Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 SonuncuSonuncu
Toplam 149 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nevzat Aydýn

Yasin Altuntas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Cikar üzerine degil, taraftari oldugu icin, yalan söylemek, kivirimak gibi bir derdi olmayan, ticari zekasi, bilgisi yüksek ve baglantilari olan, genc, dinamik ve heyecanli bir yönetici.
    Gel gör ki, en cok da o elestiriliyor.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüþürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Nereden
    Ýstanbul

Hoþsun, sempatiksin de dilinin ayarý hiç yok be abi. Ortada bir yanlýþ vardý , senin yüzünden krize döndü. Adamýn açýklamalarýna egoist deyip kendi egonu koruyorsun nereden?: Twitter'dan.
    Konu Fatih Çelik tarafýndan (28.04.2017 Saat 07:06 ) deðiþtirilmiþtir.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

yani cimriysen bir telefon alalim sana, bizzat baskanla meselelerinizi hal edersiniz

güvenmisdik size

yakisdimi bu?
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

tonya55 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

birlik beraberlige ihtiyac var bu tarz olaylar bize zarar veriyor umarým dogru yol bulunur.

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Haþmetlü çok saygýdeðer yüce büyüðümüzün emri üzerine yeni mabedimizin ismi koyulurken, o düzenin adamý denilen Muharrem Usta susmayý tercih ederken, bu þahýs aman caným ne var bunda yeaa diye hafiften alýyordu bu emrivaki tavrý. Kimse bana muhalif falan demesin bu þahýs için. Türkiyede iþlem gören ve yükseliþe geçmiþ bir þirketin parçasý olarak padiþah bey hazretlerine muhalif olacaðýný sanýyorsanýz, buna gülerim iþte...
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    Ýstanbul

Nevzat Aydýn gibi insanlar memlekette çok çýkmýyor. Hatta öylesine nevi þahsýna münhasýr ki açýk söyleyeyim bize ait ama dünya çapýnda. Muharrem Usta ile anlaþmanýn yolunu daha zarif bulmalýlar. Ha Muharrem Usta'yý çok beðeniyorum, açýkçasý gurur da duyuyorum. Ýyi ki bizim baþkanýmýz, iyi ki Nevzat Aydýn bir Trabzonspor'lu. Egoya gelince hakikaten Muharrem Usta'da iyi þeyleri hep ben kötü þeyleri de arkadaþlarým yapýyor demeyi býrakmalý. Bu sezon baþý yapýlan transferlerin hepsi yetersizdi. Onu ben aldým bunu sen aldýn demenin manasý yok. Takýmýn ikinci yarýda baþarýlý olmasý Yusuf Yazýcý piyangosu ve diðerlerinin katkýsý ile oldu. Birlik olmadan baþarý mümkün deðil, bunu da Muharrem Usta, Nevzat Aydýn gibi deðerler uyumla yapacak. Deðilse hiç bir þeyin önemi yok.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Muharrem Usta'ya muhalif bir yazarýn kalemiyle sohbetinden ötürü egolu çýkarýmý yapmak yanlýþ. Kaldý ki zamanýnda Mehmet Ali Yýlmaz'a da bu yapýldý. Tamam Mehmet Ali Yýlmaz'ýn yanlýþlarý oldu ama kuru pasta faturasýný bile Mehmet Ali Yýlmaz'a gönderip adam sitem edince de istifa edip arkasýndan atýp tutan yöneticiler daha hatalýydý. Nevzat Aydýn durumunda ise radyo programlarýnda bir raddeye kadar iyi fikirleri olan biri olarak görüyordum. Ama ne yazýk ki yönetimlerde large takýldý, ya da kendisini iyi tanýtamadý
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

tRaiNer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    36

Sosyal medya üzerinden dalkavuklarla s.d.k yarýþtýracaðýna adam gibi iþini yap kulüp borç bataðýnda sen artistlik peþindesin!
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

HIZIR_IR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Yasin Altuntas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Cikar üzerine degil, taraftari oldugu icin, yalan söylemek, kivirimak gibi bir derdi olmayan, ticari zekasi, bilgisi yüksek ve baglantilari olan, genc, dinamik ve heyecanli bir yönetici.
    Gel gör ki, en cok da o elestiriliyor.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Aynen katýlýyorum. Mesela Trabzonsporlu oldugunu söyleyen pek çok kiþi Trabzonspor'dan nemalanamayýnca Trabzonspor aleyhine iþler yapýyor. Buna yönetimde olup kendi istedikleri olmayan, anlaþmazlýk yaþayan yöneticilerden dahil olanlar da oluyor. Ama Nevzat Aydýn bunlarý yapmaz. Gerçek Trabzonsporludur, çýkarsýz Trabzonsporludur.
    Transfer konusunda: Yaptýðý transferler ve izlediði yöntem doðrudur. Kýsa vadede sonuç alýnmasa dahi Nevzat Aydýn ve Nevzat Aydýn modelinde ýsrar edilmeliydi. Trabzon kanadýný ekarte edebilirse ileride genç Trabzonsporlularý yanýna alarak baþkanlýðý hedeflemesi çok iyi olur.
    Fatih Tekke

Nereden
    Ýstanbul

Nevzat Aydýn Muharrem Usta'yý Bombaladý!

