Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trabzonspor Futbol Koordinatr Ylmaz Bykaydn stifa Etti...

Ynetim Kurulu Mollasaliholu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.07.2004
    Nereden
    stanbul

Standart Trabzonspor Futbol Koordinatr Ylmaz Bykaydn stifa Etti...

Trabzonspor Futbol Koordinatr Ylmaz Bykaydn, kulpteki tm grevlerinden istifa ettiini yazl aklama ile duyurdu.

Bykaydn, Trabzonspor'un sorunlarnn sanlandan fazla olduunu, kulp ierisinde bireyselliin balandnn altn izerek greve geldii gnden bugne kadar yaad sorunlar ve istifa nedenini aklad.

Bykaydn u aklamalara yer verdi;

YNETCLK TEKLF ALDIM

"Trabzonsporun son yaplan genel kurulunda bakan adaylarndan Sn. Muharrem Usta tarafndan ynetici olmam iin youn teklifler aldm. Bask derecesine varan bu teklifleri eitli kiisel gerekeler nedeniyle reddetmek durumunda kaldm. Sn. Usta ve ynetiminin seimi kazanp greve geliinin hemen akabinde farkl bir teklifle karlatm. Kendileri ve bir ksm ynetici arkada srarla kulbmzde grev almam talep ettiler. Gemite bu grevi yapm olmam nedeniyle bir ekilde grev alarak kulbe ve kendilerine bu zor dnemde yardmc olmam istediler. Bu balamda eitli evrelerden de ahsma yneltilen teklifi kabul etmem iin de srarlarla karlatm" NVAN ARAMAKSIN FAHR VE BEDELSZ YAPMAK

"Her ne kadar ynetim kurulu yelii teklifini kabul etmesem de, sonuta iyi niyetli srarlar ve kulbmzn iinde bulunduu ar duruma daha fazla kaytsz kalamayarak bu grevi kabul ettim. Tek dncemiz zor durumda olan kulbmze yardmc olabilme ve zor gnlerden kmasna katkda bulunabilme arzusu idi. Bu arzu ile grevi kabul ederken yalnzca tek bir talebim oldu: Bu grevi unvan aramaksn fahri ve bedelsiz yapmak..."

NGRDM TABLO OK DAHA AIR IKTI "Sonuta Sportif A.. de bamsz ynetim kurulu yelii ile birlikte futbol koordinatr olarak greve balamamz uygun grld. Zamanmzn bir ksm ile mesai vereceimizi dnrken karlatm tablonun ngrdmzden ok daha ar olmas nedeniyle neredeyse gnmn tamamn harcamaya baladm. Bir taraftan ekonomik sorunlar ve bunlarn futbolcular zerinde oluturduu olumsuz etkiler, dier taraftan gven kaybna bal olarak takm zerindeki bask ve karklklar, iimizin zorluunun yalnzca bir paras idi. Gemiten gelen sorunlar artk bir kaos haline dnmt"

SORUNLARLA BOUTUK, OK ZOR GNLER GERDK "lk yar sonu itibariyle byk ekonomik sorunlar, buna bal mahkeme sreleri ve futbolcularn serbest kalma risklerini zme adna Sn. Bakan ve ynetim kurulunun stn aba ve gayretleriyle beraberce ok zor gnler geirdik. Kulbmz ciddi bir faciann eiinden geri dndrdk ve ancak bir nefes aldrabildik. Artk nmzdeki gelecekle ilgili nemli ilere geebilirdik. Bu arada mevcut hoca ile devam etmek istememize ramen,deiiklik yaamak zorunda kaldk. Futbolcu saysnn fazlal, mevkiler aras dengesizlikler ile yanl ve pahal cret politikasyla oluturulmu acmasz kontratlar hzl hareket etmemizi engelliyordu. Tm bu sorunlarla bouurken kulbmzn lig sralamasndaki yeri taraftarlar arasnda ciddi endie yaratyordu. Bu endie ncelik sralamamz etkiledi. Enerjimizin ok nemli bir ksmn bu alana harcayarak, endieden kurtulduk"

