Sonuç: Trabzonspor - Karabükspor Maç Sonucu?

Katılımcı sayısı
178. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanırız

138 77.53%
  • Berabere Biter

21 11.80%
  • Kaybederiz

19 10.67%
Sayfa 41 Toplam 42 Sayfadan BirinciBirinci ... 31 39 40 41 42 SonuncuSonuncu
Toplam 1038 adet sonuctan sayfa basi 1,001 ile 1,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 23.Hafta l Trabzonspor 1-0 Kardemir Karabükspor l Maç Sonucu

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Samet GÜVEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın ve son dönem performansının ana etkenini Okay maç sonu açıkladı.

'' Artık tesislerden maça gelirken bambaşka duygu ve heyecanla geliyoruz ''
    Bunda stadın konumunun da çok etkili olduğunu düşünüyorum.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Ömer Keskinsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazanma ihtimalimiz = Yarın Cas kararıyla kupamızın bize verilmesi.

Bak buraya yazıyorum, şu maçı kazanalım, ciddi ciddi kellemi ortaya koyuyorum aha forum hesabımı koydum şu an. İsteyen admin istediği cezayı verebilir, gıkımı bile çıkarmam.

Hiç boşuna heyecan yapmayın, bu maç 2 ihtimalli maç. Ya 0 ya da 2 olur ama 1 olmaz. Beraberlik veya yenilgi, bizim için 3. ihtimal söz konusu olamaz. Bunu 23 yıllık TS taraftarı tecrübeme dayanarak söylüyorum. Şimdi sövebilirsiniz ama maalesef gelecekten yazıyorum, maçın sonu çok kötü bir yere çıkıyor beyler. Hiçbirinizin üzülmesini istemem ama üzüleceksiniz...
    Al bunu burdan al al al.

PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bana göre dün gece sahanın yıldızı Onazi'dir.

Çok büyük keyif aldım onu izlerken...

Orta sahada müthiş işler yaptı. Geldiğinden beri ilk defa bu kadar verimli olduğunu gördüm. En azından ben öyle düşünüyorum...

Diğer taraftan maçın önüne geçen pozisyon Yusuf'un pozisyonuydu. Rodallega, o pozisyonda kaleye vurur diye bekledim ama kendisinden beklenmeyecek derece bir jestle Yusuf'a alda at dedi ama o da atamadı. Atamadığı gibi birde üstüne aynı jestle Rodallega'yı görememesi onun adına talihsizlik. İnanın eğer o pası vermiş olsaydı Yusuf şu yaşında çok büyürdü.

Neyse, o daha yolun başında. Bence böyle bir pozisyonu Trabzon'da evimizde yaşaması iyi oldu. Zaten o kaçan pozisyondan sonra Rodallega'nın kendisine verdiği tepki, üstüne tribünlerden yükselen uğultulardan sonra saha ona dar gelmiştir. Dünyası başına yıkılmıştır. Ona çok büyük ders olmuştur. Seyircinin maç sonu onu alkışlaması yaptığı hatanın gençliğine verilmesi gibi bir şeydi

Uzatmanın alemi yok, Yusuf çok büyük bir oyuncu olacak. Yeterki yaptığı hatalardan ders çıkarsın. Barış Memiş ya da Ali Şen Kandil gibi ''tamam ben oldum'' moduna girmesin yeter. Yanına birde Abdülkadir Ömür'de gelirse, bu takımı izlemeye doyum olmaz.

Olcay'a da bir parantez açmak lazım. Uzun yıllardır İstanbul'dan gelip te, Trabzon'da top oynamak, takım için bir şeyler yapan birini ilk defa görüyorum. İkili mücadeleleri kazanması, takım oyunun sıradanlaştığı anda takımı birden ateşlemeye, tribünleri coşturmaya yönelik hırslı yapısı, sahada ruhunu ortaya koyması bence alkışlanacak bir durum. Olcay, seneyede böyle devam et...