Ýþ hayatýnda dünyanýn sayýlý baþarý öykülerinden birine imza atan Nevzat Aydýn, Trabzonspor Baþkaný Muharrem Usta'nýn yönetim kurulundaki en kritik isimler arasýnda yer alýyordu. Ancak bu ortaklýk fazla yürümedi. 6 Aralýk 2015'te yönetime seçilen Aydýn, bir yýl sonra futbol þubesindeki görevini býraktý, geçtiðimiz 21 Ekim'de de tamamen istifa etti. Nevzat Aydýn'la bu ayrýlýðýn sebeplerini ve Trabzonspor'u Hürriyet Gazetesi'nden Adil Demirçubuk konuþtu.

Ýþ yaþamýndaki baþarýyý Trabzonspor yöneticiliðine taþýyamadýnýz. Neden?

Benim pozisyonumda baþarýyý süre ve bütçe nezdinde deðerlendirmek lazým. Futboldan sorumlu olarak sadece bir transfer dönemi geçirdim ve sürecin baþýnda baþkan, hoca ve ben oturup karar aldýk. Dedik ki ; '1 Milyon Euro'dan fazla maaþ vermeyeceðiz ve 27 yaþýndan yaþlý oyuncu transfer etmeyeceðiz' Ortalama yaþý 23 olan 7 oyuncuyla 5,5 Milyon Euro maaþ bedeli ile anlaþtýk. Benden sonrasý ise tufan tam anlamý ile. 8 oyuncuya verilen yýllýk maaþ 18,5 Milyon Euro, yaþ ortalamasý ise 31. Madem paramýz vardý keþke ilk sene bu transferleri yapsaydýk.

Ersun Yanal tercihinde sizin de onayýnýz var mýydý?

Evet tabii ki vardý. Aslýnda ilk tercihim Fonseca idi ama sonra Türk hocadan yana karar kýldýk. Ama ilk dönemdeki hýrslý ve motive Ersun hocayý bulamadým.

Futbol þubesi yöneticiliði yaptýðýnýz dönemde geliþtirilen 'scout ekibi' projesi neden yürümedi?

Scout ekibinin yürümesi için 2-3 seneye ve bu yapýlanmayý sonuna kadar destekleyen, menajerlerle iliþkiyi yönetebilecek bir baþkana ve yönetime ihtiyaç vardý. Geldiðimizde kulüpte futbolcu hafýzasý sýfýrdý. Veri tabanýný kurduk, gerekli yazýlýmlarý aldýk, yurt dýþýndan scoutlar transfer ettik ve baþladýk. Bir dönem sonunda ise daha bir dönem önce 'olmazsa olmazýmýz' dediðimiz ekip laðvedildi. Þimdi tam anlamýyla menajerlerin kucaðýndayýz. Bu menajerler kulüpte o kadar söz sahibiler ve baþkandan o kadar yüz buluyorlar ki ben Trabzonspor yöneticisiyken bana Twitter'dan hakaret edip, küfür edebiliyorlar.

Baþkan Muharrem Usta kulübü 'tek adam' zihniyetiyle mi yönetiyor?

Evet öyle yönetiyor. Ama bu 0 veya 1 deðil. Ýlla kulüplerin son derece demokratik yönetilmesi gerekmiyor. Baþkanýn tabii ki bir aðýrlýðýnýn olmasý lazým ama bu diðer yönetim kuruluu üyelerini hiçe saymak anlamýnda olmamalý.

Usta baþarýlý olabilir mi?

Hayýr. Kýsa vadeli günlük baþarýlar olabilir ama orta ve uzun vadede bu anlayýþla mümkün deðil.

Muharrem Usta ile fikir ayrýlýðýnýz nerede baþladý?

Ýlk devre sonuçlarý istediðimiz gibi gitmeyince baþladý. Beraber, her gece toplanýp ne yapsak diye tartýþýyorduk. Orada baþkan daha önce belirlediðimiz politikayý býraktý. Kendi bulduðumuz deðil, menajerlerin önerdiði oyuncularla ilerleme kararý verdi. Ben o an itibariyle görev anlamýnda istifa ettim. Ardýndan da yerel bir gazeteye verdiði röportajda transfer dönemi ve benim hakkýmda yanlýþ olan laflar etti. Bu arada kendisine defalarca yazmama raðmen benimle buluþmayý da kabul etmedi. Sonrasýnda zaten testi kýrýlþmýþtý. Ýstifa etmeyip orta oyununun bir parçasý olamazdým.

