Sonuç: Çek Cumhuriyeti - Türkiye Maç Sonucu Ne Olur?

Katýlýmcý sayýsý
32. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Çek Cumhuriyeti Kazanýr

15 46.88%
  • Berabere Biter

1 3.13%
  • TÜRKÝYE Kazanýr

16 50.00%
Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 154 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: EURO 2016 | D Grubu | Çek Cumhuriyeti 0-2 Türkiye | Maç Sonucu

El Cordobes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

Gelelim iddia ve sorulara:

1. Gökhan Gönül’ün menajeri Ahmet Bulut ile Semih Usta arasýnda bir ortaklýk var mýdýr?

2. Semih Usta’nýn Beþiktaþ bünyesinde bir görevi olmuþ mudur?

3. Semih Usta Beþiktaþ transfer komitesinde yer almýþ mýdýr? Bu görevinden hangi tarihte ayrýlmýþtýr?

4. Beþiktaþ kulübünün Semih Usta’ya 18.06.2016 tarihi itibarý ile borcu bulunmakta mýdýr? Bulunuyorsa, bu borç TL cinsinden ne kadardýr? Bu borcun sebebi nedir?

5. Beþiktaþ’ýn eski bir yöneticisinin, kendi kulübüne oyuncu satmasýný Beþiktaþ Jimnastik Kulübü, yöneticileri, baþkaný ve taraftarlarý etik bulmakta mýdýr?

6. Fenerbahçe’nin eski futbolcusu ve kaptaný, Baþakþehir oyuncusu Emre Belözoðlu’nunAhmet Bulut, Semih Usta ve GökselGümüþdaðile herhangi bir ticari iliþkisi bulunmakta mýdýr?

7. Volkan Bahçekapýlý Emre Belözoðlu’nun yeðeni midir? Bahçekapýlý ayný zamanda Fatih Terim’in damadýmýdýr? Bu þahsýn Ahmet Bulut’un ortaðý olduðu iddiasý gerçeði yansýtmakta mýdýr?

8. Göksel Gümüþdað’ýn Ahmet Bulut, Volkan Bahçekapýlý, Emre Belözoðlu ve Semih Usta ile bir ticari iliþkisi bulunmakta mýdýr?

9. Okan Buruk ve Arda Turan’ýn Ahmet Bulut ile herhangi bir ticari iliþkisi bulunmakta mýdýr?

10. Arda Turan’ýn kardeþinin Ahmet Bulut ile herhangi bir ticari iliþkisi bulunmakta mýdýr?

11. Yukarýda anýlan kimseler içerisinde Gökhan Gönül’ün Beþiktaþ’a transferi halinde doðrudan veya dolaylý olarak para kazanacak olan kiþiler kimlerdir?

12. Fatih Terim milli takýma oyuncu seçerken Ahmet Bulut’un ve damadýnýn menajerliðini yaptýðý oyuncularý kayýrmakta mýdýr?

13. A milli takýmda Ahmet Bulut’un kaç oyuncusu bulunmaktadýr?

14. A milli takým kamplarýnda oyunculara Ahmet Bulut ile çalýþmalarý konusunda baský yapýlmakta mýdýr? Örneðin hali hazýrda Emre Mor’a bu tür bir baský uygulanmakta mýdýr?

15. Ozan Tufan’ýn Bursaspor’da oynarken milli takým kampýnda Arda Turan ile bilinçli bir biçimde ayný odaya konularak Ahmet Bulut ile çalýþmasý konusunda ikna edildiði iddiasý gerçeði yansýtmakta mýdýr?

16. Ahmet Bulut ile çalýþmak istemeyen oyuncularýn milli takýmdan kesildikleri iddiasý doðru mudur? Alper Potuk bu nedenle mi milli takýmdan kesilmiþ idi?

Futbol camiasýnýn cevap beklediði sorularýn bir kýsmý bunlar. Dileriz muhataplarý bu sorularý yanýtsýz býrakmaz.

Odatv.com

kimin eli kimin cebinde belli deðil. spor camiasý baþta terim olmak üzere bu tiplerden kurtulmadýkça Milli Takým aidiyeti insanlarda ciddi yaralar alacaktýr. kim bilir daha ne olaylar dönüyor?

only ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    36

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Zorla deðil ya

Ýçimde heyecan yok bu maçla ilgili....

