Sonuç: Gaziantepspor - Trabzonspor Maç Sonucu Ne Olur?

Katılımcı sayısı
257. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Gaziantepspor Kazanır

30 11.67%
  • Berabere Biter

31 12.06%
  • TRABZONSPOR Kazanır

196 76.26%
Sayfa 73 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 63 71 72 73
Toplam 1817 adet sonuctan sayfa basi 1,801 ile 1,817 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 2.Hafta l Gaziantepspor 1-0 Trabzonspor l Maç Sonucu

zeki gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Takımın açık ara sağ bek, biraz zorlasan sağ açığa ihtiyacı var...
    Onlar alındıktan sonra sabredelim tabiii...
    Ama Zeki ile sağ tarafımız felç olur, bunu yönetimde biliyordur en azından Ersun hoca...
    Sağ bek alındıktan sonra takım toplar, ümitliyim...
    Birde sahada çok kopuk oynuyoruz, deli oluyorum...Antep bile derli toplu biz kopuk kopuğuz...
    top isteyen, yardıma giden, açığa çıkan yok...durağanız, bu işi çözmeden takım olamayız...
    ama illede sağ bek, şapkadan cin çıkacak diye beklemek olmaz...Zekiden alacağımız verim işte bu....
    .... yok, sadece takım değil; bir yaşam biçimidir Trabzonspor!

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yeni kurulan bir takım için pozisyon sayımız iyi. Tam tempo yapacaz adamlar yerde yatıyor. Hakem efendi de bunları yiyor. Maç uzatmalarda en az 3 dakika duruyor uzatmıyor.

Yediğimiz gol de ne yazık ki Orkan çok iyi sıyrıldı. Aynı golü bir kez daha atabilirse Barcelona ya gitsin. İkinci yarı Antep in tehlikeli pozisyonu yok. Alınabilecek bir maçtı.

Bir de Zeki den sağ bek olmaz ancak orta sahaya alternatif olur.

Nereden
    Trabzon

Ortada geçen bir maç oldu.ilk yari şans bizden yana ikinci yarida onlardan yana idi.

Rakibin direncini kıracak pas kalitesine ulasamadik.üst üste iki üç pas yapamadik dolayisiyla iki takim arasindaki kalite farkini açığa cikaramadik.Orta saha da geniş boşluklar verdik.Maça istekli başlayan ekicinin erken oyundan düşmesi, okayin temposu düşük futbolu, onazinin etliye sütlüye karismamasi orta sahayi rakibe hediye etti.Kanatlarda castillo dışında ki oyuncular vasatti.Muhammet demirde rakip savunmayi yipratamadi.Sadece genç dinamik takim olmanin verdiği fiziki dirençle karşılık verebildik yinede maçı kazanacak pozisyonlari bulduk ama olmadi.

Genel olarak oyuncular vasat kaldi sadece durica ve castillo vasatin üstüne çıktı diyebiliriz.

Kanatlardaki bek açık uyumu yeterli değil yusuf çok pasif, zeki ise zaman zaman amatör hatalar yapmaya müsait yapıda diğer kanatta Güray biraz daha verimli gozuksede yinede castillo ile uyumu yeterli değil.

Olumlu şeylerden bahsedersek vasatin altında kaldığımız bir maçta bu kadar duran top firsati yakalamak önemli bir artı, castillonun güçlü driblingleri bir arti jun suk un boyuna göre hareketli bir oyuncu oluşu bir artı durica nin sağlam futbolu bir artı maçın son dakikasina kadar ortada geçmesi bir artı

Yeni transferlerin düz oyuncu olmamasi gelecek adına umut verici örneğin castillo çok güçlü, beronun pres kalitesi çok yüksek, jun suk çok hareketli, onazi futbol bilgisi çok iyi, ibanez top tekniği çok iyi bu oyuncularin eksik olduğu şeyleri biz onlara kazandirabilirsek 2 3 milyon euroluk futbolcularin her biri çift haneli rakamlara ulasirlar.

Kacirdigimiz pozisyonlara gelirsek durica nin topla kaleye gireceği pozisyonda topa ziplayarak vurma çalışması tecrübesine yakışmadı, ekicinin pozisyonuda elimizdeki potansiyeli en yüksek oyuncuya yakışmadı.beronun kaçırdığı pozisyon ise gençliğin verdiği tecrübe eksiği diyebiliriz.

Son olarak doğru yoldayiz ve kaybettiğimiz hiçbişey yok önümüzdeki bir iki maçı alirsak yine üst grubun arasında olacağız ligde şuan her takim her takimdan puan alabiliyor bu süreci iyi gecmeliyiz.

