Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 32 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Takýmýmýzýn 2016-2017 Futbol Sezonu Ýlk Yarý Deðerlendirmesi

Hasan Habip Özbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

deðerlendirilebilecek tek maç cincon maçýsonuç olarak çok iyiydi ve 8taþa karþý oynayýpta yenemediðimiz maç sonrasý hakem katliamýna paragüneþin açýklamalarý
    Bordomavi.net - Orhangazi

karahanbakar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    31

Alýntý karahanbakar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Benim ilk yarýnýn sonunda geldiðimiz nokta ile ilgili deðerlendirmem þudur.

Yönetim dahil Genel ortak kanaat þu ki transferler beklenileni veremedi. Nevzat Aydýn da Muharrem Usta da sýnýfta kaldý ve Nevzat Aydýn pek de gürültü cikmadan futbol þubesinden elini çekti.
    Ersun Yanal ciddi anlamda elini taþýn altýna koymuþ görünüyor çünkü þu tabloda ortalama bir teknik adam istifa ederdi ama Yanal'in aklýndan bile geçmiyor. Çünkü transferleri kendisi yapmadý ve bu kadro ile anca bu olur diyor resmen. Nevzat Aydýn Suk dedi haftalarca oynatýcý bir þey çýkmadý. Muharrem Usta Ndoye diye heyecanlandý ve Yanal da haftalarda inadýna oynatti bak bundan da bi cacýk olmaz dercesine. Bence futbol þubesi konusunda þu dönemde herkes dersini aldý güzelce. Bundan sonra ipler Yanal'in elindedir.
    Bu sebepten yeni yapýlacak transferlere güveniyorum ve Yanal'in sezon sonunda takýmý iyi bir konuma getireceðini düþünüyorum.

GT-I9500 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

GT-I9500 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Nereden
    Trabzon

Devre arasý kampýyla ilgili baþlýk göremediðim için bu baþlýða bir kaç þey yazmak istedim.

Özellikle isabetli pas yüzdesini arttýrmalýyýz ve duran top üzerine yoðunlaþmalýyýz.Orta sahada yaratýcý oyuncu konusunda eksiklik var bek transferleri kaliteyi muhakkak arttýracaktýr fakat takýmýn çehresini deðiþtirecek iki nokta forvet ve orta sahaya lider bir oyuncudur.

Onazinin orta saha özellikleri taþýdýðý bir gerçek fakat bayaðý bir geliþime ihtiyacý var,Okay ise orta saha için yeterli deðil ne zaman ikinci üçüncü lig takýmlarýyla oynuyorsak beklentileri karþýlýyor iki yönlü katkýsý oluyor fakat süper lig takýmlarýna karþý pasif bir görüntü veriyor bu onun fiziksel olarak yetersiz olduðunu gösteriyor.Bero nun da pres gücü çok iyi dinamik fakat oda geliþime fazlasýyla muhtaç bu isimler arasýndan en çok heyecan verici yusuf yazýcý görünüyor oyun görüþü iyi hücumu besleyecek ince dokunuþ paslarý var fiziðide güzel ama çok güçsüz görünüyor bu eksikliði giderecek olan þey maç alýþkanlýðýný ona kazandýrýp çevik bir görüntüye kavuþturmak.

Forvet pozisyonu için en uygun tip forvet niasse,abubakar tarzý forvet olduðunu düþünüyorum.

Serdar taþcý konusunda maaþý çok yüksek 1.700 1.800 den fazla stoper maaþý bize lüks tavan ücret 2 milyon euroyu geçmemeli ve bu ücreti lider orta saha ile forvet konusunda kullanmalýyýz.

Yeni solbek ve saðbekin tecrübeli oyuncular olmasý daha organize atak yapmamýza vesile olacaktýr.Bizim daha bilinçli bir þekilde hücuma çýkmamýzý saðlayacaktýr.

Bu kamp döneminde özellikle korner atýþlarýna ve faullerden kazanýlan duran toplara çok aðýrlýk vermeliyiz eðer ligin ikinci yarýsýnda 2 golden fazla duran top golü yersek ve rakip aðlarada 3 den aþaðý duran top golü býrakýrsak bu konuda kendimizi baþarýsýz sayarým.

Ýkinci yarýda çehremizi deðiþtirecek önemli bir noktada orta sahadýr bu noktaya hem transfer yapýp hemde yusuf yazýcýyý kazandýrabilirsek takýmýn çehresi iþte o zaman deðiþmeye baþlayacaktýr.

bst-bh-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Takýma baktýðýmda bir tane iyi futbolcu yok buna Onur da dahil. Ýsteyen istediði yere gitsin. Son 25-30 maçtýr ortada kimse yok.

Onur, kafa olarak çok yýpranmýþ durumda. Her yediði golden sonra gözlerinden tükenmiþliðini sezebiliyorum.

Esteban, mesai dolduran memur gibi. Sene sonu bitecek mukavelesinin zamanýný dolduruyor.

Uður Demirok, iyi bir Trabzonsporlu ama oynadýðý bölge itibarýyla ilk 11 oyuncusu olacak nitelikte deðil.

Mustafa Yumlu, elinden geleni yapýyor ama çok kalitesiz bir oyuncu. 1461 Trabzon'a gönderilmeli orada belki forma þansý bulabilir.

