Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Futbolculara Kfr nleyelim

kutoz
    Ziyareti

Gkdeniz'in feryadi

'Kfrden biktik'

TRABZONSPOR'UN yildiz futbolcusu Gkdeniz, tribnlerdeki olumsuz tezahratlar nedeniyle futboldan sogudugunu ifade etti. Federasyonun "TamSaha" dergisinde rportaji yayimlanan milli oyuncu, "Bir Kiev mai yasadik, aikasi futboldan nefret ettim. Esimin arabasina saldirildi, kfr yedim, evime gidemedim. Sonra transfer zamani fedakarlik yap diyorlar. Bunlar hatirlanmiyor. Profesyonel futbolda zevk kalmiyor. Izleyen kfr etmekten, oynayan da kfr yemekten oyunun zevkine varamiyor" diye konustu.

Ltfen bu ise bir son verilsin... nk son pismanlik fayda etmiyor...

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.05.2004

Alnt kutoz Nickli yeden Alnt
    Gkdeniz'in feryadi

'Kfrden biktik'

TRABZONSPOR'UN yildiz futbolcusu Gkdeniz, tribnlerdeki olumsuz tezahratlar nedeniyle futboldan sogudugunu ifade etti. Federasyonun "TamSaha" dergisinde rportaji yayimlanan milli oyuncu, "Bir Kiev mai yasadik, aikasi futboldan nefret ettim. Esimin arabasina saldirildi, kfr yedim, evime gidemedim. Sonra transfer zamani fedakarlik yap diyorlar. Bunlar hatirlanmiyor. Profesyonel futbolda zevk kalmiyor. Izleyen kfr etmekten, oynayan da kfr yemekten oyunun zevkine varamiyor" diye konustu.

Ltfen bu ise bir son verilsin... nk son pismanlik fayda etmiyor...

ya gkdeniz sen dengesiz misin?olay bitmis gemis..o o anki sinirle yapilmis hareketlerdi..kimse stnde durmuyo...hem gerek taraftar geldi 1 gun sana karanfiller verdi..simdi durup dururken ne geregi var byle aiklamalar yapmaya..biz tutup da senin oynadigin kt futbolu orda burda sylyormuyuz..isini yap..

ayrica bu topic kapansin

Forumdan Uzaklatrlmtr Sevgi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.10.2004
    Ya
    36

Evet Fatih sana yrekten katiliyorum.Hep taraftari elestirene kadar her geen gn daha da ktye giden futbol una bak Gkdeniz.Kt futbolunu bu sekilde mi rt bas etmeye alisiyorsun.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.05.2004

bahane hep bahane..olay olali ne kadar oluyo....bu szlerin zerine ben bu beyefendinin bu sebepten oynamadigini dsnrm ki bu da parasinin hak etmedigi anlamina gelir..

ayrica taraftarla aran ok iyiyken neden bu tr aaiklamalar yapip kendinin zor durumda birakirsin..?

yelik tarihi
    01.09.2004

HARBIDEN BU GKDENIZ KAFAYI YEMIS BOSUNA DEMEMISLER BIR FUTBOLCU DEGERLI OLDUGUNDA SATACAKSIN AHA SIMDI BOMBA GIBI ELIMIZDE PATLADI BU GKDENIZIN ARTIK KS BASLAMISTIR.DINAMO KIEV MAINDA KFR EDILMIS YOK BILMEM NE SEN NE YATIN NE KIEV MAI NE GALATASARAY MAI NE FENER MAI HANGISINDE TAKIMI SIRTLADIN BYK FUBOLCUYUM DIYOSUN BYK PARALAR ISTIYORSUN AMA ICRAAT YOK BILMEM NEYIN BYK FUTBOLCUSU -Silinmistir-.SIZIN YZNZDEN REZIL OLUP DURUYORUZ Edited by: L-M^

kutoz
    Ziyareti

Arkadaslar ben kfr nleyelim diye bir topic atim, siz Gkdeniz kt futboluna kilifmi buluyor diyorsunuz. Gkdeniz bir rnekti. Genel anlamda kfr nlemek iin bir baslangi olsun istemistim. Ama gryorum ki, farkli pencerelerden bakiyoruz.

Ben yinede israrla kfre hayir diyorum...

