Sayfa 12 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12
Toplam 292 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 292 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN Ýstanbul | Ýftar 2016 | Haydee Pide Ye Karadeniz Mutfaðý | 25 Haziran Cumartesi

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý sümela61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yaklaþýk 5 sene olmuþtu, sizleri görmeyeli...

Özlemiþtim...

Herkese çok çok teþekkürler...
    arayý bu kadar açma ama

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Baþarýlý bir organizasyonu daha hep beraber geride býraktýk.Katýlým gösteren ve sýcak ortamda emeði geçenlere teþekkürler.

Muhakkak organizasyonu düzenleyenlerin payý göz ardý edilemez fakat hep söylüyorum bu organizasyonlar katýlýmcýlar olmadýðý sürece çok deðer ifade etmez. Ýftarda yaklaþýk 100 kiþiydik, halý saha ve sahurda iþi 20 kiþiydik katýlým gösteren ve ortamý canlý tutan herkese teþekkürler. Elbette birileri iþlerin yürümesi için önden yol alacak ama arkasýndaki desteði ilgi ve alakayý görünce daha bir motive ile ilerliyor açýkçasý.

Olcay abinin, burasý benim evim demesi ortamdaki samimiyeti gösteriyor olsa gerek. Uzun süre sonra sümela61'i (Mehmet abi) görmek iyi oldu. Ailece katýlýmýn çoðalmasý sevindirici bir nokta (bu konuda Gerede kampýndan beri katýlýmýný aksatmayan Cengiz abi ve eþi ayrý bir noktada sanki ) Çocuklarla beraber katýlým gösteren herkese özel teþekkür. Hepsini bir sonraki Çocuk Organizasyonumuza bekliyoruz þimdiden listeye yazdým isimleri.

Oðuz abi'ye ayrý bir parantez açma gereði duydum, çok kibar biri kendisi. BMN yönetimine sesleniyorum (kendisi de kabul ederse tabi) muhakkak faydalanýlmasý gereken bir kiþi.

Halý saha ekibindeki arkadaþlara deðinmiyorum bile, önceleri sadece yemek ve gezi organizasyonlarý ile birlikte olunurken uzun yýllardýr her hafta görüþülüp ediliyor. Minik organizasyonlar yapýlýyor vs. aynen devam arkadaþlar.

Aðýr toplarýn olduðu masa vardý oradan uzak kaldýk gerçi ama orada olmalarý gerekiyordu ve iyiki geldiler onlara da burdan bir kez daha selamlar.

Çalýþanlarýn horon oynamasý, oynayabilmesi ve hocamýz Emre Ýskender'in eþlik etmesi organizasyona lezzet katan olay oldu.

Bahsedildiði gibi biz 23/23.30 arasý mekandan çýkýp halý sahaya doðru geçtik maçýmýzý yaptýk ve peþine de Çengelköy'e gidip sahur organizasyonu yaptýk. O kalabalýkta iyi yedik cidden oradaki garsona teþekkür etmek lazým O saatte de aramýzda olanlara teþekkürler.

Güzel dostluklar ve arkadaþlýklar edinilmesine vesile olan bu sosyal ortamý oluþturan, sanallýktan uzak oldukça samimi bir ortama sahip olan BMN ailesine teþekkür ediyorum. Özellikle Ýstanbul gibi bir yerde buranýn kýymetini bilmek gerekiyor. Kimseye güvenilemeyen bir ortamda, insanlarýn ailelerini getirebildiði, evine misafir davet edebildiði beraber tatile gidebildiði, birlikte iþ yaptýðý, hepsinden öte oturup iki kelime sohbet edilebildiði bir ortamý kaybetmemek ve bunu daha da geliþtirmek lazým.
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

@agahozlu

Son paragrafýn BMN'nin özetidir Agah. Aklýna saðlýk.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý agahozlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Oðuz abi'ye ayrý bir parantez açma gereði duydum, çok kibar biri kendisi. BMN yönetimine sesleniyorum (kendisi de kabul ederse tabi) muhakkak faydalanýlmasý gereken bir kiþi.
    Oðuz, bir süredir Yönetim Kurulu üyemiz zaten.