Durica, iyi futbolcu. Tek iþe yarayan adam. Ama belki bir sene daha oynar. Sonrasý fizik yapýsý daha da düþer.

Mustafa Akbaþ, elinden geleni yapýyor. Kadroda kalmalý.

Luis Ibanez, tam bir hayal kýrýklýðý. Boþa masraf oldu.

Zeki Yavru, ona çok üzülüyorum. Bu kadar kötü futbolcu olupta bu kadar azimli mücadele etmesi takdire þayan. Ne adam geçebiliyor, ne pas atabiliyor ne þut çekebiliyor. Bu yeteneksizlikle 1461 Trabzon'da bile þans bulamaz.

Aytaç Kara, ondan çok ümitliydim ama beni çok yanýlttý. Gün geçtikçe daha da kötüye gidiyor. Önceden iyi þut atardý. Oynadýðý maçlarda attýðý þutlar hem zayýf hem de isabetsiz.

Onazi, Ýlk maç dedim ki tamamdýr ortasaha. Son fener maçýnda Lens ile olan ikili mücadelesi sonunda acýnacak haldeydi. Elin siyahi futbolcularýna bakýyorum bir de bizdekilere çok güçsüzler.

Okay, tam bir fiyasko. Tez zamanda biraz paraya satýlýrsa zarar etmeyiz.

Abdülkadir Ömür, Allah nazarlardan saklasýn. Ýnþallah diðer genç oyuncularýmýz gibi hemen parlayýp sönmez.

Yusuf Erdoðan, çok sevdiðim bir kardeþim. Ama oyununu geliþtiremedi maalesef. Yine de en etkili hücum oyunucusuydu ilk kýsýmdaki. Ama fener maçýnda yaptýrdýðý saçma penaltý ve kýrmýzý kart tam bir amatörlük örneðiydi. Güzel giden maçý amatörlüðüyle yaktý.

Bero, biraz daha sabredilebilir. Lige alýþtýðýnda daha yararlý olacaktýr.

Güray, çok boþ bir futbolcu. Ne defansta yararý var ne de hücumda. Fener maçýndaki ortalarýna sinirden gülüyordum.

Mehmet Ekici, elinden geleni yaptý. Yanýnda Okay, Onazi ve Aytaç varken ancak bu kadar olur. Kendisi Trabzon'da mutlu deðilmiþ yolu açýk olsun. o bölgeden kimler geldi geçti: Colman, Selçuk, Zokora, Adrian, Jaja, Szymkowiak... Sen de unutulursun Mehmedim

Yusuf Yazýcý, oynadýðý maçlarda bölgesinde oynayan diðer oyunculara göre daha baþarýlý oldu ve altyapýya önem verilmesi gerektiðinin altýný çizdi.

Castillo, video görüntülerinin ne kadar aldatýcý olduðunun kanýtý.

Muhammet Demir, tam bir hayal kýrýklýðý. Maçtan sonra kendini izlediðinde ne hissediyor acaba. Ýnsan kendinden soður vallahi. Çok kötüsün.

Suk, beslenme sýkýntýsý çekiyormuþ. Bence göz problemi var topu göremiyor. Hiçbir halt olmaz. Boþa para gitmiþ.

N'doye, galiba orta saha da oynamayý daha çok seviyor. Bu kadar kötü forvetin arasýnda bulduðu fýrsatlarý deðerlendiremedi.

Ramil, kardeþ fazla þans bulamadý. Zaten gereksiz bir transferdi. M.Beþir varken bu arkadaþa kadroda yer verilmesi Trabzonspor'un ayýbýdýr.

Trabzonspor formasý giyebilecek 3 oyuncu vardý, biri gidiyor. 9 iyi transfer gerekli...
    Neyleyim BORDO Dediðimde MAVÝ Demeyen Sevgiliyi !!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Ne Oynadýkki deðerlendirme yapalým
    3.lig takýmý Çorumu uzatmada eleyen
    3.lig takýmý Kýzýlcabölükü yenemeyen
    2.lig takýmý Gümüþhaneye yenilen
    16 haftada 18 puan almýþ takýmý Futbol adýna yorumlamak olmaz
    Berbat Keþke bu sezon hiç yaþanmasa idi
    SABIRLA BEKLEDÝK AVRUPADA UEFA CAS TA KÝTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLÝYORUZ ÜLKEMÝZDE KÝTAPTA YAZANMI YOKSA KÝTAPSIZLARIN DEDÝÐÝMÝ OLACAK

Tuðrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Analiz kasýlacak birþey yok.

Ýyi futbol. Ýyi yönetim, teknik adam ve futbolcularla oynanýr.

Bu üç diþli de çalýþmadý, çakýldýk.

Yönetim - Takýmýn omurgasýný oluþturacak kadro revizyonu yapacaklarýna, yan parçalarla geçiþtirme yoluna gittiler.

Teknik direktör - Oyunu daha akýcý, tempolu ve göze hoþ gelen bir anlayýþa doðrultmalýydý. Ersun Yanal oyunu soðutan, duran topla pozisyon bulan, ilkel bir oyun yapýsýný tercih etti. Kadro tercihleri de felaketti.

Futbolcular - Diyecek birþey yok, tek suçlu yönetimdir.

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    55

Oynanmayan futbolun deðerlendirmesi de olmaz.
    Beklemeyi bilen amacýna ulaþýr. JOSEPH DE VILLELE.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)