Şahsen Mas ve Pareira'yı çok beğeniyorum. Uzun zamandır sağ ve sol bekten bu kadar keyif aldığım, güven duyduğum bir dönem hatırlamıyorum. Yalnız akşam nedendir bilinmez Pareira bir iki mücadelede abartılı bir şekilde yerde kaldı. Yerde kaldığı gibi Poko ile hiç yoktan tartışmaya girdi. Bana göre klasına da yakışmayacak hareketlerdi. Sadece futbolunu oynasa kendine de bize de yeter.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bekledigimden kotuyduk dun aksam..buna ragmen 3 puan guzel..iyi oynayipda kaybettigimiz puanlara sayalim bunuda..

Fatih Cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sahada kötüydü diyebileceğim hatta vasattı gibi söyleyebileceğim adam nerdeyse yoktu. Anlık pozisyonlarda hatalar vardı. Ama yine de baskıdan uzun topla değil de sakin ve akıllı pas yaparak çıkmamız avantajdı bizim için...

Castillo, topu çok iyi getiriyor ama son AN geldiğinde ya gücü bitiyor ya da heyecan yapıyor. Umarım zamanla düzelir..

Medjani beklemediğim kadar iyidi. Yanılttığı için teşekkür ederim.

Perreria, çok mücadele etti. Ama maçın özellikle başlarında birkaç pozisyonda gereksiz durumlar yaşadı.. Ona da yakışmadı bize de. Hatta eşim, yapmasınlar böyle ben utanıyorum, dedi.. Umarım uyarılır ve bu tarz şeylere girmez. Geriye kalan herşeyi başımın çok üzerinde...

Yazıcı ise tecrübe kazanmaya devam ediyor.. Hatalar yapacak ve bunları görecek üstüne koyacak inşallah..

Ceza sahası civarında topla çok etkili.. Daha da uyum arttığında çok iyi işler çıkartacak...

Ersun hocaya bu takımı bu hale getirdiği için müteşekkiriz. Ama yedekten giren oyuncular ve dakikalar çok garip geliyor.. Açıklamalarını çok merak ediyorum...
    Beğenmesekte Yusuf Erdoğanın maçı ve dakikaları gelmişti,
    Ndoye pas bağlantıları için iyi olabilirdi.. Bero pres yükü ve ileri çıkışlar için iyi olabilirdi.. Ama garip değişiklikler oldu.

Umarım bu milli arada eksikler giderilir ve üzerine koyarak futbol oynamaya izlemeye ve izlettirmeye devam ederiz..

Bizi mutlu ettiğiniz için teşekkürler emeği geçen herkese.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen geriye dönüp bakıyorum da, boynum kütlüyor falan, iyi oluyor rahatlıyorum yani...

Nereden
    Trabzon

Son iki haftada gelen puan kayıpları coskumuzu biraz düşürmüş şekilde maça başlamamıza sebeb oldu fakat kadro kalitemiz ve iç saha avantajıyla üstün olan taraf yinede biz idik.

Duran topların önemini bir kez daha görmüş olduk golü bulana kadar hücumda organize olmakta zorlandık kontrol bizdeydi fakat sahada düşüncelerini daha iyi uygulayan karabüktü taa ki duran top golü gelene kadar ondan sonra iş farklı bir şekle döndü.

Genel olarak bir karşılaştırma yaparsak ikinci yarıda en iyi organize olduğumuz maç antep maçıydı o seviyeye hala çıkamadık ama konya maçına göre bu maç daha fazla artılarımız vardı.Bu galibiyet özgüven ve moral motivasyonumuzu daha da arttıracaktır.

Bireysel performanslara bakarsak onazi uzun zamandır verimli ve istikrarlı bir grafik çiziyor.Okayın bu maç skora katkı vermesi güzel oldu zaman zaman ilerideki oyuncularımızın verimi düşük olacağı zamanlar olacaktır o maçlarda işte böyle Okay onazi bazen bekler stoperler sahneye çıkması gerekebilir o yüzden bu gol çok anlamlı oldu.

