Cafedegoygoy
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 23 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Tribn Terr...

Forumdan Uzaklatrlmtr Salih61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    33

Aksam CNNTRK de Tribn Terr adli programi seyrettim...Ve orda ki gizli kamera grntlerinde ne kadar takim ismi verilmediysede aik aik grld ki bu terrde eziklerin ok byk paylari var...Her maa Satirlarla...Kelebekle...Esrar eke eke giden bu Balici ve Serefsiz grubunu bir aralar bu istanbul medyasi savunmustu....Ve yine istanbul medyasi bunlarin ipligini pazara ikardi...

Saygilarimla...

Guests
    Ziyareti

zellikle esenlerden trabzona giden bejekeliler hepsi hapi ynetim yani demirren gnderiyor onlari.

yelik tarihi
    31.05.2004

Parali tarftara da tarftar diyerek sahip ikanlara hayret ediyorum yani.Hele dnk grntlerdeki gibiserefsizler olduktan sonra onlara tarftar dersek kiralik katillerinahini aliriz.

yelik tarihi
    12.10.2004
    Nereden
    Bolu

ncelikle sahibinin sesi medyanin adlandirdigi gibi tribn terr degildir yasananlar.bu isim 3 oligarsik istanbul takiminin 1. derece sorumlulugunu gizlemek iin kullaniliyor.

bu sorunun zm iin nerim ; anadolu sehirleri mesru mdafa birlikleri rgtlenmeli ,istanbuldan gelen bu ynetim destekli terristlere anladiklari dilden sindirme harekatlari uygulanmalidir. istanbul disina ikamasin bu gruplar.

ondan sonra da birakin istanbul stadlarinda ne b.k yerlerse yesinler.onu da medyalari, akil hocalari ,fenerasyonlari ,basbakanlari zsn.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.05.2004

beyler o grntler ok ekstra degil..hi kimse tasvip etmez ama onlara yakin olaylar bizim deplasman otobuslerinde de oluyo

Guests
    Ziyareti

biz ramazanda iki imek isteyenleri biliriz[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Seytan isi

yelik tarihi
    29.09.2004
    Ya
    49

Belki bizde de ayni olaylar oluyordur...Ama daha kk kapsamda...Daha az kisi veya grup sayisi....

Bunun da avantaji bylelerini daha kolay tespit edilip dzeltilebilmesi aisindan....

Zannedersem Trabzon'daki emniyet ve klp ynetimi de bunlarinda hakkindan gelebilecek g ve basirettedirler...

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

Alnt Emorfo Nickli yeden Alnt
    Seytan isi

[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.05.2004

Alnt SKY-GUARD Nickli yeden Alnt

Belki bizde de ayni olaylar oluyordur...Ama daha kk kapsamda...Daha az kisi veya grup sayisi....

Bunun da avantaji bylelerini daha kolay tespit edilip dzeltilebilmesi aisindan....

Zannedersem Trabzon'daki emniyet ve klp ynetimi de bunlarinda hakkindan gelebilecek g ve basirettedirler...

bizim deplasman otobuslerinin inan bi farki yok..dedigin gibi sadece sayi biraz daha az o kadar..

ha buna ne emniyet ne de yonetim zm bulabilir bana gre..neden dersen yonetim otobus vermese baskasi verir kimse vermese yine de bi yolunu bulur oyle ikar taraftar yola..ee polis de otobusun iinde devletin memurunu veremez ya..giderken ne yaparsa yapar adam..engelleyemezsin..

belki deplasman yasagi olursa biraz basarilabilir.ama bu sefer de yolculuk zgrlg lafi ikar piyasaya..anliycan zm yok

Geri budurum bizde ok dzeldi.. yane en azindan satir matir oalyi bizde hi yok denilebilecek kadar az.. iki muhabbeti isie oliyor zaten 303 otobslerle 1000km yol baska trl bitmes ama bizde olay bukadar degil bunlkarin byle oldugu zaten biliniyor.. ama ben baska birsey diyecegim onlarinda ok suu yok

su o biaklari buldugu halde o insalari gene bile bile stada getiren emniyette.. su, onlar stadda olay yaptigi zaman onalri degilde trabzon insanini joplayan poliste. su. bunlar koltuk kirip kk bsranin kafasini yardiklari zaman 1ma ceza verip ( komedi ) sonrada bu suu kaldirip BUNLAR NORMALDIR DIYENLERDE kimse saga sola atlamasin ILK BASTA EMNIYET VE FEDERASYON KENDINI DZELTSIN.

