Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trollcük Trabzonsporlular ve Dunning-Kruger Sendromu

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Trollcük Trabzonsporlular ve Dunning-Kruger Sendromu

Mr_Pipo_Dunning_kruger.svg.jpg

Yıllardan beri futbol ile az çok ilgilenen herkesin ortak bir kanısı vardır Türkiye'de; Trabzonspor taraftarı futbolu çok iyi bilir..

Alanyaspor'a 3-0 kaybedilen müsabakadan sonra yine ortaya çıktı o çok bilmişler ordusu. Kimisi istifa dedi, kimisi kongre dedi öyle dedi böyle dedi yeri göğü inletti. Geçen sezon 4 haftada 10 puan toplayan Trabzonspor'u şampiyon ilan edenler, ileriye dönük planlamanın sistemli bir şekilde yapıldığı bu sezon takımı 4. Haftadan küme düşürdüler. Başından belirtelim, samimi şekilde eleştiri yapan bilinçli şekilde sonuca varan yorumlamalarda bulunan kardeşlerimi tüm kalbimle tenzih ediyorum.

Gerçekten futbolu bu kadar iyi mi biliyorlar? 90 dakika içerisinde sağlam bir analiz yapacak, neşteri vurup çözüm üretecek, idarecisinin kıyafetinden oyuncusunun sahada yürüyüşüne kadar irdeleyecek ve Trabzonspor'un kurtuluş reçetesini yazacak kadar iyi mi biliyorlar? Parantez açayım şahsi fikrimdir. Ben bu güruhtan Trabzonspor namına fikir üretmesini değil tek haneli rakamlarla basit bir matematik işlemini yapmasını bile istemem.

Her şeyi eleştiren, hiçbir şekilde memnun olmayan iyi günde kötü günde Trabzonsporluyuz mottosunu vurgulayıp kulüp için 5 lira harcadığında kendini en büyük taraftar olarak gören zihniyetin ta kendisidir bu. Mali yönden dibe vurmuş yevmiye defteri dahi tutulmayan bir kulübün ekonomisinin 180 derece terse çevrildiğini bu insanlara anlatmaya kalkmak deveye değil hendek takla attırmaktan daha zor! Sanırsın Trabzonspor her sezon yaptığı transferlerden tam verim alıyor, her sezon ligin tozunu attırıyor başarıdan başarıya koşuyormuşcasına yerden yere vuruluyor daha ligin ilk haftalarında. Hem de kendi taraftarları pardon trollcükleri tarafından. Bu trollcükler sosyal medyayı çok aktif kullanan tiplerdir. Her olaya makara ile yaklaşır %90'ı gerçek isim ve resim kullanmaz devamlı kaostan nemalanan işsizler ordusu Trabzonspor'u yine uçuruma itmek için fitnenin merkezi konumuna geçmiştir.

Dunning-Kruger sendromu yine tavan yaptı bahsettiğimiz malum bünyelerde. Forma almayan, kombine almayan, maça gitmeyen kısacası taraftarlığın t'sinin hakkını vermeyen Trabzonsporluların yıllardır mücadele ettiği o malum hastalık. 2000 yılında Justin Kruger ve David Dunning'e psikoloji dalında nobel ödülü kazandıran bu sendrom adeta kobay niyetine kullanılan bazı bünyelerde zuhur etmekte ve hızla yayılmaktadır. Ne demişti başkan Muharrem Usta sadece 5 gün önce "Nasıl ki dibe çöküş bir anda olmadıysa takımın çıkışa geçmesi de bir anda olmayacak. Bu sezonun gündemi takım olmak, yeni stadımıza kavuşmak, ekonomik sürdürülebilirlik ve takımı 50. Yıla hazırlamak. Takımımıza skordan bağımsız desteğe devam etmek boynumuzun borcudur." Esasında bu son cümle çok önemli zira ben taraftarım diyen herkes için geçerli bir mottodur. Skor taraftarlığı değil gerçek taraftarlığın temeli budur. Lafı çok uzatmadan mevzumuza dönelim.