Olcay yine çalışkandı.Yazıcı oyun içi zaman zaman zorlansada kalitesinin yüksek olduğunu girdiği pozisyonlarla gösterdi.Hugo ve castillo ise vasattı daha iyi şeyler yapabilecek potansiyele sahipler.

Bekler her zamanki gibi standart oyunlarını oynadılar.medjani önceki maça oranla daha faydalı işler yaptı.

3 puan bizi üstteki gruba bir adım daha yaklaştırdı bu durum bizi önümüzdeki maçlara daha iyi motive edecektir.

Gol konusunda kısır kaldığımız doğru bu durumu halletmek için hücumda daha organize olmalıyız ayrıca Hugo ve castillo gibi oyuncular daha skorer olmalı.Her maçı 1-0 kazanmak kolay değil örneğin seleznyov un kaçırdığı pozisyon gol olsa daha farklı bir maç ortaya çıkabilirdi.

Karabükten ilk yarının rövanşını almamız sevindirici oldu.Tüm oyuncularımızı tebrik ederim.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yusuf efendi maç sonu sevincine katılmamış..Ersun hoca da sildi sanırım onu.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

cebcare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Karabük disli bir takım bu galibiyeti kücümsememeliyiz tabi fazla da abartmamalıyız

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Karabük sahayı iyi parselleyip baskı pres işini iyi yaptı. Bu maçı kazanmamız çok değerliydi.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Maç öncesi Karabükspor'un deplasmanda kaybettiği maçların çoğunda pozisyon anlamında yenilgiyi hak etmediğini ve bu yüzden galibiyetin çok kolay olmayacağını yazmıştık. Bu yönde Karabük odaklı yazılmış birkaç mesaj daha hatırlıyorum. Fakat dün akşamki maça bakarsak Seleznyov ve Traore'nin uzak kale direğine vurduğu şut hariç pozisyon vermeden yine maçı bitirdik. Aynı şekilde Alanyaspor maçı da öyle keza Antep de. İç sahada oynanan 3 maçta da net olarak galibiyeti hakettik.

Akyazı Arena'nın bu açıdan bir tılsımı olmalı bizler için. Nasıl Fenerbahçe Kadıköy'ün ambiansını uzun yıllar bir şekilde kullandı ise Akyazı da bizim için öyle olmalı ve olacak da.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

okay onazi

onazi yi kim buldu getirdi. Bu topçu değil buna para veren ekibe falan filan

ya çok acele var edip yada yok ediyoruz

ne oldu da okay ve onazi bu ikili orta sahası olmaz diyorduk her takım bizi sahadan silerdi diyorduk ikici yarı ne oldu

ben 3 mevki etkisi var diyorum

bek transferi ve de

10 numara pozisyonunda oynayan

yazıcı

yazıcının eksileri tabiki tecrübe eksikliği tartışılır ama

10 numara olarak klasik 10 numaralardan farklı

yazıcının büyük bir artısı var ben bu yönü ile kanatta daha verimli olur diye düşünüyorum ayrıca adam geçebilen iyi orta açması açık oyununda artı kazandırır

neyse yazıcı 10 numara olarak etkin bir press te yapamasada koşarak top rakipte iken rakibi rahatsız ediyor

bu durum orta sahanın yükünü hafifletiyor

SÖZÜN ÖZÜ 11 KİŞİ AYRI AYRI DÜŞÜNMEMEK LAZIM TAKIM OLARAK BİRBİRİNE BAĞLI DİŞLİLER TAKIMI MEYDANA GETİRİYOR

BİR MEVKİDE OYNAYAN OYUNCUNUN BİR EKSİĞİ BAZEN HİÇ GÖRÜLMEZ ÇÜNKÜ O TAKIMDA KAPATAN OYUNCU VEYA OYUNCULAR VARDIR

SÖZÜN ÖZÜ BU SENE HEDEFTEN ZİYADE ADAM KAZANALIM TEMEL ATALIM BEROYU KAZANALIM ÖMÜRÜ KAZANALIM

BENCE 5. OLMAKTAN DAHA ÖNEMLİ BİRAZ ZORLAYALIM Y. ERDOĞANI KAZANALIM

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dün ilk yarı daki baskı çok iyiydi. Çok kolay gol kaçırıyoruz ama pozisyona girememekten iyidir. Hepsinde önemlisi pozisyon vermiyoruz.

