Sayfa 10 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 9 10
Toplam 242 adet sonuctan sayfa basi 226 ile 242 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN Ankara | Konya Deplasmanına Gidiyoruz (25.02.2017, 19.00)

Berat Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Günaydınlar herkese,

Dün otobüste pek anlamadım ama iyi yorulmuşum. Yeni kalkabildim

Biletlerin maça 1 gün kala 120 tl'ye inmesiyle Ahmet Başkaya'nın sigarasının kıvılcımı, Faruk Berber ve Erdinç Barutçu'nun büyük uğraş vererek 2 saatte Konya'ya gitme işini halletmesi ve BordoMavi.Net ailesinin ulaşım konusundaki jestine teşekkür ediyorum.

Organizasyona gelince Aşti'ye geldiğimizde Bedri abi ve Onur Yazgan'ı görünce herkeste bir Lucescu şoku yaşandı. Bir önceki organizasyonlarda sürekli ekildiğimiz için inanamadık. Hatta Ahmet Başkaya Bedri abiye dokunarak gerçekten gelmiş diyerek şaşkınlığını bir nebze hafifletti. Bu organizasyon için İstanbul'dan gelen kardeşim Adil'e sarılmaya doyamadım. Onun da ayağına, yüreğine sağlık

Erdinç abinin arabasından su, kek, bisküvi, vişne suyu (<3) vb. ile gelmesiyle herkesin yüzü gülmeye başladı ve yola koyulduk. Hocanın büyük uğraş vererek 2 usb'ye attığı şarkılar yine boşa gitti ama şarkıların olmaması daha iyi oldu diyebilirim. Daha fazla sohbet etme şansı bulduk. Hatta bir ara Adil'in benim yağmurluğu istemesi (!), benim vermek istememem, bunun üzerine oylama yapılması ve sonuçta haklı olanın kazandığı bir referandum yaptık.

Konya'ya geç geldiğimiz için Tirit yeme şansını kaçırdık. Etli ekmeğe olur dedik. Pidelerin ortaya gelmesi ve bizim masada sağlam yiyicilerin olması elimi kolumu bağlasa da keyifle yedik etli ekmeğimizi Ama Tirit > Etli ekmek bunu tartışmam.

Maça gelince seyircisiz maçlar keyif vermiyor. Bu ceza sadece ev sahibine değil bize de verilmiş gibiydi. Seyircisiz maçlara gitmeye sıcak bakmayacağım gibi görünüyor. Tribünde yine güldük, ettik. Bir ara pazar yeri gibiydi. Her kafadan farklı bir ses çıkıyordu

Dönüş yolunda geleneksel takımı havaalanında karşılayıp Ankara'ya doğru yol aldık. Yol boyunca testler yapıldı, nasihatlar verildi, tatlı atışmalar yapıldı. Çok keyifli bir organizasyon oldu benim adıma. Yeni güzel insanlar tanıdım. Gelen herkesin ayağına sağlık. Tekrar görüşmek üzere

-Bizi yurdumuza kadar bırakan Erdinç Barutçu, sen ne güzel bir adamsın. Teşekkürler abim

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Sağolsun Berat bize yazacak bir şey bırakmamış . Katılan herkesin yüreğine sağlık. Berat'ın atlayıp da benim aklıma gelen gidiş yolunda ihtiyaç molası verdik. Miting için Ankara'ya gelen ve Adana'ya dönmekte olan bir topluluğa denk geldik. Elemanın biri Trabzonspor kazanır mı vs. diyerek yanımıza geldi. Bizden de fiikirlerini söyleyenler oldu. İddaa oynayacakmış da derdi bu. Sonra bir çakmağını Ahmet'e verdi bu çakmağı 61. dakikada çak, maçı kazanın dedi. Ahmet ise çakmağı stada girerken kaptırdı :/, sonuç beraberlik. O çakmak eğer stada girebilseydi ben kesin inanıyordum o çocuğun hislerine, alıp dönerdik. Berat'ın da dediği gibi Konya'ya erken giremedik, yolda Tiritçi Mithat'ı aradık hatta kaç gibi kapatıyorsun diye, biz varmadan dükkanı kapatmıştı. Biz de stadın hemen yanında o ihtiyacı karşılayıp stada girdik.

Bu arada yol boyunca Onur'un eski oyuncuları bizlere hatırlatması, Fatih'in ya yeter artık ne Alexander Löbe'si deyip ön koltuklara geçmesi ve sızması gözlerden kaçmadı. Maç esnasında söylenecek pek bir şey yok. Rakip taraftar olsa daha kışkırtıcı bir maç olabilirdi. Herkes ayrı telden bağırıyor, Ahmet bir video çekmişti hatta bununla ilgili . Dönüşte Erdinç abinin bizlere tecrübelerini aktarması, Ahmet'in varoşluk testi ve buna verilen cevaplar derken oldukça verimli, keyifli zaman geçirdik.

Aramıza yeni katılan @Kadirkurt 'a ve İstanbul'dan organizasyonumuza gelen Adil Karanis'e, ulaşım konusunda en baştan sona yardımını esirgmeyen Erdinç Barutçu'ya, her ne kadar yolda uyusa da bizleri katılım konusunda oldukça şaşırtan Bedri Sertkaya'ya, oylamada kazanan tarafta olan @Yiğit SARI 'ya ve organizasyona katılan bütün renktaşlarımıza teşekkürler.

