Sayfa 40 Toplam 71 Sayfadan BirinciBirinci ... 30 38 39 40 41 42 50 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1765 adet sonuctan sayfa basi 976 ile 1,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fabián Andrés Castillo Sánchez

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý Hakan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kalabalýk içerisinden verdiði üç gol pasý,daha ne yapabilir.Bu sezon oynadýðý iyi maçlardan birisi.
    Zaten fazla topla buluþturamadýk,ya da buluþamadý.
    Ýyi maçýný görmesek anlarým da benim kafamdaki Castillo imajý bu maçtaki performansýndan çok uzak. Herkesi ekarte edip son hamlede pozisyonu harcama meziyetini bile sunmadý. Zaten top alamamasý ve aldýðý toplarý kullanamamasýndan yakýndým. Rakip çakýlý defans yapýnca o bölgede kayboldu...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Girdikten sonra cok iyi oynadi. Olcay pasini gole cevirmeliydi. Ilk onbirde olmamasi sacmalik.

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Olcay'ý 2 kere kaleciyle karþý karþýya býraktý birini atabilseydi þuan güzel konuþacak olurduk kenardan verdiði pas çok iyiydi. Takýma pozitif bir etkisi var ama eksikleri çok.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Beklediðim Castillo akýp giden bir Castillo, ama kötü deðildi. Mas a verdiði pas neyse de Olcay a iki defa al da at dedi. Olcay atabilse 2-3 olurdu maç
    TRABZON SPOR

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

Neden yedek olduðunu kanýtlar nitelikte oyun. Daha fazla kulübede takýlacak gibi görünüyor.

Mustafa ÖZDEMÝR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Resmen dalga geçiyor bizimle .oyuna girdikten sonra her topu ezdi

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Bir ara Bruma'dan iyi gibi þeyler okumuþtum. Bruma kadar olsun yeter bize.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Nereden
    Ýstanbul

Yeterli bulmuyorum.

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Küstü trip atýyor, ilk devre ilk maçlarda böyle miydi ? Topun peþinden çýta gibi koþuyordu, çalýmlarýyla yýlan gibi aniden ceza alanýn sokuluyordu. Þimdi son haftalarda yüzü gülmüyor, oyun içinde çok isteksiz ve bunun sebebi apaçýk ortada. Þenol Güneþ ile Ersun Yanal arasýndaki en büyük fark tam olarak burada ortaya çýkýyor.

Eðer Avrupa bileti alamazsak sezon sonu gitmek isteyebilir. Dünyanýn parasýný verdik, en büyük kozlarýmýzdan birisi ama dalga geçer gibi yerine kanatla alakasý olmayan Ndoye oynatýlýyor. Bende olsam bende trip atardým, normal karþýlýyorum.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Adam sezon baþýndan beri en iyi oynadýðý Bjk maçýndan sonra kesik yedi. Ben futbolcu olsam ben de anlam veremezdim. Bu adamlar da insan ve psikolojileri var. Castillo'ya dikkat edin futbolcu çirkefliði olmayan bir adam. Kendisine kötü pas atýldýðýnda nasýl atamazsýn diye aðzýndan tükürükler saçarak baðýranlardan olmayýp, üstüne üstlük dönüp alkýþlayan ve arkadaþýna moral veren bir adam. Takýmýn en hýzlýsý, en kolay çalým ataný, en iyi dribling yapaný, rakip savunma için en tehlikeli olaný. Bu adam yedek. Ben Castillo olsam ben de moralsiz olurum. Altyapýda futbol oynadýðým dönemlerde, ben de bir dönem yedek kaldým ve yerime oynayan adam gerçekten taraflý tarafsýz kime sorsam sen ondan daha iyisin cevabýný aldýðým biriydi. Israrla hoca beni oynatmýyordu. Skora katkým da daha fazla idi, hýzým da, tekniðim de. Hocanýn beni oynatmama sebebi, manyakça koþuya dayalý oyunuydu. Bir oyuncu koþuyorsa iyidir gibi bir mantýk yok. Bazýlarý da hücum ederek rakibi durdurur. Castillo da böyle. Castillo oyunda olduðunda rakibin sað bekinin ataða katýlmasý çok çok zor. Olasý bir kontrada karþýsýnda asla yetiþemeyeceði bir Castillo olacak çünkü. Bana Olcay mý Castillo mu diye sorun bin kere Castillo derim. Fakat mevcut kadroda yapýlmasý gereken ve bizim de ikinci yarýda yükseliþe geçtiðimiz taktik olan tek forvet sistemi. Bu sistemde de Olcay Þahan da Castillo da oyunda olmalý. Hocanýn ya Damdoy sevdasýndan vazgeçmesi ya da Rodallega'yý kenarda tutmasý gerekiyor. Castillo da týpký benim gibi moralle oynayan bir oyuncu ve bu takýmýn çok önemli bir oyuncusu. Bugün etkili deðildi kabul ancak dediðim gibi ben olsam ben de en az onun kadar moralsiz olurdum. Sezonun maçýný oynadýðýnýz bir maçtan sonra yedek kalmak insanýn oyuna inancýný kaybetmesine neden oluyor.
    TRABZON SPOR