İlk yarıya bakalım. Belki 3 maç hariç bu takım farklı ne oynadı. Gene baskılıydı. Gene goller kaçırıyordu ama saçma sapan bir top gelip gol oluyordu. Bu da takımı oyundan düsüriyordu.

Önce takım gol yiyince dağılmamayı öğrendi. Sonra savaşmayı şimdi de gol yememeyi.

Zaman zaman o kadar seri oynuyoruz ki çok büyük keyif alıyorum. 90 lardaki Trabzonspor u izler gibi oluyorum.

Son olarak gol atmayı öğrenmek kaldı O da oldu mu seneye herşey bambaşka olacak.

Nereden
    Sakarya

TAKIM iyi yolda alanya maçı konya maçına kadar erken gol atan neticesinde galibiyet alan takımdık

ancak alanya maçında ve konya maçında erken gol olmayınca galibiyet gelmedi

karabük maçında bu yönden bir adım ilerledik

maın sonuna kadar kazanma arzumuzu taşıdık maçın son kısmında golden sonra geriye yaslanma kötü huyumuzuda aşsak daha güzel bir takım izleriz inş

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdinç Barutçu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dün Okay'ın röportajının başında söylediği cümleden ders çıkaran oldu mu acaba? Olmadıysa ya da dikkat etmediyseniz bir daha izleyin. Kötü giderken hocaya, takıma kızmakta haklı olabiliriz. Ama sonuçlar iyi olduğu zaman da sevinmek biraz işin doğasına aykırı bence. Ne olursa olsun sabredip sevmediğimiz oyuncular ve hoca takımda olmasına rağmen biz Trabzonspor'u destekliyoruz. Başkalarının başarısızlıklarına kızarak aslında kulübümüzü cezalandırmış oluyoruz. Okay'ın röportajını bir daha izlemenizi dilerim..
    Serhat KIRKAYAK kardeşimin dediği gibi "Bordoyla Mavi kefenim olsun,Trabzonum bu sene şampiyon olsun"

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ben bu maci daha cok begendim golden sonra stres yapip paralel pas yapmamak bile olumlu geldi bana. bunu duzeltmek gerekiyor tabi ki ama oyuncularin ciddiyeti kazanma arzusunu hissediyorsun bir yandan. ndoye rahatligi yuzunden bir kere hata yaptik son dakikada. karabuk boyle hapsedilebilecek bir takim degil. adamlar agiz tadiyla hucumda cogalip iki pas yapamadilar. topun oldugu yerde cok guzel cogaldik cok dikkatliydik.

alanya macinda kolay pozisyon bulma hali maci baska yere goturdu acele ettik strese girdik son dakikalarda pozisyona giremedik. ama karabuk macinda rakibin guclu olmasindan dolayi oturakli hucum yaptik kontrolu elden birakmadik. tabi gol dakikasi onemli. belki gol gelmese ufak kopmalar yasanabilirdi ama tesadufen olmuyor bunlar bana gore. bir tavir farkliligi vardi. sakin kaldik, bir kac pozisyonda ekstra pas arayisi vardi. sampiyonluk yolunda boyle cok mac olur. golu bulduktan sonra biraz daha rahat pas yapmak gerekiyor bu konuda ders alabiliriz. dakikalar ilerledikce biraz rahatladik, son dakikalarda cok adamla pres yapip rakibin rahat toplar kullanmasini engellememiz de olumluydu. ozellikle olcay ve onazi bu konuda onculuk yaptilar, tecrubelerini gosterdiler.
    Konu artvints tarafından (04.03.2017 Saat 14:30 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Sakarya