FKR AYRILIKLARI BALADI LK 1461 TRABZON OLDU "Zaman iinde bu konulara bal olarak fikir ayrlklar yaamaya baladk. lk fikir ayrlmz, 1461 Trabzon futbol takm ile ilgili oldu. Futbol btnl adna pilot takmn ayr bir ynetim kurulu oluturulmadan Futbol A. zerinden ynetilmesini savundum. Bunu zaten gemite uygulam ve ok baarl olmutuk. 1461 Trabzonun baardan baarya kotuu dnemlerde bu yntem uygulanmt. ahsmn sorumlu olduu o dnem pilot takm tarihi baarlara imza atm ve birok oyuncusu kamuoyunun da bildii gibi sper lige transfer olmutu. Pilot takmn ayn baarlara imza atabilmesi adna baars tecrbe ile sabit olan bu nerim kamuoyunda da zaman zaman tartlan eitli nedenler ile kabul grmedi ve hayata geirilmedi. Ayr bir ynetim kurulu oluturuldu. ok balla bal eitli sorunlar ortaya kt ve maalesef hi kimsenin istemeyecei bir sonu ortaya kt"

1461 TRABZON UYARISI DKKATE ALINMADI "Sn. Bakan ve ynetim kuruluna 1461 futbol takmnn mevcut ynetili tarznn doru olmadn ve bunun istenmeyen sonular douracan bildirdim. Fakat kendileri farkl bir anlay tercih edince bu yap ve ynetim tarz ile faydal olamayacam ve bu durumda hibir ekilde sorumluluk kabul edemeyeceimi ifade ettim. Nihayetinde bilgileri dorultusunda o gnden itibaren pilot takma mdahil olmadm. Bu nedenle baz evrelerin takmn bugnk durumu ile ilgili ahsm sorumlu tutma gayretleri haksz ve yersizdir"

VERLEN GREVLER GETRMEME DURUMU RUTNE BALANDI Yaadmz ayrma bununla da snrl deildi Gnmz ve geleceimizi planlamak iin oluturduumuz, Sn. Bakan ve 5 kiiden oluturulan Futbol cra Komitesinin ilerlii azalmaya ve kiisel kararlar n plana kmaya balad. Futbol takmna ilikin verilen zellikle maddi taahhtler yerine getirilmemeye baland. Daha zcs defaatle uyarmama ramen verilen taahht yerine getirmeme durumu bir rutin haline dntrld. Dolays ile ciddi bir gven kayb problemi belirdi. Bu problem, hareket kabiliyetimizi de ciddi derecede snrlandrd. Son dnem yaanan zc saha sonularn bu balamda deerlendirmek gerekir.

KADRO DII KARARLARI ZERME YIKILDI "Bunlarn yannda grev alanmzdaki ileyie bilgimiz dnda bir takm mdahaleler olmaya balad. Birlikte verdiimiz kadro d brakma kararlar daha sonra tek tarafl geri arma ekline dnrken, teknik kadro konusundaki farkl ve tutarsz sylemler, ynetim kurulunda baz yneticilerin ileyiimize habersizce bir takm mdahaleleri oldu. Trabzonsporun kaderini etkileyebilecek nemli kararlar tartlmadan ,bireysel tercihler erevesinde alnmaya balad. Bu durum, bizim i anlaymza ve aslnda ada kulp ileyi biimine de uygun olmayan boyutlara ulat.

