Sayfa 9 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9 10 SonuncuSonuncu
Toplam 250 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hakan Çalhanoğlu Futboldan 4 Ay Men Edildi!

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Antu gibi IQ'su eksilerde olan bir topluluk bile, bu konuda bizim haklı olduğumuzu anladı. Başımıza taşlar yağacak gerçekten....

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Yasin Altuntas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antu gibi IQ'su eksilerde olan bir topluluk bile, bu konuda bizim haklı olduğumuzu anladı. Başımıza taşlar yağacak gerçekten....

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Bence yoruma açık bir konu değil bu ben diyeyim dolandırıcılık sen de hırsızlık.. Gerçi şike de bi hırsızlık ama Antu bana dokunmayan yılan bin yaşasın demiş olabilir. Kanaryacığı ham yapar yılan...

Nereden
    Trabzon

Bu kulübün 1 lirasını bile haketmediği sürece kimse yiyemez o parada milyonlarca Trabzonspor taraftarının emeği vardır.O nedenle bu süreçte hakkımızı arayan yeni eski hangi yöneticiler varsa teşekkür ederim.

Hakanın durumuna gelirsek Bu kulüp kendisine uzlaşma yönünde gerekli ihtarı yapmış olmasına rağmen umursamaz bir tavır sergilemesinden dolayı cezayı fazlasıyla haketmiştir.bu nedenle bir Trabzonspor taraftarı olarak vicdanım rahat benim adaletin yerine gelmesi sevindirici.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

açıklamasında yürüttükleri para hakkında tek kelime etmemiş şimdi çeksin cezasını adalet ulan adalet hepsinden öte olmalı anlayın artık bunu
    sadece aşk bizimkisi

outlaws61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hakan adına üzüldüm mü? Evet üzüldüm kendisini bu konuma getirmemesi lazımdı genç yaşta para uğruna futboldan uzak kalacak. Ama bir de işin Trabzonspor kısmı var o yüzden yaptığının cezasız kalmaması lazımdı. Suçu kendisinde değil de babasın da buluyorum ben oğlunu getirdiği duruma bakar mısınız. Noldu yani daha mı iyi oldu? Şimdi oturup kara kara düşünsün babası ben naptım diye.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maddi açıdan aynı fikirdeyim. Ama iş biraz prestij davasına dönüştü. Üstelik Muharrem Usta'nın bu konudaki görüşleri de ortada. Adamlar davayı geri çekmemiz için iletişim kurup tazminat ödeyeceklerine, CAS'a götürmeyi tercih ettiler. Hatta Barış Yurduseven geçenlerde dile getirmişti menajeri bu işi kaşımayın zararlı çıkarsınız diye kulübü tehdit etmiş...

8.20 - 11.30
    Hocam inanılmaz bir bilgi ve veriye ulaşma kapasiteniz var

iki tane videoyu kesinlikle bulamıyorum ve merak ediyorum
    varsa.. bulabilirseniz..yüklerseniz veya link verirseniz sevinirim..
    yoksada canınız saolsun..

birincisi 17 maç bitip devre arası olduğunda aykut kocamanın ntv ye çıkıp Trabzonsporun penaltıları irdelenmeli videosu

ikincisi gökhan gönülün sarı kartı varken topu yere çarpması..videosu
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam inanılmaz bir bilgi ve veriye ulaşma kapasiteniz var

iki tane videoyu kesinlikle bulamıyorum ve merak ediyorum
    varsa.. bulabilirseniz..yüklerseniz veya link verirseniz sevinirim..
    yoksada canınız saolsun..

birincisi 17 maç bitip devre arası olduğunda aykut kocamanın ntv ye çıkıp Trabzonsporun penaltıları irdelenmeli videosu

ikincisi gökhan gönülün sarı kartı varken topu yere çarpması..videosu
    Açıkçası Trabzonspor haricinde pek video bulundurmuyorum. Aykut Kocaman'ın Trabzonspor'un penaltıları irdelenmeli mevzusunu ilk olarak yazılı röportajda dile getirilmişti. Daha sonra tabii kendisine bu konuyla ilgili görüşleri sorulmuştur. O açıdan buna ulaşmak zor. Gökhan Gönül'ün pozisyonu sanırım Buca maçında olmuştu o da FB'ye ait bir maç olduğundan ne yazık ki o da elimde yok...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hakan sende çok akıllı bişey değilsin ama baban ağır malmış..
    I am not in danger , I am the danger..

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sülalenizden herhangi birini değil profesyonel ve azda olsa hukuk bilgisi olan menajerle çalışmalısınız ey gurbetçi futbolcu arkadaşlar! Aksi halde şeriatın kestiği parmak acımaz 100 bin euro için 100 binlerce eurodan ve prestijinden oldun.

