Sonuç: Yönetim İstifa Etmeli mi?

Katılımcı sayısı
149. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

68 45.64%
  • Hayır

81 54.36%
Sayfa 6 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6 7 8 SonuncuSonuncu
Toplam 195 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetim İstifa Etmeli Mi?

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gökhan Saral adlı yönetici taklidi yapan kişiden başlamalılar, twitterdan şov yapıyor anca

dağlıca61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Başarı gelmiyorsa başkanın istifa etmesini beklemek yerine 6 aylık dönemler halinde başkan ve yönetim kurulu seçelim.Trabzonspor tarihinin en kötü 2,5 yıllık yönetim sürecine şahit olanlar 1 yıl içerisinde başkan ve yönetimin değişmesini,istifasını isteyebiliyor, pes artık.Usta istifa etmemelidir.

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Maasli yöneticilige geçmeliyiz isini yapmiyorsa kovcan.

Envoyé de mon ECHO_SMART_4G en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı kayseriliyiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maasli yöneticilige geçmeliyiz isini yapmiyorsa kovcan.

Envoyé de mon ECHO_SMART_4G en utilisant Tapatalk
    Evet. Kovulma korkusu olacak ki işini daha hazimli yapsın

Sent from my iPhone using Tapatalk

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

61SAAT.COM
    Anasayfa
    Kategoriler
    Galeri
    Video
    Yazarlar
    Künye
    İletişim
    Kapat

Tweet'le Paylaş Paylaş

Trabzonspor'da Saral, Yanal'ın üzerini sildi 'Menajerlik yapsın'
    31 Aralık 2016, 10:52
    Trabzonspor kulübünde her zaman taraftarın sesine tercüman olan, dobra açıklamalar yapan Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Saral, Yanal’ın üzerini sildi, “Trabzonspor’u, başkan ve yönetimi resmen kaosun içine iten adam o. Başkanımızın mücadelesine üzülüyorum. YANAL YA HOCALIK YAPSIN YA DA GİTSİN MENAJER OĞLUYLA İŞ YAPSIN” dedi.

Trabzonspor’da başkan Muharrem Usta’ya en yakın isimlerden olan özellikle başkanın açıklama yapmadığı dönemde gündeme getirdiği konularla olay yaratan Gökhan Saral teknik patron Ersun Yanal’ı yerden yere vurdu.

Muharrem Usta’nın Ersun Yanal’ın arkasında tam anlamı ile durduğu şu günlerde yine Usta’ya en yakın isim olan Gökhan Saral’ın yönetimde tartışılması gereken konuları bu şekilde gündeme getirmesi basın ile paylaşması yönetim iyici bölündü söylentilerini beraberinde getirdi.

İşte Saral’ın açıklamaları

MUM GİBİ ERİMESİNİ SEYREDEMEM

“Ersun Yanal’a bir gram güvenim kalmadı. Çünkü bütün enerjisini kaybetmiş durumda. Yanal eğer kendini ve prestijini biraz düşünüyorsa, bu camia ile barışık kalarak bırakıp gitmeli. Trabzonspor kendi göbeğini kendi kesmeli diye düşünüyorum. Kaybedecek ne vaktimiz ne puanımız ne de takadımız var. Trabzonspor’un mum gibi erimesine seyirci kalamam.”

BENİM DE KİMYAM BOZULDU

“Trabzonspor’un bu durumda olması inanın taraftar gibi benim de kimyamı bozdu. Asla kabul edilebilir bir durum değil. Başkanımızın verdiği mücadeleye, yaptığı fedakarlıklara, güvenine yazık oluyor. Ona çok üzülüyorum. Ama herkes iyi bilsin, büyük fedakarlıklar yapan başkanımızın sonuna kadar arkasındayız. Yönetim kurulunda her karar ya da hamle ortak kararla alınacak ya da tek ses çıkacak diye bir durum olamaz. İnsanlar farklı da düşünebilir. Yanal’a bugüne kadar destek oldum ama artık yeter! Gidişat gidişat değil. Gözlerimize parmaklarımızı sokmamızın izahı olamaz. Bunlar benim şahsi düşüncelerim. Yönetim, başkan ne karar verirse ona göre hareket ederim. Ancak sözümü de söylerim. Çünkü bize güvenen milyonların sesine layık olmak zorundayız.”