NEDEN STFA KARARI? "Bugn baktmda, greve balarken ortaya birlikte koyduumuz dncelerden sapldn; modern ve profesyonel ynetim anlayndan ok klasik, hakimiyeti ve mdahaleci dncenin hakim olmaya baladn derin bir teessrle mtalaa ediyorum. Oluan bu tablo, birlikte alma zemininin kalmadnn ok ak gstergesidir. Bu erevede yaptm deerlendirmeler sonucu kulpteki tm grevlerimden ayrlmam gerektii kanaatine vardm"

TRABZONSPOR'UN SORUNLARI OK FAZLA AMA "Trabzonsporun sorunlar sanlandan ok daha fazladr. UEFA tarafndan kulbmz hakknda aklanan son kararlar, ekonomik problemlerin ok ciddi boyutta olduunu teyit eder niteliktedir. Fakat tm bu olumsuz tabloya ramen bilinmesi gerekir ki hibir sorun zmsz deildir. Gemi dnemle kesinlikle yzleilmelidir. Gerekler ortaya koyulmal ve tm plakl ile kamuoyuyla paylalmaldr. Gelecei ina ederken effaf, samimi ve inandrc olmak gerekir. Gnlk vaatler ve gndemi deitirmeye ynelik hesaplar zm deil sorun retir. Mevcut kadroda tutulmas gereken ve yeni transfer edilecek oyuncular konusunda son derece dikkatli olunmaldr.Kulbmzn itibar her eyin nnde tutulmaldr"

KARILIK BEKLEMEDEN FAHR OLARAK BYL FEDAKARLIKLAR YAPMAYA ALITIM "Bu zor artlarda hibir karlk beklemeden, fahri olarak byk fedakarlklarla bu onurlu grevimi severek ve isteyerek yapmaya altm. Trabzonsporu iinde bulunduu durumdan karabilmek iin elimden geleni yaptm dnyorum. phesiz ki eksiklerimiz olmutur. Bana gvenerek bu grevi verenlere ve bu sre ierisinde destek olan herkese ok teekkr ediyorum. Trabzonspor a baarlar diliyorum.Her zaman ve her artta daimaTrabzonsporumuzun yannda olacamzdan kimsenin phesi olmasn"

61saat
    BordoMavi.Net Forum Kurallarna aykr bir mesaj veya kullanc grdnzde, Kullanc Panelinde bulunan sekmesine tklayarak ilgili mesaj raporlamanz sizlerden rica ederiz.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.01.2009
    Nereden
    ngiltere
    Ya
    35

Sportif direktor bana gore gereksiz.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

slmn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2009
    Nereden
    Ordu
    Ya
    33

ok kr...
    Mustafa Yumlu.

yelik tarihi
    29.06.2008
    Nereden
    Uzak Dou

lk paragraf ok enteresan.

yelik tarihi
    12.11.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    46

Youn teklif alm m sen kimsin be...

hamdi_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.03.2008
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

okumaya enenler iin ksa zet:

Rv rv rv...
    dierlerinden farkl...teki...
    Karadenizliyim, umudumun bittii yerde inadm balar..
    2021-2022 Sezonu Sper Lig ampiyonu TRABZONSPOR!

Bayundur Han - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.12.2005
    Nereden
    Avrupa Dier

TRABZONSPOR'UN SORUNLARI OK FAZLA AMA "Trabzonsporun sorunlar sanlandan ok daha fazladr. UEFA tarafndan kulbmz hakknda aklanan son kararlar, ekonomik problemlerin ok ciddi boyutta olduunu teyit eder niteliktedir. Fakat tm bu olumsuz tabloya ramen bilinmesi gerekir ki hibir sorun zmsz deildir. Gemi dnemle kesinlikle yzleilmelidir. Gerekler ortaya koyulmal ve tm plakl ile kamuoyuyla paylalmaldr. Gelecei ina ederken effaf, samimi ve inandrc olmak gerekir. Gnlk vaatler ve gndemi deitirmeye ynelik hesaplar zm deil sorun retir. Mevcut kadroda tutulmas gereken ve yeni transfer edilecek oyuncular konusunda son derece dikkatli olunmaldr.Kulbmzn itibar her eyin nnde tutulmaldr"

Surasi cok onemli bence. IHO donemi tum ciplakligi ile ortaya dokulmelidir. Bursa gibi disaridan getirilen arastirma burosu ile arastirma yapilsin mali yapidaki sorunlar ortaya ciksin.

