Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Takke Düþtü Kel Göründü

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

Standart Takke Düþtü Kel Göründü

Maalesef eldeki durum bu arkadaþlar. Bu takýma fazlasý ile güvendik, destek olduk, sabýr gösterdik. Fakat durum felaket. 10 kiþi kalmýþ, küme düþmüþ, sonuncu takýmý yenemiyorsan yapýlanmaný gözden geçirmelisin. Tepeden týrnaða deðiþim þart.

Takým iyi giderken Baþkan ve yönetici arasýndaki atýþmalar, hocanýn vurdumduymaz ve formsuz yapýsý, oyuncu grubunun motivasyonsuz oluþu bu güne getirdi. Ne 5. olmak ne de 6. olmak Trabzonspor için asla bir ölçü deðildir. Trabzonspor 10 maç galibiyet ile baþarýlý sayýlamaz. Ölçü bellidir. Þampiyonluk, Avrupa Kupalarý ve kazanýlacak kupalar. Bunun haricinde herþey ancak 7-0'lýk yenilgileri örter.

Son 3 maç en fazla 1-3 puan alýnabilir,

Bakýn,

Trabzonspor'un maç kaybetmekten daha büyük problemleri var. Yapýlanma yýlý denilen yýlda 34 yaþ ve üzeri oyuncu sayýsý akýlla, mantýkla izah edilemez. Transfer baþarýsýzlýklarý öyle yoðun ki takýmý bitir, mahvet deseler ancak bu kadar olur. Sorumlular arasýnda suçlayýcý yaklaþým ancak okul müsamerelerinde görülecek kadar aciz ve amatör.

Bizim için tek bir kurtuluþ yolu var. O da doðru bir sistemi yeniden ve saðlam temeller ile kurmak. Bu durumda gerekirse Muharrem Usta olmasýn, gerekirse Nevzat veya Ersun. Hiç farketmez. Hatta bizde olmayalým ancak doðru insanlar liyakat ile göreve gelip bu takýmý hakettiði baþarýlara ulaþtýrsýn.

Azýcýk kendine saygýsý olan insan 10 kiþi oynayan Adana'yý yenemeyen takýmýn önümüzdeki yýl þampiyonluða oynayamayacaðýný ve 6-8 arasý hedefte kalacaðýný görür. Trabzonspor'un en büyük dezavantajý taraftarý zannedilmekte fakat bana göre esas sorun yönetimdedir. Sorumluluk da öyle.

Ýkinci perde þu. Eðer ki Avrupa kupalarýna gidilmek istenmiyorsa bu çok daha ayýp ve adice bir durum. Trabzonspor'u Trabzonspor yapan gerçek nedir? Trabzonspor yönetim irade taraftara ihanet pahasýna Avrupa'ya gitmemek için þike yapar vaziyete düþmüþse milyonlarca kiþinin ahý yakalarýný býrakmaz.

Netice itibarý ile arkadaþlar takke düþtü kel göründü. 3-5 maçta sonuç almak ile netice gelmeyeceði anlaþýldý. Umarým kandýrýlmýþ birçok kiþi rüyadan uyanýr ve 6 yýldýr süren rezaleti görür.

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

azize yildivimi bile görmedim 1 sezonda bukadar döndügünü

bu arkadasa biri döner kebap salonu acsin, mcdonaldsa rakip olur bu hizla
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

lazzist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Senin kel görünür ancak...

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sanýrým Faroe Adalarý'nda geçici hafýza kaybý oluyor.Ya da hesabý kullanan iki farklý kiþi var.

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

takýma sadece futboldan anlamayanlar güvendi.

kadro kalitesi belli. forvet ortasaha kalitesi belliydi zaten, ne bekleniyordu?

iyi takviyelerle daha iyi olacaktýr.
    Önce TRABZONSPOR

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Aa yerel medyamýz ile kullanýlan ayný baþlýklý yazý, yoksa?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    59