Nedir bu Kruger sendromu kendi hastalığından haberdar olmayan bazı bünyeler için açıklayalım.

Kısaca Dunning-Kruger sendromu der ki;

- Bilgi sahibi olmayan insanlar, becerilerine aşırı değer biçme eğilimindedirler.

- Bilgi ve beceri sahibi olmayan insanlar diğer insanlardaki gerçek beceriyi fark edememektedirler.

- Yetkin olmayan insanlar kendilerindeki yetersizliğin boyutunu görememektedirler.

Her tespitin sonuna bir parantez açacak olursak her müsabaka sonrasında Trabzonspor taraftarının kendisini başkan, futbolcu, yönetici, scout vb. bir görevliymiş edasıyla konuşmaya iten nedir? Kariyerinde ve mevcut iş hayatında gözle görülür ivme yakalamış insanların her müsabakadan sonra itin malum yerine sokulmasının sebebi nedir? İşin en vahim boyutu bu insanların kendilerini birer başarı abidesi zannederek söylediklerinin doğru olduğuna inanmalarıdır.

Trabzonspor'un sabretmemesi gereken mevhum yukarıda bahsettiğim sendroma sahip insan topluluğudur. Üretmekten aciz hayat boyu negatiflikle yoğrulmuş beyinlere sahip bünyeler kulüp nazarında tahammül edilemez raddeye gelmişlerdir. Ben bu yönetime, dolaylı yollardan takıma ve teknik heyete; bilinçli, samimi ve fedakarım diyen her taraftarın önce sabretmesini sonra yapılacak icraatları seyretmesini bekliyorum. Geçmişte defalarca kadrolar değişti hocalar geldi, yönetimler gitti, başkanlar istifa ettirildi ama bunun neticesinde zararı gören hep Trabzonspor ve ona gönül verenleri oldu. Yönetim yanlış yapmıyor mu? Elbette yaptı, yapıyor ve yapacak aksini iddia etmek mümkün olabilir mi?

Dünya futbolunda sabır, başarı ve istikrarın meyvelerini toplamış ve hala toplamakta olan kulüplerin isimleri UEFA listesinde merak eden açıp inceler bu ayrı bir yazının konusu olur. Biz o meyveleri toplayacak olan kulüplerden birisi olmak istiyorsak düşünmeliyiz en yakın örneklerini yakından gördüğümüz bir sistemin henüz daha başındayız. Yeneceğiz, yenileceğiz ama hep ileri gideceğiz. Dunning Kruger ile boğuşurken bir de Stockholm'e mahkum etmeyin inanmıyorsanız siz gölge etmeyin.

Bizim troll veya trollcük olarak nitelendirdiğimiz ve yazının genel kısmının muhatabı olan zevatlar muhtemelen yazının sadece kalın puntolu kısımlarını
    okuyacaklardır. Einstein'dan "Aptallığın en büyük kanıtı, aynı şeyi defalarca yapıp farklı bir sonuç almayı ummaktır." sözünü onlara armağan ederek ana fikri prototiplere neşretmiş olalım.

İnanıyorum.

Güveniyorum.

Tam destek diyorum.

Planlı ve sistemli bir yapılanmayla bu takımın yeni stadyumuyla beraber ayağa kalkacağına gerçek Trabzonspor taraftarları gibi canı gönülden inanıyorum.
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ağzına sağlık Uğur.
    Yaşadıklarımızdan ders almıyoruz bir türlü taraftar olarak.
    Hoş,kulüp yöneticileri de bu dersleri almıyor, o da işin başka bir boyutu.
    Bu yönetime ve Ersun hocaya güvenim tam.
    Puantaj olarak berbat gidiyoruz,doğru ama Uğur'un yazısında bahsettiği gibi geçen sezon 5.hafta sonunda şampiyonduk bu forumda.
    Aynı arkadaşlar,çoktan küme düşürdü takımı şimdiden.
    Yapmayın,bekleyelim yahu,şu adama ,yönetime ,hocaya bir tam sezon verelim.Işık olmazsa zaten kendileri gider zaten.
    Allah var, başka işlerde gözü olan adamlar değiller.
    Usta'ya güvenim tam.
    Alanya maçı sonrası,yahu bari Alanya'yı yenseydik,ayıptır dedim ama sabretmek lazım.
    Sonuna kadar sabır,en azından bir tam sezon.
    Tekrar eline sağlık Uğur...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Düşüncelerimize tercüman oldun hacim.