Ýþlerinin yoðunluðu aktif olmasýna engel birazcýk þu sýralar.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarýna aykýrý bir mesaj veya kullanýcý gördüðünüzde, Kullanýcý Panelinde bulunan sekmesine týklayarak ilgili mesajý raporlamanýzý sizlerden rica ederiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Herkese merhaba,

Çok güzel bir organizasyonu geride býraktýk. BMN ailesinin bireyleri ile birlikte olmak insana keyif veriyor. Umarým bu keyfimiz her daim sürer.

Mekan çok güzeldi. Hem iç tasarým hem de yemekler iftarýmýza ayrýca renk kattý.

Bu organizasyona dair Yiðit'e, Berke'ye, Hürgün'e ve Fatih'e çok teþekkür ederiz. Akþam boyunca hiç durmadan her þeye koþtular.

Ýftara katýlým gösteren herkese ayrýca çok teþekkürler...

Eski - yeni olmak üzere tekrar hep birlikte olmak çok güzeldi. Birlikteliðimizin büyümesi dileðiyle yeni bir organizasyonda görüþmek üzere...

“Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

@agahozlu kardeþim , senin olduðun bir ortamýn geliþtirilemesi diye bir þey söz konusu dahi olamaz Allah anandan babandan razý olsun ....

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @agahozlu kardeþim , senin olduðun bir ortamýn geliþtirilemesi diye bir þey söz konusu dahi olamaz Allah anandan babandan razý olsun ....
    Ben diyorum, Trabzonspor'un ortasahasýný bile çözer.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarýna aykýrý bir mesaj veya kullanýcý gördüðünüzde, Kullanýcý Panelinde bulunan sekmesine týklayarak ilgili mesajý raporlamanýzý sizlerden rica ederiz.

Uður_Dmrtrk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Baþarýlý bir organizasyonu daha hep beraber geride býraktýk.Katýlým gösteren ve sýcak ortamda emeði geçenlere teþekkürler.

Muhakkak organizasyonu düzenleyenlerin payý göz ardý edilemez fakat hep söylüyorum bu organizasyonlar katýlýmcýlar olmadýðý sürece çok deðer ifade etmez. Ýftarda yaklaþýk 100 kiþiydik, halý saha ve sahurda iþi 20 kiþiydik katýlým gösteren ve ortamý canlý tutan herkese teþekkürler. Elbette birileri iþlerin yürümesi için önden yol alacak ama arkasýndaki desteði ilgi ve alakayý görünce daha bir motive ile ilerliyor açýkçasý.

Olcay abinin, burasý benim evim demesi ortamdaki samimiyeti gösteriyor olsa gerek. Uzun süre sonra sümela61'i (Mehmet abi) görmek iyi oldu. Ailece katýlýmýn çoðalmasý sevindirici bir nokta (bu konuda Gerede kampýndan beri katýlýmýný aksatmayan Cengiz abi ve eþi ayrý bir noktada sanki ) Çocuklarla beraber katýlým gösteren herkese özel teþekkür. Hepsini bir sonraki Çocuk Organizasyonumuza bekliyoruz þimdiden listeye yazdým isimleri.

Halý saha ekibindeki arkadaþlara deðinmiyorum bile, önceleri sadece yemek ve gezi organizasyonlarý ile birlikte olunurken uzun yýllardýr her hafta görüþülüp ediliyor. Minik organizasyonlar yapýlýyor vs. aynen devam arkadaþlar.

Aðýr toplarýn olduðu masa vardý oradan uzak kaldýk gerçi ama orada olmalarý gerekiyordu ve iyiki geldiler onlara da burdan bir kez daha selamlar.

Çalýþanlarýn horon oynamasý, oynayabilmesi ve hocamýz Emre Ýskender'in eþlik etmesi organizasyona lezzet katan olay oldu.

Bahsedildiði gibi biz 23/23.30 arasý mekandan çýkýp halý sahaya doðru geçtik maçýmýzý yaptýk ve peþine de Çengelköy'e gidip sahur organizasyonu yaptýk. O kalabalýkta iyi yedik cidden oradaki garsona teþekkür etmek lazým O saatte de aramýzda olanlara teþekkürler.