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

dünkü m.city- west ham maçının spikerinden bir yorum: g.antep-Trabzon maçını izledim, eğer bu maça 4 dk. uzatma verliyorsa o maçın 20 dk. uzaması lazım.

Türkiyede maçların gereğinden fazla durarak ortaya bir futbol ucubesi çıkması sorunu bakalım ne zaman gündem olacak.
    There is no spoon...

Nereden
    Konya

Çok iyi olmadığımız bir maçtı ancak sonuca gidecek en az 4 pozisyonumuz var..Bero'nun girişi ile orta saha daha derli toplu oldu,ama bu anadolu kulüplerinin çirkin futbol anlayışına tahamül edemiyorum.Oynatmama üzerine kurulu 1-0 olsun kapanayım mantığı ile oynanan ve en ufak bir faulde dakikalarca yerde yatma anlayışına dayalı bu oyundan nefret ettim önceki akşam..O alpay denen 17 yaşında zibidi en az 6-7 dakika çaldı oyundan..Böyle futbol olmaz olsun..Son sözüm maçın yorumcusu Hamdi Aslan'a " be karaktersiz adam,oraya sen Trabzonspor'u yorumla diye çıkıyorsun..Gaziantep şöyle yapmalı,böyle yapmalı tarzı yorumlarından iğrendim..Sana ne antepten ? Öve öve bitiremedin futbol katili antepsporu !!!! "

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçın skorunu hakem belirlemedi ama her kontra atakta faul ile durdurulduk.
    Şu nasihat işi hangi Fifa- Uefa kaynağında var görmek istiyorum.
    Bariz sarı kartlık, atak kesen faule hakemimiz nasihat edip durdu.

Belki o kartlar adam akıllı çıksa ya daha güzel bir futbol izleyecektik, belki de eksik kalan rakibe karşı avantaj elde edecektik.

Maça gelince, en iyi ve hazır görünen oyuncumuz Savunma Bakanı gibi duran Durica oldu.
    Zeki ile sağ bek muhtemelen tüm taraftarın ortak görüşüyle en aksayan bölgemiz oldu.
    Güray ve Uğur için bir şey söylemeye gerek var mı bilmiyorum, rakip çok üzerimize gelmedi, gol dışında kritik bir defansif hata da yapılmadı ki gol de kırk yılda bir denk gelecek bir kariyer golü dışında bir şey değil kanaatimce.

Orta sahada Onazi, Colman-Selçuk ikilisi dönemindeki güçlü omurga dönemine dair sinyaller verdi, Yanal'ın hedefinin çift yönlü ve dirençli bir orta saha olduğu belli lakin zaman gerek.
    Bence maçın skorunun en önemli sebebi ve sorumluları Ekici ve Erdoğan.
    Her ikisi de hem hazırlık döneminin hem de yeteneklerinin çok gerisinde kaldılar.
    Oyuna etkileri vasatı bile bulamadı denilebilir.

Bu durum da Muhammet Demir'i yalnız bıraktı ve etkisiz görünmesine sebep oldu.
    Castillo ve Okay güzel kombinasyonlarla topu taşımaya çalıştılar. Castillo kesinlikle skora etki edebilecek bir karakter.
    Suk ve Bero'nun da oyuna girişleriyle ofansif güçlerini göstermiş oldular.

Bu sezonun hedefinin önümüzdeki sezona sağlam bir iskelet hazırlamak ve dirençli bir takım oyunu oynamak olduğu düşünülürse mağlubiyete rağmen takıma söylenecek pek bir şey yok.
    Şanla kaçan bir üç puan olarak düşünülebilir.
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

amasya0561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Yedigimiz golü defalarca setrettim tacı atana biri yaklaşsa sonra uzun oynasalar pozisyon başlamazdı sonra iki kişi ayaklarından kaçırıyolar
    daha sonra orkan üç oyuncuyu ipi diziyor ve vuruyor ama top defansa çarpıp kaleye yöneliyor. bu kadar olumsuzluk aynı anda oluyor işte futbol bu.
    en azından beraberlik hakkımızdı. gerçi yenmemiz gerekirdide daha yeni kurulan bir takım oldugumuz için tam manası ile hapsemedik antebi kalesine.
    ilerisi daha iyi olacak İNŞALLAH. hele şu iki transferde olsa.
    2010-2011 LİG ŞAMPİYONU Trabzonspor

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tayfun Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni kurulan bir takım için pozisyon sayımız iyi. Tam tempo yapacaz adamlar yerde yatıyor. Hakem efendi de bunları yiyor. Maç uzatmalarda en az 3 dakika duruyor uzatmıyor.