Eyvallah...

İlerleyen saatlerde;yazdıklarından dolayı yarası olup ta gocunanlar sana saracak ama haberin olsun
    TRABZONSPOR

Aydın Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Skor taraftarı olmak bana da çok itici geliyor. Taraftar, her zaman ne koşulda olursa olsun takımının arkasında durandır. Ama taraftar aynı zamanda takımının da başarılı olmasını ister. Aslında şu anki durumda bu başarı kriteriyle de sınırlandırılamaz. Bir ışık görmek ister. Ama şu anda bu takımda en azından ben şahsım adına herhangi bir ışık göremiyorum. Her hafta daha iyiye gitmesi gerekirken bu takım, her hafta birbirinden daha kopuk bir oyun oynanıyor. Alanyaspor'dan 1 yarıda 3 tane gol yemek kabul edilebilir bir şey değil. Trabzonspor'un bunu kabul etmemesi gerekir.

Umarım sabır ederken kendimizi bir alt ligde bulmamız söz konusu olmaz. Bunu düşünmek bile istemiyorum. Çünkü son maçta gördüğüm Trabzonspor, şu anda bu ligde herhangi bir takımdan puan alabilecek bir durumda değil. Ama hepimizin temennisi elbette bu durumun düzelmesi. Özellikle takımın bu durumlara düşmesini ellerini ovuşturarak bekleyenlere inat. Ardahan maçı inşallah bir başlangıç, bir moral olur.
    Konu Aydın Tiryaki tarafından (19.09.2016 Saat 12:15 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 Sezonu şampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanıcı Adı: Forever_Yattara

sezer sami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazılanlara katılmakla beraber artık forumda birşeyleri anlatmaya çalışmanın zaman kaybı olduğunu düşünüyorum.
    Adam diyor ki 'Muharrem Usta ve Yönetimi bizi hayal kırıklığına uğrattı. Verilen vaadler yerine getirilmedi'.
    Ne vaad etti diye soruyorum, 'Sağbek ve Sağaçık transferi yapmadı' diyor.

Taraftarlarımız arasında bazıları var ki 2016'da yaşasalarda kafalar 1402 - 1413..

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İki maç kazanınca gaza gelip şampiyonluk hesabı yapanlar, şimdi kümede kalır mıyız diye düşünüyor.
    Geçen sezon da böyle olmuştu, ilk 3 haftada takımı şampiyon ilan edenler sonra bol bol istifa diye bağırmışlardı. Yerel gastelere bile baksanız görürsünüz bunu.
    Sezon başında istikrar diyenler, bugün istifa diyorlar. Sanki sezon öncesi şampiyonluk vaadi vardı.
    Yönetimin burada yapması gereken camiayı dinlememek, aksine camiayı karşılarına almak olmalı. Çünkü, camia akıl ile değil duyguları ile tepk veriyor, ve şu anda ihtiyacımız olan "akıl".
    M.Usta'nın "takımın hedefi yok" açıklaması tam ayakta alkışlanacak bir açıklama. Tüm camiayı belki karşısına alabilecek, cesur bir açıklama. Bunu yapmak cesaret ister. İHO gibi, "Aralık ayında zirvede olacağız" deyip camianın gazını almak yerine, gerçekleri söyleyen, eleştirilmeyi göze alıp camiaya gerçekleri söyleyen bir başkan çok değerli benim için. Çünkü beni aptal yerine koyup yalan söylemiyor.
    Ve bu takım doğru yolda, yönetim ve hoca Trabzonspor'a yakışan işler yapıyorlar.
    Saha skorları da gelecektir elbet, bir anda olmuyor herşey.
    Bu yönetim, bu hoca ve bu takım, Trabzonspor için son şanstır. Bu şansı iyi kullanırız umarım.
    İnadına Trabzonspor !

emrex61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Harika bir yazı.

