Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 122 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ýbrahim Hacýosmanoðlu Trabzonspor Kulübünden Ýhraç Edilmelidir!

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

adam tribünü sindirmek icin izmire bos özel ucak yolluyordu...

500bin tl hic bir sey
    köfteciye olan borcu düsünürsem...

3 yilda sadece sahsinin neden oldugu cezalar sanirim cardozoyu 1 yil finanse ederdi...
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ýhraç edilsin demekle olmuyor býrakýn ihraç edilsin laflarýný.
    Ýhraç edilmesi için ne yapabiliriz onu söyleyin.

Ahmet Aksu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýhraç edilsin demekle olmuyor býrakýn ihraç edilsin laflarýný.
    Ýhraç edilmesi için ne yapabiliriz onu söyleyin.
    aynen. demekle iþ bitmiyor çözüm gerek. böyle insanlar kulüpten ne kadar çabuk uzaklaþtýkça düzlüðe çýkarýz..

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Hacýosmanoðlu'nu ihraç etmek kolay da, ona oy veren 1040 delegeyi, onun ruhunu yaþatan taraftarlarý ne yapacaðýz?
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Nereden
    Ýstanbul

Çaðrý yanlýþ yere yapýlýyor. Divan Kurulu'nun derdi de baþka. Adam hala seçim yapalým da güven tazeleyelim diyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Delegeyi geçtim, bugünkü konuþmada onu alkýþlayanlar? Hem de söylediði çok saçma bir þeyden sonra alkýþlayanlar? Onlarý ne yapacaksýnýz?

Ki alkýþlayanlarýn gönlünde CH var, ÝHO'nun methiyelerine bakarsak.

Yazýk.

only ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    36

Eskisi gibi yiyemiyorlar, cepleri dolmuyor bazi uyanik, hirsizlarin, para kaynaklari kesildi... Muharrem Usta sen ne buyuk adamsin... Adamlarin Trabzonspor gibi bir bedava bankalari varken, bir anda akan musluklarini kestin... Baskan her daim arkandayiz!!!
    u will need justice at the end..

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý Bera B. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çaðrý yanlýþ yere yapýlýyor. Divan Kurulu'nun derdi de baþka. Adam hala seçim yapalým da güven tazeleyelim diyor.
    Divan Baþkaný bizimkisi sadece tavsiyedir yönetimin yapmasý þart deðil diyor ama diðer söylediklerine ne demeli? Trabzonspor Trabzon'dan yönetilir diyerek son seçimde bu motto ile seçime giren baþkan adayýna alenen destek çýkmak nedir?
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Hala iho yu destekleyen grup var baþta onlarý sonra iho Trabzonspor dan kovmali. Bunlar aziz den daha tehlikeli
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Yavuz KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sonra bir þey yazdýðýmýz zaman ceza alýyoruz. Þahýstaki yüzsüzlüðe bakýp aðlamak istiyorum.
    Onca nimet varken, kul hakký yemeyin!

orhanunal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

þu hakemleri rehin tutma iþinden bi hapis cezasý falan alsa ne güzel olur ya.4-5 yýl yese mesela.

A. Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Milyon ifadesi dil sürçmesi bin olacak. Zaten borcumuz o civardayken hepsinin özel uçak parasý olmasý düþünülemez. Ha yarým milyon uçak parasý da az bir para deðil. Transfer görüþmelerine özel uçakla gidip hava atmanýn bedeli...
    Kulubun parasiyla ozel ucaktan inmiyodu.
    Simdi trabzona ozel ucakla gelseydi ya.

Kamer' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Milyon ifadesi dil sürçmesi bin olacak. Zaten borcumuz o civardayken hepsinin özel uçak parasý olmasý düþünülemez. Ha yarým milyon uçak parasý da az bir para deðil. Transfer görüþmelerine özel uçakla gidip hava atmanýn bedeli...

Ali Çil : Özel uçaða harcanan para 437 milyon deðil de 437 bin tl ise Usta bunun hesabýný verecek !!!

Not: Ýroni içerir
    Konu Kamer' tarafýndan (28.05.2016 Saat 22:34 ) deðiþtirilmiþtir.

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Ayný ÝHO gibi binlerce delege, oldukça fazla da kongre üyesi var. Hepsini toptan temizlemezseniz, ki temizleyemezsiniz zira bunlarýn da arkasýnda baya bir taraftar var, o zaman ÝHO'yu ihraç etmek sadece bölünme yaratýr. Tas da hamam da eskisinden de kötü olur. Muharrem Usta o kadar iyi ki bunlar bile adama baya bir destek konuþmasý yaptýlar. Allah izin verirse Usta yönetim bu cahillere bir kulüp nasýl yönetilir gösterecek, bunlar da yola gelecek.