Kötü geçen olaylarla bir sürü cezalarla kapanan 2015/2016 sezonunda kalma cezalardan dolayý, 2016/2017 sezonuna baþlarken yaklaþýk 10 maç seyircisiz oynadýktan sonrada yeni stat açýlana kadar bu takým seyirci görmedi doyasýya seyirci görmedi... Netice ile ilk devre maçlarýndan sürekli kötü sonuçlar aldýk.
    Ligden düþme kabuslarý yaþamaya baþlamýþtýk. Yeni statla birlikte seyirci yüzü görünce takým ve bir kaç ta futbolcu takviyesi ile beraber, çýkýþý yakaladýk. Avrupa kupalarýna katýlma þansý yakalarsak þans kýsmet olur, bu kadar kötü badireden sonra bu yýl bu takým Avrupa kupalarýna gitmemiþ olsa aslýnda daha iyi olur.. Yalnýz ömrüm boyu Trabzonspor da gördüðüm bir durum var, transferleri zamanýnda yapamadýðýndan dolayý saðlýðýna kalitesine inanýlmayan futbolcularý son saniye de transfer etmek çoðuzaman fiyaskolarý getirmiþtir. Bu takýmýn fazla transfere ihtiyacý yok, sadece Emre Bölezoðlu gibi bir orta saha Kaptan'ý oyuncuya ihtiyacý var bu takýmýn. 2.side futbolcularýn parasýný alýn terini vaktinde vereceksiz. 3. de ne zaman taraftar desteðini çekerse takýmdan hemen puan kayýplarý belirli bir þekilde ortaya çýkýyor, son kaybedilen maçlarda (Trabzonda) taraftarýn azlýðý dikkatimi çekmeye baþlamýþtý. Diðer yandan Trabzonsporun takýmýnýn diðer hastalýðý da rehavet... Takým hem rehavet hem yorgunluk baþ göstermiþ, futboldan az da olsa anlayan insanlarýz, oyuncular atýlan pasa koþamýyor, atýlan paslar yerine ulaþtýrýlamýyor. Hocalar neyin dersini veriyorlar bu futbolculara anlayamýyorum. Futbol isabetli çabuk paslarýn çokluðu ile güzel ve baþarýlý olur, oynanýlýr. Son maçlar dan dun doldur boþalt, þiir gibi futbol istiyoruz ama sanýrým zor yada biz çok þey istiyoruz. Futbolda hiç bir þeye güvenmeyeceksiniz. Futbolun adaleti yok ve kendi göbeðinizi kendiniz keseceksiniz, sanýrým takým þöyle güvendi, nasýl olsa Fener Antalyaspor'u yener bizim 5.lik sýramýz garanti olur sandýlar. Futbolu yönetenler de adaletli deðilki kime güveneceðiz. Fenerbahçe kendi sahasýnda Antalyaspor'a yeniliyor þu iþe bakýn bu bence bir soru iþaretleri. Bakalým biz Baþakþehiri yenebilecekmiyiz. Arkasýndan Kadýköy de bir Fenerbahçe galibiyeti her þeyi unutturur bize. Gelecek seneye iyi bir takýmla baþlayýp hedefe oynamak adýna bu sene 5. olmamak daha hayýrlýdýr diyorum isyan ederek...
    Konu Mehmet tarafýndan (14.05.2017 Saat 15:47 ) deðiþtirilmiþtir.

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Bu takýma fazlasý ile güvendik, destek olduk, sabýr gösterdik.........

.........
    ........

SABIR gösterdik derken...

kadro kaliteli takviye edilmeden morinyo gelse biþey olmaz
    samanyolu yerine rafet el romanýn þampiyonluk için yazdýðý þarkýsý söylenebilir:..metehants