Geçen yýl, "Kulüp batmýþ durumda. Bu iþe girdiðime piþman oldum" demiþtiniz. Hala da piþman mýsýnýz?

Piþmanlýk doðru kelime deðil ama birçok "keþke" var. Bu yönetim Trabzonspor'u düzlüðe çýkartmak için büyük bir fýrsattý. Bunun için tek vücut çaba vereceðimiz halde biz günlük saha sonuçlarýnýn ve yönetimsel beceriksizliklerin peþinde koþtuk. Ben bütün saflýðýmla elimden geleni yaptým. Ama gördüm ki bazý yöneticiler için Trabzonspor'un baþarýlý olmasý deðil, küçük kalmasý ve onlar tarafýndan idare edilmesi amaç. Bakkal idare edemeyecek adamý seçim kazanmak için Trabzonspor'un yöneticisi yaparsanýz, o da komplekslerini kulüp üzerinde yaþýyor. Hayatýnýn tepe noktasý yönetim kurulu üyeliði çünkü. Olan, hizip ve nifak içinde boðuulan Trabzonspor'a oluyor.

Kulübe verdiði paranýn tamamýný geri aldý ve öyle istifa etti diyenler var...

Hayýr, kuruþunu almadým. Bunu diyenler kaç yöneticinin loca aldýðýna, kimlerin þirketlerini kullanýp rant saðladýklarýna baksýn.

Üslubunuzu fazlasýyla sert bulanlar var...

Kimseyle ilgili bir ajandam yok, neysem oyum. Yalana ve haksýzlýða dayanamýyorum. Ne yazýk ki dayanamadýðým þeyler bizim yönetim kurulu dönemimizde fazlasýyla oldu. Öyle zavallý yönetim kurulu üyeleri vardý ki kendi lokal arkadaþlýklarý üzerinden benimle ilgili yalan haber yaptýrma yarýþý içine girdiler, sosyal medyada sahte hesaplar açýp taraftarlarý galeyana getirmeye kalktýlar. Yine de düþünüyorum kendimi iyi frenlemiþim.

Rýza Çalýmbay Trabzonspor için doðru isim mi?

Þu an için doðru isim. Ama yine Trabzonspor yönetiminin uzun vadeli plan yapýyor olduðu kanýsýnda deðilim.

KAYNAK: HÜRRÝYET
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

adam haklý, genç oyuncu almayý býrakýnca hafif bir yukarý ivme oldu sonra yine ayný yere döndük. trabzonspor klübü bonservissiz, faydalý tecrübeli oyuncu ve genç oyuncu transferi ile ekonomiyi döndürebilir.

tabi bugünden konuþunca böyle. dönelim bir sene öncesine ortalýk toz dumandý. genç oyuncu falan kimse dinlemiyordu. o yüzden bu iki uç fikre göre daha melez, faydacý ve ekonomik olarak sýký bir politika gerekiyor.

tonya55 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

ilk yýl transferleri bu yapmadýmý .

Nereden
    Amasya

Bugün Hürriyet gazetesindeki röportajýn tamamý ektedir. Yer sýkýntýsý yüzünden bayaðý bir yer çýkarýlmýþtý.

Original (Türkisch) übersetzen

Ünal Karaman

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Maç sonu tivitine Emre Aksoy'a yönelik eleþtiriyle cevap verdim. Engelledi beni paþam!
    Bu vakte kadar inandýðým, destek verdiðim biriydi. Bu nasýl bir ego arkadaþ ?
    Sinir oldum þu an!
    Hamiþ

hos_cocuk61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Kýsa þortlu Nevzat'a bir baþlýkta mý açýlmýþ. Vay anasýný sayýn seyirciler. Nevzat Aydýn, bak burayý okuyorsan sana diyorum sana, beni iyi dinle, o elindeki içmeyi beceremediðin viskiyi sakince masaya býrak ve beni dinle. Sen futbol iþlerinden bir mok anlamýyorsun, sakýn ola bu iþlere bir daha bulaþma. Git þovunu, goygoyunu baþka yerde yap. Bu iþler playstation, FM oynamaya benzemez. Adamý mum ederler mum.
    "Her þeye doðru demek ahmaklýktýr. Fakat her þeye yanlýþ diyen de zorbadýr." Mevlana