yelik tarihi
    14.10.2004

Alnt CilginGenc Nickli yeden Alnt

su o biaklari buldugu halde o insalari gene
    bile bile stada getiren emniyette.. su, onlar stadda olay yaptigi
    zaman onalri degilde trabzon insanini joplayan poliste. su. bunlar
    koltuk kirip kk bsranin kafasini yardiklari zaman 1ma ceza verip (
    komedi ) sonrada bu suu kaldirip BUNLAR NORMALDIR DIYENLERDE kimse
    saga sola atlamasin ILK BASTA EMNIYET VE FEDERASYON KENDINI DZELTSIN.

bu sene hic taraftar getirmediler genede basta nobre olmak zere hepsi
    tas yagmuruna tutuldu. bir de macin son dakkalarinda bayraklarini
    yakmisiz.

tamam cuvaldizi onlara ama birazda igneyi kendimize batiralim.

Allah'tan federasyon kiyak cekti yoksa futboldaki yeni siddet
    yasasindan sonra sahamiz kapanabilirdi. 20 milyar ile gene ucuz
    kurtulduk.

#10 Fietra - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Geenlerde yayinlan CNN Turk'deki programi ve 30 dk.lik grntleri izlemissinizdir.O grntlerde otobsde giden taraftarin hangi takima mensub olduklari aika ortada.Gzlerim beni yaniltmiyorsa 30dk.lik grntlerin %50'sinden fazlasinda Fenerbahe Deplasman Taraftarlari gzkt.2001 senesinde Samsun'da banyolari kiran taraftar olarka ilk basta Besiktas olarak dsndm ama sene 2001 idi.Sonra aklima son sampiyonluk mai geldi.Neyse...

Biz bundan ncede demistik Fenerbahe Deplasman Taraftari haplaniyor,esrarlaniyor,alkol aliyor yle geliyor deplasmana.Medyanin ve lobinizin destegiyle Fenerbaheliler hayir dediler.

2002-2003 yilinda 2.hafta Trabzonspor - Fenerbahe maindan sonra dedik dedik inandiramadik.Ama bu grntlerde bizim hakli oldugumuzun bi kanitiydi.Fenerbahe taraftarinin oraya porvoke amali geldigi aika ortaydi.Bizzat kendim mataydim ve olaylara sahit oldum.

Istiklal Marsi okunurken girmelerini mi sylesek,Trabzon taraftari devre arasi sustugunda bize provoke amali tezahratlar yapip kizdirmaya alistiklarini mi sylesek,otobsle giderken yasli nine bize sahildeki apartmandan tas atti diye yalan sylediklerini mi sylesek,ikan kargasa da hamile bi kadinin karninda len bebegini mi sylesek(Babamin verdigi bilgi)....Yoksa Fenerbahe'nin kaldirilan cezasini mi?Ya da biz terrist degiliz diye kendilerine aklamalarini mi?Vs...

Ben Fenerbahe Deplasman Taraftarini Trabzon deplasmaninda falan seyrederim Elaziga'a gitmis beni ilgilendirmez.Trabzon'da yaptiklarina bakariz.

Noldu Fenerbahe Deplasman Taraftari bu sene haplanarak,esrarlanarak,alkola alarak gelmedi hatta hi gelmedi.Trabzonspor'un Fenerbaheye bir saldiri oldu mu stadda ve ma sonrasinda hayir.Alkisladik mi evet.Koca bir EEE.Bizim seyircimize daglilar,hamsi kafalilar,ayilar,kyller,ingeneler vs... diyenlerin yz kizardi mi?Yok piskin piskin Fenerbahelerini izliyorlar.Demek ki Fenerbahe Deplasman Taraftari'nin provokesi olmayinca birsey olmuyormus.Bu mata bunu grdk.Ileriki malarda da bi dengesiz ikip aptallik yapmaz ise ayni sekilde devam edecektir.Ki aklima birsey daha geldi 95-96'da yapilan ma sonrasi Trabzonspor Taraftari yenildikten sonra yine Fenerbaheyi alkisladigini bizzat babamdan duydum.