maçın özetine baktımda yazıcının ufak ufak kulağı çekilmeli

bir onun birde castillonun

bireysel yetenek olabilir ama futbol demek yardımlaşma demek

rode oolcay asist yapıyorsa sana sende

asist için etrafına bakacan

bencillik takım ruhuna zarar verir

mesela rode o pası verdiğine pişmandır

kalecinin bacak arası boş sana boş kale at diyor tecrübe eksiklği ters ayakla yakalanıyorsun

ama o pası adama geri çıkaracaksın kaleye neden vuruyorsun

yanlış ama yaşı genç öğrenecek

Nereden
    Asya Diğer

Yazıcı ve Castillo pas tercihleri konusunda kendilerini geliştirdiği taktirde çok daha fazla gol atmaya başlarız. Rodallega'ya çok gol attırırlar.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı sasort Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçın özetine baktımda yazıcının ufak ufak kulağı çekilmeli

bir onun birde castillonun

bireysel yetenek olabilir ama futbol demek yardımlaşma demek

rode oolcay asist yapıyorsa sana sende

asist için etrafına bakacan

bencillik takım ruhuna zarar verir

mesela rode o pası verdiğine pişmandır

kalecinin bacak arası boş sana boş kale at diyor tecrübe eksiklği ters ayakla yakalanıyorsun

ama o pası adama geri çıkaracaksın kaleye neden vuruyorsun

yanlış ama yaşı genç öğrenecek
    Yusuf un o pozisyonunun dünya şartlarında izahı yok. Boşuna açıklamaya çabalama

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

29 ve 30. Sayfadaki Yazici icin yazilanlari gorunce , bu sehirden artik neden iyi topcu cikmadigini anliyoruz.
    Direk idam ettiniz la usagi
    TRABZONSPOR

Nereden
    Sakarya

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf un o pozisyonunun dünya şartlarında izahı yok. Boşuna açıklamaya çabalama
    hakkaten tekrar baktım ters ayakla yakalanmak bile kabahat dürtse gol

Nereden
    Trabzon

Alıntı M. Fatih ALEMDAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    29 ve 30. Sayfadaki Yazici icin yazilanlari gorunce , bu sehirden artik neden iyi topcu cikmadigini anliyoruz.
    Maç anındaki pozisyonun verdiği sinirle homurdanmalar olur, bende bağırdım çağırdım maç anında. Ancak Yusuf oyundan çıkarken bende tüm herkes de alkışlamayı bildi. Seviyoruz onu, bizim geleceğimiz bu çocuklar. Bu tarz şeyleri büyütmemek lazım.

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Fatih Cengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahada kötüydü diyebileceğim hatta vasattı gibi söyleyebileceğim adam nerdeyse yoktu. Anlık pozisyonlarda hatalar vardı. Ama yine de baskıdan uzun topla değil de sakin ve akıllı pas yaparak çıkmamız avantajdı bizim için...

Castillo, topu çok iyi getiriyor ama son AN geldiğinde ya gücü bitiyor ya da heyecan yapıyor. Umarım zamanla düzelir..

Medjani beklemediğim kadar iyidi. Yanılttığı için teşekkür ederim.

Perreria, çok mücadele etti. Ama maçın özellikle başlarında birkaç pozisyonda gereksiz durumlar yaşadı.. Ona da yakışmadı bize de. Hatta eşim, yapmasınlar böyle ben utanıyorum, dedi.. Umarım uyarılır ve bu tarz şeylere girmez. Geriye kalan herşeyi başımın çok üzerinde...

Yazıcı ise tecrübe kazanmaya devam ediyor.. Hatalar yapacak ve bunları görecek üstüne koyacak inşallah..

Ceza sahası civarında topla çok etkili.. Daha da uyum arttığında çok iyi işler çıkartacak...