Yazinin basinda dedigi gibi. Zaten zorlan gelmis oraya. Sonra bazi problemler cikmis ortaya simdi istifa ediyor. Yani 1461 isinde onu dinlemediler. Iyi tamamda zaten sen yanliz basina karar veremezsin. Belki hatali karardi ama bunun icin istifa edilmez. Oteki kadro disi isi cok enteresan. Cunki orada bir plansizlik soz konusu. Adamlar birden kadro disi ediliyor hicbir neden verilmeden. Sonra geri cekiliyor. Burada birileri onun sorumlulugu olan alana karismis. Bunu baskanla konusursun. Olmuyorsa bu istifa nedeni olabilir.

Neyse yolu acik olsun. Su zamanda boyle aciklama yapmanin Trabzonspor'a ne faydasi olacagida mechul.
    "Genliimizi byk bir sava beklemektedir. Bozgunculua, tembellie, ahlakszla, cehalete, yalancla kar byk bir sava." Alparslan Turke

BMN Ynetim Kurulu Yiit Gayretli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Kendisine 1 hafta nce gle gle demitik...
    Forum Kurallarna aykr grdnz mesajlar ve yeleri kullanc panelinde bulunan (ikaz tuu) tklayarak raporlamanz rica ediyoruz..
    Ayaa KALK!

Forum Yneticisi Ozan Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2013
    Nereden
    stanbul

Bata gelmesi hatayd zaten.

Kulb ok dnen biri olsa bu aklamalar yapmazd.

Bu bir ynetim hatasdr,
    bir de 1461 var tabi.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

skender akmak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    37

sabet olmu.

Trabzonspor Kongre yesi
    Reha Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.07.2009
    Nereden
    Samsun
    Ya
    37

nallah bir daha kulple yollar kesimez.
    NALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarn brakr giderim, bu genlerle seneye neler yapacaksnz grrm. " nal Karaman

Yusuf BALCI - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.03.2007
    Nereden
    zmir
    Ya
    38

lk defa duydum byle birisinin kulpte altn. Aklamalara bakarak gelmesi hataym gibi algladm. Ukala ve iyi niyet gtmeyen aklamalar. erisinde dorular var hepsi doru da olabilir ancak yeni bir bilgi yok.

Ertan 51 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2006
    Nereden
    Nide
    Ya
    54

Adam babakanl brakyor dmencilii elden brakmyor bir tek kt kelime kullanmyor,bizim trkadan bir ynetici koltuu brakyor giderken irkef atp gidiyor.
    Sizin TS sevginiz bu kadar ite
    Bizim komunun dedii ''cehendemin zmbatna kadar yolun var''
    ike yapann,ikecileri kollayann,ikeye ike diyemeyenlerin Allah bin trl belasn versin inallah.

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa

nevzat aydn ersun yanal diye tutturmutur. bu kesim de istememitir ama alternatif de getirememilerdir. sonra demokrasi yok diye alamlardr.

selcuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Amasya

Alnt artvints Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    nevzat aydn ersun yanal diye tutturmutur. bu kesim de istememitir ama alternatif de getirememilerdir. sonra demokrasi yok diye alamlardr.
    arkadasi sebahattin aktrk sen zorlan orada tut sonra bu aciklamalar

bir zaman bitirici timin basi olacaksin diye hayal kurduk, ama sen egonu kiramadin...
    "airin dedii gibi, ben artk ark dinlemek deil, ark sylemek istiyorum."

nal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    07.05.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

Ynetim dedigin 5-6 kisiden olusur. Fazlasi zarar her zaman.
    Baz insanlar, seninle sadece bo zamanlarnda konuurlar. Baz insanlar ise seninle konumak iin zamann ayrrlar.
    Elaz'l.

