Sonuç: Ersun Yanal İstifa Etmeli mi?

Katılımcı sayısı
563. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

134 23.80%
  • Hayır

429 76.20%
Sayfa 96 Toplam 96 Sayfadan BirinciBirinci ... 46 86 94 95 96
Toplam 2392 adet sonuctan sayfa basi 2,376 ile 2,392 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersun Yanal İstifa Etmeli mi?

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Ersun yanal bu sene takıma ne verdi? Bu sorunun cevabı var mıdır ??

Mesela hangi taktik bilgisi bu sene takıma yerleşmiş
    Hangi oyuncular geldiğinden daha iyi bir noktaya gelmiş ( okay yazıcı hariç)
    Hangi saha organizasyonları takımı ileri taşımış.
    En basitinden takım hangi kontraatağı skorla bitirmiş

Ersun hocanın aklı hala başka yerde belli.. En azından kafayı kulübe vermesi lazım

Nereden
    İstanbul

Asla ve kat'a etmemeli. Adamın elinin değdiği her takım neticede birşeyler başarmış. Bu sezon devre arasında iki kenar bekinin alınmasıyla takımın çehresi nasıl değiştiyse, defans ve orta göbeğe 2 iyi adam alındı mı bir sınıf daha atlar, şampiyonluğa oynar bu takım. Ayrıca tam oturmamış Castillo ve Bero'nun da önümüzdeki sezon oyunlarını bir kademe daha geliştirmesi, Okay'ın biraz daha tempo kazanması, Yusuf'un oyun içinde biraz daha sazı eline alması gibi gelişmeler olursa skorlar da olumlu geleceği için bu başlık çok arkalara düşer.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

EtmeSUN ama gelecek sezon için de benzer felsefeyi devam ettirecek teknik direktörlere bakılsın, hazırlıksız yakalanmayalım
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun yanal bu sene takıma ne verdi? Bu sorunun cevabı var mıdır ??

Mesela hangi taktik bilgisi bu sene takıma yerleşmiş
    Hangi oyuncular geldiğinden daha iyi bir noktaya gelmiş ( okay yazıcı hariç)
    Hangi saha organizasyonları takımı ileri taşımış.
    En basitinden takım hangi kontraatağı skorla bitirmiş

Ersun hocanın aklı hala başka yerde belli.. En azından kafayı kulübe vermesi lazım
    "Sabır" kelimesini bizim taraftar ne zaman anlayacak acaba çok merak ediyorum ?
    Bir yıl uzun bir süredir diyorsanız o zaman her yıl hoca değiştirelim zaten...
    İnadına Trabzonspor !

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şenol Güneş de böyle çok eleştirildi burada. Kaç defa kovduk adamı. Anlatamadık adamın değerini, belki şimdi anlaşılmıştır biraz.
    Ersun Hoca'nın da değerini anlamak için gitmesi mi gerekiyor. Ne zaman elimizdekinin değerini bileceğiz.
    Türkiye'nin en iyi hocası Şenol Güneş'tir, sonra da Ersun Hoca. Bugün Fener taraftarına sorsanız Aykut mu Ersun mu, Ersun derler. Ama işte bizim taraftara sorsan kovun gitsin.

Sizi bilmem ama benim için açıkcası Trabzonspor ile ilgili en güven veren şey hocasının Ersun Yanal olması ve yönetimin de hocayı desteklemesi.
    İnadına Trabzonspor !

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Açık, ben hocaya muhaliflerdenim. Ersun Hoca ve Trabzonspor'un ikinci yarıdaki çıkış-düşüşü üzerine bir profesyonel teknik direktörün görüşünü yorumsuz aktarmak isterim:

"1) Ersun Hoca için takımı ileri taşıyan iki kanat beki önemlidir. Serkan-Cale, Gençlerbirliği'nde Deams, Dede, Caner-Gökhan'ı hatırla. Hem Mas, özellikle Pereira onun aradığı adamlar olarak elini rahatlattı.