Yenerlerse yensinler ne yaparsa yapsýnlar.....

( not : benim için vataný sevmek ; vatana her türlü kötülük yapalýrken gram ses çýkarmayýp milli maçlarda sahte gülüþlerle seviniyormuþ gibi yapmak deðildir. )
    yazilariniz o kadar gozume batiyor ki... size gore herkes ayni herkes bir.. yok oyle birsey. yeter artik !!! size rap puani veren insanlar neyinize vermis acaba cok merak ediyorum. iyi kandirmissiniz insanlari
    u will need justice at the end..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý only ts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yazilariniz o kadar gozume batiyor ki... size gore herkes ayni herkes bir.. yok oyle birsey. yeter artik !!! size rap puani veren insanlar neyinize vermis acaba cok merak ediyorum. iyi kandirmissiniz insanlari
    doðrusunu isterseniz size ne yazayým bilemedim....

kimseyi kandýrmak gibi bir derdim yok dostum.....

Rap alma derdimde...

Birileri sev diyor diye kimseyi sevmek zorunda deðilim.....

Kimsede benim gibi düþünmek zorunda deðil... þahsi fikirlerimdir....

Ýçimden gelmiyor bu kirli düzenin , þikeci düzenin, torpille gelen oyuncularýný desteklemek..

Gerçekten hakedenlerin seçilmediði , gerçekten hakedenlerin kupayý alamadýðý bu kirli düzende heyecan duymuyorum , duyamýyorum....diyorum...

siz baþka nedenlerle duyuyorsanýz duyun arkadaþým size bir þey diyen mi var..... ?
    Konu Faik Yýlmaz tarafýndan (20.06.2016 Saat 11:24 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

only ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    36

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    doðrusunu isterseniz size ne yazayým bilemedim....

kimseyi kandýrmak gibi bir derdim yok dostum.....

Rap alma derdimde...

Birileri sev diyor diye kimseyi sevmek zorunda deðilim.....

Kimsede benim gibi düþünmek zorunda deðil... þahsi fikirlerimdir....

Ýçimden gelmiyor bu kirli düzenin , þikeci düzenin, torpille gelen oyuncularýný desteklemek..

Gerçekten hakedenlerin seçilmediði , gerçekten hakedenlerin kupayý alamadýðý bu kirli düzende heyecan duymuyorum , duyamýyorum....diyorum...

siz baþka nedenlerle duyuyorsanýz duyun arkadaþým size bir þey diyen mi var..... ?
    hayir benim tepkim suna, diyorsunuzki "benim için vataný sevmek ; vatana her türlü kötülük yapalýrken gram ses çýkarmayýp milli maçlarda sahte gülüþlerle seviniyormuþ gibi yapmak deðildir. " bende diyorumki benim gibi binlerce milyonlarca insan var, hem tepkisini gosterip hemde sesini cikaran. Ben ne kirli duzene evet diyorum nede susup bir kenara cekiliyorum. 8 yildir bu forumdayim, onca seye tepki gosterdim.. Yalaka Terime, onun saz arkadaslarina hepsine.. ama olay maca gelince destegimide sonuna kadar surdurdum.. Benim umrumda degil Terimin aldigi para. Terim buradan yilda 2.5m euro almasa ayni parayi GS den alacak yada baska bir konumdan alacak. Dogru mu ? Insanlar cikmis Senol gunes boyle degildi diyor. e be kardesim Senol gelse milli takima 100 bin euro yami calisacak ? birseye tepki varsa kisisellestirmeden sisteme tepki gostermeliyiz tipki sizin dediginiz gibi ancak bu, Milli takim yenilsin rezil olsun sonucuna dogurmaz.. Milli takim yenilsede rezil de olsa, 0 da cekse o adamlar yine kral gibi karsilanacak.. o zaman ha yenmisiz ha yenilmis.. ne farkeder ?

ben milli takim gol yediginde millet has oldu ohhh dediginde Allah belanizi versin dedim.. 1 hafta uzaklastirildim.. ama bunu diyenler cezalandirilmadi.. bunuda imzama koydum ama sonra kaldirdim, uzaklastirilmak istemedim..

