Sayfa 3503 Toplam 4005 Sayfadan BirinciBirinci ... 2503 3003 3403 3453 3493 3501 3502 3503 3504 3505 3513 3553 3603 4003 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100112 adet sonuctan sayfa basi 87,551 ile 87,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 12 -

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bera B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen bu konu yarım kalmıştı. Ben hala Avrupa Ligi'nin öyle denildiği kadar etkili olduğunu düşünmüyorum. Pozitif etkiler mi, tabii ki ama vay efendim katılamıyorsunuz hemen vazgeçiyorum diyecek kişi sayısı yüzlerce seçenek arasından üçü beşi geçmez. Bunların çoğunu da parayla ikna edersin.

Bu adamın da yazdığını kendi sallama haberlerini kamufle edecek bahaneyi buldu diye yorumluyorum. Her sene aynı teraneler. Onu yazdım ama Avrupa olmayınca vazgeçti, yan yattı çamura battı, öyle oldu böyle oldu. Nasılsa üstü kapalı yazdığın sürece doğruluğunu kimse test edemiyor.
    Ben Türkiye' yi tercih eden Drogba , sneijder ve mario gomez ' in avrupa kupaları için geldiğini hatta bu futbolculara buralarda başarı sağlayabilecek kadroları kuracaklarının sözüyle getirdiklerini biliyorum.
    Bir ara bununla alakalı, Sneijder ve mario gomez' in ultimatom verdiğini de duymuştum.

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Türkiye' yi tercih eden Drogba , sneijder ve mario gomez ' in avrupa kupaları için geldiğini hatta bu futbolculara buralarda başarı sağlayabilecek kadroları kuracaklarının sözüyle getirdiklerini biliyorum.
    Bir ara bununla alakalı, Sneijder ve mario gomez' in ultimatom verdiğini de duymuştum.
    sampionlar ligi tabiki etkili...ama avrupa ligi okadar önemli degil bu kalitedeki oyuncular icin
    Sevinelim diye sevmedik.....

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ronaldinho zamanı farklıydı, dar alanda yüksek tempoda yapıyordu. ama messi aynı takımda kendi stiliyle gelip topla şekilli hareketler yapan yıldız oyuncu dönemini kapattı. amaca yönelik, süsten kurtarılmış minimalist futboluyla gerçek bir devrimci oldu.

bundan etkilenmemek elde değil ki sokakta ronaldinho hareketleri yapmaya çalışır, toptan ayrılmazdım. artık bunlar için zaman yok.tempolu futbol içinde bir kaç şık hareket kabul edilebilir tabi. mesela zidane oynarken sanki yaptığı hareketler gerekliymiş gibi geliyordu, yine de çok estetik ve farklıydı. o yolunu bulmuş. ama durduğu yerde c. ronaldo gibi bacak hareketleri yapınca ne gerek var diyorum. o da bu işleri bıraktı golcü oldu zaten.

futbolcunun ekstra seyirci getirdiğine inanmıyorum. takım başarısı içinde mümkün olur bu. yoksa o adam da tartışılır, maaşı konuşulur zaten.
    Aslında futbol aynı futbol. Sadece biraz daha endüstrileşmeye doğru gitti. Messi gibi futbolu düz ayaklarla oynayabilen birinin takımında yine neymar gibi şovmen bir futbolcu var. Çünkü futbol bunlarla güzel.
    Zidane ise çok farklı bir futbolcuydu, sadece vücut çalımıyla aynı anda iki kişiyi ekarte edebiliyordu. Futbolun, nirvanasını yaşattı adam bize o yıllar.
    Baktığınızda bizim lige gelip, farklı özellikle sahip olan futbolcuların hepsi başarıyı yakalamıştır.
    Sizin düşüncenize saygım var ama ben yattara' nın bile tribüne en az 2 3 bin kişi fazla adam çektiğini düşünüyorum.
    Takım başarısı, seyirci için başlı başına etken

Nereden
    İstanbul

Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sampionlar ligi tabiki etkili...ama avrupa ligi okadar önemli degil bu kalitedeki oyuncular icin
    Ben nedense, avrupa avrupadır diye düşünüyorum. Diğer türlü futbolcular, hedefsizleşmeye başlıyor.
    Şampiyonlar ligi olsa, tadından yenmez o da ayrı bir şey

(6 saray bir uefa kupasını aldı, bunun kaymağını senelerce yedi.)
    Konu shagrath61 tarafından (30.05.2017 Saat 09:01 ) değiştirilmiştir.