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Aydn
    Ya
    49

Nevzat Aydn@zagortenay76
    Ylmaz Bykaydn byk bir Trabzonspor sevdals ve tandm en dzgn insanlardandr. Umarm kendisiyle alma frsatn tekrar bulurum.
    Hakan KULAOLU: "Sabrl, sistemli ve ekonomik, tketen deil reten bir Trabzonspor oluturmak."
    Murat

ibrahim - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.09.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

Alnt My Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Nevzat Aydn@zagortenay76
    Ylmaz Bykaydn byk bir Trabzonspor sevdals ve tandm en dzgn insanlardandr. Umarm kendisiyle alma frsatn tekrar bulurum.
    Hahahahah en sevdiim tavr.

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk
    Milli Takmm TRABZONSPOR
    Al aaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin ad kald, onu gren yok.
    Haram kapld, hl doyan yok. Yusuf Has Hacip

Poor - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.06.2015
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    33

Futbol kordinatoru ne is yapar anlamis degilim kac yildir birileri geliyor birileri gidiyor.

Baska branslarin kordinatoru olur da bizim ulkede zaten klbn baskani futbol kordinatoru oyuzden kordinatore falan gerek yok.

Ahmet Ulusoy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

O neydi gz
    Uurcan 'Dnyann En yisi' akr

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Alnt Poor Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Futbol kordinatoru ne is yapar anlamis degilim kac yildir birileri geliyor birileri gidiyor.

Baska branslarin kordinatoru olur da bizim ulkede zaten klbn baskani futbol kordinatoru oyuzden kordinatore falan gerek yok.
    Yllar nce futbol ube sorumlusu deniyordu sonra menajere evirdiler. Koordinatr de baka bir sfat. Temelde hepsi ayn ii yapyor. zellikle bizim ynetim kurulunun 3'te 2'si Trabzon dnda olduundan geri kalanlarn da kendi ilerinden kalan vakitlerde kulpte bulunduundan futbolcularn her trl skntsyla ilgilenecek yetkili biri art...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Turul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.08.2012
    Nereden
    Bursa

Ylmaz Bykaydn'n niye vazgeilmez, her dnem niye bavurulan isim olduunu anlayamyorum.

Oysaki Sadri ener dneminde ynetimde etkin rol alm, baarsz olmu biri.

Yazl aklamasnda 1461'in TS'un ats altnda olmas gerektii fikrinde baka olumlu icraat olmam.

Muharrem Usta da HO gibi Hami'den sonra ufaktan yaprak dkmne balad.

Nihat Mala tercihinde olduu gibi profesyonel ekibi doru seemiyor. Bu da otomatikman sportif yapya olumsuz olarak yansyor.

SEDAT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.07.2009
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    42

* sabet olmu zaten kendisine niye srarla teklif yapld onuda hi anlam deilim siyasetin getirdii bir isimdi
    Trabzonspor demek inancn zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanym, baka bir kaptann arkasndan, baka bir takmn formasyla sahaya kmam'' Dozer CEML Hopa & Beikdz & ahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMZ82

ibrahim - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.09.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

Alnt DeAgLeMaNyAq Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yllar nce futbol ube sorumlusu deniyordu sonra menajere evirdiler. Koordinatr de baka bir sfat. Temelde hepsi ayn ii yapyor. zellikle bizim ynetim kurulunun 3'te 2'si Trabzon dnda olduundan geri kalanlarn da kendi ilerinden kalan vakitlerde kulpte bulunduundan futbolcularn her trl skntsyla ilgilenecek yetkili biri art...
    E onu ben de yaparm, ne var ki onda. u an amatrde alt yap koordinatrym. Bebelerin peinden komaktan baka iim yok burda. Gider Yusufun aklna mukayet olurum ne olacak yani.

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk
    Milli Takmm TRABZONSPOR
    Al aaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin ad kald, onu gren yok.
    Haram kapld, hl doyan yok. Yusuf Has Hacip

Hasan ZAMOLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.04.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Alnt hamdi_61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    okumaya enenler iin ksa zet:

Rv rv rv...
    zet iin teekkrler.
    Zuai Berepe
    oban Express

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)