Baþkan en güzel þekilde idare ediyor bu insanlarý. Gereksiz kiþisel saldýrýlara cevap vermiyor, isteyenle özel konuþalým diyor, isteyen istediði saatte kulübü ziyaret etsin bizi denetlesin diyor, bazýlarýna tek tek takýlýyor, isimle cevap veriyor, kimseye direk saldýrmýyor, hatta isimsiz parmak da göstermiyor ama belgelerle, sayýlarla konuþup doðrudan Trabzonspor'la ilgili, düzeltilmesi gerekilen þeyler olarak söylüyor.

Valla ben zaten beðeniyordum, bugün bütün kongreyi izledim, baþtan sona bütün boþ konuþmalarý dinledim. Bazý adam var, aðzýndan çýkan her kelime boþ. Öyle ki, yavaþ konuþuyor bir de veya lafýný tekrarlýyor adamlar. 5 dakikalýk boþ konuþmayý 10 dakikada yapýyor. Tekrar söylüyorum bu forumda yazanlar benim bugün ilk kez izlediðim kongre üyelerinden çok daha akýllý insanlar. Baþkan da konuþmasýyla takým yönetiminden baðýmsýz olarak 250 IQ'lu strateji ve insan yönetimi uzmaný gibi geldi. Ayrýca scout olayýndan antrenman sahasýna, diyet programlarýndan 4 yýllýk mali plana kadar her þey o kadar ayrýntýlý ve akýllýca planlanmýþ ki bir kez daha hayretler içinde kaldým. Nazar deðmesin, maþallah.

Nereden
    Ýstanbul

Divan Baþkaný bizimkisi sadece tavsiyedir yönetimin yapmasý þart deðil diyor ama diðer söylediklerine ne demeli? Trabzonspor Trabzon'dan yönetilir diyerek son seçimde bu motto ile seçime giren baþkan adayýna alenen destek çýkmak nedir?
    Edepsizlik ve fýrsatçýlýk baþka ne olacak? Kulüp dibe batarken tavsiye niteliðinde de olsa birkaç kelam etme. Þimdi çýkýp güven tazelemekten bahset yok efendim Trabzonspor Trabzon'dan yönetilir gibi popülist söylemlerin arkasýnda tarafsýzlýk rolü oyna. Maalesef her kulübün divan kurulu çaðý yakalayamamýþ durumda ama bizdekilerin cahilliði ve adamcýlýðý bir baþka.

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Usta baþkan iddialara cevap verecek mi ?
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    37

Alýntý Harun-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Usta baþkan iddialara cevap verecek mi ?
    Genel kuruldaki iddalara iliþkin diyorsanýz, Baþkan hepsine bir bir cevap verdi.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarýn býrakýr giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksýnýz görürüm. " Ünal Karaman

Ömer Akdað - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Adam cikmis diyor ki Kartal projesinden gelen 350 milyon TL borcu kapatir ve kulup borctan kurtulur, kulup batmis gibi konusuyorsunuz falan filan. Yani Muharrem Usta'nin projesi uzerinden kendi pisligini kapatmaya calisiyor. Ne kadar yuzsuz bir adam bu yahu. Be adam, o kadar borca girmeseydik de Kartal projesinden kazanacagimiz 350 milyon TL kasamiza girseydi fena mi olurdu??? Ihrac edilsin, destekliyorum!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Karakter yoksunu, cahilin önde gideni!
    Hamiþ

Uður_Dmrtrk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Bera B. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Onlarýn derdi de Celil'cilik..Söylemleri ve karýn aðrýlarý net ortada..Trabzonspor,Trabzondan yönetilmeli bla bla..para diyoruz borç,planlama diyoruz..kulüp elimizin altýndan kaýyor eriyor diyoruz..tüzük diyor adamlar..

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Alýntý Ömer Akdað Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adam cikmis diyor ki Kartal projesinden gelen 350 milyon TL borcu kapatir ve kulup borctan kurtulur, kulup batmis gibi konusuyorsunuz falan filan. Yani Muharrem Usta'nin projesi uzerinden kendi pisligini kapatmaya calisiyor. Ne kadar yuzsuz bir adam bu yahu. Be adam, o kadar borca girmeseydik de Kartal projesinden kazanacagimiz 350 milyon TL kasamiza girseydi fena mi olurdu??? Ihrac edilsin, destekliyorum!
    kafasý böyle çalýþýyor. demiyor ki bu proje takýma önümüzdeki 30 yýlda bilmem ne kadar gelir saðlayacak. sürekli kasadan ye, þimdi deðil 10 yýl sonra bat. galatasaray'ýn da riva var 1 trilyon lira diyorlar. hiçbir baþkan cesaret edemiyor satmaya çünkü satan adam riva'yý satan baþkan olarak tarihe geçecek ve belki 15-20 yýl sonra hain ilan edilecek. kimse üzerine proje de yapmýyor rivanýn zira bir sürü uðraþý var ama sürekli baþkan deðiþtiði için projeyi yapan baþkan meyvesini toplayan baþkan olmayacak. muharrem usta böyle bencil düþünmüyor. bizim yaptýðýmýz þeyler o kadar iyi olsun ki bizden sonra kim gelirse gelsin faydalansýn diyor.

