıksın-Her ne kadar taraftar profilini sevmesem de)
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

exelans_25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Koskoca Trabzonspor taraftari resmen Bursa ya yatalim diyor sonra hak hukuk sike falan diyor he. Bu macta serefimizle oynamazsak Sivas tan Eskisehir den ne farkimiz kalir ayni durumda biz olsak rakibimize yatsalar tepkimiz ne olurdu Bursa nin rakibi Rize degil Fener bile olsa sikeden bu kadar cani yanmis bir kulup kirli oyunlara tenezzul etmemeli. Ha Bursa cikar catir çatır oynar yener o ayri ama bazilarinin dediği gibi maci boşvermek yatmak bize ters
    Oyun bitince şah da piyon da aynı kutuya konur...

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam resmen Trabzonspor şike yapsın diyor ya! Uzun uzun da yazmış iyi mi?

Forum yönetimi de ne ceza vermiş ne mesajı silmiş!
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Rize bu yıl düşmese seneye düşer, Bursa da seneye geri gelir aslında fazla da takmamak lazım.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

ben işime bakarım ,rize veya bursanın düşmesi beni ilgilendirmez ,gönül isterki ikiside düşmesin ,ama yapacak bir şey yok ,Trabzonspor adam gibi oynamalı ,şaibelere yer bırakmamalı ,Burrsada gardaşım bari evinde yenilme ,yapacak bir şey yok
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

herkes bizden bir şey aramaya calisiyor da alanyaspor un en önemli 3 oyuncusu yok kimse konusmuyo

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Bursanın yenmesini istiyorum formatında mesaj atarak, şikebahçenin su yolu rotasını takip eden kişilere,cevap hakkımı 3 gün sonra kullanacağım.
    utanmadan burada yenilelim iması yapıp,"Şike Davası | Şike Tescillendi! UEFA, CAS ve İFM Onadı!" başlığı altında şikeye karşı duruş yorumları yazmış kişileride itham ediyorum.

A.Gökhan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Bir Trabzonsporuz Çıkar adam gibi topumuzu oynarız Gerisi bizi niye ilgilendiriyor kim düşerse düşsün. Bir rize'li olarak Gerçekten Bazı arkadaşların söylediğinden alınmamak elde değil rize'nin kurumsal kimliği ile taraftar kimliğini neden birbirine karıştırıyoruz.Yahu rize ligide kalsa ne olur kalmasa ne.. Aynı şey bursa içinde geçerli burda rize mi kalsın Bursa mı muhabbeti yapmak bile abeste iştigal. Bize ne yahu Kim düşerse düşssün. Bazı arkadaşlar maçı bursaya verelim de rize ligden düşsün Kafasını bile yaşıyorlar. Sonra Şikabahçe'de Şikebahçe allahın tiner ruhluları..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Herkes bi kendine gelsin. Bi an için unuttunuz sanırım hangi takım taraftarı olduğunuzu.
    Başından dünyanın en büyük şike organizasyonu geçen ve hala hakkını almak için uğraşan bir tarafta olduğunuzu unutmayın..
    Yenilelim, yatalım bilmem ne değil dile getirmek aklına dahi getirmeyeceksin..
    Sen topunu oyna da herkes kendi başının çaresine baksın .

Şunu diyebilirsin sadece gönlüm Bursa'dan yana ama sadece gönlün diyebilir bunu, takımın çıkıp takır takır topunu oynayacak .. O kadar ..
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Heisenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ermanusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursanın yenmesini istiyorum formatında mesaj atarak, şikebahçenin su yolu rotasını takip eden kişilere,cevap hakkımı 3 gün sonra kullanacağım.
    utanmadan burada yenilelim iması yapıp,"Şike Davası | Şike Tescillendi! UEFA, CAS ve İFM Onadı!" başlığı altında şikeye karşı duruş yorumları yazmış kişileride itham ediyorum.
    Ama dualarım şikecilerle diyen, şikeci takıma giden, şikecilerle poz veren, elinden şikeyle çalınan şampiyonluğu yok sayan, hakemle "efsanesi" olduğu takımı yenip utanmadan hak ettik diyebilen adamı savunurken sorun yok. Sizin yaptığınız çok mu farklı 3 gün sonra cevap hakkınızı kullanacağınız kişilerden?

cebcare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Şike yapalım diyen taraftarımız olmaz olsun. Şaka gibi gerçekten.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burada kimse Trabzon maçı versin demiyor. Gereksiz kuruntu yapmayın. İddamız yok zaten bırakında fenerin karadeniz şubesinin kümeye düşmesini "temenni" edelim.

temenni= herhangi bi seyin gerceklesmesini dileme
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Dün alanyanin en kilit 3 oyuncusunun cezalı duruma düşmesini kimse bana açıklayamaz

Ne mutlu Türküm diyene !

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

2011 de rize ligde olsaydi %99 onlarda iddanamade olurdu. Tabi birileri gene görmezden gelirdi

Ne mutlu Türküm diyene !

Ozan Gözaçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

offf ne sıkıcı konu ya ... bıkmadıkmı acaba burada bursamı rizemi kavgasından. bırakalım bunları . lig bitti kamp yerleri açıklandı .... takımın kamp programı açıklandı.

konuşacaksak boş muhabbeti bırakalımda ... takımın eksikleri nasıl bir kamp dönemi geçirmeli onu konuşalım . yine geçen seneki gibi amatör küme takımları ilemi hazırlık maçları yapacağız. yoksa ciddi takımlarlamı karşılacağız. bunları konuşsak bursa rize muhabettinden daha iyi olur bence.

bu ligde konum ve durumu beni ilgilendiren , bizleri ilgilendirmesi gereken, tek takım Trabzonspordur ! Gerisinin köküne kibrit suyu hepsi bin beter olsun ...
    Konu Ozan Gözaçan tarafından (30.05.2017 Saat 11:44 ) değiştirilmiştir.
    Biz Trabzonsporluluğu Sizden Öğrenecek Değiliz...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)