Kemal ahin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Ya
    31

ya beyler biraz da gkdenize hak vermek gerekiyor o kadar baski altinda onlarin isi de zor tamam onunda haksiz yanlari var.futbolcularimiza sahip ikalim yarin bir gn teker teker elimizden gidecekler gitmemeleri iin elimizden geleni yapalim ltfen !!!!

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

kfr kesinlikle nlenmeli...kime olursa olsun...

ama gko nunda yaptigi normal degil yani, rnek vereceksen baska bir rnek ver...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.05.2004

ya biz kfr edilsin demiyoruz..gkdenizi hi sevmem ama kiev maindan sonraki ilk idmana sirf ona destek vermek iin gittim..durup dururken bu olayi ortaya ikarmasi hem de federasyonun resmi yayin organinda-ki btn istanbul medyasinin eline geecektir bu yazi- ok anlamsiz geldi bana..zaten hayati hata..hata stne hata yapmaya devam ediyor

kutoz
    Ziyareti

Gkdeniz rnegi, bariz bir rnek. O olaydan sonra Gkdeniz de dss basladi. Bu dss sizce neden?

Sahip ikmiyoruz... Yattar'yi savdigimiz kadar Gkdeniz'i, Fatih'i, Hseyin'i sevmiyoruz. Gittiklerinde de agit yakariz arkalarindan.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.05.2004

Gkdeniz rnegi, bariz bir rnek. O olaydan sonra Gkdeniz de dss basladi. Bu dss sizce neden?

Sahip ikmiyoruz... Yattar'yi savdigimiz kadar Gkdeniz'i, Fatih'i, Hseyin'i sevmiyoruz. Gittiklerinde de agit yakariz arkalarindan.

kendi evlatlarimiza sahip ikilmasini burda en ok savunanlardan biriyim..yazilarimi dikkatli takip etmissen grrsn..o olaydan sonra gkdenizde dss basladigi da apaik ortada..ortada da benim anlamadigim niye durup dururken bu olayi yeniden ortaya ikarmak...o olaydan sonra kimse bi daha agzini aip gkdenize bisey dedi mi?

kutoz
    Ziyareti

Sevgili Uni, neden kisisel olarak yazdiklarimi aliyorsun. Sana karsilik olarak yazmiyorum. Dsncelerimi aktarmaya alisiyorum. Gkdeniz bu olayi neden tekrar gndeme tasidigi aik degil mi? UNUTAMAMIS... Sanirim taraftarlarimiz son bir kez daha abilik yapip, onun gnln kazansalar fena olmaz. nk Gkdenize ihtiyacimiz var. Eger yinede oynamazsa, sileriz onuda. Hi kimse o formadan byk degildir.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.05.2004

Sevgili Uni, neden kisisel olarak yazdiklarimi aliyorsun. Sana karsilik olarak yazmiyorum. Dsncelerimi aktarmaya alisiyorum. Gkdeniz bu olayi neden tekrar gndeme tasidigi aik degil mi? UNUTAMAMIS... Sanirim taraftarlarimiz son bir kez daha abilik yapip, onun gnln kazansalar fena olmaz. nk Gkdenize ihtiyacimiz var. Eger yinede oynamazsa, sileriz onuda. Hi kimse o formadan byk degildir.

kardes olayi kisisel almiyorum da taraftar ona abilik yapti zaten..senin belki haberin yok ama kiev maindan sonraki ilk idmanda 300 kisi vardi..sirf gkdenizin gnln almak iin..herkes unuttu bagriba basti..beste yapti gkdeniz iin..

BIRAKTI ISTANBUL GECELERINI
    AZIZ YILDIRIMI DINLEMEDIKI
    UNUTMADI SOYADI KARADENIZI
    LMNE SEVIYORUZ BIZ GKDENIZI

bu beste onun iin yapildi...

eger kfrden bikmissa buna diger ststlarda onlara edilen kfrleri rnek verebilir..bu olayi dile getirmesinin yanlis oldugunu dsnyorum ve dsnmeye devem edecegim..

Forumdan Uzaklatrlmtr Salih61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    32

Kardesler hi kimse kfr edilsin istemez...Ama bunun nne de ne yazik ki kimse geemez...Bazi kisiler sadece maa futbolculara kfr etmek iin geliyor...Ne yapabiliriz ki...

Saygilarimla...