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý hos_cocuk61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kýsa þortlu Nevzat'a bir baþlýkta mý açýlmýþ. Vay anasýný sayýn seyirciler. Nevzat Aydýn, bak burayý okuyorsan sana diyorum sana, beni iyi dinle, o elindeki içmeyi beceremediðin viskiyi sakince masaya býrak ve beni dinle. Sen futbol iþlerinden bir mok anlamýyorsun, sakýn ola bu iþlere bir daha bulaþma. Git þovunu, goygoyunu baþka yerde yap. Bu iþler playstation, FM oynamaya benzemez. Adamý mum ederler mum.
    Nevzat Aydýn þuan aðlýyor :/
    ( ゚д゚)

Mert Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Nevzat baþkan basketbola el at.
    Kazým'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    Amasya

Ünal Karaman

Manu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Kendisini futbol yorumcusu zanneden ergeni güzel tokatlamýþ Uðursuz falan ama bu þekilde bir av yakaladýðý zaman affetmiyor. Tam bir Harry Kane
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Manu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kendisini futbol yorumcusu zanneden ergeni güzel tokatlamýþ Uðursuz falan ama bu þekilde bir av yakaladýðý zaman affetmiyor. Tam bir Harry Kane
    Nevzat Aydýn'dan hoþlanmýyorum ama Uður Karakullukcu'dan ultra hoslanmýyorum. Görünce kanal deðiþtiriyorum. Nevzat Aydýn iyi yaptý iki yönden de karliyim
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Nereden
    Ýstanbul

Karakullukçu'ya güzel bir ayar çekmiþ, "mesleðimden istifa ederim" gibi þovmen çýkýþýnýn arkasýnda dursun ayrýca.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Tuðrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Biraz egosu olsa da yerelcilikten ve cahillikten sýyrýlýp.

Dünya ile bütünleþen, modern futbol düzenini ve kurumsal organizasyonu içselleþtiren.

Camiamýzda ki nadir kiþilerden biri.

Baþarýlý olur mu seçeceði kiþilere endeksli kanýmca sorumluluðu alýrsa üstesinden gelecektir.

Elbette A.Aðaoðlu yönetiminin kurtarýcý olmasýný temenni ediyorum ama iþ planladýðý gibi gitmezse alternatif olarak sadece N.Aydýn var.

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Alýntý Tuðrul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Biraz egosu olsa da yerelcilikten ve cahillikten sýyrýlýp.

Dünya ile bütünleþen, modern futbol düzenini ve kurumsal organizasyonu içselleþtiren.

Camiamýzda ki nadir kiþilerden biri.

Baþarýlý olur mu seçeceði kiþilere endeksli kanýmca sorumluluðu alýrsa üstesinden gelecektir.

Elbette A.Aðaoðlu yönetiminin kurtarýcý olmasýný temenni ediyorum ama iþ planladýðý gibi gitmezse alternatif olarak sadece N.Aydýn var.
    Alternatif olarak Nevzat Aydýn var diyorsun da dün tivýtýrda adam Ramil Ýbanez Bero güzellemesi yapýyordu hani amiyane tabirle utanmasa aralarýna Suk'u da karýþtýracaktý..

Soralým bakalým Nevzat Aydýn'a þirketine böyle vasýfsýz elemanlarý alýr mý? Bizim zenginimiz çoktur da iþ Trabzonspor'a gelince bir akýl tutulmasý yaþanýyor nedense...Zýrnýk koklatmam hikayesi.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Tuðrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Alternatif olarak Nevzat Aydýn var diyorsun da dün tivýtýrda adam Ramil Ýbanez Bero güzellemesi yapýyordu hani amiyane tabirle utanmasa aralarýna Suk'u da karýþtýracaktý..

Soralým bakalým Nevzat Aydýn'a þirketine böyle vasýfsýz elemanlarý alýr mý? Bizim zenginimiz çoktur da iþ Trabzonspor'a gelince bir akýl tutulmasý yaþanýyor nedense...Zýrnýk koklatmam hikayesi.
    O twiti talihsizti sývamaya çalýþmamalý yine de kendisine iyimser bakýyorum.

Kaldý ki orada bahsettiðim transfer iþindeki kurumsal ve profesyonel yapýnýn altý kalýn harflerle çizilmeli.

Scout mekanizmasý Alper, Lütfi, Hakan ile deðil

Uluslararasý alanda kendisini kanýtlamýþ, futbol bilgisi yüksek, birden fazla lisan bilen gözlemcilerle olur.

Scouting personeline, teknik araçlara, seyahatlere 5-10 ME'luk bütçe ayýrarak maksimum fayda saðlayacaðýmýz konuma getirilmeli.

Nevzat Aydýn da bunun bilincindedir kaldý ki kendisini M.Usta-Hacýosmanoðlu ile bir tutamam.

Düþük harcama ile kazandýrdýðý oyunculardan 8-10 ME zarar vardý onu da %70 oranýnda finanse ettik gibi ( Bero 2, Castillo 3 ) Onazi 3'e satýlabilir.
    Konu Berke6198 tarafýndan (24.07.2018 Saat 14:05 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)