Aslinda bunlarin cevabini dsnmeye pek de gerek yok objektif olan herkes Trabzonspor'un ne zaman basariya ulastigini grnce bazi kisiler veya kurumlar tarafindan oyunlar evrildigini anlayabilir.rnek:Grcistan Mai.Konusmaya gerek yok Trkiye asigi olan bir memleketin,Trk Sporuna,Siyasetine,Sanatisi ve sayamadigim diger alanlara o kadar basarilar getirmis sehri ve insanlarini aninda Milli Ruhsuz,Vatansiz yaptilar.Neden peki Haluk Ulusoy'un para verdigi bazi kisilerin atigi Haluk Ulusoy pankartindan.Yeterli bayrak olmayisindan vs...
    Ya Milli Takim ka kere Tabzon'a gelmiski Trabzon'daki taraftarin milli takim atkisi olsun,formasi olsun gel sen 10 kere ma yap 20 kere ma yap.2 kere gelmissin.Bayrak yokmus Kadiky'de bedavaya niye dagitildi.Gya bize nispet yapacak.Dagitilmasin mi dagitilsin ama bize dagitmadilar sonrada Trabzon'da milli ruh yok.Aik seik Trabzonspor'u yikma harekati olduug belliydi.
    Gkdeniz ve Fatih Tekke transferleri simdi de Yattara.Istanbul takimlarinin transferlerini yneticiler yapmiyor artik medyadaki elleri,kollari olanlar yapiyor.Bign o asparagas bi gn su asparagas bizim bazi taraftarlarimiz da inaniyor olay oluyor.Neyse Gkdeniz ve Fatih Tekke'de bu olaylara dsmedik.Fenerbahe Deplasman Taraftarlarinda biraz uzaklastim ama neyse.Bunlar Fenebahe ile ilgili ne de olsa!

Simdi Trabzon'a Provoke Amali Gelen Hapi,Esrarci vs... Fenerbahe Deplasman Taraftari ve Destekileri,Destekleyenleri Dsnn!...

D.N:Bu yazi BMN disinda taraftar sitesi olmayan bi foruma hitaben yazildigi iin bizle ne alakasi var diyebilecegniz kisimlar olabilir...Edited by: osmanozcilingir

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Bu da daha nce yazdigim yazi.

Dn aiklanan kararlarla Futbol'da Siddete hayir kampanyasi tribnleri ldrme kampanyasina dnd. Kimse tribnlerde siddet istemiyor ancak mai oturarak izlemek vs gibi sama kararlar tribn organizasyonlarini bitirir. Millet maa takimina destek olmak ve eglenmek iin gidiyor. Bunun iinde tribn organizasyonlari yapiliyor. Bunu engellemek nasil bir mantiktir. Monoton tepkisiz heycansiz organize olmayan tribnler yapilmaya alisiliyor.

Dn CNN Trk'te Futbol'da Siddet adli bir belgesel yayinlandi. izleyenler tekrar grmslerdir ki Trkiye basta Istanbul takimlari olmak zere zellikle Fb'nin tinerci taraftari bu siddeti tirmandirmakta ynetim ierisinden desteklenmektedirler. Tribnde siddeti yapanlar bu gn temiz futbol istiyorlar. Bir de masum ayaklari yapmiyorlar mi ne mal olduklarini bilmesek inanacaz. Yneticiler ceplarina paralarini koyar biletlerini alir otobsleri ayarlar deplasmana gnderir. Hirsizlik, serefsizlik, eroin kokain ne arasaniz var bu itlerde. kendi stadlarinda ise aldiklari bedava biletleri karaborsa yaparlar paranin alasini kazanirlar. Bu olaylar btn kulplerd evardir. Ancak futbolda irkefligin baskenti olan Istanbul'da ok daha fazladir. Takimlari nasil sikeyle ma kazanmaya alismislarsa taraftarlari da ayni sekilde futbol birer pisliktir. Bu yzden Trabzonspor taraftarinin dn izledigim programdan sonra digerlerine gre ne kadar ilerd eoldugunu grdm. kendi imkanlari ile organizasyonlar yapiyoruz. Kimseden bir sey beklemeden Trkiye'nin bir ucuna gidiyoruz. taraftarimizla ne kadar gurur duysak azdir. Trabzonspor taraftari Istanbul takimlarinin taraftarlarina gre ok daha kaliteli ve insalcildir. Trabzonspor malarinda magdur duruma biz dssekte bu sereften yoksun istanbul medyasi bizi karalamaktan geri kalmamistir. hepsi geregi bildigi halde. Simdi bu futbol terr ellerinde patladi. Bakin geen hafta fb mai stadin yarisi bos. Azize ingenelerine bu mata bedava bilet vermedi. Stadin hali ortada bu hafta btn kulpler Basbakan tarafindanbedavacilara taviz vermemeleri konusunda uyarildi.