Nereden
    Trabzon

Amerika'da alýþýk olduðu gibi þov oyuncusu biraz. Yani morali ve psikolojisi iyi ise karþýsýnda kolay kolay duramaz kimse. Ama kendisi en iyi oynadýðý maçtan sonra kesik yedi ve 3 maçtýr 65'de giriyor. Tabii ki de morali ve psikolojisi bozulmuþtur futbolcular da insan. Zaten Castillo konsantre deðilken onu izlemek çiledir ve öyle de oluyor.
    ~Bir Trabzonspor'u seveceksin bir de Trabzonspor'u seveni.
    ~ Twitter : @emrhan61

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Yusuf gibi birini kanatta oynatacagina tek bacakli castillo ile maca baþlarým daha iyi

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Oyuna sonradan sokarak ya da her maç 60.dk.da çýkararak verim alabileceðin bir oyuncu deðil. Ýlk 11 baþlayýp maçý tamamlamalý ki gerçek Castillo'yu görelim. Bero için de aynýsý geçerli. Öyle sonradan sokup veya erkenden çýkarýp gerçekleri göremeyiz. Sene baþýndan beri ayný þeyler oluyor. Castillo, Bero ve Rodallega'ya haksýzlýk yapýlýyor. Adamlarýn morali de enerjisi de performansý da haliyle düþüyor tabi.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Bursa

Yetenek,güç ve hýz var,tek eksiði oyun görüþü ve takým oyunu içinde olduðunu fark edememesi,üzerine düþülse bu eksik giderilse,fark yaratýr.
    • Memento mori

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Oruç Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Atanamayan Bruma

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yetenek,güç ve hýz var,tek eksiði oyun görüþü ve takým oyunu içinde olduðunu fark edememesi,üzerine düþülse bu eksik giderilse,fark yaratýr.
    Yusuf Erdoðan?
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Emre Veli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    26

on numara oynadýðý beþiktaþ maçýndan sonra beni de yedeðe çekseler ben de laubali davranabilirdim. elbette futbolcunun bunlarý yapma lüksü yok ancak ersun yanal oyuncunun dilinden pek anlamýyor. fbahçede de oyuncularýn kendisine karþý tavýr almasý burnunun dikine giden biri olmasýndan kaynaklý olabilir. yani dün 1 gol 1 asisst ile oynayan rodalleganýn gol aradýðýmýz dakikada oyundan çýkmasý da bir diger örnek. castillo 11 oynadýðý maçlarda da ilk çýkan oluyor. iyi oynasa da oynamasa da ezbere deðiþiklikler...

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý kunuba Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    on numara oynadýðý beþiktaþ maçýndan sonra beni de yedeðe çekseler ben de laubali davranabilirdim. elbette futbolcunun bunlarý yapma lüksü yok ancak ersun yanal oyuncunun dilinden pek anlamýyor. fbahçede de oyuncularýn kendisine karþý tavýr almasý burnunun dikine giden biri olmasýndan kaynaklý olabilir. yani dün 1 gol 1 asisst ile oynayan rodalleganýn gol aradýðýmýz dakikada oyundan çýkmasý da bir diger örnek. castillo 11 oynadýðý maçlarda da ilk çýkan oluyor. iyi oynasa da oynamasa da ezbere deðiþiklikler...
    aynen öyle Kardes, ersun neden ilk 11 biri bozdunu hic kimse anlamiyor, aynisi medjaniyede oldu, ben castillo, medjani olsam aynisi yaparim, götümü yirtmam neden mi? cünkü medjani 4 mac mühkemmel oynadi bidahada forma göremedi simdi oynasi adam diycek ki, aman nasil olsa beni yedek birakicak niye kendime yirtim oynarim normal iste bu kadar

Nereden
    Bursa

Alýntý Fatih Çelik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yusuf Erdoðan?
    Yusuf Erdoðan ilk yüksek bonservisi ile kýta deðiþtirmiþ olsa,belki uyum sorunu ve takýma adaptasyon süreci derdik ama belli ki arkadaþýn ciddi mental sorunlarý var,kafa olarak belli bir noktadan sonrasýna gidemiyor.
    • Memento mori

Aydýn Tiryaki - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Castillo iyi oyuncu çok da seviyorum. Ama bize 1 maç oynayýp 5 maç yatacak adam lazým deðil.