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Geçtiðimiz sezonu 12. bitiren ve en basit takýmlardan bile 6-7 gol yiyen bir takýmýn bugün ilk 4 bareminde olduðunu görüyorsak bu baþarýsýzlýk deðildir. Eðer þu anda geçen sezon bulunduðumuz pozisyonda olmuþ olsaydýk tüm eleþtirilere hak verirdim fakat bu takým 2011'den sonra yavaþ yavaþ dibe doðru geriledi ve en sonunda en dibe oturdu. Düþüþ nasýl bir anda olmadýysa ayaða kalkýþýnda bir anda gerçekleþmeyeceðini Trabzonspor taraftarýnýn anlamasý lazým. 2011 kadrosu 2008'de oluþtu Bjk örneði önümüzde bunlarý deðerlendirerek konuþalým takýmýn Bjk maçýndan sonra ivmesi düþtü bu ortada fakat bu demek deðildirki bu takýmdan birþey olmaz bu takým iþ yapamaz kadroya baktýðýmýz zaman 2-3 takviyeyle taþ gibi takým oluruz bugün Fb'de, Gs'de iç sahada maç kaybediyor. Tüm bunlarý geçtim ligin en formda en flaþ takýmý olarak gösterilen Bjk'nin son maçlarýna bakýn. Futbol böyle birþey Lyon'a elendiler ve mental açýdan dibe vurdular bizim için dönüm maçý Gençlerbirliði maçýydý kazansaydýk bu 3 maçta 3/3 yapardýk fakat hedefsiz kalmak takýmý moral olarak etkiliyor maçýn tamamýný az önce izledim ve en net yapabileceðim tespit bu.

Bence Trabzonspor takým olma yolunda %70lik bir dilimi tamamlamýþtýr. Devre arasýnda yaptýðýmýz þekilde kilit ve sürprize açýk olmayan transflerle seneye ilk 3 akabinde bu takýmýn Þampiyonluðun en büyük adayý olacaðýný düþünüyorum. Fakat bu öyle direkt olarak önümüze düþmeyecek taraftara ciddi manada rol düþüyor takým bir maç kaybettiðinde herkes sýrtýný dönerse bu takým baþarýlý olamaz bir yola girdiysek sonuna kadar hep birlikte omuz omuza yürümeliyiz.

Hoca istifa etsin diyenlerin futbolun matematiðini anlamadýðýný ve Trabzonspor'un geçmiþini iyi analiz edemediðini düþünüyorum sadece bireysel takýntýlarý yüzünden böyle davranýyorlar klasik Türk insaný hele bir de Türk'ün yanýna Trabzonlu geldi mi? Tamam iþte yeni Mourinho'lar, Conte'ler meydanda çay içiyor.

Ersun Yanal gittiðinde Trabzonspor'un baþýna kimi geçireceksiniz? Yabancý hoca diyorsunuz yahu hangi yabancý hoca Trabzon da durabilir? Geçmiþte var mý baþarýlý bir örnek? Yok. Yerli kimi getireceksin? Diyelim Ertuðrul'u getirdin adam kendi sistemini kuracak yapacak bir 3 sene daha çöpe gitti. Ersun Yanal þu anda Trabzonspor'un baþýna geçirebileceðimiz en iyi alternatif takýmýn baþýndan ayrýlýrsa bir 3 senemizi daha çöpe atarýz. Bu kadar net. Umarým geleceðin Mourinho'larý bunun farkýna varýr.
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý U.Sadýkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Geçtiðimiz sezonu 12. bitiren ve en basit takýmlardan bile 6-7 gol yiyen bir takýmýn bugün ilk 4 bareminde olduðunu görüyorsak bu baþarýsýzlýk deðildir. Eðer þu anda geçen sezon bulunduðumuz pozisyonda olmuþ olsaydýk tüm eleþtirilere hak verirdim fakat bu takým 2011'den sonra yavaþ yavaþ dibe doðru geriledi ve en sonunda en dibe oturdu. Düþüþ nasýl bir anda olmadýysa ayaða kalkýþýnda bir anda gerçekleþmeyeceðini Trabzonspor taraftarýnýn anlamasý lazým. 2011 kadrosu 2008'de oluþtu Bjk örneði önümüzde bunlarý deðerlendirerek konuþalým takýmýn Bjk maçýndan sonra ivmesi düþtü bu ortada fakat bu demek deðildirki bu takýmdan birþey olmaz bu takým iþ yapamaz kadroya baktýðýmýz zaman 2-3 takviyeyle taþ gibi takým oluruz bugün Fb'de, Gs'de iç sahada maç kaybediyor. Tüm bunlarý geçtim ligin en formda en flaþ takýmý olarak gösterilen Bjk'nin son maçlarýna bakýn. Futbol böyle birþey Lyon'a elendiler ve mental açýdan dibe vurdular bizim için dönüm maçý Gençlerbirliði maçýydý kazansaydýk bu 3 maçta 3/3 yapardýk fakat hedefsiz kalmak takýmý moral olarak etkiliyor maçýn tamamýný az önce izledim ve en net yapabileceðim tespit bu.

