Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6
Toplam 149 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 149 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nevzat Aydýn

Nereden
    Bursa

Reklam yapma,basket takýmýna sponsor ol.
    • Memento mori

MetehanS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Alýntý konakk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nasýl Muharrem Usta ''Vizyon Reis'' ise Nevzat Aydýn'da ''Block Reis'' dir Seviyoruz kendisini

yýllar sonra bu mesajý gördüm. muharrem usta için vizyon reis denmiþ ya, hey gidi hey.
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Yahu bu baslik neden acik ki hala? Bu kisi kim ki tarih ile nostalji ile alakasi olsun? o zaman ben de her yönetici icin baslik aciyorum.
    Yemin ederim BMN'de forum düzeni ile alakali senelerdir bir ilerleme yok. Hersey kendi haline birakilmis.
    Konu Anýl C tarafýndan (23.01.2020 Saat 20:56 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Trabzon

https://twitter.com/zagortenay76/sta...61427452350466

hedef ilk olarak süper lig de 4 Trabzon bölgesi takýmý
    OF Spor, Hekimoðlu Trabzon ve Nevzat Aydýn'ýn satýn alacaðý bir kulüp.
    Trabzonspor, oynamasý gereken genç oyuncularý bu takýmlarda süper lig'de deðerlendirecek. diðer takýmlar ligde kalmak adýna ellerinden geleni yapacaklar ama en iyi ve para eden oyuncularý "Türk futbolunun lokomotifi, Anadolu Devrimini baþlatan Trabzonspor'un geleceði için oyuncularýmýzý bonservissiz hediye ediyoruz" açýklamasýyla TS oyuncu verecek. al sana iðrenç Türk futboluyla uðraþma formülü.

murmut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    29

Alýntý kadirgazioglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    https://twitter.com/zagortenay76/sta...61427452350466

hedef ilk olarak süper lig de 4 Trabzon bölgesi takýmý
    OF Spor, Hekimoðlu Trabzon ve Nevzat Aydýn'ýn satýn alacaðý bir kulüp.
    Trabzonspor, oynamasý gereken genç oyuncularý bu takýmlarda süper lig'de deðerlendirecek. diðer takýmlar ligde kalmak adýna ellerinden geleni yapacaklar ama en iyi ve para eden oyuncularý "Türk futbolunun lokomotifi, Anadolu Devrimini baþlatan Trabzonspor'un geleceði için oyuncularýmýzý bonservissiz hediye ediyoruz" açýklamasýyla TS oyuncu verecek. al sana iðrenç Türk futboluyla uðraþma formülü.
    Süper Lig'te Trabzonspor'dan baska Trabzon kulübü lazim degil. Hele bordo mavi formalari ile ne Ofspor, nede Hekimoglu gelmesin.
    Ayrica Nevzat Aydin'in kulüp satin almasi Trabzonsporlular icin sevince deger birsey degil.
    Umarim baskanliga aday oldugunu aciklamaz.

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Açýklayacaðý þey muhtemelen yine forma organizasyonu olacak.

Nereden
    Trabzon

Alýntý murmut Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Süper Lig'te Trabzonspor'dan baska Trabzon kulübü lazim degil. Hele bordo mavi formalari ile ne Ofspor, nede Hekimoglu gelmesin.
    Ayrica Nevzat Aydin'in kulüp satin almasi Trabzonsporlular icin sevince deger birsey degil.
    Umarim baskanliga aday oldugunu aciklamaz.
    Ne demek istediðini anladým ama sen benim ne amaçladýðýmý anlamdýn sanýrým. Hele ki bu limit mevzusuna bakalým ne olacak.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    37

konu kendi baþlýðýna yazayým dedim.

öncelikle eleþtirmekten korkmayýn.

kimse eleþtirilemez deðildir.

yeter ki kiþilik haklarýna saldýrý ya da saygýsýzlýk olmasýn.

Nevzat Aydýn bile beklenti büyüdü diyor. Kendisi de olayýn farkýnda iken bu kadar dokunulmazlýk talebiniz neden.