2) On numarasız, pas yapan, koşan üçlü orta saha tercih eder. Trabzonspor ikinci devre çıkış yaparken Onazi-Okay-Y. Yazıcı'yı bu şekilde kullandı. Ne zaman ki ceza ve sakatlıklar oldu, takımın omurgası çöktü. Okay çok iyi sezon geçirdi. Yusuf Yazıcı planlamaya dahil oldu, o çocuk için kolay değil. Yükün altından sıyrıldı bence. Skor ne olursa olsun ikinci devrelerde Medjani, Aytaç ve Bero'yla Ersun Hoca bu bölgeyi hep kalabalık tutuyordu. Düşüşe geçtiği zamana, kazanamadığı haftalara bakın. Bu oyuncuları da değerlendiremedi. Orta saha hiç üçlü oluşmadı, hep sayıca eksik kaldı son haftalarda. Gelecek yıl arkada iyi bir toplayıcı, arkadan oyun kurabilen Mehmet Topal, Atiba veya Meirelles gibi bir oyuncu alır diye düşünüyorum. Onazi bunu tam yapamadı. O daha farklı bir atlet. Süratli ama takımı yönetme yeteneği çok gelişmiş değil. Daha tamamlayıcı bir çocuk. Trabzonspor'a Okay-Yazıcı-Bero gibi gençleri arkadan yönetecek daha lider bir orta saha oyuncusu lazım.

3) Kuyt-Emenike-Sow, Ahmed Hassan-Youla-Veysel... Bu üçlü forvet hattını Trabzonspor'da henüz bulamadı. Olcay'ı sağda Kuyt ve Ahmed Hassan gibi top taşıyıcı, pasör olarak verimli kullandı. Sprinter golcü olarak Rodallega katkı verdi. Castillo da fena gitmiyordu. Ama Castillo mu N'doye mu derken... Bence burada karar veremedi Ersun Hoca Beşiktaş maçından sonra.

(Eskişehir'in de forvet üçlüsünü söyledi ama isimleri hatırlayamadım.)
    Psikolojik olarak zor bir işti Ersun Hoca için. Bu sıralamaya aldanmayın. Hoca da takım da başarısız sayılmaz. Zor zamanlardan geçti Trabzonspor.
    "

Hayırlısı...
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (08.06.2017 Saat 14:18 ) değiştirilmiştir.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BMN yönetim kurulu şu başlığı kilitleyin şuan takımın hocası ersun yanaldır tartışmanın bir anlamı yoktur.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben de aşağı yukarı böyle düşünüyorum ama daha fazlası için hocalık yetenekleri beni tatmin etmiyor. Yıllardır oyun okuma konusunda bir dirhem yol alamadı...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

istafa etmesin diyen arkadaşlar peşinde de hocaya rica ediyorlar artık kafanı topla kendini takıma ver diye

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kritik maçlarda, kritik dakikalarda yaptığı ve yapmadığı oyuncu değişiklikleri tam bir fiyasko oldu. Bunu kabullenmek lâzım. Ersun Yanal gibi şampiyonluk yaşamış ve bunu iyi futbol oynayarak erkenden kutlamış bir hocanın bu denli anlamsız taktik hatalara imza atması dolayısıyla bir kat daha fazla çileden çıkardı beni.

Umarım gelecek sene, oyuna süreceği hamleler çoğalıp eli sağlamlaştığında aynı hatalara ima atmaz. Yoksa yönetim de hoca da çok ağır eleştirilerin hedefi olacaktır.

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

3) Kuyt-Emenike-Sow, Ahmed Hassan-Youla-Veysel... Bu üçlü forvet hattını Trabzonspor'da henüz bulamadı. Olcay'ı sağda Kuyt ve Ahmed Hassan gibi top taşıyıcı, pasör olarak verimli kullandı. Sprinter golcü olarak Rodallega katkı verdi. Castillo da fena gitmiyordu. Ama Castillo mu N'doye mu derken... Bence burada karar veremedi Ersun Hoca Beşiktaş maçından sonra.

[/B](Eskişehir'in de forvet üçlüsünü söyledi ama isimleri hatırlayamadım.)
    Psikolojik olarak zor bir işti Ersun Hoca için. Bu sıralamaya aldanmayın. Hoca da takım da başarısız sayılmaz. Zor zamanlardan geçti Trabzonspor.
    "

Hayırlısı...
    Erkan Zengin - Necati Ateş - Diomansy Kamara

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ersun hoca ve Usta umarım en az 5 yıl bu takımın başında dururlar...,
    Net...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Recep Çaltepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erkan Zengin - Necati Ateş - Diomansy Kamara
    ..............hüseyin
    ...........selçuk....colman
    ..yattara.....gökhan...umut

