Sayfa 2 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 318 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: EURO 2016 | D Grubu | Ýspanya 3-0 Türkiye | Maç Sonucu

Aydýn Tiryaki - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Abi çok mu zor þöyle bir kadroyla çýkmak. Günümüz futbolunun en önemli noktalarýndan birisi kanatlardaki adamlar ama dünkü maçta baþlangýçta bir tane kanat özellikleri taþýyan adam yoktu. Ýleriye topu taþýyamadýk çünkü hepsi pasör adamlar hýzlý deðiller araya iki tane hýzlý adam serpiþtirildiðinde çok daha tehlikeli bir takým oluruz. Fazla mý ofansif oldu ? 4-2-3-1 e dönüp Selçukla Oðuzhan ortada önlerinde Hakan solda Arda saðda Emre ileride de Cenkle devam ederiz. Ama 4-5-1 olmaz günümüz futboluna ihanettir bu taktik.

1457859_Turkey.jpg
    2010-2011 Sezonu þampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanýcý Adý: Forever_Yattara

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Ýspanyollar Hýrvatlar gibi direklere falan da takýlmaz, 3-4 rahat atarlar. terim dün gece trtde burdan halkýma sesleniyorum, burada seviye bu diyerek kendisinin de dönüþ bavullarýný hazýrladýðýný, baþarýsýzlýk konusunda sorumluluk almayýp, senelik 3,5 milyon avrosunu çýtýr çýtýr yemeye devam edeceðini belirtti.

Kimse kusura bakmasýn tekrardan belirteyim :

siyasiler, federasyon, medya, iþ dünyasý, kurumlar elele verip, bana hakkým olan þampiyonluðu çok gördüler, aleni þekilde suçu ve suçlularý korudular, kolladýlar, federasyon baþkaný þikenin üzerini örtmekle gurur duydu, þikecileri hapisten kurtarmak için bir gecede kanunlar, kurallar deðiþtirildi, fenere ceza vermemek için yöneticilerin þike-teþvik giriþimleri klüp karar defterinde yazmadýðýndan klübe ceza verilemez saçmalýklarýný icat ettiler, þikeciyi hapisten kurtarmak için yeniden yargýlanma safsatasý icat ettiler, þike sahaya yansýmadý safsatalarý halký uyuttular, UEFA'dan ceza alan klübe ülkede hiçbir yaptýrým uygulamadýlar, milli takýmý istanbul takýmlarýnýn vitrini haline getirdiler, milli takýma belli menajerlerin oyuncularýný çaðýrdýlar, teknik-taktik bilgisi sýfýr bir adamý Türkiye futbol direktörü (Allah Allah ünvana bak arkadaþ, yeryüzünde yok böyle ünvan) yapýp senelik primler hariç 3,5 milyon avrodan 7 yýllýk sözleþme imzaladýlar, futbolculara kýytýrýk baþarýlar için anormal paralar ödediler, anormal paralarý cebe indiren terim ve futbolcular da karþýmýza geçip bizle dalga geçer gibi milli dava safsatasý ile paralarý indiragandi yapmaya devam ettiler. Buna milli dava diyenlerin aðzýna kürekle vuracaksýn. Asýl milli davayý teröristlerle çarpýþan, gözünü kýrpmadan ölüme yürüyen askerlerimiz, polislerimiz yürütüyor kimse masal okumasýn. Bu milli davaysa galibiyet primi 5000TL diyelim, bakýn bakalým þu kadronun yüzde kaçý sakat raporu getirecek kaytarmak için...

Þu olaylardan sonra milli takýmý desteklemek içimden gelmiyor arkadaþ, zorla mý? Milli takým gol yiyince yüzümde kendiliðinden bir tebessüm oluþuyor.
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Para kazanmak isteyen bu maca oynasin. 4-6 gol . Kacmaz.....

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

önce ayakta durmasýný yere saðlam basmasýný (bkz.alman panzerleri) rakibi adeta bunaltarak oynamasýný öðrenmeliyiz. korkak istediðini koparamayan tabiri caizse cengaver gibi oynamayan her takým maðlubiyeti tadacaktýr.bu bizim takým içinde geçerli.bkz 1974-1985 TS. rakibin ciðerini sökeceksin oynarken !