Bu ise bir yerde dur demek gerekiyordu ancak korkum tribnlerin bitirilmesi gerek taraftarin kstrlmesidir.

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

pff ben tribn terr ile ilgili yazmadim fenerbahe ile ilgili yazdim sanarsam?

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

fener iin baslik amaya degmez. bu kategoriye giriyordu. tribn terr=febe

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Yok tribn terr:febe degil.

dn rize mainda idim.. hayatimda bukadar rezil bukadr kt bukadaar cansikici bir ma izlemedim Kos koca trabzonstadinda 20 tane abartmiyorum 20tane bagiran taraftar ilginlarda 30 kisi.. ulen terordiyim futbolu ldrdnz byle maa gidecegine hi gitmeyelim daha iyi.. o parali sevirci ler varya hane kapaliya giden alyi a. kisme kizmasin da o alltafda kulubenin arkasinda oturan kisim zellikle adiler gkdenize kalkim huy layip kfr ediyorlar AL BASKIN ATAY BEY BAK BUNLAR SIZIN O HANE BILET ALIP GELSIN DEDIGINI SEREFSIZ TOPLULUGU millet bu takim iin binlerce km yol gitsin millet takim iin caninin versin millet takim iin bugazini patlatsin malara gelsin sen o taraftari alma sen onlar taraftar degilde bak senin bilet alan sevircin kalkip kendi takimin futbolcusuna svsn BUNLARIN ALAYI IBNE

Guests
    Ziyareti

DN KANAD D haberde gsterdi febeli eziklerin yozgata giderken nasil benzin istasyonunu yagmaladigini. bunlar kendilerinde nasil bu cesareti bulupda yozgatta bir benzin istasyonuna saldiriyor. neden trabzonda yapamiyor. trabzon bu eziklere karsi oldugunu gsterdi. ama anadolunun yarisindan ogu bunlara tapti. sonular ortada. bugn dkkaniniza saldiran yarin evinizi basar. saygilar.

cilgin gen. baskana dediklerine katilmiyorum. adam bilet alin gelin dedide kfrm edin dedi. o kfr edenlerin ayibi. senin benim yada baskanin degil.

hayir ben bilet alan sevircinin sadece mai izlemeye gelen gzel bisi oldumu alkislamayi takim da bir ufak hata yaptimi kfr edip yuhlayan kesim oldugunu sylemek istedim.. o disarida birakilan bu takim iin caninin vermeye hazir olan insanlar dn staddda olsa idi belkide 5-0 bitecekti ma.. bu taraftarla takim hi biryere gidemez trbnlerden taraftarlari soyutlamak zaten kalitesiz olan ligimizi daha kalitesiz yapiyor.

Guests
    Ziyareti

burda haklisin ama bunun ynetimle pek alakasi yok. en basit rnek febe 40 50 binlerle oynarken 15 20bine dst. kombineleri hep ynetim bedava vermisti. polis topladi byle oldu. aktug ynetimi bileti ucuzlatti yaninda promosyon yapti ama gene olmadi.

neresi ucuzdu normalde 8 milyonluk bilet 10 milyondu.. elde kalmis yesil formlar iin promosyon yapmislar hikaye.. olsun bakalim nekadar byle dayana bilecegiz.

Ouz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Ya
    37

Alnt oskayb Nickli yeden Alnt

ncelikle sahibinin sesi medyanin adlandirdigi gibi tribn terr degildir yasananlar.bu isim 3 oligarsik istanbul takiminin 1. derece sorumlulugunu gizlemek iin kullaniliyor.

bu sorunun zm iin nerim ; anadolu sehirleri mesru mdafa birlikleri rgtlenmeli ,istanbuldan gelen bu ynetim destekli terristlere anladiklari dilden sindirme harekatlari uygulanmalidir. istanbul disina ikamasin bu gruplar.

ondan sonra da birakin istanbul stadlarinda ne b.k yerlerse yesinler.onu da medyalari, akil hocalari ,fenerasyonlari ,basbakanlari zsn.

iinde siddet barindiran bir zm nerisi. ama makul karsilanabilir. dinsiz ile imansiz iliskisi yani. kabul edilebilir..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)