Aydın Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki maç kazanınca gaza gelip şampiyonluk hesabı yapanlar, şimdi kümede kalır mıyız diye düşünüyor.
    Geçen sezon da böyle olmuştu, ilk 3 haftada takımı şampiyon ilan edenler sonra bol bol istifa diye bağırmışlardı. Yerel gastelere bile baksanız görürsünüz bunu.
    Sezon başında istikrar diyenler, bugün istifa diyorlar. Sanki sezon öncesi şampiyonluk vaadi vardı.
    Yönetimin burada yapması gereken camiayı dinlememek, aksine camiayı karşılarına almak olmalı. Çünkü, camia akıl ile değil duyguları ile tepk veriyor, ve şu anda ihtiyacımız olan "akıl".
    M.Usta'nın "takımın hedefi yok" açıklaması tam ayakta alkışlanacak bir açıklama. Tüm camiayı belki karşısına alabilecek, cesur bir açıklama. Bunu yapmak cesaret ister. İHO gibi, "Aralık ayında zirvede olacağız" deyip camianın gazını almak yerine, gerçekleri söyleyen, eleştirilmeyi göze alıp camiaya gerçekleri söyleyen bir başkan çok değerli benim için. Çünkü beni aptal yerine koyup yalan söylemiyor.
    Ve bu takım doğru yolda, yönetim ve hoca Trabzonspor'a yakışan işler yapıyorlar.
    Saha skorları da gelecektir elbet, bir anda olmuyor herşey.
    Bu yönetim, bu hoca ve bu takım, Trabzonspor için son şanstır. Bu şansı iyi kullanırız umarım.
    Söylediklerinize genel anlamda katılıyorum. Özellikle Usta'nın son şansımız olduğu noktasında. Ama yaptığı yanlışları da görmek gerekiyor. Kimse Usta'dan bu sene şampiyonluk beklemiyordu. Ama hedefimiz ilk 5 denilmesi bana çok absürd geliyor. Bu sezona dair bir beklenti yoksa bunu dillendirmeye gerek yoktu. Hedefimiz, bu sene gelecek sene şampiyonluğa oynayacak kadronun alt yapısını oluşturmakla sınırlı kalsaydı anlardım.
    Ben de buna takılı kaldım diyebilirim .
    2010-2011 Sezonu şampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanıcı Adı: Forever_Yattara

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İstikrar şart. Taraftar zırvalarını hiç dinlememeliler. Başkan Usta harici biri olsaydı şu an hoca değişmiş, tekrar başa dönmüştük.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

güzel yazi, gazetelerde yayinlanacak derecede

keske ertan abi gibi degerli üyeler uzaklasmadan bu güzellikleri okuyabilseydik

trollcuklar sayesinde kaliteli kalemler bir bir kaciyor...

günaydin
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eleştiri yapılmalı ve olmalı....

Lakin bunu sırf oy verdikleri aday kazanamadı diye yapanlar , tabiri caizse mamaları kesildi diye yapanlar var.....

Sanki Usta yerine Hekimoğlu ya da İho başkan olsa direkt şampiyonluğa oynayacaktık....

Bu meselenin bir yanı...

Diğer yanı ise Sayın Usta'ın bazı konularda çok iyi iken bazı konularda vasat hatta kötü olmasıda hepimizin canını sıkıyor...

Ha bu şu demek değil...

Yönetim derhal istifa etsin..Hekimoğlu gelsin ve bütün dertler hemen bitsin....

Bu anlayışta sakat ve klübümüze gram faydası olmayan bir anlayıştır...