DOKU UYUŞMAZLIĞI

“Yapılan bütün transferlerde Ersun hocanın onayı var. Ama sorsanız yok diyor. Başkanımız ‘Transferleri hocamızın bilgisi dahilinde yaptık’ diyor. Hâlâ biz Yanal’a sorarak mı transfer yapacağız? Şu artık bir gerçek: Trabzonspor ile Yanal’ın dokusu uyuşmadı. Fazla zorlamaya gerek yok diye düşünüyorum. Çünkü Trabzonspor ne yazık ki Ersun Yanal ile gözlerimizin önünde mum gibi eriyor. Bunu görmeyen yok. Trabzonspor Gümüşhane’ye nasıl yenilir, Kızılcabölük ile nasıl berabere kalır Allah aşkına?”

MENAJER OĞLUNLA İŞ YAP!

“Yanal’ın oğlunun menajerlik yapmasını ve Metin Korkmaz ile ilişki dedikodularını net olarak doğru bulmuyorum. Ben şike mücadelesinde yediğim tüm cezaları cebimden öderken, kulübün bir suyunu içmezken bu tarz işlerin içinde olanı da asla görmezden gelmem. Ya hocalık yapacaksın ya da menajer oğlunla iş...”

‘BABA BİR ŞEYLER YAPIN’ MESAJI

“Bakıyorum dışarıda bütün taraftarlar ‘ne olacak halimiz’ diye önümüzü kesiyor, resmen kan ağlıyorlar. Trabzon Milletvekili Salih Cora’nın paylaştığı, başka bir milletvekilinin arkadaşınının oğlunun, babasına attığı ‘Baba, bu takım küme düşecek. Ne olur bir şey yapın’ mesajı bütün Trabzonsporlular adına adeta sözün bittiği mesaj olarak karşımızda. Ersun Yanal’da Trabzonspor’u toparlayacak ruhu ve duruşu asla görmüyorum. Hiçbir güvenim yok kendisine.”

NE DÜĞMESİ, NE ŞAPKASI!

“Ben olsam Kızılcabölük maçından sonra o görevde bir dakika durmadan istifa ederdim. Hâlâ ‘Artık düğmeye basacağım. Şapkamızı önümüze koymalıyız’ diyor. Neredeydi senin düğmen ve şapkan şimdiye kadar? Ersun hoca ne yazık ki başkanımız başta olmak üzere yönetimin bütün iyi niyetini yerle bir etti. Yanal ikinci yarı işleri düzeltirim diye garanti verebiliyor mu? Son söyleyeceğim şudur: Radikal kararlarla bugün elimizi kesmezsek yarın kolumuzu kesmek hiçbir şeye derman olmaz. Biline!”

HERKES İŞİNİ YAPACAK

“Herkes işini iyi yapmalı. Takım içerisinde de operasyona devam edilmeli. Kaleci kaleciliğini, oyuncu oyunculuğunu yapmalı. Kimse kendini üzerindeki formanın sahibi sanmamalı. Bu takımın bir tarihi, asaleti, geleceği, başkanı ve yönetimi var. Herkes işini en iyi şekilde yapacak, ortaya atlayıp taraftar hamiliğine soyunmayacak. Hakemler aleyhinde açıklama yapmak kalecinin haddine değil. Hayal satmaya, umut tacirliğine dur demeliyiz. Başarısız olan insan şapkasını önüne koyup ‘tazminat benim hakkım değil’ diyebilmeli. Ersun hocaya da bu yakışır.” (Karadeniz)

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yonetimde ersuna karsi ciddi tavir var kimya bozuldu birkere bidaha tutmaz ersunun gorevine son verilirdi cokdan da tazminat var..en gec sene sonu gidici ersun yada cok daha adam gider yonetimden bu belli oldu..bir orta yol bulunmali tazminat konusunda ufak bir zararla devre arasi bu olayi cozup yeni hocayla baslamaliyiz..olmadi olmayacak bunu artik yoneticilerde goruyor transferleri scout yapti falan olayini gecelim gokhan saralda benim tezimi dogrulamis onayi ersun verdi mi bu oyunculara verdi gerisini konusmaya gerek yok ozaman..2 taraftn biri ciddi yalan konusuyor .boyle uyumsuz bir yonetim ve hoca basarili olamaz..