Yediğimiz gol de ne yazık ki Orkan çok iyi sıyrıldı. Aynı golü bir kez daha atabilirse Barcelona ya gitsin. İkinci yarı Antep in tehlikeli pozisyonu yok. Alınabilecek bir maçtı.

Bir de Zeki den sağ bek olmaz ancak orta sahaya alternatif olur.
    Geçtiğimiz yıl Avni Aker'de benzer bir gol atmıştı,hemen hemen aynı gol,tek farkı bu sefer ki gol hem daha zor hem de uzak köşeye attığı için daha şıktı.
    Bu maçı galip bitirememekten daha üzücü ve sinir bozucu olan bu tip bir maçı kaybetmek,takıma olan inanç sarsılıyor.
    Trabzonspor'un kurumsal hafızası,geçmişi,potansiyeli bu maçta en az bir puan alabilecek durumda olmalı.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Nereden
    Kuzey Amerika

kimse kendini kandırmasın. bu kadrodan şampiyon falan cıkmaz.

tekrar diyorum stoper-merkez ve santrafora ciddi kalite lazım.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Zaten bu kadroyla sampiyonluk isteyen hayal alemindedir. Ist takimlariyla ucurum var

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

antep yenilgisini kabullenemiyorum.
    haketmediğimiz bir yenilgi olduğunu maçtan sonra burada sizlerle paylaştım.
    şimdi tekrar maçın özetini dikkatlice izlediğimde,
    castillo,bero ve suk'un uygun pozisyonda arkadaşlarına pas vermek yerine kaleyi düşünmeleri en büyük neden diyorum.
    **
    çok dikkatlice izledim,
    castillo bu tarz 3 pozisyona girmiş 2 sini kendisi çalım yaparak kanadından giriyor sol ayağıyla cılız vuruş yapıyor,
    diğerinde beroya çıkartıyo işte bizim istediğim bu ama bero kötü bir vuruş yapıyor.
    diğer 2 pozisyonda dışarıya çıkarsa daha uygun pozisyonda arkadaşları var.
    **
    yusuf kanatından çalım atarak ceza sahasına girerken beroya çok güzel bir pas veriyor,
    bero sol ayağıyla kaleye vuruyor rakip oyuncuya çarpan top ekicinin önünde kalıyor,onunda vuruşunu rakip kaleci çeliyor.
    dikkatlice izlediğimde yusuf beroya verdiğinde beronun hemen solunda bomboş durumda castiilo var ama o şut çekmeyei deniyor,
    uygun pozisyondaki solundaki castilloya pas vermiyor.
    **
    suk ani kontra atağımızda soldan ceza sahasına giriyor,çok cılız bir vuruş yapıyor
    halbuki içeride boş durumda arkadaşları var,içeriye çıkarmıyor,kendisi cılız vuruşla şansını deniyor.
    örneği bjk ile vermek istemiyorum ama bu pozisyonlarda şenol hocanın öğrencileri mükemmel yapıyorlar,
    bencilliği çok az düşünüyorlar,ceza sahasındaki paslaşmalarından dolayı çok güzel goller atıyorlar.
    bizimkiler kahraman olmak için kendileri golün peşindeler.
    **
    ersun hocanın bu pozisyonlarda takımı ciddi anlamda çalıştırması ve telkinlerde bulunması şart.
    **
    sözde profosyonel oyuncularız derler,
    diyorlarla maçlardan sonra benim gol atmam önemli değil takım kazansın derlerya
    hikayeeeee

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDİOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Düğünlerden dolayı takımı bir türlü izleyemiorum ancak özeti izledim bugün.
    Takım çok güzel paslaşıyor, pozisyona giriyor. Antep şansa kazanmış, bu takıma sabır edilmeli.

Ufuk Turgut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

suanda takımda golcu denen birsey yok gibi duruyor bence.sag bek ve sag acık pozısyonlarından once bıtırıcı forvet goremedık henuz..m.demırcı kayıplarda
    Ben Asil Bir Ailenin Evladı Olmakla Değil,
    Asil Bir Milletin Evladı Olmakla Gururluyum.
    NE MUTLU TURKUM DIYENE..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi 2 tane şimdi alacağız. 1 veya 2 tane devre arası denk getirsek, seneye zaten bonservissiz orta yaşlı hafif yüksek maaş vereceğimiz takımı taşıyacak oyuncu transferi zor değil. ama önce elde ne var, gençlerden kim ilerliyor, kim ilerleyemiyor belirleyip omurgayı kurarız bu sene.