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Zaten hakederek gitmemiþtik, layýðýmýz bu.
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

B.AKDEMÝR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Oyuncu tercihleri hatalý.Kaleci Volkanýn hiç bir pozitif tarafý yok. Topu oyuna sokmak da dahi baþarýlý sayýlmaz. Emre Mor kesinlikle ilk 11 de olmalýydý. Mehmet Topal stoperde olmaz. Caner ve Gökhan kanatlardan hiç bir olumlu katkýda bulunamadýlar. Arda Atletico'daki Arda'dan çok uzak. Ozan saçlarý ile meþgul. Volkan Þen her zaman olduðu gibi yine stres topu. Buna karþýn Hýrvatistan kadrosundaki Rakitic, Mandzukic , Modric ,Srna gibi yýldýzlar üzerlerine düþeni yapýnca maðlubiyet kaçýnýlmazdý.

Ýspanyaya gelirsek Casillas ,Ramos, Alba ,Pique ,Ýniesta ,Fabregas ,Soranio , Nolito ve ismini sayamadýðým diðer yýldýzlarý kadrosunda bulunduran bir takýmýa nasýl gol atacaðýz ya da gol yemeyeceðiz açýkçasý soru iþareti? Alabileceðimiz en iyi sonucun 1-1 gibi bir beraberlik olacaðýný düþünüyorum.

Fatih Terimin taktik anlayýþýný çözemedim diyemeyeceðim zira adamýn bir teknik taktik anlayýþý yok. Varsa yoksa gaz , toplu atak toplu defans , abuk subuk mimikler gerçek dýþý beyanatlar , hakemlere çatmalar !!! Euro 2008 gibi zannediyor rakipleri. Atý alan Üsküdar'ý geçmiþ, beyefendi o pantolonla üst tura çýkacak.

Milli takýmý bu hale getiren soytarýlarýn acilen milli takýmdan temizlenmesi gerek.
    Tebrikler! Yüzüme güzel bir yumruk attýn. Ama þunu bil ki fikrim hiç acýmadý.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Pirlo otobiyografisinde, Baros, De Boer ve Sneijder verdiði demeçlerle terimin teknik-taktik bilgisi ile ilgili epey bilgi vermiþlerdi .

Pirlo : Pirlo, Terim’in “çýlgýn” bir tercümana sahip olduðunu da belirterek ilginç tespitlerine þöyle devam etti: “Terim’in soyunma odasýndaki sözlerini bize aktarmada sorunlar yaþýyordu. Terim el kol hareketleriyle Türkçe konuþur ve ‘Çocuklar, sezonun en önemli maçlarýndan birini oynayacaðýz. Birçok kiþi bizi eleþtiriyor ama ben size inanýyorum. Þimdi vazgeçemeyiz. Bizden beklentiler büyük, onlarý hayal kýrýklýðýna uðratmamak görevimiz. Bunu kendimiz için, kulüp için, baþkan için, taraftarlarýmýz için yapalým. Ýnsanýn kafasýný kaldýrmasý gereken bazý zamanlar vardýr hayatýnda. O an bizim için geldi. Haydi çocuklar, haydi’ derdi. Ama tercüman neredeyse hareketsiz bir þekilde durur ve Ýtalyanca þöyle söylerdi: ‘Juventus yarýn geliyor. Kazanmak zorundayýz.’ Biri 5 dakika konuþurken, diðeri 5 saniye konuþurdu. Andrea, sen bizim için odak noktasý olacaksýn. Oyunu sen yöneteceksin, ama acele etme, zorlama. Durumu deðerlendir ve etrafýnda en az rakip olan arkadaþýna topu aktar. Sana güveniyoruz. Sen bu takým için ve oyun stilimiz için çok önemlisin. Ama tekrar söyleyeceðim: zorlama. Sakin ve soðukkanlý sözleri sloganýmýz. Önce düþün, sonra pasýný ver. Doðru sonucu almak ve tüm Ýtalya’ya hala hayatta olduðumuzu göstermenin tek yolu bu. Savaþmadan yenilmeyeceðiz. Þimdi herkes sahaya çýksýn. Gerçek gücümüzü gösterelim ve bu yýlýn en iyi oyununu çýkaralým’ derdi. Tercüman: ‘Pirlo pas at. Hadi þimdi gidip idman yapalým.’ diye çevirirdi.