Bizim kulübümüzle alakalı olsun olmasın bu olay diğerlerine de ders niteliğindedir.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu ceza ve men az daha fazla verilmeliydi..
    TRABZONSPORUM, SEN ISTANBUL SALTANATINA SON VEREN TEK TAKIMSIN,SEN KARADENIZDEN KOPAN BIR FIRTINASIN,SEN EN BÜYÜKSÜN.BU BÖYLE BILINE!!!! Eski nickim : Ünyeli61

amour_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bencede az olmuş. Böyle ahlak yoksunu oyuncuları futboldan men etmeli.

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu gün fanatik gazetesine baktım hakandan başka haber yok bizimle ilgili sonra sövdüğümüz zaman kötü biz oluyoruz

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

adam değil

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açıkçası Trabzonspor haricinde pek video bulundurmuyorum. Aykut Kocaman'ın Trabzonspor'un penaltıları irdelenmeli mevzusunu ilk olarak yazılı röportajda dile getirilmişti. Daha sonra tabii kendisine bu konuyla ilgili görüşleri sorulmuştur. O açıdan buna ulaşmak zor. Gökhan Gönül'ün pozisyonu sanırım Buca maçında olmuştu o da FB'ye ait bir maç olduğundan ne yazık ki o da elimde yok...
    Eyvallah ..Teşekkür..

videoyu niye bulamadığımı anlamamı sağladınız ..."yazılı röportaj" diyerek
    diğeri bir şekilde bulunabilir...
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakan’ın aldığı 4 aylık cezada Trabzonspor’un en küçük sorumluluğu yok. Zaten oyuncu da itiraf ediyor, “Babamın hatasıydı” diye... İyi de Hakan, aradan bu kadar süre geçmiş, sen neden iade etmedin o parayı? Yoksa baban hâlâ kandırıyor mu seni?
    Baştan söyleyelim, Hakan Çalhanoğlu’nun aldığı 4 aylık men cezasında Trabzonspor Kulübü’nün en küçük bir sorumluluğu yok.
    Trabzonspor Yönetimi, 4 yıl önce 100 bin euro imza parası verdiği genç yıldız bir başka takıma transfer olunca, açıktan ödediği parayı geri alabilmek için işin peşine düştü.
    Menajeri ve Hakan’ın babası defalarca talep edilmesine karşın bu parayı geri ödemeyince, konu önce FIFA’lık, sonra da CAS’lık oldu.
    Aslında Hakan da itiraf ediyor, “Babamın hatasıydı” diye... İyi de Hakan; aradan bu kadar süre geçmiş, sen neden iade etmedin Trabzonspor’dan aldığın ve hak etmediğin o parayı? Yoksa baban hâlâ kandırıyor mu seni? Üstelik yaptığın transferlerden misli misli kazanmışken!
    Kusura bakmasınlar. 17 yaşında bir çocuğun menajeri dayısı-babası-ağabeyi olur, yetkisiz insanlara yetki verilirse daha çok can yanar. Sadece Hakan’ın değil, Avrupa’daki pek çok gurbetçi oyuncunun kaderi bu.
    Şimdi herkes kara kara düşünüyor. Hakan Çalhanoğlu, A milli takımın en hayati maçlarından biri olan Finlandiya sınavında, kadroda olamayacak.
    Sezon sonuna kadar önemli bir oyuncusundan mahrum kalacak Bayer Leverkusen de isyanlarda, “bizim suçumuz ne” diye. Peki kardeşim, transfer yaparken kılı kırk yaran bir Alman kulübü, Hakan’ın FIFA’daki davasını bilmiyor muydu?
    Haberdar değilse, pes doğrusu!

Alman forması giyseydi?
    Meseleye bardağın diğer tarafından da bakalım.
    Eğer Hakan daha 16 yaşında iken ay-yıldızlı forma yerine Alman Milli Takımı’nı tercih etseydi, bu cezayı alır mıydı? Tartışılır.
    Çünkü Avrupa’nın en pro-aktif federasyonlarından biridir Almanya. İşlerini son derece profesyonelce yapar ve alt yapılardaki sorunları bile bizzat takip eder.
    Alman Milli Takımı’ndaki bir futbolcunun böyle bir krizde başına ne geleceğini hesaplar, gerekli girişimlerde bulunurdu.
    Ya tarafları uzlaştırır veya ceza aşamasında lobisini kullanırdı.
    Kimin sorumluluğudur bu? Adını bile pek çok Alman’ın bilmediği federasyon başkanının mı?
    Ne işi var başkanın böyle işlerle? Kurumsal bir yapıda herkesin görevi ve işlevi bellidir. Başkan ancak hesap sorar.
    Şunu da atlamayalım: Trabzonspor’un başvurusunda FIFA ne zaman kararını verdi? Bir yıl önce herhalde.
    Geçen yıl mart ayında Leverkusen Basın Sözcüsü Dirk Mesch bile yaklaşan tehlikeye dikkat çekmek zorunda kalmıştı. Yumurta kapıya gelince tabii.
    Davanın CAS’a taşınacağı ve sonucu öngörülebilir miydi? Dosya ve içeriği belli olduğuna göre, evet.