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ulan sanki Süper Amatörde bi takımın yöneticisi adam. Bu yaptığı açıklama o kadar aptalca ki. Başka bir kelime bulamıyorum.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yaziklar olsun sana gökhan saral...takimin basindaki hoca'ya neler diyor sanal alemde
    bu kadar zarar verilmez...hayatimda böyle bir aksiyon görmedim!!!! iho-yönetiminden bile bunu beklemezdim
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Karmam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Saral saçmalamış. Bu zor günlerde böyle amatörlüklere kimsenin sabrı yok. Yöneticiden ziyade çocuk gibi davranıyor.

tanjugunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence Saral saçmalama mis yönetim tek başına takılıyordu diğer yöneticileri yönetim.surecine katmiyorsa adam da haklı olarak saydirir. çünkü onunda sorumlulugu var ayrıca kendi tavrını düşüncesini ortaya koyması çok doğru herkes aynı düşünmek zorunda değil son karara uyarım ama diyor şüphelendiğiniz.seylerin açığa çıkması lazım diyor.

O ruh geri gelecek
    bu sene SAMPİYONUZ.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Bence saçmalamamis ama yazilanlarin bir kismini dememistir, ya da çarpitilmistir... biraz masa basi hazirlanmis kurgulanmis gibi gelmiyor da degil yani
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gökhan saral'midir nedir tez elden istifa etsin , nedir bu adamlardan çektiğimiz

Bilal Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

valla gökhan saral iyi veya kötü bişeyler söyledi. sayın başkan nerde kafasına kuma gömdü çıkmıyor. her kanala çıkıyordu bi ara noldu?

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Bilal Karadeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla gökhan saral iyi veya kötü bişeyler söyledi. sayın başkan nerde kafasına kuma gömdü çıkmıyor. her kanala çıkıyordu bi ara noldu?
    hergün baska bir ülkede transfer görüsmesi yapiyor

memlekette oldumuda hes, kartal, sermaye artirimi ve akyazi gibi projeleri ilerletiyor

usta ve aydin su an harcadigi masaiyi hayatinda özel islerine harcamamistir

kulübün tarihinin en büyük 4 projesi bunlar
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    İstanbul

Hala yeni hoca diyorsunuz, tey allahım... Gökhan Saral denen adam müteahhit, ts yönetiminde bir etkisi yoktur. İho'nun bir tık üstü adam bu. Yalnız benim görüşüm trabzon medyası gökhan saralın açıklamalarını çarpıttı gibime geliyor, çünkü çok ahlaksız bir medyamız var.

Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

memlekette oldumuda hes, kartal, sermaye artirimi ve akyazi gibi projeleri ilerletiyor

yahu tamam başkan transfer görüşmesi yapıyor sosyal medya sorumlusu neler yapıyor acaba ne zaman yenilsek veya işler sarpa sarsa kendisi ortalıkda gözükmüyor en son kızılcabölükün attığı golü tam 10 dk sonra söyledi bu kadar aptalca bişe olabilirmi ya. her ne olursa olsun ortada bu kadar iddia dolaşıyorsa çıkarsın en kötü telefonla bağlanırsın bi yayına veya bi gazeteciye açıklama yaparsın. ha bu arada başkan kendisini eleştirenleri engellemesini biliyor ona zamanı var galiba.

Nereden
    İstanbul

Ben Allah var yukarıda yönetimi seçim zamanında destekledim dualar bile ettim ama resmen salak yerine koyuluyoruz bu bana koyuyor yenilebiliriz ama çıkarız aslan gibi mücadele ederiz baş koyarız ama ortada gerçekci hiç bişe yok.

Nereden
    İstanbul

tvlerde sosyal medyada reel hayatta her yerde tepki görüyorsan çıkarsın bi savunma yaparsın ortada dolaşan haberlere açıklık getirirsin.

Nereden
    İstanbul

altuğ atalay,cevat kol gibi gazetecilerin eline koz verdiniz resmen, bu kişilerin bile haklı olduğu konular çıktı ortaya.