Bazý takým toplantýlarý, özellikle de en baþlardakiler unutulmazdý. Terim taktik panosunun önünde durur, bir tebeþir alýr ve tahtaya 11 yuvarlak çizerdi. Her yuvarlak bir oyuncuyu temsil ederdi ancak tahtada o kadar çok not ve karalama olurdu ki hangi oyuncu forvet, hangisi defans, hangisi orta saha anlaþýlmazdý. Tamamen kaos: sadece kaleci belliydi. Bir noktayý gösterir ve ‘Tamam, Costacurta sen þuraya gideceksin’ derdi. Ben de söze girmek zorunda kalýrdým: ‘Ama hocam o benim.’ Savunmacýlarla golcüleri karýþtýrdýðýnda iþ iyice içinden çýkýlmaz hale gelirdi. Bunu bilerek yaptýðýndan þüphelenmeye baþlamýþtým. Sahada dört forvet ve yalnýzca iki defans: Berlusconi’nin yasak hayali.”

Sýrada Baros var : "Fatih Terim'in Galatasaray'da taktik konusunda konuþtuðunu hiç hatýrlamýyorum. Terim takýma sadece ‘Rakibi yýkmak’tan bahsederdi" diyerek açýklamasýný noktaladý.

Sýrada De Boer : "Bana göre Fatih Terim'in baþý hala göklerde, bulutlarýn arasýnda geziyordu. 2000 yýlýnda alýnan UEFA Kupasý'ndan dolayý. Ama þunu söyleyebilirim ki, çok mükemmel bir antrenör deðildi. Kendisi futboldan çok dýþ görünüþüyle meþguldü. Benim hiçbir yerde görmediðim bir þeydi. Yarým sezonluk bir dönemde ayný kýyafetle diðer antrenmana çýksýn. Her seferinde baþka kýyafet giyerdi. Bu gerçekten inanýlmazdý. Tam anlamýyla gerçek bir megalomandý"

Son olarak da Sneijder : "Mancini ile daha fazla taktik çalýþýyoruz. Tabii ki her hoca arasýnda farklýlýklar vardýr. Yeni hocamýzla birlikte daha fazla takým olduk diyebilirim. Çok fazla çalýþýyoruz ve bize öðrettiklerini sahaya yansýtmaya gayret ediyoruz. Kendisinin geliþiyle daha aktif bir rol üstlenmeye gayret ediyorum ama ne kadar baþarýlý olurum, bunu sezon sonunda göreceðiz."

Hahahahaha. Bu adama senelik 3,5 milyon avro ödüyoruz hep birlikte...Milli takým yenilince de üzülüyoruz. Sizce üzülmeye deðer mi?
    Konu alone_6161 tarafýndan (13.06.2016 Saat 14:04 ) deðiþtirilmiþtir.

Enes Coþkun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Tarihten bu yana kolaylarý yapamadýk hep en zor iþleri yaptýk tek temennnim maç skorunun lehimize sonuçlanmasý.
    Konu Enes Coþkun tarafýndan (13.06.2016 Saat 12:32 ) deðiþtirilmiþtir.
    ''FUTBOL AYAK OYUNU DEÐÝL,AYAKLA OYNANAN BÝR OYUNDUR''

ÞENOL GÜNEÞ

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý alone_6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Pirlo otobiyografisinde, Baros, De Boer ve Sneijder verdiði demeçlerle terimin teknik-taktik bilgisi ile ilgili epey bilgi vermiþlerdi .