Güzel dostluklar ve arkadaþlýklar edinilmesine vesile olan bu sosyal ortamý oluþturan, sanallýktan uzak oldukça samimi bir ortama sahip olan BMN ailesine teþekkür ediyorum. Özellikle Ýstanbul gibi bir yerde buranýn kýymetini bilmek gerekiyor. Kimseye güvenilemeyen bir ortamda, insanlarýn ailelerini getirebildiði, evine misafir davet edebildiði beraber tatile gidebildiði, birlikte iþ yaptýðý, hepsinden öte oturup iki kelime sohbet edilebildiði bir ortamý kaybetmemek ve bunu daha da geliþtirmek lazým.
    bu iftarý kaçýrmasaydým keþke..bir daha ki organizasyona inþallah.emeði geçen herkese tebrikler..

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Öncelikle emeði geçen bütün dostlardan Allah razý olsun, elinize kolunuza saðlýk. Katýlan herkesin de ayaðýna saðlýk.

BMN vasýtasýyla edinilmiþ dostluklarýn tazeliðine ve heyecanýna bir kez daha þahitlik ettik. Sanallýðý aþýp tribüne, oradan da çocuk þenliklerine, ailece iftarlara, yardým kampanyalarýna uzanan bu beraberlik niteliðini arttýrarak devam eder inþallah.

Nicelerini yine hep birlikte yaþamak temennisiyle...

Bu vesileyle Ramazan Bayramýnýzý da þimdiden kutlarým.

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Oðuz, çok güzel adamsýn
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

öyle bir anlattýn ki duygulanmamak elde deðil.
    bayramdan sonra da piknik yada yat gezisi yapalým iyice tavan yapsýn birlikteliðimiz

Küçükalioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Eski dostlarý görmek güzeldi. Allah tekrarýný nasip eder inþallah.
    Trabzon'dan Çiktum Yola Vardum Geldum Ýstanbul'a
    Bu Ne Biçim Yermiþ Ula Hiç Bir Þeye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý DNA-TS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    öyle bir anlattýn ki duygulanmamak elde deðil.
    bayramdan sonra da piknik yada yat gezisi yapalým iyice tavan yapsýn birlikteliðimiz
    Piknik þart

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Bir kaç kez öpmek zorunda kaldýklarým hariç özellikle emeði geçenlere teþekkür ederim.
    Geliþ saati olduðu gibi ayrýlma saatini de belirleyelim bu tip organizasyonlarda, izin konusunda sýkýntý yaþayanlarýn olduðunu duyuyoruz. Bizimki de vicdan.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Sizleri tekrardan görmek güzeldi... Herþey en ince ayrýntýsýna kadar düþünülmüþ. Bu iþe emek verip ter dökenleri de unutmamak gerekir Kocaman teþekkürler onlara...
    Ýnsanda güzel olan yüzdür, yüzde güzel olan gözdür ama aslýnda insaný insan yapan aðzýndan çýkan sözdür.. »
    Mevlana Celaleddin-i Rumi

Özþahin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Emeði geçen herkese teþekkürler. Yiðite, Berkeye, Kayaya, Metin'e, adý aklýma gelmeyen herkese...

Ailecek katýlým gösterdiðim ilk BMN etkinliði oldu devamý da gelecek inþallah.

Tek eleþtirim mekana; menüyü ben de eþim de beðenmedik. Damak tadý olarak, bir sonrakinde daha lezzetli yemekleri olan bir yer tercih edebiliriz.

Sabah sabah Agah'ýn yazýsýyla duygulandým resmen, ben ve duygulanmak

Görüþmek üzere.
    Ýstanbul takýmlarýný tutanlar; biraz da bizim takýmlarýmýzý tutsunlar...!
    www.akyuzkalip.com
    Engin Ýnce Yapý - Akýn Tekstil

sümela61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arayý bu kadar açma ama
    Hayat telaþesi...
    "7 tepeli þehir... bekle... son tepene de dikeceðiz bayraðýmýzý..."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)