Klübümüze hepimiz sahip çıkacağız hatalarımızı görüp daha iyi olmaya çalışacağız....

tek yolumuz bu maalesef...
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    İstanbul

Alıntı U.Sadıkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bizim troll veya trollcük olarak nitelendirdiğimiz ve yazının genel kısmının muhatabı olan zevatlar muhtemelen yazının sadece kalın puntolu kısımlarını
    okuyacaklardır.
    "Zevatlar" biçiminde bir kelime olmaz. "Zevat" zaten "zat" ın çoğulu ve Arapça'dan gelen bu çoğul ifadenin yanına "-lar" eki eklenmez. (Yine Arapça kökenli olan "şahıs" sözcüğünün çoğulu da "eşhas"tır. Onun yerine kullanılacak "Şahıslar" sözcüğü Türkçe gramerine uygundur ama "eşhaslar" ifadesi de anlamsız olur)

Bu hata dışında gayet güzel bir yazı, teşekkür ederim. Yalnız idarecilik zor bir iş olsa da futbol basit bir oyundur ve kazandığın sürece iyisindir. Saha sonuçları böyleyken eleştirmek kolaydır ve aynı zamanda kantarın topuzu kaçmadığı sürece haklıdır da. Şu saatte hoca ve yönetim değişikliği talep etmek ise kulübün intiharı olur.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Ege Kum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok güzel bir yazı ellerine sağlık

Forumdan Uzaklaştırılmıştır EnjoyTheMusic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İnanıyorum.

Güveniyorum.

Tam destek diyorum.

Planlı ve sistemli bir yapılanmayla bu takımın yeni stadyumuyla beraber ayağa kalkacağına gerçek Trabzonspor taraftarları gibi canı gönülden inanıyorum.

Katılıyorum

Euzjad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Guzel bir yazi

Her yerde paylasmak lazim.

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tarihin en kötü başlangıcı, ikisi ligin güçsüz tabir edilen takımlarına olmak üzere üst üste alınan 3 yenilgi, takımın gelecek için umut vermemesi eleştiriyi fazlasıyla hak ediyor. Tamam destek verelim eleştirmeyelim ama en azından bir umut ışığı görmek, sahada mücadele görmek hakkımız değil mi?

Başkan geçen yıl için bu sene sabır senesi diyordu, bu yıl da mı sabır senesi olacak? Sabır diye diye küme düşeceğiz. Bünyemiz seri mağlubiyetlere zaten alıştı gibi..

2008-2009 da da yeni kadro kuruldu. O zaman ki kadronun mücadele ve azminin çeyreği bu kadroda yok. Tamam takım oyunu olmasın, organize atak olmasın ama rakibin orta sahadan top kapıp 50 metre sürüp gol atmasını kabullenemiyorum kusura bakmayın..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Avrupa Diğer

Arkadaş bu küme düşme lafıda nedir?
    Kıyameti görürsünüz, Trabzonspor'un düştüğü göremezsiniz.
    Özgüveni eksik insanların son zamanlarda ağzında sakız oldu bu küme düşme dalgası.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara

Alıntı BERBATOV61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aptallığın en büyük kanıtı aynı şeyi tekrara yapıp farklı sonuçlar beklemektir sözünü 3. Kere gelen ersunun sahada futbol namına hiç bir artısı olmayan takımına sabır bu sefer olacak diyen arkadaşlara armağan ediyorum bende
    Uğur'un yazdığı yazıda,bahsi geçen söz,forumdaki trollere ithaf edildi.
    Sen aptal diyerek kimi kastettin,şu konuyu bir açar mısın?
    Aydınlat bizi...
    Arafilboylu

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğur'un yazdığı yazıda,bahsi geçen söz,forumdaki trollere ithaf edildi.
    Sen aptal diyerek kimi kastettin,şu konuyu bir açar mısın?
    Aydınlat bizi...
    Uğurun ne kadar aptal deme hakkı varsa benimde okadar hakkım var gayet açık sanırım nasıl uğur lafı ortaya attı isteyen üstüne alınsın dedi benim sözümüde isteyen üstüne alınsın
    cezası varsada uğur arkadaşla beraber çekelim sıkıntı yok