Ersun hocaya bu takımı bu hale getirdiği için müteşekkiriz. Ama yedekten giren oyuncular ve dakikalar çok garip geliyor.. Açıklamalarını çok merak ediyorum...
    Beğenmesekte Yusuf Erdoğanın maçı ve dakikaları gelmişti,
    Ndoye pas bağlantıları için iyi olabilirdi.. Bero pres yükü ve ileri çıkışlar için iyi olabilirdi.. Ama garip değişiklikler oldu.

Umarım bu milli arada eksikler giderilir ve üzerine koyarak futbol oynamaya izlemeye ve izlettirmeye devam ederiz..

Bizi mutlu ettiğiniz için teşekkürler emeği geçen herkese.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Genele anlamda şu açıdan ümitliyim. Topu kazanmak için çok hırslıyız. Eksiklerimiz elbette var. yedek kadromuz zayıf ama koşuyoruz. Takım ruhumuz olcay ile geri döndü.

Ne gelişmeli
    castiillo gelişmeli. Bence Bruma kadar iyi bir oyuncu ama nerde vuracagını neden pas atacağını tam yapamıyor. Bu tabiki ersun yanal şn gorevi.

Mejdani nasıl desem bundan da en iyi verimi almak hocanın gorevi. Olur mu super olmaz ama olur.

Perreira yada mas a soyleyecek bir sey yok. Perreira tam bir takım oyuncusu. takımı sevdigi attıgımız golden belli.

Yazıcı evet buyuk oyuncu olabilir. Ama gol atabilmek degil amac gol pasi da gerektiginden verebilmek. Bu bencede iyi tecrube. Rodallega ya bu açıdan tesekkur ediyorum. Güzel bir egitim verdi yazıcıya. Son bir kac mactır yazıcıda kale gorme heyecanı vardı.

Yusuf erdoggan evet becerikli sayılabilir ama kafasız ın önde gideni. Girmesin usta. Takımda bir aheng var. Bozmasın. Ben Bero yu tercihlerim.
    Rodallega yanına bir forvet genc oyuncu alabilirsek iyi olur. Ama roda Oluyor. Bu sene slovak ve kolombiyalılardan ballıyız.

Soz söz onazi. Ya adamın kariyeri castiilo dan daha iyi. Olur. Takım iyi oldukca daha iyi olur. Bu takımı koruyup ustune koyarsa seneye bir oyuncu gonderirken teneke bağlamayız.
    Bu arada bu iyi takımla Aytac ı kazanabiliriz. Yusf Erdogan a son bir sans verebiliriz. Ama zeki olmaz. Akbas olabilir.

Son sözüm Uğur a. Tesekkur Uzun adam. kovalandigin bir takıma baglılık duyup geldigin geri formanı aldigin icin. Harikasın.
    13 Vitor Hugo

Nereden
    Trabzon

Alıntı sasort Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hakkaten tekrar baktım ters ayakla yakalanmak bile kabahat dürtse gol
    Ki maçın ilk yarısında özellikle sağ ayağına alıp şut attı hep dikkat etmişseniz. Bende diyorum niye sol ayağına alıp vurmuyor diye. Olmayacak yerde sol ayağına alası tuttu.

Nereden
    Sakarya

Alıntı M. Fatih ALEMDAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öyle idam edersek o ts izleriz

kaybetmek her zaman kolay kazanmak zordur

her zaman için kazanmaya çalışmalıyız

eksikleri var ama artıları da çok

okay bir sürü laf ediyorduk

adam 1o numara pozisyonunda üst düzel lig de vücut yapısı gereği 6 numara oynaması gerektiği buna göre uyum sağlaması gerektiği söylendi o süreçte çok kızdık uşağa

şimdi yavaş yavaş oturuyor

şimdi sorarım size

ozan tufana 6 me havada uçuşuyordu

ozan mı dersiniz okay mı

Nereden
    Asya Diğer

Bu arada ilginçtir, ben Castillo'dan Rodallega'ya daha çok gol pası vermesini beklerdim ama hiçbir pozisyonda Rodallega'yı düşünmedi. Saha dışında çok iyi olan bu iki Kolombiyalı henüz saha içinde uyumu yakalayamadı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)