Pirlo : Pirlo, Terim’in “çýlgýn” bir tercümana sahip olduðunu da belirterek ilginç tespitlerine þöyle devam etti: “Terim’in soyunma odasýndaki sözlerini bize aktarmada sorunlar yaþýyordu. Terim el kol hareketleriyle Türkçe konuþur ve ‘Çocuklar, sezonun en önemli maçlarýndan birini oynayacaðýz. Birçok kiþi bizi eleþtiriyor ama ben size inanýyorum. Þimdi vazgeçemeyiz. Bizden beklentiler büyük, onlarý hayal kýrýklýðýna uðratmamak görevimiz. Bunu kendimiz için, kulüp için, baþkan için, taraftarlarýmýz için yapalým. Ýnsanýn kafasýný kaldýrmasý gereken bazý zamanlar vardýr hayatýnda. O an bizim için geldi. Haydi çocuklar, haydi’ derdi. Ama tercüman neredeyse hareketsiz bir þekilde durur ve Ýtalyanca þöyle söylerdi: ‘Juventus yarýn geliyor. Kazanmak zorundayýz.’ Biri 5 dakika konuþurken, diðeri 5 saniye konuþurdu. Andrea, sen bizim için odak noktasý olacaksýn. Oyunu sen yöneteceksin, ama acele etme, zorlama. Durumu deðerlendir ve etrafýnda en az rakip olan arkadaþýna topu aktar. Sana güveniyoruz. Sen bu takým için ve oyun stilimiz için çok önemlisin. Ama tekrar söyleyeceðim: zorlama. Sakin ve soðukkanlý sözleri sloganýmýz. Önce düþün, sonra pasýný ver. Doðru sonucu almak ve tüm Ýtalya’ya hala hayatta olduðumuzu göstermenin tek yolu bu. Savaþmadan yenilmeyeceðiz. Þimdi herkes sahaya çýksýn. Gerçek gücümüzü gösterelim ve bu yýlýn en iyi oyununu çýkaralým’ derdi. Tercüman: ‘Pirlo pas at. Hadi þimdi gidip idman yapalým.’ diye çevirirdi.

Bazý takým toplantýlarý, özellikle de en baþlardakiler unutulmazdý. Terim taktik panosunun önünde durur, bir tebeþir alýr ve tahtaya 11 yuvarlak çizerdi. Her yuvarlak bir oyuncuyu temsil ederdi ancak tahtada o kadar çok not ve karalama olurdu ki hangi oyuncu forvet, hangisi defans, hangisi orta saha anlaþýlmazdý. Tamamen kaos: sadece kaleci belliydi. Bir noktayý gösterir ve ‘Tamam, Costacurta sen þuraya gideceksin’ derdi. Ben de söze girmek zorunda kalýrdým: ‘Ama hocam o benim.’ Savunmacýlarla golcüleri karýþtýrdýðýnda iþ iyice içinden çýkýlmaz hale gelirdi. Bunu bilerek yaptýðýndan þüphelenmeye baþlamýþtým. Sahada dört forvet ve yalnýzca iki defans: Berlusconi’nin yasak hayali.”

Sýrada Baros var : "Fatih Terim'in Galatasaray'da taktik konusunda konuþtuðunu hiç hatýrlamýyorum. Terim takýma sadece ‘Rakibi yýkmak’tan bahsederdi" diyerek açýklamasýný noktaladý.

Sýrada De Boer : "Bana göre Fatih Terim'in baþý hala göklerde, bulutlarýn arasýnda geziyordu. 2000 yýlýnda alýnan UEFA Kupasý'ndan dolayý. Ama þunu söyleyebilirim ki, çok mükemmel bir antrenör deðildi. Kendisi futboldan çok dýþ görünüþüyle meþguldü. Benim hiçbir yerde görmediðim bir þeydi. Yarým sezonluk bir dönemde ayný kýyafetle diðer antrenmana çýksýn. Her seferinde baþka kýyafet giyerdi. Bu gerçekten inanýlmazdý. Tam anlamýyla gerçek bir megalomandý"