Bence Trabzonspor takým olma yolunda %70lik bir dilimi tamamlamýþtýr. Devre arasýnda yaptýðýmýz þekilde kilit ve sürprize açýk olmayan transflerle seneye ilk 3 akabinde bu takýmýn Þampiyonluðun en büyük adayý olacaðýný düþünüyorum. Fakat bu öyle direkt olarak önümüze düþmeyecek taraftara ciddi manada rol düþüyor takým bir maç kaybettiðinde herkes sýrtýný dönerse bu takým baþarýlý olamaz bir yola girdiysek sonuna kadar hep birlikte omuz omuza yürümeliyiz.

Hoca istifa etsin diyenlerin futbolun matematiðini anlamadýðýný ve Trabzonspor'un geçmiþini iyi analiz edemediðini düþünüyorum sadece bireysel takýntýlarý yüzünden böyle davranýyorlar klasik Türk insaný hele bir de Türk'ün yanýna Trabzonlu geldi mi? Tamam iþte yeni Mourinho'lar, Conte'ler meydanda çay içiyor.

Ersun Yanal gittiðinde Trabzonspor'un baþýna kimi geçireceksiniz? Yabancý hoca diyorsunuz yahu hangi yabancý hoca Trabzon da durabilir? Geçmiþte var mý baþarýlý bir örnek? Yok. Yerli kimi getireceksin? Diyelim Ertuðrul'u getirdin adam kendi sistemini kuracak yapacak bir 3 sene daha çöpe gitti. Ersun Yanal þu anda Trabzonspor'un baþýna geçirebileceðimiz en iyi alternatif takýmýn baþýndan ayrýlýrsa bir 3 senemizi daha çöpe atarýz. Bu kadar net. Umarým geleceðin Mourinho'larý bunun farkýna varýr.
    böyle bilincli taraftara Trabzonda ihtiyacimiz var
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Alphan Altun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

San Marino'yu þahsen beðeniyorum.Genel olarak aykýrý gidenleri hep beðenmiþimdir.

Her þeyi doðru bildiðini zannetmekten daha kötü bir þey olamaz.Muharrem Usta, çok güzel söylemlerle baþladýðý yolculukta,son düzlükte çuvallamaya baþladý.Baþarýlarý kendinden, baþarýsýzlýklarý baþkalarýndan bildi.

Trabzonspor gibi camialarýn baþkaný olmak büyük bir hazdýr, büyük bir makamdýr.Ama kiþi ne zaman mavki makam, koltuk hastalýðýna kendini kaptýrýr iþte o zaman felaket kaçýnýlmaz olur. Demokrasi,güçler ayrýlýðý, etkin muhalefet bunun için önemli bir teminattýr.Kontrol edilebilirlik, hesap verilebilirlik, gücün ve iktidarýn doðru daðýtýlmasý baþarý ve istikrarýn yegane anahtarýdýr.

Ýþte her þey ortada... Ýki farklý Trabzonspor

''Sabýr, destek, güven'' söylemlerinden sonraki Trabzonspor bir de ''ben bildim, ben yaptým, benim sayemde oldu'' hezeyanlarýndan sonra Trabzonspor...

Ýnsanlar her þeyi hissediyor. Gençlerbirliði ve Kayserispor maçýndaki taraftar sayýsý bile anlatýyor. Rodallega'nýn, Castillo'nun, Medjani'nin N'doye'un yüz ifadeleri anlatýyor.

Herkes gelecek yýl yapýlmasý gereken 4-5 nokta transferden söz ediyor farklý farklý isimler veriyor.Asýl ihtiyacýmýz olan transferin ekip ruhu ve bilinci, dayanýþma, hoþgörü, güven ve paylaþma olduðunu artýk görmemiz gerekir.Yusuf Yazýcý'yý Mesut Özil,Pereira'yý Dani Alves, Durica'yý savunma bakaný yapan þey buydu.