.................hürriyet
    ..............alper......tello
    ....kamara....necati........erkan

ersun hocanın kurduğu takımlar. gayet dengeli takımlar kurmuştur. doğru oyuncu profillerini bir araya getirmiştir. 2008 kadrosuna bakalım. bugün zidane'nin kullandığı taktik profilini eldeki kadroya göre kullanmış. bir önlibero, iki pasör ortasaha, bir kanat, iki hareketli forvet. ama bütün sezon boyunca sol kanatta oyuncu yok diye gereksiz bir eleştiri almıştı. o dönem iyi bekler yakalayamamıştı. yoksa bu asimetrik düzen benim çok ilgimi çekmişti. baya beğeniyordum. sadece oyun pratiğinde sorunlar vardı. çabuk hır güre dönüyordu oyun. bu da ligin durumu ile ilgili. erken gol bulunca rahat ediyorsun.

biraz uzun dönem çalışsa, takım otururken, oynama düzeni gelişirken bazı oyuncuları da değiştirme ve takımı geliştirme imkanı bulur. giderek daha az para harcanır. daha az ama kaliteli transfer yapılır. her hoca için geçerli bu. avcı bu şekilde gelişiyor. en kaliteli oyuncuyu istiyorsak az transfere ihtiyaç duyacağımız bir istikrar şart.her sene 10 transfer yapıp çok yüksek kaliteye ulaşamazsın bizim takımda.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

O kadar gereksiz, o kadar popülist başlık ki!
    2-3 kisi haric neden acik diyen yok.
    Ha bide her zaman yazanlar dahi sorgulamiyo bunu.
    Ustune bi de hersey normalmis gibi yorum yaziyo burda(ki o kisilerin burayi sadece "forum"dan ibaret gordugunu anliyorum bir kez daha)
    Isler yolunda giderken dahi fesatlik yapmak için kullanmalik özünde bu baslik.
    Yahu Ersun hocanin kendi kisisel basligi var. Sevende, sevmeyende, ovende, yerende orda yazmali herseyi.
    Istifa etmeli'nin anketini anlarim da 8 aydir istifa etmeli basligini acik tutmanin anlami nedir?
    Yonetici arkadaslara sözüm. Bu basligi hala tutuyosaniz forum hit aldigi ve soz sahibi olanlarin ayni paralelde dusundugu icindir. Bana kimse elestirme ozgurlugu falan demesin. Bu basligin hala 8 aydir acik kalmasini saglayarak yaptiginiz tek sey duzene comak sokanlara arka cikmak.

Saka gibi resmen...
    8 aydir aktif...
    Konu Anıl C tarafından (08.06.2017 Saat 15:23 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Sabır" kelimesini bizim taraftar ne zaman anlayacak acaba çok merak ediyorum ?
    Bir yıl uzun bir süredir diyorsanız o zaman her yıl hoca değiştirelim zaten...
    Hocam ışık gördüysen tamam o zaman.. Buyurun hep beraber destek verelim.. Sahasında 5 maçtır kazanamayan toplamda son 8 maçta 1 kere kazanan bir takımız..

Bu ne demek.. Hocanın kafa başka yerde demek.. Tabi başkanda hemen belli suçu ki biz zaten son haftalarda kazanamıyoruz diyor.. Bunu derken utanmıyor.. Başka bir konu için başarısızlığını dillendiriyorlar..

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kadar gereksiz, o kadar popülist başlık ki!
    2-3 kisi haric neden acik diyen yok.
    Ha bide her zaman yazanlar dahi sorgulamiyo bunu.
    Ustune bi de hersey normalmis gibi yorum yaziyo burda(ki o kisilerin burayi sadece "forum"dan ibaret gordugunu anliyorum bir kez daha)
    Isler yolunda giderken dahi fesatlik yapmak için kullanmalik özünde bu baslik.
    Yahu Ersun hocanin kendi kisisel basligi var. Sevende, sevmeyende, ovende, yerende orda yazmali herseyi.
    Istifa etmeli'nin anketini anlarim da 8 aydir istifa etmeli basligini acik tutmanin anlami nedir?
    Yonetici arkadaslara sözüm. Bu basligi hala tutuyosaniz forum hit aldigi ve soz sahibi olanlarin ayni paralelde dusundugu icindir. Bana kimse elestirme ozgurlugu falan demesin. Bu basligin hala 8 aydir acik kalmasini saglayarak yaptiginiz tek sey duzene comak sokanlara arka cikmak.

Saka gibi resmen...
    8 aydir aktif...
    Zamanında "Şenol Güneş istifa etmeli mi" başlığı olsaydı hemen kapanırdı

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Başlık kilitleniyor arkadaşlar...

Yeni sezon başlayacak artık, daha farklı taraflara odaklanmalıyız...

Yeterince sıkıntımız var camia olarak.

Umarım hayırlı olur...
    Bilginize...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)