Ya bizimkiler?
    Gelelim bizim cepheye. Leverkusen kadar, A milli takımını da olumsuz etkileyecek bu karar.
    Ceza sürpriz sayılmaz. “Geliyorum” diye bas bas bağırıyordu zaten.
    Önyargılı değiliz. Sadece bugünkü fiili durum üzerinden fikir yürütüyoruz. Uluslararası hukukta ihtilafa düşmüş milli takım oyuncusu, ilgili departmanlar tarafından izlenir diye düşünüyoruz. Bu konuda gayri resmi girişimler olduğunu da biliyoruz. Her şeye rağmen iş FIFA’dan çıkıp CAS’a gitti ve çözüm üretilemediyse, sorumlusu bizzat Hakan’ın kendisi ve menajerleridir.
    Taraflar bir araya getirilip, konunun maddi boyutu çözümlendikten sonra sulh sağlanabilirdi. Belki Trabzonspor cephesi de FIFA’da hukuksal olarak haklılığı kanıtlandığı için tazminatını alır, Hakan Çalhanoğlu’nun bugün içine düştüğü çıkmazın önlenmesine yardımcı olabilirdi.
    Bu noktada insan sormadan edemiyor: “100 bin euro için değer miydi Hakan?”
    Artık her şey için çok mu geç? CAS’ın kararı nihai olduğu için, evet.

Trabzonspor haklı davasını takip etti ve sonuç aldı. Kulüp avukatı Anıl Gürsoy Artan süreci anlatırken, üzerine basa basa söyledi: “İş buralara gelmeden 100 bin euro ödenseydi, dava çoktan kapanmıştı” diye. Kendisini de kutluyoruz, kulübünün çıkarlarını sonuna kadar savunduğu için. Trabzonspor üzerinden polemik yaratmaya çalışanlar, lütfen sorumluyu başka kapılar da arayın!
    Cemal ERSEN (Milliyet)

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

trtspor da ağladılar resmen

adalet adamların umurunda değil

inanılmaz birşey

cas,fifa ceza veriyor ama hala hakan da hakan

ulan hukuk ceza vermiş kabullenin

şike içinde aynı şeyler olur inşallah

nasıl bir ülke olduk,

fatih terimin haberi olsaymış onun daha sözü geçermiş burada castan falan

yemişim terimini

bu iş ortaya çıktığında gelinmesi gereken kapı TS idi

hakan veya babası veya trabsfer olduğu kulüp

gelirsin konuşursun anlaşırsın

yapmazsan bunları cezayı alır oturursun

Nereden
    Bursa

Adamların milyon euroları var ama özür dileyip,parayı iade edip,sorunu çözecek aklı ve etrafında yol göstereni yok.
    Bu kadar cahillik olmaz.
    • Memento mori

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu Hakan,Babasi ve Managerine verilen Toplam miktar tam ne kadardi arkadaslar?Ben 100.000 euro dan fazlaydi diye hatirliyorum,Nevzat Aydin da 250.000 euroydu ama tam hatirlamiyorum diyor.Bence paranin tamamini biz alamiyacagiz ama Leverkusen Hakan a iyi koyacak, dünkü mactan sonra Baskanlari cok sinirliydi!

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Süzme geri zekalı, şemsiyenin ucunu aylar önce gördün, ulan bari o zaman imana gelip suçunu kabul et, çal kulübün kapısını öde parayı. Ama yok gitti artist artist atar yaptı şemsiyenin hepsini aldı.

Ayrıca futbolunu hiç beğenmiyorum, yeteneksizin teki.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

iyi olmuş. almanya kökenli oyunculardan bize pek yarar gelmedi şimdiye kadar. neyse hep ufak hesaplar peşinde oluyorlar

osman23100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ

Şimdi bu Almancıların soy isimleri kendilerini ele veriyor aslında biri Çalanoğlu biri Ekici birinin babası paranı çalmış biride önene geleni ekip duruyor. ilginç
    başkan bize MR MUSCLE yu al....

Alphan Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakan Çalanoğlu, Trabzon'un parasının üstüne çökmenin cezasını dünyaya rezil olarak çekmiştir.Babasını falan işin içine karıştırıp küçük uşak gibi kendi hatasını örtmeye çalışmasın.Öyle hem ayranım dökülmesin hem gözüm dikilmesin yok.Alemin parasını kazanıyorsun Almanya'da.Sadece Milli Takım'dan aldığın paralarla 50 defa öderdin üstüne yattığın parayı.Leverkusen takımı da Hakan'ın 4 aylık parasını keserek bizim haksızın ve hırsızın dostu medyaya dikişsiz paslanmaz boruyu döşemiştir.Belki biraz ahlak öğrenirler.

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

ceza az bile verilmiş ikili oynuyor hala çıkıp dürüstçe açıklama yapmıyor..yalanın batsın bayburtlu bide !

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

valla kimse bizi suçlamasın..
    biz haklı olan tarafız..
    ne milli takım ne leverkursen...
    gitsinler hakan'ın babasını tebrik etsinler...

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Nereden
    Avrupa Diğer

Devlet memuru olsa cezası tart'tı. Bildiğin hırsızlık, yolsuzluk yaptı.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)