osmanlı başakşehir gibi klüplerin hedefi en fazla dördüncülük. ligi tanıyan oyuncuları alıp lige hızlı girebilirler. ama bizdeki plan çok genç oyuncularla çok uzun dönem bir arada oynayacak bir omurga kurmak. geleceği olan şampiyon takım öyle kurulur. biz istanbul takımları gibi toplama takım yapıp şampiyon olamayız, hepsi elimizde patlar. benim görüşüm böyle. zaten öyle bir para da yok.
    Maaş dengesi hususunda yönetimi takdir etmek gerekiyor yalnız 2008-09 kadro kuruluşundaki patlama gerçekleştirecek potansiyel maalesef şuan için beklenemez.Kanımca bu kadroda olması gereken bazı oyuncuları hoyratça uzaklaştırmanın sıkıntısını çekecez.2008 yılında kurulan kadroda son derece disiplinsiz başta Yattara ve bazı yetenekli oyunculara gösterilen tolerans bu dönem kimseye gösterilmedi kendilerince haklı sebepleri olabilir bilemem fakat bazı oyuncuları kazanmak için bazı olumsuzluklarını görmezden gelmek gerekiyor.umarım yönetim ve teknik kadro doğru bildikleri hedefleri kısa ve orta vadede sonuç ekseninde tabloya yazdırır ve yeni stadla birlikte coşku dolu sezonlara ulaşırız.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimse cok iyi oyun beklemiyor.Ama yapılan transferler sanki cok dusuk ucretlere alınmıs gibi konusuluyor ben ona uzuluyorum.Ciddi bonservis ucretleri verilerek alınan oyunculardan net transfer diyecegimiz transfer 2 yada 3.

Boyle olunca insanlar tepki gosteriyor.Mesela sadece 3 transfer yapılsaydı ama net isim olsalardı.TSL ye alısmıs,A class topcu olma yolunda hızla ilerleyen visca ve ndiaye icin tum sartlar zorlansa idi.

Ve kadronun kalanı genc,dusuk maliyetli isimlerle doldurulsa,daha once takımda yer alan ama zerre katkı vermeyen isimlerle sozlesme uzatmak yerine yol verilseydi.
    Muhakkak eksiklikleri olacak lâkin iyi niyet ve dikkatli çalışmanın ürününü hemen toplamak olmaz.Bencede daha klas ve zirveye oynayacak ayaklar takıma kazandırılmalıydı bu konuda yönetimden beklentim büyüktü demek ki mevzuya büyük pencereden bakmak gerekiyor şuan için yapılanmaya baktığımızda gelecek sene için mücadeleci ekip ruhu ilk faktör olarak önümüze gelsede zirve beklentisi içinde olmak gerçekle bağdaşmıyor.50.yıl konusundada yönetimde kabahat görmüyorum nihayetinde vaaddir bundan önceki dönemlerde onlarca kez bu çeşit vaadler verilmiş büyük çoğunluğu yerine gelmemiştir çok fazla takıntı yapmamalıyız.

Nereden
    Trabzon

Antep maçında son dakikada çıkan olaylar yüzünden tribünlerden sahaya yabancı madde yağmıştı. Antep bu sebepten dolayı pfdk' ya bile sevk edilmedi. Bizim tribünlerden atılsaydı bu maddeler çoktan tribün kapatılmıştı. Bazı kulüplerin ayrıcalığı nedir acaba?

Sent from my iPhone using Tapatalk

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 puan iyidir.
    Mağlubiyette, hatta kötü futbolda moralleri bozmamak daha önemli. Geleceğe ümitle bakıyoruz evet ama iyi futbol için hala erken ve zamana ihtiyaç var.
    Milli araya kadar kayıpsız gitmek ise dondurmalı ekmek kadayıfı olur o ayrı.
    Amacım ben söylemiştim demek değil ama "ayaklarımızın yere basması" gerektiğini vurgulamak. Maçtan önce herkes burada nasıl rahat yeneriz diye yazıyordu. Maç sonunda ise ondan futbolcu olmaz bundan birşey olmaz, herzamanki gibi skora göre yapılan günlük yorumlar. Açıkcası "ersun istifa" başlığı da aramadı değil gözlerim, artık eylül ayı içinde o da açılır.

Gerçekten çok garip bir camiayız. Sezon öncesi, sabır lazım, yeni bir kadro yazıp, ilk galibiyette gaza gelip şampiyonluk hesapları yapan, sonraki mağlubiyette de herkesi ve herşeyi eleştiren bir mantıkla sonumuz ne olacak çok merak ediyorum. Tek güvencem yönetim ve hoca, aklı başında insanlar ama umarım bizim camianın eleştirilerine uzun süre dayanabilirler.
    İnadına Trabzonspor !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)