simdi soyleyin bana, ben icimde kotu hislermi besliyorum, veyahutta soyle soruyum, bu duzene karsiyiz diye, duygularimizla celisip, olmayan hislerimizi olmus gibimi gosterelim, yani milli takim yenilsin mi ?
    u will need justice at the end..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý only ts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hayir benim tepkim suna, diyorsunuzki "benim için vataný sevmek ; vatana her türlü kötülük yapalýrken gram ses çýkarmayýp milli maçlarda sahte gülüþlerle seviniyormuþ gibi yapmak deðildir. " bende diyorumki benim gibi binlerce milyonlarca insan var, hem tepkisini gosterip hemde sesini cikaran. Ben ne kirli duzene evet diyorum nede susup bir kenara cekiliyorum. 8 yildir bu forumdayim, onca seye tepki gosterdim.. Yalaka Terime, onun saz arkadaslarina hepsine.. ama olay maca gelince destegimide sonuna kadar surdurdum.. Benim umrumda degil Terimin aldigi para. Terim buradan yilda 2.5m euro almasa ayni parayi GS den alacak yada baska bir konumdan alacak. Dogru mu ? Insanlar cikmis Senol gunes boyle degildi diyor. e be kardesim Senol gelse milli takima 100 bin euro yami calisacak ? birseye tepki varsa kisisellestirmeden sisteme tepki gostermeliyiz tipki sizin dediginiz gibi ancak bu, Milli takim yenilsin rezil olsun sonucuna dogurmaz.. Milli takim yenilsede rezil de olsa, 0 da cekse o adamlar yine kral gibi karsilanacak.. o zaman ha yenmisiz ha yenilmis.. ne farkeder ?

ben milli takim gol yediginde millet has oldu ohhh dediginde Allah belanizi versin dedim.. 1 hafta uzaklastirildim.. ama bunu diyenler cezalandirilmadi.. bunuda imzama koydum ama sonra kaldirdim, uzaklastirilmak istemedim..

simdi soyleyin bana, ben icimde kotu hislermi besliyorum, veyahutta soyle soruyum, bu duzene karsiyiz diye, duygularimizla celisip, olmayan hislerimizi olmus gibimi gosterelim, yani milli takim yenilsin mi ?
    Orada size söylenen bir laf yok dostum....

Bazý insanlar kafalarýný kuma gömüyorlar.... Çevremizdeki onca haksýzlýða , çatur çutur yenilen kul haklarýna gýklarýný çýkarmýyorlar.... -ki buna bizim gasbedilen kupamýzda umutlarýmýzda dahil.....

Ondan sonra yok ne olursa olsun milli takýmý tutacakmýþýz.... Hangi milli takýmý tutacaðým.

1-) Rusyada takýr takýr oynayan Gökdenize hazýrlýk maçlarýnda dahi süre vermeyip yanaðý benlileri oynatan milli takýmýmý..... ?

2-) Sinyor Terim'in oynayanlarý deðilde þahsi ihtiraslarý ve Göksel Gümüþdað gibi torpillilerin kurduðu milli takýmý mý ?

3-)Þikecileri koruyup kollayan federasyonun baþýnda olduðu takýmý mý ?

4-)yoksa millet 1300 liraya sürünürken yüzbinlerce dolarlýk primi beðenmeyip üstüne utanmadan para isteyen oyuncularýn milli takýmýný mý tutacaðým ?

Ben has olsun , oh olsun demiyorum.... Ne yendiklerinde ne yenildiklerinde bir þey hissedemiyorum diyorum..... Sadece o kadar.....

Ýnsanýn bir yeri yanýnca belirli bir süre sonra sinirler ölür o yer hissiz olur... Ne acý ne baþka bir þey orayý etkilemez.... Ýþte benim baðrýmda öyle olmuþ.... bir þey hissetmiyor.... Bunda ben suçlumuyum yoksa baðrýmý yakanlar mý onu iþte siz arkadaþlarýmýn takdirine býrakýyorum....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Neymiþ yani, milli duygular diye bir þey yokmuþ, her þey tamamen duygusal(!)
    herkes ekmeðinin peþinde her yerde bir ticaret dönüyor gerisi kimsenin umurunda deðil,
    kimse de ben doydum demiyor herkes daha fazlasýný istiyor...
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Üstte tartisan abilerimiz, ikiniz de haklisiniz...

