Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TuttoSport 2017 Altýn Çocuk Ödülleri

61_Hasan_69 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart TuttoSport 2017 Altýn Çocuk Ödülleri

Abdülkadir Ömür, TuttoSport Altýn Çocuk 2017 ödülüne aday gösterildi.
    http://www.tuttosport.com/sondaggi/c...tuo_preferito/
    Buradan oy kullanalalim

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

destek
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yusufla ikiniz ortalýðý kavuracak az kaldý

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Anketlerin bu þekilde manüple edilmesini doðru bulmuyorum, objektif olsam oyum Donnarumma'ya giderdi.

Ama Abdülkadir'i orada görünce içim cýz eder, baþka adaya oy veremem. Abdülkadir konusunda çok ümitliyim, umarým bu yeteneði doðru iþleyebiliriz. Ersun Hoca ve yönetime güvenmek, onlara bu konudaki beklentimizi göstermekten baþka çaremiz yok.

Bu arada Avrupalý kardeþlerimiz Türklere karþý anket kazanýlamayacaðýný hesaba katmamýþlar. 2 gün beklesinler bizim Abdül %36 olur
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Sabah oyumu kullanmýþtým. Destek verelim.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

mbappe var listede

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Hagi'nin oðlu Ýanis Hagi ile Enrico Chiesa'nýn oðlu Federico Chiesa da Fiorentina'da oynuyor ve aday olmuþlar . Aguero ve Maradona'nýn kýzýndan olan 3 yaþýndaki uþaða da ön protokol yapsalar bari

Yalnýz objektif baksak Enes Ünal daha çok hakediyor bu ödülü.
    BÝLMEM ANLATABÝLDÝM MÝ?

Nereden
    Amasya

Alýntý Çaðatay_ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Anketlerin bu þekilde manüple edilmesini doðru bulmuyorum, objektif olsam oyum Donnarumma'ya giderdi.

Ama Abdülkadir'i orada görünce içim cýz eder, baþka adaya oy veremem. Abdülkadir konusunda çok ümitliyim, umarým bu yeteneði doðru iþleyebiliriz. Ersun Hoca ve yönetime güvenmek, onlara bu konudaki beklentimizi göstermekten baþka çaremiz yok.

Bu arada Avrupalý kardeþlerimiz Türklere karþý anket kazanýlamayacaðýný hesaba katmamýþlar. 2 gün beklesinler bizim Abdül %36 olur
    o zaten gecen sene o odülü almisti

objektif olarak mbappe yada maximiliano romero olmali
    ama romeroyu listeye bile almamislar

abdülkadirde hak ediyor, bu sene almasadaseneye acik ara farklan alacaktir insallah

Ünal Karaman

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Yusuf neden yok bu listede bence Yusuf da olmalýydý.

Nereden
    Amasya

Alýntý Arda' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yusuf neden yok bu listede bence Yusuf da olmalýydý.
    20 yi devirdigindendir sanirim

listede tanidigim en yasli oyuncu 19 yasinda

Ünal Karaman

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    20 yi devirdigindendir sanirim

listede tanidigim en yasli oyuncu 19 yasinda
    Daniel da Silva 6 mart doðumlu, Ruben Neves 13 Mart, keza Ante Coric de 14 Nisanda doðmuþ 20yi devirmiþ neredeyse. Yusufu daha keþfetmemiþler galiba.

muratt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Çok saçma bir baþlýk kimse kusura bakmasýn. Abdulkadir'in ödül almasýnýn neresi iyi, ne iþimize yarayacak ? Belki Abdulkadir'i biraz þýmartacak olmanýn dýþýnda ne önemi var, kaldý ki Abdülkadir'in en son ihtiyacý olan þey þýmarmak. Bu adamýn ödüle felan deðil geliþime ihtiyacý var, ödülü deðil ilk 11'i hedeflemesi lazým. Destek de vermiyorum ben bu ankete, umarým da kazanamaz. Anket kazanmasýn, sahada goller atsýn maçlar kazansýn o zaman ödüller zaten kendiliðinden gelir.

Ayrýca böyle anketleri de bu þekilde maniple etmek kompleksten baþka bir þey deðil kimse kusura bakmasýn. Sahada gösteremediðin baþarýyý böyle anketleri maniple ederek göstersen ne olur göstermesen ne olur. Ben þahsen herkesi gerçek hayata dönmeye davet ediyorum, böyle anlamsýz iþlerle uðraþmanýn kimseye faydasý yok. Hatta zararý bile var.
    Ýnadýna Trabzonspor !

Nereden
    Amasya

Alýntý muratt Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çok saçma bir baþlýk kimse kusura bakmasýn. Abdulkadir'in ödül almasýnýn neresi iyi, ne iþimize yarayacak ? Belki Abdulkadir'i biraz þýmartacak olmanýn dýþýnda ne önemi var, kaldý ki Abdülkadir'in en son ihtiyacý olan þey þýmarmak. Bu adamýn ödüle felan deðil geliþime ihtiyacý var, ödülü deðil ilk 11'i hedeflemesi lazým. Destek de vermiyorum ben bu ankete, umarým da kazanamaz. Anket kazanmasýn, sahada goller atsýn maçlar kazansýn o zaman ödüller zaten kendiliðinden gelir.