Eðer yönetim bunu saðlayamazsa ''bize gelenler niye oynayamýyor, bu adam Messi gibiydi þimdi niye yanýndakine pas veremiyor,Ersun Yanal'ýn yerine bilmem kimi koysak daha iyi olurdu'' demeye devam ederiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Bu san marino hoca harbiden ilginc bir kisilik
    Donusler manevralar vs vs

Anlik yasayan bir arkadas vesselam.
    TRABZONSPOR

Cemalettin Taþkýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

belki avrupaya gitmek istemiyoruz sezonu erken açýp takýmýn ligin ortasýnda düþmesini istemiyoruz.

ben son sonuçlardan bunu çýkardým antalya gitsin biz 6. olalým.
    EN IYISI BIZIZ:

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Benim baþkan üzerindeki eleþtirilerim belli. Toz kaldýrmama durumlarý ve sistemle barýþýklýk vs... Bu aslýnda sadece bu baþkanýn/yönetimin de sorunu deðil. Camia ile ilgili sýkýntýlar büyük maalesef. Usta gitse diðer gelecek olandan da emin deðiliz. Böyle de acayip bir durum. Lanet olsun diyorum artýk yeter ki þike davasýnýn arkasýnda adam gibi dursunlar, yeter.

Takým için ise ben ikinci yarýda bu kadar baþarýlý bir performans kesinlikle beklemiyordum. Kabuslardan kabus beðenicez heralde derken durum çok farklý oldu. Görünen; 2 transfer dönemi fiyasko, 1 transfer dönemi baþarýlý.

Benim futboldan yana pek bir beklentim yok. Nedeni ise mevcut düzen. Baþta da dediðim gibi þike davasýnýn arkasýnda adam gibi dursunlar da gerisi biraz týrý výrý.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Benim baþkan üzerindeki eleþtirilerim belli. Toz kaldýrmama durumlarý ve sistemle barýþýklýk vs... Bu aslýnda sadece bu baþkanýn/yönetimin de sorunu deðil. Camia ile ilgili sýkýntýlar büyük maalesef. Usta gitse diðer gelecek olandan da emin deðiliz. Böyle de acayip bir durum. Lanet olsun diyorum artýk yeter ki þike davasýnýn arkasýnda adam gibi dursunlar, yeter.

Takým için ise ben ikinci yarýda bu kadar baþarýlý bir performans kesinlikle beklemiyordum. Kabuslardan kabus beðenicez heralde derken durum çok farklý oldu. Görünen; 2 transfer dönemi fiyasko, 1 transfer dönemi baþarýlý.

Benim futboldan yana pek bir beklentim yok. Nedeni ise mevcut düzen. Baþta da dediðim gibi þike davasýnýn arkasýnda adam gibi dursunlar da gerisi biraz týrý výrý.
    Hay yaþa Murat. Bu takýmýn ileri gidemeyeceðini görmek için sihirli küreye ihtiyaç yok. Ýrade deðiþmiyorsa zihniyet deðiþmeli. Koþulsuz biatçý yaklaþým sona ermek zorunda.

Ekrem D. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Hahahahahahahahahahahaha!
    Yahsi Bati 51:28

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Hmm...

Ben de "komple yenilenme" kýsmýna takýldým. Yap-boz tahtasý ya bu. Monopoly gibi her tur baþýna da ayakbastý parasý veriyorlar sürekli...

Bu kadar reaileteden uzak bir yaklaþým okumamýþtým uzun zamandýr. Ligi ikinci bitireceðiz diyenler bile daha realistti.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Cemalettin Taþkýn Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    belki avrupaya gitmek istemiyoruz sezonu erken açýp takýmýn ligin ortasýnda düþmesini istemiyoruz.

ben son sonuçlardan bunu çýkardým antalya gitsin biz 6. olalým.
    Muharrem USTA 5.olup Avrupa'ya gitmemiz bizi zorlar diyerek hedefi koydu.

Daha ne tartýþýyoruz?

Takým 5. olmak istemiyor. Ýsteseydi düþmüþ Adana'yý rahat yenerdi.

G.birliði maçýndan sonra ligi bitirmiþler mental olarak.

Bakalým Baþakþehir'e karþý nasýl oynayacaklar?

Baþakþehir ve Feneri yensinler bana yeter.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonsporumuz maalesef son 5 hafta içinde büyük bir gerileme içinde......