Nereden
    Ýstanbul

Beným anlayamadýgým Kartal projesýnýn neresýnden gelecek o kadar para.
    Ihonun orayla alakalý yaptýgý býr proje yoktuký.
    Muharrem Usta orayý degerlendýrecez demýstý beklemedeyýz.

chopper61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý Karmam Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ayný ÝHO gibi binlerce delege, oldukça fazla da kongre üyesi var. Hepsini toptan temizlemezseniz, ki temizleyemezsiniz zira bunlarýn da arkasýnda baya bir taraftar var, o zaman ÝHO'yu ihraç etmek sadece bölünme yaratýr. Tas da hamam da eskisinden de kötü olur. Muharrem Usta o kadar iyi ki bunlar bile adama baya bir destek konuþmasý yaptýlar. Allah izin verirse Usta yönetim bu cahillere bir kulüp nasýl yönetilir gösterecek, bunlar da yola gelecek.

Baþkan en güzel þekilde idare ediyor bu insanlarý. Gereksiz kiþisel saldýrýlara cevap vermiyor, isteyenle özel konuþalým diyor, isteyen istediði saatte kulübü ziyaret etsin bizi denetlesin diyor, bazýlarýna tek tek takýlýyor, isimle cevap veriyor, kimseye direk saldýrmýyor, hatta isimsiz parmak da göstermiyor ama belgelerle, sayýlarla konuþup doðrudan Trabzonspor'la ilgili, düzeltilmesi gerekilen þeyler olarak söylüyor.

Valla ben zaten beðeniyordum, bugün bütün kongreyi izledim, baþtan sona bütün boþ konuþmalarý dinledim. Bazý adam var, aðzýndan çýkan her kelime boþ. Öyle ki, yavaþ konuþuyor bir de veya lafýný tekrarlýyor adamlar. 5 dakikalýk boþ konuþmayý 10 dakikada yapýyor. Tekrar söylüyorum bu forumda yazanlar benim bugün ilk kez izlediðim kongre üyelerinden çok daha akýllý insanlar. Baþkan da konuþmasýyla takým yönetiminden baðýmsýz olarak 250 IQ'lu strateji ve insan yönetimi uzmaný gibi geldi. Ayrýca scout olayýndan antrenman sahasýna, diyet programlarýndan 4 yýllýk mali plana kadar her þey o kadar ayrýntýlý ve akýllýca planlanmýþ ki bir kez daha hayretler içinde kaldým. Nazar deðmesin, maþallah.
    Harfi harfine katýlýyorum..Ýzlerken ayný duygularý yaþadým..Her ne kadar eleþtirsekte bu durumu yinede geçmiþ emeklere,trabzonspora,be büyüklere saygý diyerekten kimseyi küstürmemek lazým.Eminim ki muharrem usta baþarýrsa hepsinin takdirini kazanýr ve akýl vermeyi deðilde baþkandan faydalanmaya baþlarlar.Benim adamým olsun,trabzonspor benim,ne yapalýmda bi þekilde klübün baþkaný olalým,isim yapalým diyenler bu yazdýklarýmýn dýþýndadýr.Helede destek verir gibi gözüküp alttan alttan sinsi muhalefet yapanlar en tehlikelileri..Ýsim vermeye gerek yok tedbirli olmak lazým.Sýkýntýlý dönemleri bir atlatýrsak hele de baþarý gelirse herkesin ses kesilir kimse merak etmesin.
    Ali yazar Veli bozar

chopper61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Hacý gibileri ve onu destekleyenleri muhatap almayýn,yada onlara biþey anlatmayýn sevgili renkdaþlar.Anlatamazsýnýz,öyleleri gerçeklere kördür,gözüne perde inmiþ gurur,kibir,egoist insanlardýr..Bu bir hakaret deðil gerçekci bir gözlemdir.
    Ali yazar Veli bozar

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Hatta merasim taburu çaðýrýp kýlýcýn sapýný bi yerine saplayýp þenlik havasýnda postalamak lazým bu þahsiyeti.
    Konu ibrahim tarafýndan (29.05.2016 Saat 15:47 ) deðiþtirilmiþtir.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)