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Romanya'yý yenen Arnavutluk kadar yürekli olamadýk 2 maçta da

Son maçta galibiyet þýk olur ama umudum az
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

ula bunlar gider yine yener 3 fark olur sonra diðer gruplardaki maçlar istediðimiz gibi olur ite kaka çýkaýz yine gruplardan...

fatih'in aslanlarý diye günlerce name dinleriz..
    çok sanslý adam bu terim

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

Ahmet Baþkaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kalbimiz Çekoslovaklarla.

Vurduðunuz gol olsun yiðitlerim.

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

TERÝM dünkü basýn toplantýsýnda kuzu gibi sessizliðe bürünmüþtü.
    Ýspanya maçýndan sonra sosyal medyadan kendisine ve hamile kýzýna yapýlan davranýþlar, psikolojisini bozmuþ belli.
    Konuþmalarýndan istifa sinyalleri aldým.
    Çek'leri farklý yenebilirsek en iyi 3. olabiliyoruz ama çok zor arkadaþlar
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Onur Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Arda-Gönül-Caner-Selçuk-Burak;

Bu 5 'eski kaþar' ve baþlarýnda sinyör terim..

Ben çok eminim terim'in ömer toprak'ý, alper'i belki muhammet demir'i, ömer ali'yi, ersan'ý vs kýsacasý bu formayý hak edenleri çaðýrmayýp bu it sürüsüne güvendiði için piþman olduðuna.. Ama iþ iþten geçti.

Tabi sen yine gs'ye dönersin olan bizim milli takým sevgimize oldu. Tam bir pislik yuvasýna çevirdiler orayý.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Ahmet Ulusoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Benim gibi birinin dahi milli takým sevgisini bitirdiler. Adam hala suçu baþkalarýna atmaya çalýþýyor. Ne biçim adamlara kaldýk. Aslan Pirlo ne güzel özetlemiþ içimizdekileri
    Uðurcan 'Dünyanýn En Ýyisi' Çakýr

Nazim Can - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

G.G nin futbolu býrakacaðý yönde dedikodular var twitterda, inþallah býrakýr.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Nazim Can Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    gg kim yahu ?

Nazim Can - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    gg kim yahu ?
    Gökhan Gönül abi.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Gökhan Gönül abi.
    hayatta býrakmaz.... bu kadar enayi varken devam eder

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

G. Gönül býrakmaz
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

toksoy61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

fatih terim in bir balon ve ayný zamanda taktik fakiri olduðunu yýllardýr söylerim. tek farký takýma gaz vermesi ve futbolcularýn ondan korkmasý. Pirlo nun açýklamalarý da zaten ayný bizim dediklerimiz olmuþ. Yenebileceðimiz gruptaki tek takým Çekler. en önemli adamlarý rocinky yok. çekler hýrsla oynaycaklardýr. galibiyet þansýmýz çok az
    Dünyada Ýsrail ne ise; Türkiyede fenerbahçe o'dur! Dünyada Türkiye ne ise; Türkiyede Trabzon O'dur!

Emre Ýskender - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

milli takýmý býrakýr sadece...
    Yok, öyle umutlarý yitirip, karanlýklara savrulmak;
    Unutma ayný gökyüzü altýnda,bir direniþtir yaþamak..
    Nazým Hikmet

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Ozan,Arda volkan Hala yine 11 de kaleci bir takýmýn yarýsý olmasý gerekirken bizdeki Kova rakibin 50 odana gücüne yariyor. Mehmet hala stoper iyiki terim var kendini beðenmiþ gerzek. Þenol Dünya 3 yaptýðýný çabuk unuttu
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Jedi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

vurduðun gol olsun çek cumhuriyeti,, gönder þunlarý evine..........
    County of Essex

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý Jedi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    vurduðun gol olsun çek cumhuriyeti,, gönder þunlarý evine..........
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

modric oynuyorsa ispanya hýrvatistan maçýný izlerim.

bach72 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tff'nin takýmýna zerre þans vermiyorum.gol bile atamaz.korner bile atacaðýndan þüpheliyim.ama fatih terim denen dötünden bal akan adamýn ballarýný düþündükçe acaba diyorum ve içimi bir korku kaplýyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)