Ýnþallah düzelir.
    2010-2011 Sezonu þampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanýcý Adý: Forever_Yattara

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý Ýbrahim CÝHAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adam sezon baþýndan beri en iyi oynadýðý Bjk maçýndan sonra kesik yedi. Ben futbolcu olsam ben de anlam veremezdim. Bu adamlar da insan ve psikolojileri var. Castillo'ya dikkat edin futbolcu çirkefliði olmayan bir adam. Kendisine kötü pas atýldýðýnda nasýl atamazsýn diye aðzýndan tükürükler saçarak baðýranlardan olmayýp, üstüne üstlük dönüp alkýþlayan ve arkadaþýna moral veren bir adam. Takýmýn en hýzlýsý, en kolay çalým ataný, en iyi dribling yapaný, rakip savunma için en tehlikeli olaný. Bu adam yedek. Ben Castillo olsam ben de moralsiz olurum. Altyapýda futbol oynadýðým dönemlerde, ben de bir dönem yedek kaldým ve yerime oynayan adam gerçekten taraflý tarafsýz kime sorsam sen ondan daha iyisin cevabýný aldýðým biriydi. Israrla hoca beni oynatmýyordu. Skora katkým da daha fazla idi, hýzým da, tekniðim de. Hocanýn beni oynatmama sebebi, manyakça koþuya dayalý oyunuydu. Bir oyuncu koþuyorsa iyidir gibi bir mantýk yok. Bazýlarý da hücum ederek rakibi durdurur. Castillo da böyle. Castillo oyunda olduðunda rakibin sað bekinin ataða katýlmasý çok çok zor. Olasý bir kontrada karþýsýnda asla yetiþemeyeceði bir Castillo olacak çünkü. Bana Olcay mý Castillo mu diye sorun bin kere Castillo derim. Fakat mevcut kadroda yapýlmasý gereken ve bizim de ikinci yarýda yükseliþe geçtiðimiz taktik olan tek forvet sistemi. Bu sistemde de Olcay Þahan da Castillo da oyunda olmalý. Hocanýn ya Damdoy sevdasýndan vazgeçmesi ya da Rodallega'yý kenarda tutmasý gerekiyor. Castillo da týpký benim gibi moralle oynayan bir oyuncu ve bu takýmýn çok önemli bir oyuncusu. Bugün etkili deðildi kabul ancak dediðim gibi ben olsam ben de en az onun kadar moralsiz olurdum. Sezonun maçýný oynadýðýnýz bir maçtan sonra yedek kalmak insanýn oyuna inancýný kaybetmesine neden oluyor.
    Tüm düþüncelerime tercüman olmuþsunuz. Aksini iddia eden son bjk ve ondan önceki son 7-8 maçýn özetlerini izlesin. Her pozisyonda Castillo hem toplu hem de topsuz oyunda karýþtýrmýþ ortalýðý.

Sanýldýðýnýn aksine oyun görüþü bakýmýndan da eksiði yok fazlasý var adamýn. Mesela gençler maçýnda olmadýk yerden Olcay'a verdiði müthiþ ayak dýþý pasýný atacak en fazla 2-3 adam vardýr ligimizde. Sadece defans katkýsý az ve dripling halindeyken tercih hatasý yapýyor.

Onun dýþýnda takýmýn en efektif oyuncusu, Castillo varsa Castillo oynar kuralý bozulmasýn. Biraz daha oturaklý oynarsa seneye 15-20 milyon Euro seviyesinde bir adam olur.
    BÝLMEM ANLATABÝLDÝM MÝ?

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Alýntý Oruç Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bruma ne yapýyormuþ ki ?

Ýddia ediyorum, Bruma denen arkadaþ, savunulmasý Castillo'dan çok daha kolay. Çünkü çok kýrýlgan. 2 Galatasaray maçýnda da Bruma denen arkadaþý sahadan sildik. Akihsar'a falan denk gelince þovunu yapýyor tabii, orasý ayrý. Ancak Castillo'daki güç ve hýzlanma bence onda yok.

Dolayýsýyla Bruma bana kalýrsa Castillo'dan üstün bir oyun oynamýyor.
    Konu Berke6198 tarafýndan (10.05.2017 Saat 17:35 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bruma ne yapýyormuþ ki ?

2 Galatasaray maçýnda da Bruma denen arkadaþý sahadan sildik.
    2. maç tamam da ilk maç Zeki top göstermedi kendisine

Bence Castillo halihazýrda Bruma'dan daha iyi deðil. Ancak çok daha iyi olacak potansiyeli fazlasýyla var. Mesele yaþtan ziyade ilk kez Amerika kýtasý dýþýna çýkmýþ olmasý. Avrupa kapýlarýný 3-4 sene evvel aþýndýrsaydý zaten bu adamý rüyamýzda görürdük.
    BÝLMEM ANLATABÝLDÝM MÝ?

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

önümüzdeki sene bende bambaska bir castillo bekliyorum

cok tekrarliyor olabilirim, ama bence cok önemli detay, bu adam 2016 mart ayindan itibaren bugüne kadar 3800 dakika futbol oynadi

ligde en fazla oynayan oyuncu 2700 dakikaylan caner osmanpasa

ondan pozisyonlarda sonunu getirmedigini anlamak zor olmasa gerek
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Haydi goçum benim. Adana seni bekliyor.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)