Son teşekkür de ulaşım konusunda yardımlarını esirgemeyen büyük BordoMavi.Net ailesine.

Herşey Ahmet Başkaya'nın kıvılcımı ile başlamıştı.

cv.jpg

Üsttekiler soldan sağa : Ahmet Başkaya, Adil Karanis, Berat Akçay, ümitçebi, Bedri Sertkaya
    Alttakiler soldan sağa : Kadirkurt, Faruk Berber

cb.jpg

cs.jpg
    Konu Faruk BERBER tarafından (26.02.2017 Saat 13:58 ) değiştirilmiştir.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

carl_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

: barış ataş ihalesinin bana patlaması beni derinden yaraladı. üzerime oynayan ve bana karşı bir lobi oluşturmaya çalışan @Faruk BERBER her şeye rağmen amacına ulaşamadı. etli ekmek vasattı, organizasyon harikaydı.
    bir sonraki organizasyonu iple çekiyorum
    rodallega <3
    uy aha aha aha güzel günler var daha

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdinç Barutçu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Beyler bari gözüm kapalı resim koymayın. Duran topta topa hamle yapamayıp hayıflanan kaleci gibi çıkmışım. Ben hala iddia ediyorum. Kaleci Onur'un da o barajda olması gerekiyordu. Madem topa hamle yapamıcam bari barajda dur
    Serhat KIRKAYAK kardeşimin dediği gibi "Bordoyla Mavi kefenim olsun,Trabzonum bu sene şampiyon olsun"

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Biz teşekkür ederiz abi güzel geçti umarım nice nice deplasmanlara...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Çağrı Bilici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben de herkese teşekkür ederim tekrar tekrar görüşmek üzere inşallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    .

umitçebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

vaaayy gnçler güzel deplasmandı..Trubunde konya yonetımı yuzunden boştu ama sağlık olsun..

Son 15 dakıkayı gorunce ben beraberlıge sevındım..

Bıızm takımın durumu şu..Ilk 30 dakıka zoom baskı golu attık attık...Atamadık..Beraberlık ıyı sonuç..Çunku 75 den sonra koşacak dermanı kalmadı bızımkılerın..

Aykut kocaman ın maç sonu demecını dınledıysenız adam bızım bu zellıgımız çözmuş onlemını almış..Çunku bu maçta ılk 30 dakıkada saldıramadık..Ama yıne maçı koparacak pozısyonlar yakaladık..Castıllo rodegellya bıraksa ayagından açmayıp boş kaleye yuvarlayacaktı..Neyse sağlık olsun..Karabuk maçını Cuma yenerız de bıraz keyıflenırız ınşallah

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Çağrı Bilici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yalnız ilk dakikadan itibaren hepimiz Rodellaga'nın gol atacağına inanmıştık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    .

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ayaklarınıza sağlık Ümit abi bu sene maç kaçırmadın be

Adil'i son bıraktığımdan bu yana baya kilo almış yahu Ailton'a dönmüşsün Adil'im biraz tikkat
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

BMN Yönetim Kurulu Burak DERELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ayaklarınıza sağlık. Emeği geçen herkese tekrardan çok teşekkürler.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

00111101
    BordoMavi.Net
    burakdereli.net

Sanal Yönetici

A.Ali Karanis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Benim Istanbul'dan Ankara'ya gelmemde buyuk rol oynayan ve beni ikna eden basta Faruk Hoca olmak uzere organizasyonda emegi gecen herkese cok tesekkur ederim.Hala inanamiyorum Ankara'da olduguma Cok keyifli sohbetler ettik bence,guzel bir yolculuk oldu. Muhabbet on numaraydi,etli ekmek sahaneydi,mac da pek keyifli degildi. Iyi ki varsiniz

Nereden
    Ankara

Sizinle ilk deplasmanım olmasına rağmen yıllarca aynı deplasmana beraber gitmişiz gibi hissettirdiniz organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkürler
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ayağınıza sağlık gençler 😉
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nasıl ballandıra ballandıra anlatıyorlar insafsızlar...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

istatislikler yanılmaz
    BMN KOCAELİ

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

@Kadirkurt Fotoğraf çok güzelmiş
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdinç Barutçu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yukarıda sadece fotoğrafa yorum yapıp bırakmışım. Hiç bana yakıştı mı şimdi? Bu org. da emeği geçen başta Faruk hocama ve diğer arkadaşlara çok çok teşekkürlerimi sunar "yükü ağır olabilecek" bu deplasmanı daha hafif hale getirenlere ayrıca teşekkürü bir borç bilirim. Yani yazılacak o kadar çok şey varki anlatamam. Her ne kadar "skor taraftarı" olmasak dahi takımımız o eski günlerine geri dönse ve her deplasmanda kişiler imkanlarını zorlayıp deplasmanlara gidebilsek. Ankaraya döndüğümüzde gecenin bir köründe hala "Akhisar kaç kilometre acaba?" sorularını birbimize de sormadık değil. Nice deplasmanlara.....
    Serhat KIRKAYAK kardeşimin dediği gibi "Bordoyla Mavi kefenim olsun,Trabzonum bu sene şampiyon olsun"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)