Samet GÜVEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 numara pozisyonunda ezilip varlık gösteremeyen genç oyuncuların 8 numaraya dönüştürülmelerini izleyerek büyüdük. 10 numara pozisyonunda barınmak çok çok zor. Yusuf Yazıcı bence iyi bir başlangıç yaptı ve o pozisyonda şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Başkan ayağımızı yerden kesecek bir 10 numara getirmeyi düşünüyorsa onu bilemem.
    Nasri ?
    Oscar CARDOZO
    Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçek değeri gittikten sonra anlaşılacak olan bir sanatçı. Ortaçağ döneminde ''farklı'' olduğu için idam edilen insanlar gibi.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında futbol aynı futbol. Sadece biraz daha endüstrileşmeye doğru gitti. Messi gibi futbolu düz ayaklarla oynayabilen birinin takımında yine neymar gibi şovmen bir futbolcu var. Çünkü futbol bunlarla güzel.
    Zidane ise çok farklı bir futbolcuydu, sadece vücut çalımıyla aynı anda iki kişiyi ekarte edebiliyordu. Futbolun, nirvanasını yaşattı adam bize o yıllar.
    Baktığınızda bizim lige gelip, farklı özellikle sahip olan futbolcuların hepsi başarıyı yakalamıştır.
    Sizin düşüncenize saygım var ama ben yattara' nın bile tribüne en az 2 3 bin kişi fazla adam çektiğini düşünüyorum.
    Takım başarısı, seyirci için başlı başına etken
    tempo arttı baya. 2006 dünya kupasını izle, veteranlar maç yapıyor zannedersin. neymar da sonuca yönelik oynamak zorunda fazla oyalanamıyor topla.

benin anlatmak istediğim şu. neymar'a uzun top atılıyor, aklında nasıl şekilli kontrol ederim de var, aklı oraya kayıyor bazen. messi ise top gelirken, nerede boşluk var diye tarıyor sahayı. futbolun en saf halini oynuyor. bu aslında felsefik bir tartışma. az, çoktur diyenler de olmuş, bunun karşısında az sıkıcıdır diyen de olmuş. zevk meselesi olarak bakılabilir. amaç kazanmak ve kar olunca benim söylediğim tarafa daha çok kayıyor ister istemez.
    Konu artvints tarafından (30.05.2017 Saat 09:49 ) değiştirilmiştir.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Avrupa Ligi de önemli bence, şu önemsiz mantığını kesinlikle beğenmiyorum ve katılmıyorum. United kazandı mesela gayet de onemsendi bence kupa.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

bysurmeneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkanın 4 transfer söylemleri doğruysa yine başlamdan bir sezonu daha bitirdik. 4 transfer ve şampiyonluk ya da zirveye oynayacak takım hedefini ben bir araya getiremiyorum. Önce bir rakiplerimize bakalım sonra da insanları kandırmayalım bu forumda ki kimse futbol cahili değil.

1-Onur
    2-Pareira
    3-Mas
    4-Stoper
    5-Durica
    6-Ön Libero
    7-Sağ Kanat
    8-Okay
    9-Forvet
    10-Oyun Kurucu
    11-Yusuf Yazıcı

Neresinden bakarsan bak normal şartlarda 5 transfer lazım. 4 transfer nasıl olur şöyle olur. stoperde Uğur u oynatırsan olur. Castillo yu kanata koyup Yazıcıyı 10 numara oynatırsan olur. Ya da Yazıcıyı Okay'ın yanına koyup 10 numaraya adam alırsan olur. Ve ya forvette Hugo yu oyantırsan olur.

Hangi varyasyonu denersek deneyelim hiç bir şekilde tam verimli güçlü bir kadro olmaz. Çünkü ne Yazıcı Okay a partner olabilir. Ne de zorlu şampiyonluk yolunda stoper de Uğur a güvenebiliriz. Ne de Castillo nun adamın içinden geçme denemeleriyle hedefe varabiliriz. Hele hele Onazi gibi kime ve nereye oynadığı belli olmayan bir orta sahayla bu seneden fazlası olmaz. Forvette de Ersunun Hugoya güveneceğini sanmıyorum.

Her durumda as kadro için 5 adam lazım. Bu 5 adam da öyle "ya tutarsa" mantığıyla alınacak adamlar olmamalı, madem hedef büyük o halde tereddütsüz isimler olmalı..

As kadro için 5 adam alındıktan sonra klübe içinde + transferler lazım çünkü klübede adam yok uzun lig maratonunda sakatlık, cezalar ve form düşüklüklerinde kimi oynatacağız? Ligi uzun bir süreç, takımı bir bütün olarak düşünmeliyiz. Mesala şampiyon takımdan örbek verelim bjk da 3 tane üst düzey (Aboubakar - Cenk - Demba Ba) + Ömer Şişmanoğluyla birlikte 4 forvet varken bizde bu sayı 2 'dir. Ve Adamlar hala forvet arayışındalar. 4 tane merkez orta saha varken (Oğuzhan-Tolgay-Gökhan-Veli-Talisca) bizde bu sayı Abdülkadiri saymazsak 1 'dir.