Son olarak da Sneijder : "Bana göre Fatih Terim'in baþý hala göklerde, bulutlarýn arasýnda geziyordu. 2000 yýlýnda alýnan UEFA Kupasý'ndan dolayý. Ama þunu söyleyebilirim ki, çok mükemmel bir antrenör deðildi. Kendisi futboldan çok dýþ görünüþüyle meþguldü. Benim hiçbir yerde görmediðim bir þeydi. Yarým sezonluk bir dönemde ayný kýyafetle diðer antrenmana çýksýn. Her seferinde baþka kýyafet giyerdi. Bu gerçekten inanýlmazdý. Tam anlamýyla gerçek bir megalomandý"

Hahahahaha. Bu adama senelik 3,5 milyon avro ödüyoruz hep birlikte...Milli takým yenilince de üzülüyoruz. Sizce üzülmeye deðer mi?
    snejder de boer umu tekrarladi
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Hata olmuþ, mesajý düzenledim. Son halini okuyabilirsiniz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Fatih Terim yatsýn kalksýn Hagi'ye dua etsin. Kendisinin ne kadar becereksiz bir teknik adam olduðunu tüm dünya özellikle de Ýtalya çok iyi biliyor.

Þimdi sýrada Ýspanya maçýmýz var. Futbolcularýmýzýn yine hiç bir taktik destek almadan sahaya çýkacaklarýndan þüphem yok. Tek güvencem futbolcularýn inisiyatif alarak bir þeyler yapmasý.

2002 de Þenol Güneþ Dünya kupasýnda 3.lük yaþadýðýnda kimsesizler gibiydi sahada. Kendisini en çok destekleyen sadece Trabzonspor taraftarý idi.

Kýsa zaman sonra Fatih Terimin Milli takýmdan ayrýlacaðýný ve bir gün yine Þenol Güneþ'in milli takýmýn hocasý olacaðýný düþünüyorum tabi bu federasyon giderse.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Yenilir, geri döneriz
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

yorumsuz6117 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ýspanya Çeki yenemezse Türkiye'yi ezer..
    I am not in danger , I am the danger..

Mert Zaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

çek çok iyi savunma yapýyor ispanya bize patlayacak gibi
    #50 Jackson Avelino Coelho
    #7Miroslaw Szymkowiak
    #61 Ýbrahima Yattara

yorumsuz6117 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Çekler bizi yener.. 0 puan hatta 0 golle çýkabiliriz þampiyonadan..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Ýspanya'yý izleyelim derken Çek'lerin defansýný da izlemiþ olduk. Bu maç önümüzdeki iki zor maçýn habercisi. Ýspanya baþ döndürücü oynuyor. Çekler de çelik gibi defans var ve hücumda ise yan toplarda etkililer sürpriz ataklarý var.

Bu gruptan maalesef en fazla 1 ya da 3 puan alarak ayrýlýrýz.

Manu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Ýspanya'nýn kurduðu baský karþýsýnda Çekler sakin kalmayý baþardý biz bunu asla yapamayýz. 3-4 fark bekliyorum.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UðurB - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    47

Grupta toplam 3 puan alirsak gruptan çýkabiliriz...
    O yüzden bu maçta fark yememek önemli...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ozan Ýspanya-Çek Cumhuriyeti maçýný izlerken, saçýný ne yöne tarayacaðýna karar vermiþtir umarým.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Sonucu belli olan bir maç, galibiyetsiz elenip döner bu artizler.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

"euro 2016 d grubu’nda yer alan a milli futbol takýmý’nýn rakipleri ispanya ile çek cumhuriyeti karþý karþýya gelecek. türkiye futbol direktörü fatih terim de bu mücadeleyi yerinden takip etmek için toulouse’a gitti.

kamp yapýlan otelden helikopterle ayrýlan terim, saat 16:00’da stadium municipal’de oynanacak mücadeleyi izledikten sonra kampa geri dönecek."