5 haftada sadece 1 galibiyet alabildik....

15 puanýn 5'ini alabildik....

Herkes bu yýlý býrakmýþ bu yýldan vazgeçmiþ önümüzdeki yýlý konuþuyor....

Önümüzdeki Þampiyon olacakmýþýz....

Önümüzdeki yýl þampiyon olacak isek bu yýl salmak , top oynamamak , puanlarý ve paralar kaybetmek mi gerekiyor ?Puan kayýplarýný mazur görmek mi gerkiyor ?

Mesela bir oyuncu alacaðýz adam bakacak ki bu takým Avrupa kupalarýnda bile yok. Bu adama önümüzdeki yýl þampiyon olacaðýmýzý nasýl inandýracaðýz. Avrupalý kaliteli oyuncularýn ilk baktýðý þeylerden birisidir uluslarasý kupalar.

Konunun baþlýðý biraz abartýlý olmuþ evet ama her þeyde mükemmel gitmiyor bunuda kabul etmek lazým
    Konu Faik Yýlmaz tarafýndan (15.05.2017 Saat 08:42 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Üslubumuza dikkat edelim.

Burada -hakaret boyutuna varmadýðý sürece- herkes birbirini þahsen ya da fikren eleþtirebilir.

Buna iliþkin rahatsýzlýðý olan da rahatsýzlýðýný düzgün kelimelerle anlatmak zorunda.

Ýyi forumlar.
    Konu Yiðit Gayretli tarafýndan (15.05.2017 Saat 09:31 ) deðiþtirilmiþtir.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Cemalettin Taþkýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Muharrem USTA 5.olup Avrupa'ya gitmemiz bizi zorlar diyerek hedefi koydu.

Daha ne tartýþýyoruz?

Takým 5. olmak istemiyor. Ýsteseydi düþmüþ Adana'yý rahat yenerdi.

G.birliði maçýndan sonra ligi bitirmiþler mental olarak.

Bakalým Baþakþehir'e karþý nasýl oynayacaklar?

Baþakþehir ve Feneri yensinler bana yeter.
    takýmdaki bu düþüþten sonra baþakþehir ve fb yi yeneceðimizi hiç sanmýyorum fb ye gol atalým yeter býrak puaný istanbulda golümüz yok kaç sezondur.
    EN IYISI BIZIZ:

Koksalbaba - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu baþlýðýn yanýtý ekþi sözlük olcay þahan entrysindeki þu yazýdýr herþey bu kadar basit "Trabzonspor seneye en büyük rakibimiz olabilirdi ama Allahtan Trabzonlular var.." IMG_1010.JPG

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzonlular deðil de içimizdeki hainler demek daha doðru olur
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    36

Dediði doðru da kendi topçularýna aksi bir durum olduðunda çok kez söven kargalar TS'a laf ediyor. Ýþler iyi gidiyor diye þu an profesyonel triplerindeler.
    Bu yolda asla yalnýz yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti.” K.K.

Nereden
    Bursa

Ýnsanlara bazý þeyleri anlatmak zor,þike süreci,ÝHO süreci derken kulübün saðlýklý ilerlemesi için ayaðýný basacak zeminin bile kalmadýðýný,bunu yerine oturtmak için de ortak bir çaba,akýl ve sabýr gerektiðini insanlara ne yaparsan yap anlatamýyorsun.
    Yahu bir dur bekle,önce verilen kararlara saygý duy,Genel Kurul bir baþkana 3 yýl görev vermiþ,o baþkan bir TD'ye 3 yýl zaman tanýmýþ,en zor þartlarda arkasýnda durarak Hoca'yý kendisine gebe býrakmýþ,adamlýk sýnavýný baþkan geçmiþ,sýra Hoca'da,Hoca da býrakýp kaçmadan görevini yerine getirmek istiyor.
    Burada her kötü sonuçta yeni bir þeylerin denemesi yapýlamaz,bir plan,program var,sen de taraftarlýðý aptal saptal istekler olmadýðýný anla artýk,kaç yýldýr bu futbolu takip eden aklý baþýnda insan anlar ne olduðunu.
    • Memento mori

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)