Þahsýna saygýmýz vardýr, taraftarlýðýna da laf edecek deðiliz bunu herkes biliyor.

buradaki serzeniþ taraftarlýðý ve Trabzonspora yapmýþ olduðu katkýlarý bildiðimizden kendisinden beklentimiz de büyük oluyor.

iki gün sonra bir þey açýklaycaðým deyince forma olsa açýklardý acaba sponsorluk vs bir ekonomik girdi mi saðlayacak acaba dedim.

forma kampanyasý olduðunu görünce bu kadar beklentiye sokmaya gerek yoktu diye düþündüm.

çünkü forma kampanyasýnýn kulübe faydasýnýn çok olmadýðý kanaatindeyim.

çok forma satýnca ne olacak ki.geçen sene sattýk sonuç ortada.

Ayrýca formadan kalan para Bjkye yaptýðý katký kadar var ya da yok.bu nedenle keþke para katkýsý olsaydý daha iyi olurdu dedik.

He benim o kadar param yok. bende kendi elimden geldiðince kulübe katký olmaya çalýþýyorum ama benim reklamým yapýlmýyor.Onlardan farkýmda bu.

býrakýn da kraldan çok kralcýlýk yapmadan millet usulünce istediðini eleþtirebilsin.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarýn býrakýr giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksýnýz görürüm. " Ünal Karaman

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Transfer döneminde "t" harfi geçse bile taraftar heyecanlanýyorken böylesine bir açýklama yapýyorsanýz beklenti yükselir. Ancak yine de yaptýðý iþin önemi büyük. Geçen yýlki gibi bir forma satýþ yarýþý olursa çok iyi olur.

Darýsý diðer Trabzonspor'lu iþ adamlarýnýn baþýna
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

sessizkral_1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

2061 forma hediye edeceðini açýkladý. tabi beklenti sponsorluk vs idi ama nerden baksan yaklaþýk 600 bin tl lik bir forma hediyesinden söz ediyoruz.

Nevzat aydýn bence iyi bir Trabzonsporludur. Uzun vadede baþkanlýk planý olduðunu düþünüyorum.
    Sanýlmasýn Yine basmýþ onu bunaltýlar,Yanýlmasýn öyle dalga geçen yabancýlar...tek ve gerçek aþk Trabzonspor

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Alýntý sessizkral_1 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2061 forma hediye edeceðini açýkladý. tabi beklenti sponsorluk vs idi ama nerden baksan yaklaþýk 600 bin tl lik bir forma hediyesinden söz ediyoruz.

Nevzat aydýn bence iyi bir Trabzonsporludur. Uzun vadede baþkanlýk planý olduðunu düþünüyorum.
    Tek formadan %13-15 kulübün kasasýna girer. 259*0,15= 38,85*2061= 80.069 TL.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Murathan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    28

dünkü olay tam bir nevzat aydýn hareketiydi.
    beklentiyi yükselt, beklentiyi her zamanki gibi karþýlayama, tepki al ve maðduru oyna.
    maalesef bu girdaptan kurtaramadý kendisini.
    yine de trabzonsporluluðuna burada laf etmiþ olabilirim, samimi bulmuyorum diye, o konuda özür diliyorum kendisinden.

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Ben sözgelimi 75000TL civarýndaki yýllýk gelirimin 1000 TL'sini Trabzonspor'a veriyorsam; Aydýn'ýn benim kadar söz hakký olmasý için kendi gelirine göre 50.000.000 TL vermesi gerekir.

Ama ben konuþtum mu kötü oluyorum linç yiyorum, adam maðdur.

(Sözüm meclisten dýþarý).

*

Ama tweetinin altýna bakýyorum. Utanç verici.

Bizde birey olma kültürü yok.

Tabi olma, tebaa olma kültürü var.

Gel baþýmýza geç falan nedir ya, rezillik.

Kendi koyduðumuz kurallara kurumlara tabi olmak varken þahýslara tabi olmak gurur kýrýcý. Ama bunlarda gurur ne arar.
    Konu alper* tarafýndan (22.08.2020 Saat 14:01 ) deðiþtirilmiþtir.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Ýstanbul

Zengin ve Trabzonsporlu sportif manada baþka hiçbir özelliði ve öngörüsü yok
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon

Trabzonsporlu olup olmadigindan bile supheliyim. Fenerli mehmet ali yilmaz bile bu kulupte yillarca baskanlik yapti

https://twitter.com/sporx/status/129...349180934?s=19

https://eksisozluk.com/nevzat-aydin--941830?p=41

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonsporlu olup olmadigindan bile supheliyim. Fenerli mehmet ali yilmaz bile bu kulupte yillarca baskanlik yapti

https://twitter.com/sporx/status/129...349180934?s=19

https://eksisozluk.com/nevzat-aydin--941830?p=41
    Ben kendisini sirf o bjkye yardim yaptigi için elestirenlerdenim, o ayri mesele, ama fbli falan olmasi mümkün degil, zâten onu sevmeyenler de ekside olumsuz yazi yazanlar da hep fbli... ayni olumlu-olumsuz seyleri fbli bir is adami (yavsagi desek daha dogru, alayi yavsak) yapsa o kisinin orasini burasini yalayacak olan zerzevatlarin yazilariyla en azindan kendimiz gibi görünen birine sallamayalim....

Ünal hocayi da çok düsünüyorlar bunlar, yersen tabi... haksizlik yapmisiz da ondan basarisizmisiz... çok seviyorlardi Ünal'i, o varken kendilerini yendigimizde tebrik ediyorlardi, hamsi falan demiyorlardi, tabi tabi.... kodugumun yavsaklari... tiklemeyin onlari yaa...

biri de yazmis "sömür hamsiyi"... siz de yemeksepetinden sipâris ala ala sömürülün anasini satayim, yavsak herifler.... geberin gidin
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

nevzat aydýn trabzonsporludur trabzonspor aþýðýdýr isteyen zagortenay tweetr adresine girsin baksýn çocukken çekildiði fotoya baksýn gittiði her ülkede trabzonspor reklamýmý yapmýþ iþ çevresinde son derece sevilen sayýlan bir adamdýr ve yemek sepetinden satýp kazandýðý paralarý personeline daðýtan o kadarda alçak gönüllü bir insandýr .

Nereden
    Bursa

Öncelikle,Ibanez,Suk, ve benzer transferlerden kulübün zararýný karþýlasýn,sonra gitsin menajerlik oyunlarýnda baþkanlýk yapar.
    • Memento mori

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

seçim zamaný kemal kýlýçdaroðlu seviciliði yapýyordu. düþünün adamýn vizyonunu.

Cezalý Üye
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bu takim icin yerel medya kadar zararli baska bir olusum yok. Hem yonetim hem abdullah avci tarafindan ayri ayri mamalandiklari o kadar belli ki sirf bunun icin kim bu isimlerin karsisinda dursa direkt ona saldirmaya calisiyorlar.
    Trabzonspor’da Abdullah Avcý’nýn göreve dönüþüyle beraber saha sonuçlarý bordo mavili taraftarlarý mutlu etmeye baþladý.

Trabzonsporlu taraftarlarýn þampiyonluk hesaplarý yapmaya baþladýðý günlerde, sosyal medya trolleri üzerinden yönetime karþý algý operasyonlarý da devam ediyor.

Farklý isimlerin arkasýna saklanan kullanýcý hesaplarý tek tek tespit edilirken, ortaya dikkat çeken bir gerçek çýktý.

Trabzonspor’da geçmiþ dönemlerde görev yapan eski yöneticilerden Nevzat Aydýn’ýn trol hesaplarýn arkasýndaki gerçek kiþiler ile iletiþimde olduðu bilgisine ulaþýldý.

ANLAÞILAN SPONSORLUKLAR ÝÞTAHINI KABARTTI

Trabzonspor’da üst üste gelen galibiyetlerin ardýndan Trabzonspor armasýnýn kullanýldýðý sahte hesaplar üzerinden kulüp baþkanýný yýpratmaya yönelik baþlatýlan algý operasyonlarýnýn arkasýnda farklý hesaplarýn yattýðý anlaþýlmýþ oldu.

Son gerçekleþen seçimli olaðan genel kurulda Trabzonspor’un yüksek borcu nedeniyle aday olamayan Nevzat Aydýn’ýn, Baþkan Ertuðrul Doðan döneminde anlaþýlan sponsorluklarýn ardýndan yeniden Trabzonspor baþkanlýðýna adaylýk için kollarý sývadýðý ve yakýn çevresine gelecek seçimlerde aday olacaðýný ifade ettiði öðrenildi

smart - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Büyük Trabzonsporlu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)