3,5 milyon avro artý primler kesmemiþ hocamýzý hala helikopterlerde para ezme peþinde. Hayýr gitti izledi de acaba tvde izlediðinden farklý bir sonuç mu çýkardý, farklý bir taktik mi verecek? yooo. yine soyunma odasýnda "þimdi ayaða kalkma vakti, kim olduðumuzu herkese göstereceðiz, rakibi yýkacaðýz, onlarý parçalayacaðýz, 80 milyonu mutlu edelim, aslanlar, kaplanlar" diye salacak sahaya topçularý. Yazýk gerçekten bu ülkeye verdiðimiz vergilere yazýk.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kazanma þansýmýz Hýrvatistan maçýna nazaran daha yüksek zira Hýrvatlar açýk ara grubun en iyi takýmýydý ancak Arda yatarsa Ozan saçýný tararsa bu ruhsuzluk devam edersek Ýspanyollar 3 tane atar geçerler ben farklý bir kadro ve performans bekliyorum kazanýrsak þaþýrmam.
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

"Ben taktik dehasýyým", "ben müthiþ bir taktisyenim" havalarýna girebilmek için geçen maç saçma sapan bir kadro çýkardý.

Hakan'ý kanadýn çizgisine gömmüþ, Oðuzhan ön libero mu orta saha mý belli deðil, ayný belirsizlik yine Selçuk'ta var, bekler ne savunma yapabiliyor ne de bir þey. Üstüne belli bir kanat oyuncumuz olmadýðý için beklere yardým edebilecek kimse de yok.

Atmýþ Cenk'i ileri, her topu þiþir Cenk'e taktiðiyle ortada bir karmaþa futbolunu tercih etmiþ çok sevgili futbol dehasý Terim hocamýz.

En çok medet umulan futbolculara bir dönüp bakýyoruz ki yerlerde sürünüyorlar. Arda,Caner,Oðuzhan,Ozan,Hakan....

Bu gemi gazla çalýþmaz Terim hoca. Belli ki þampiyonaya hiç hazýrlanmamýþsýnýz. Turnuvanýn en az koþan 3. takýmýyýz þu anda.

Birisi sol bekten bozma bir tanesi ön liberodan bozma iki stoperle sahaya çýkmýþsýn, o stopere çektiðin ön liberonun yerini dolduran adam ondan 5 gömlek aþaðýda bir futbolcu.

Madem milli ruhun doruklarda, biz bitti demeden bitmez geyiklerini falan yapýp 7/24 gaz vereceksin millete, o zaman stoperde de A.Çalýk'ý oynatma riskini alacaksýn. Bunun baþka izahý yok.
    Konu Berke6198 tarafýndan (14.06.2016 Saat 12:21 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "Ben taktik dehasýyým", "ben müthiþ bir taktisyenim" havalarýna girebilmek için geçen maç saçma sapan bir kadro çýkardý.

Hakan'ý kanadýn çizgisine gömmüþ, Oðuzhan ön libero mu orta saha mý belli deðil, ayný belirsizlik yine Selçuk'ta var, bekler ne savunma yapabiliyor ne de bir þey. Üstüne belli bir kanat oyuncumuz olmadýðý için beklere yardým edebilecek kimse de yok.

Atmýþ Cenk'i ileri, her topu þiþir Cenk'e taktiðiyle ortada bir karmaþa futbolunu tercih etmiþ çok sevgili futbol dehasý Terim hocamýz.

En çok medet umulan futbolculara bir dönüp bakýyoruz ki yerlerde sürünüyorlar. Arda,Caner,Oðuzhan,Ozan,Hakan....

Bu gemi gazla çalýþmaz Terim hoca. Belli ki þampiyonaya hiç hazýrlanmamýþsýnýz. Turnuvanýn en az koþan 3. takýmýyýz þu anda.

Birisi sol bekten bozma bir tanesi ön liberodan bozma iki stoperle sahaya çýkmýþsýn, o stopere çektiðin ön liberonun yerini dolduran adam ondan 5 gömlek aþaðýda bir futbolcu.

Madem milli ruhun doruklarda, biz bitti demeden bitmez geyiklerini falan yapýp 7/24 gaz vereceksin millete, o zaman stoperde de A.Çalýk'ý oynatma riskini alacaksýn. Bunun baþka izahý yok.
    ahmet çalýk neden risk olsun?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Alýntý Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ahmet çalýk neden risk olsun?
    Tecrübesi yok.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)