Necmettin ALTUNTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Eleştiri yapmayacaksan İnsan olmanın ne anlamı var?
    Eğer her şey toz pembe ise bu hale nasıl geldik?
    Bazı şeyleri kabullenmemek "çok bilmişlik" mi addedilecek?
    Eleştiri yapanlar yönetim düşmanı hainler mi?
    Zaman zaman başkanın söyledikleriyle uygulamanın uyuşmadığını görmüş olmak ve bunu dile getirmiş olmayı ne ile ifade edersiniz?
    Soruları çoğaltmak mümkün ama gerek yok.
    Futbol saha sonuçlarıdır.Saha sonucu yoksa kusura bakmayın eleştiri ister istemez olacaktır.
    Eleştiri hep iyi olmaz.Bazen yerden yere vurulur.
    sen taraftara "sabır" diyeceksin ama kendin yapılan eleştirilere sabır etmeyeceksin.Hoşgörüsüzlük kaostur.
    Bu yazıyı yazan bendenizin görüşüne gelince:
    Bu takımın kümeye doğru yol aldığını yazanlardan biride benim.
    Bu takım öyle ya da böyle başaracaktır.Bu gitsin falanca gelsin anlayışı bu takımın felaketi olmuştur.
    Bu defa öyle olmayacaktır.
    Eski kullanıcı adım:Nurver

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara

Alıntı BERBATOV61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğurun ne kadar aptal deme hakkı varsa benimde okadar hakkım var gayet açık sanırım nasıl uğur lafı ortaya attı isteyen üstüne alınsın dedi benim sözümüde isteyen üstüne alınsın
    cezası varsada uğur arkadaşla beraber çekelim sıkıntı yok
    Aklı biraz çalışan biri,o yazıdaki sözden ne çıkaracağını anlar.
    Adam trollere aptal diyor ki ben çok daha ağırını diyorum.Ama sen forum içerisinde Ersun Hoca'dan başarı bekleyenlere aptal diyorsun.
    Aynı şey değil.
    Ceza süren bitince uygun bir şekilde tekrar tartışalım konuyu.
    Kimseyi aptal yerine koyma...
    Arafilboylu

BMN Yönetim Kurulu Burak DERELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tam olarak demek istediğim herşeyi açıklamışsın valla. Ben bu kadar iyi söyleyemeyeceğim için daha ağır konuşurdum

Konu Burak DERELİ tarafından (19.09.2016 Saat 15:12 ) değiştirilmiştir.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

00111101
    BordoMavi.Net
    burakdereli.net

Sanal Yönetici

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara

Alıntı Necmettin ALTUNTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaman zaman başkanın söyledikleriyle uygulamanın uyuşmadığını görmüş olmak ve bunu dile getirmiş olmayı ne ile ifade edersiniz?
    Futbol saha sonuçlarıdır.Saha sonucu yoksa kusura bakmayın eleştiri ister istemez olacaktır.
    sen taraftara "sabır" diyeceksin ama kendin yapılan eleştirilere sabır etmeyeceksin.Hoşgörüsüzlük kaostur.
    Bu takım öyle ya da böyle başaracaktır.Bu gitsin falanca gelsin anlayışı bu takımın felaketi olmuştur.
    Necmettin abi,
    Hangi eleştiriye hoşgörüsüz bir şekilde yaklaşıldı?
    Kimse,bu takımın sahibi değil.
    Öyle düşünenlere aptal diyen adamların hakaretini eleştiri olarak mı kabul edelim?
    Arafilboylu

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Necmettin ALTUNTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Camianın kocaman bir üslup sorunu var Necmettin abi. Cadı kazanını da geçtik...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara

Ayrıca,buradaki hiç kimse, pembe bir tablo çizmiyor.
    Sadece bazı yargılara varmak için ligin 4. haftasında olduğumuz gerçeği sürekli vurgulanıyor.
    Yani şu anda yönetim nıraksa gitse,teknik ekip bıraksa gitse,daha mı iyi olacağız?
    Kulüp olarak bir planlama harekatı başlatıldı.Buna sabretmek çok mu zor?
    Takım berbat durumda,kabul,kimse de aksini söylemiyor ama Ersun hoca görmüyor mu bizim gördüklerimizi?
    Bu kulübün bütün unsurlarının bir tam sezonu geçirme hakkı var.
    Lütfen bu sabrı camia olarak gösterelim.
    İyice batarsak, kimse yerinde kalamaz zaten...
    Arafilboylu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)