Ayrýca böyle anketleri de bu þekilde maniple etmek kompleksten baþka bir þey deðil kimse kusura bakmasýn. Sahada gösteremediðin baþarýyý böyle anketleri maniple ederek göstersen ne olur göstermesen ne olur. Ben þahsen herkesi gerçek hayata dönmeye davet ediyorum, böyle anlamsýz iþlerle uðraþmanýn kimseye faydasý yok. Hatta zararý bile var.
    önemli olan orada Trabzonsporun ismi dünyanin en büyük spor gazetelerinden birinde mansetten verilmesi

Ünal Karaman

muratt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    önemli olan orada Trabzonsporun ismi dünyanin en büyük spor gazetelerinden birinde mansetten verilmesi
    Katýlmýyorum.
    Trabzonspor'un ismi dünyanýn en büyük gazetelerinde Þampiyonlar Ligi'nde oynadýðýnýz zaman manþetten verilir. Veya Real Madrid'e 50m Euro'ya futbolcu sattýðýnýz zaman verilir. Anketle bir yere varamayýz. Ben oy kullanmýyorum, kullanana da karþýyým.
    Ýnadýna Trabzonspor !

Nereden
    Trabzon

1500 oy daha lazim birinciliðe yükselmek için

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Donnaruma %8'e gerilemiþ. Abdulkadir ile arasýnda 1200 civarý oy farký var. Mbappe de %8. Onunla da 900 kadar aþaðý yukarý. Yani olmayacak þey deðil.

Dün BMN hesabýndan paylaþmadan önce 600 küsür oyu vardý Abdul'ün. Þimdi iki katý... Daha fazlasý da olur, olacak
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Nereden
    Trabzon

Biraz daha destek lazim

atomantcum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

Alýntý muratt Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Katýlýyorum
    yattara tribününde maç izlemiþ çocuk

castillo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

18 yaþýnda 19 gol 11 asist
    muazzam
    oyum Mbappe'ye

diðer yandan Abdülkadir'in
    bizim anketi sabote etmemizle deðil
    milleti kendine hayran býrakarak
    ödül alacaðý günleri görürüz umarým
    Konu castillo61 tarafýndan (12.04.2017 Saat 19:44 ) deðiþtirilmiþtir.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

taraftar güç gösterisi için önem arz eder þu durumda Abdülkadir için deðil.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Donnaruma %8'e gerilemiþ. Abdulkadir ile arasýnda 1200 civarý oy farký var. Mbappe de %8. Onunla da 900 kadar aþaðý yukarý. Yani olmayacak þey deðil.

Dün BMN hesabýndan paylaþmadan önce 600 küsür oyu vardý Abdul'ün. Þimdi iki katý... Daha fazlasý da olur, olacak
    Acikcasi Donnaruma'nin kazanmasindan yanayim. O yasinda Buffon gibi, Neuer gibi olgun bi durusu var. Su ana kadar boyle bi kaleci daha gormedim.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bence Donnaruma ve Mbappe'nin ardýndan üçüncü olur. Bu da önemli bir baþarý.

Ahmet Almacý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Burda konuþulan gibi herkes biliyor donnaruma ve mbappe nin ödülü hakettiðini lakin böyle basit gibi görünen þeylerin birleþtirici gücü ve abdülkadir gibi efendi, çalýþma azmi ve hýrsýna sahip oyuncular için müthiþ özgüven.. Trabzonsporun isminin yabancý basýnda az da olsa çalkalanmasý.

Hem aklen hem kalben oyum Abdülkadire

sakosako - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

abduþ ilk 3e girmesi bile prestij için önemli bi baþarýdýr bu ona özgüven hýrs istek güven verecektir buda potansiyeline ulaþmasý için doðrudan etken þeyler öyle yabana atýlmasý gereken bir oylama deðil bence, kafa yapýsý olarak çok saðlam bi çocuk öyle sizin dediðiniz gibi etkilenip þýmaracaðýný da zannetmiyorum.
    tabiki suan için donnarumma veya mbappe kadar sivrilmiþ deðil fakat bu hiç bir zaman bu seviyelere çýkmayacak anlamý taþýmýyor, daha çok genç ve onda bu potansiyeli gördüler ki oraya bir secenek olarak koydular. abdulkadirin avrupa pazarýnda duyulmasý insanlarýn kafasýnda trabzonsporda boyle bi oyuncu varmýs kim bu meraký uyandýrmasý bile önemli biþeydir, gelecek vaad eden bir yýldýz adayýmýza destek oluyoruz bunda ters bi durum göremiyorum ki olmasý gereken de bu bence. geleceðimize, çocuklarýmýza sahip çýkmak.
    donnarumma kazanýr büyük ihtimal benim de bu listede en begendiðim oyuncu kendisi onun dýsýnda her türlü abduþcuyuz, her sabah uyanýnca 2-3 farklý tarayýcýdan oy atýyorum internet ortamýnda yayabildiðim kadar yaymaya çalýþýyorum bi katkýmýz olursa ne mutlu bize.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý castillo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    18 yaþýnda 19 gol 11 asist
    muazzam
    oyum Mbappe'ye

diðer yandan Abdülkadir'in
    bizim anketi sabote etmemizle deðil
    milleti kendine hayran býrakarak
    ödül alacaðý günleri görürüz umarým
    milliyetçi duygularýmýzla 1000 küsür oy saðlamýþýz abdulkadire
    ama oyun olarak gerçekten bu oyu hakettimi þu ana kadar tabiki hayýr. çünkü milli takým haricinde göz önünde olan bir oyuncu deðil malesef.
    kendisinden devamlýlýk olarak önde olan bir çok oyuncu var. Burdan þu sonuç çýkýyor. Elalemin bir çok kere büyük oyuncu olacak diye baðýra çaðýra gösterdiði bir oyuncuya biz hala süre veremiyoruz. yetkililerin bununla ilgili bir düþünceleri ve planlarý vardýr umarým .
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇýlGýn Hamsi \\\\\

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)