Guests
    Ziyareti

fb maci bardagi tasirdi.nefret edecek boyuta ulasti sen kimsin be gkdeniz akilli konus

kutoz
    Ziyareti

Haklisin, bizim hibirseydan haberimiz yok... Dnk idmana gidip oradan beni arayan arkadasimda sylemedi zaten, tesisilerde yaklasik 70 kisi olduklarini.

Adam gndeme bir sorununu getirmis. zm retebiliyormuyuz. Hayir... Aksine adami yerden yere vuruyoruz. Sizce kapanmis gibi gzken bu olay, adamda ne yaralar amis farkinda degilmisiniz. Bu yara nasil kapanirda Gkdeniz, eski Gkdeniz olur diye dsnecegimize, ona veryansin edelim. Zaten oynamiyor diye elestirelim. Bu en basit yol. Bravo bize... [img]smileys/smiley32.gif[/img]

yelik tarihi
    12.11.2004

..... Bu trabzonspor taraftari gercekten elindeki nimetin degerini bilmiyor sen gokdeniz qibi avrupanin cogu takiminda banko oynayabileck bi adama sahipsin bir iki mac kt oynadi diye sanki tek basina oynuyormus qibi sanki takimda baska oyuncu yokmus gibi gokdenize svyorsun karisinin yolunu kesiyorsun bu da yetmezmis qibi simde da adama dengesiz diyorsun. ama transfer zamani geldimide aman gokdeniz bizi birakma ben o adamin yerinde olsam 2 dk durmam trabzonda istanbul cakallari onu almak icin yapmadigi is kalmadi adam gene qitmedi cnk gercek trabzonlu ama biz hala bu adamin degerini bilmiyoruz yazik gercekten cok yazik bu adami cok arayacaz ama is isten gececek ..

yelik tarihi
    12.11.2004

..... Kim ne derse desin trkiyenin en iyi futbolcusu gokdeniz karadenizdir biz her ne kdar degerini bilmesekte ......

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.05.2004

Haklisin, bizim hibirseydan haberimiz yok... Dnk idmana gidip oradan beni arayan arkadasimda sylemedi zaten, tesisilerde yaklasik 70 kisi olduklarini.

Adam gndeme bir sorununu getirmis. zm retebiliyormuyuz. Hayir... Aksine adami yerden yere vuruyoruz. Sizce kapanmis gibi gzken bu olay, adamda ne yaralar amis farkinda degilmisiniz. Bu yara nasil kapanirda Gkdeniz, eski Gkdeniz olur diye dsnecegimize, ona veryansin edelim. Zaten oynamiyor diye elestirelim. Bu en basit yol. Bravo bize... [img]smileys/smiley32.gif[/img]

dunku idman degil..taa kiev maindan sonraki ilk idmandan bahsediyorum..

gkdenizde ne yaralar atigini bilmem de kiev mainin kaybedilmesi ben de ok yaralar ati

shipbroker61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

fatih kendini gokdenizin yerine kisa bir sureligine koyar misin kardesim. ayni seylerin senin basina geldigini bir dusunsene.

mactan sonra esine saldirida bulunulmus sana en galiz kufurler edilmis ve bir gun sonrada gercek taraftarlar (bunda sonuna kadar haklisin) sana cicek vermisler.

aksam eve gittiginde esine "ya hanim cok buyutme bak bugun bana cicek verdiler olsun dun kufrettiler ama" mi dersin yoksa o cicekler nezaketten baka bisey ifade etmez mi sana.

aslinda sorum sadece sana degil bu olayda senin gibi dusunen arkadaslara. yapmayin beyler san, seref, namus kelimeleri gectiginde en atesli savunuculari olan bizler boyle birseyi bu kadar basit gecistirmeyelim.

Bakin burdaki onemli nokta su ne zamanki o tribunlerden gercek olmayan taraftarlari sileriz o zaman boyle seylerlede muhatap olmayiz.

Yoksa sonuc gene ayni olur Gokdenizde gider Fatihde gider gelende gider eknik direktorde gider gideroglu gider yani. Onun icin buyuk puntolarla yazmis arkadasim oyle satmakla olay cozumlenmiyor yani

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

Alnt ..::uniQue::.. Nickli yeden Alnt
    ..... Kim ne derse desin trkiyenin en iyi futbolcusu gokdeniz karadenizdir biz her ne kdar degerini bilmesekte ......

abartma abi, en iyilerinden ama en iyisi degil

, konu disina cikiyoruz...

konu= kfr ve futbol...