Nereden
    İstanbul

hadi 4 tane transfer yapıcaz diyelim ikinci yarının açılış maçında olası bi puan kaybında napıcaklar çok merak ediyorum.

Nereden
    Amasya

Alıntı Bilal Karadeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahu tamam başkan transfer görüşmesi yapıyor sosyal medya sorumlusu neler yapıyor acaba ne zaman yenilsek veya işler sarpa sarsa kendisi ortalıkda gözükmüyor en son kızılcabölükün attığı golü tam 10 dk sonra söyledi bu kadar aptalca bişe olabilirmi ya. her ne olursa olsun ortada bu kadar iddia dolaşıyorsa çıkarsın en kötü telefonla bağlanırsın bi yayına veya bi gazeteciye açıklama yaparsın. ha bu arada başkan kendisini eleştirenleri engellemesini biliyor ona zamanı var galiba.
    sosyal medyadan bildigim bas sorumlu ulas öztürk, @ulas ugras mi neydi twitter hesabi
    ordan derdini ona sorabilirsin

baskan sikeciler maci sonrasi bence yeterli aciklama yapti, daha ne desin
    mali genel kurulda da 1 saat anlatti sorunlari
    artik hergün cikamaz ya mikrofon önüne

Ünal Karaman

Oğuzhan Turhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kusura bakmayın da, şöyle yazıları okuyunca fıttırıyorum!
    Trabzonspor bir spor kulübüdür.
    Bu kulübün amacı da, faaliyet gösterdiği branşlarda başarılı olmaktır.
    Sizin üstte bahsettiğiniz 4 büyük proje, futbol takımı özelinde bakarsak, sportif başarının yanına ek olarak yapılırsa "başarı" olarak adledilir.
    Trabzonspor önüne gelen Anadolu takımlarından 6 - 7 yiyerek, puan durumuna göre küme düşme adayları arasında gösterilerek başarılı olmaz.
    İsterlerse 7/24 bu takım için çalışsınlar ki sizin belirttiğiniz şekilde oluyorsa daha vahim.
    Bu kadar mesai harcamalarına rağmen takım bu haldeyse, bunlar beceriksizin dik alası!
    efsane tektir;oda TRABZONSPOR'DUR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Yahu düşünün,

Yaptığı 10 transfer de fiyasko çıkıp,

Hala başarılı olmanın vaadini transfer ile ortaya koyan,

Bu köhne zihniyet,

Evet köhne çünkü Trabzonspor'u bu kadar aşağıya çekecek kadar,

Dahası sürekli yalan söyleyecek kadar değersizleştiren,

Yegane sevdamızı oyuncak olarak gören,

Köhne zihniyet.

Ya siz gideceksiniz, ya elmizden Trabzonspor!

Nereden
    Amasya

Alıntı Oğuzhan Turhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kusura bakmayın da, şöyle yazıları okuyunca fıttırıyorum!
    Trabzonspor bir spor kulübüdür.
    Bu kulübün amacı da, faaliyet gösterdiği branşlarda başarılı olmaktır.
    Sizin üstte bahsettiğiniz 4 büyük proje, futbol takımı özelinde bakarsak, sportif başarının yanına ek olarak yapılırsa "başarı" olarak adledilir.
    Trabzonspor önüne gelen Anadolu takımlarından 6 - 7 yiyerek, puan durumuna göre küme düşme adayları arasında gösterilerek başarılı olmaz.
    İsterlerse 7/24 bu takım için çalışsınlar ki sizin belirttiğiniz şekilde oluyorsa daha vahim.
    Bu kadar mesai harcamalarına rağmen takım bu haldeyse, bunlar beceriksizin dik alası!
    basarili olduklari biyerde yaziyormu

spor ve isletme tabiiki birbirine baglidir

ayrica Trabzonspor bir spor kulübü degil, Trabzonspor bir anonim sirketidir, bas pazarlama stratejisi sirketin sahip oldugu spor kulübüdür

tabiki sportif basari olmasa gerisinin bir degeri olmayacaktir...

Ünal Karaman

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

http://www.karadenizgazete.com.tr/sp...ederdim/145693

Bu haberin altinda imza var ve yonetici tarafindan yalanlama da yok sanirim.

Yarin bazi gelişmeler olacaktir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)