Forumdan Uzaklatrlmtr Sevgi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.10.2004
    Ya
    36

Alaya alinmis Bravo [img]smileys/smiley32.gif[/img]yu hakedecek tek kisi Gkdeniz dir.Trabzon Spor kendi istegiyle giden hibir futbolcusunuda aramamistir , aramazda.Klp zaten bir kaos iindeyken byle bir aiklama yapmasi hibir sekilde hosgrlemez.Madem o kadar iyi madem byk birfutbolcu bir tane nem derecesi yksek mata top oynasaydida kanitlasaydi bunu.Birazda profesyonel olsaydiyapacagi her orta iin Fatih yada Hseyin i aramak yerinepasi vermesi gereken yere verseydi simdi bu durumda olmazdi takim.Igne yi nce kendine batirsin ondan sonra iksin aiklama yapsin.Geen sene ki kupa finalinden sonraprimle ilgili syledikleride henz unutulmadi.

kutoz
    Ziyareti

Gkdeniz gibileri kstrdke, ok daha yara ailir sizde. Byle devam...

300 kisilik grup ziyaretinin ne zaman yapildigini belirtmek amaciyla, dn rneklemistim. Kisacasi, sadece sen takip etmiyorsun Trabzon'u. Bizmde bir ayagimiz orada. Ama sorun bu degil. Sabaha kadar yazsamda seninle ortak bir noktada birlesemiyecegiz. Sen Gkdeniz'i sevmek zorunda degilsin ama sevenlerin, ona sahip ikanlarin dsncesine ltfen saygi duy ve elestirme. Bylesi daha iyi olur ve uzayip gitmez.

Bu arada sampiyonluk katiginda (95-96 sozonunda)ailan yaranin yaninda seninki diken izigi kalir.

kutoz
    Ziyareti

Alnt sevgi Nickli yeden Alnt
    Alaya alinmis Bravo [img]smileys/smiley32.gif[/img]yu hakedecek tek kisi Gkdeniz dir.Trabzon Spor kendi istegiyle giden hibir futbolcusunuda aramamistir , aramazda.Klp zaten bir kaos iindeyken byle bir aiklama yapmasi hibir sekilde hosgrlemez.Madem o kadar iyi madem byk bir*futbolcu bir tane nem derecesi yksek mata top oynasaydida kanitlasaydi bunu.Birazda profesyonel olsaydi*yapacagi her orta iin Fatih yada Hseyin i aramak yerine*pasi vermesi gereken yere verseydi simdi bu durumda olmazdi takim.Igne yi nce kendine batirsin ondan sonra iksin aiklama yapsin.Geen sene ki kupa finalinden sonra*primle ilgili syledikleride henz unutulmadi.
    Sende haklisin. Bu sylediklerini yapmiyor diye kfredelim, karisinin yolunu kesip hesap soralim. O dergide yapilan rportajin tarihi bile belli degil. Belkide aylar nce yapildi da simdi yayinlaniyor. Burada sorun rportaj degilki arkadasim. KFR. Umarim anlatabilmisimdir...

yelik tarihi
    22.07.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    41

gkdeniz iki ma iyi oynasin o zaman ne yazilacak bu sylenenler hatirlanacakmi. kiev mai sonrasi sanki takimdaa birtek gkdeniz varmis gibi taraftar bu ocuga yklendi yazik gerekten yazik yataraya gsterdiginiz sabrin onda birini bu ocukta hakediyor.taraftar esini rahatsiz etsin, ana avrat kfretsin sonrada baska taraftarlargidib iek versin olay bitsin. yani surda kievden sonra kfredenlere birseyler syliyecegimize hala gkdenize ykleniyoruz. ognn yoklugunu takim ka sene hiseti gkdenizinkini ka sene hiseder oyle haybeye salamak kolay yok gidecegi varsa gitsinmis. adam gitmemek iin herseyi yapiyor taraftar gndermek iin herseyi sonra sulu adam oluyor bu nasil is ben anlamadim. arkadaslar bu adamlar bes yillik mukavele imzaladi diye biz onlara her istedigimizi yapamayiz nce herkes birbirine insanca davranacak sonra karsisindan insanlik bekleyecek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)