Bir de gidip dünya yıldızı diye geçmişte örneklerini yaşadığımız posası çıkmış geçmişi janjanlı mevcutta ununu elemiş adamları yıldız diye alacaklarsa da hiç alıp milletin aklıyla dalga geçmesinler.

Başkan laf cambazlığını bırakıp eğer doğru dürüst bir hedef ortaya koymazsa ve bu hedef doğrultusunda transferler yapmazsa hiç çıkıp tv lerde lafı eveleyip gevelemesin 4 transferle de kimse kimseyi kandırıp insanların umutlarını çalmasın ayıptır yazıktır yönetimlerin yap-boz tahtası olmaktan bıktık.

En mütevazi haliyle şu kadroyu kurabiliyorsan sana saygı duyarım o zaman söylemlerinle eylemlerin çelişmez

1-Onur 2-Pareira 3- Mas 4-Durica 5- Serdar 6-L.Levia 7-Edin Visca 8-Okay 9-Doumbai 10-B.N'Diaye 11-Yusuf Yazıcı

Bu kadro da bile Durica nın sağlam bir alternatifi olmalı tamam adam çok iyi çok ta iyi profesyonel ama sakatlandığında kendini toparlaması uzun sürüyor uzun lig maratonunda sorun olabilir. Stoper e Serdar ismi çok dillendiriliyor diye yazdım kaliteli ancak daha iyisi bulunursa Serdar ı tercih etmem, 10 numara pozisyonu içinde daha iyisi varsa alınmalıdır N'Diaye iyi adam ama hedef şampiyonluksa bir tık üstü olmalıdır. Lucas Levia da bu kadronun yıldız ismi olmalıdır.

Wladimir Weiss de slovakların uyumu açısından düşünülebilir. Zoran Tosic- Bibras Nactho-J.Kucka-E. M. Choupa bunlar hep üst düzey isimler.

Başkan 81 ilde şampiyonluk kutlayacağız gibi sözlerle tribünlere oynamayı bırakıp gerçekci olmak zorunda ve hedefi doğrultusunda oyuncular almalıdır.
    Konu bysurmeneli tarafından (30.05.2017 Saat 09:32 ) değiştirilmiştir.
    Saygilarimla,

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tempo arttı baya. 206 dünya kupasını izle, veteranlar maç yapıyor zannedersin. neymar da sonuca yönelik oynamak zorunda fazla oyalanamıyor topla.

benin anlatmak istediğim şu. neymar'a uzun top atılıyor, aklında nasıl şekilli kontrol ederim de var, aklı oraya kayıyor bazen. messi ise top gelirken, nerede boşluk var diye tarıyor sahayı. futbolun en saf halini oynuyor. bu aslında felsefik bir tartışma. az, çoktur diyenler de olmuş, bunun karşısında az sıkıcıdır diyen de olmuş. zevk meselesi olarak bakılabilir. amaç kazanmak ve kar olunca benim söylediğim tarafa daha çok kayıyor ister istemez.
    Amaç kazanmak olunca kesinlikle haklısınız. Ben sadece izlenebilirlik oranı açısından bahsediyorum. Bir de , hareketli ya da futbolun yetenek kısmını kullanarak oynayan kişiler fayda vermiyor gibi anlaşılmasın .
    Bize messi tarzında adamların fayda sağlayacağı konusunda sizinle hem fikirim. Ama bu demek değil ki, omar tarzında biri fayda sağlamaz. Yeter ki , kadroya uygun biri gelsin ve artık Trabzonspor' u hakettiği yere taşısın. Ben televizyon başında ve statlarda kendimi kahretmekten yoruldum.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avrupa Ligi de önemli bence, şu önemsiz mantığını kesinlikle beğenmiyorum ve katılmıyorum. United kazandı mesela gayet de onemsendi bence kupa.
    Bu biraz, 8taşın başkanı olan fikret orman' ın Türkiye kupasından elendikten sonra ''süt kupası'' demesine benziyor Kedi ciğer ilişkisi gibi.

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cengiz ünder yolcu konusulan rakam 9 milyon euro yüzde 30u altınorduda büyük is yaptılar.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sadece ligde mücadele edecek bir takımın -olağan dışı şeyler gerçekleşmediği sürece- çok alternatifli kadroya ihtiyacı yoktur. Hatta çoğu zaman lig ve kupa olmak üzere sadece iki kulvarda giden takımlar için kalabalık kadrolar huzursuzluk sebebidir.

10-11 şampiyonluğumuzda kullanılan oyuncu sayısı 14-15'tir.

Dar ama sağlam rotasyonla da bu iş kotarılabilir.

He şimdi "o zaman niye 7 oyuncu istiyorsunuz?" diye soracak olanlara açıklama şudur ki takımdaki kadro dağılımı dengesiz. Bir orta saha ve defansif oyuncu yığılımı var. Bunları temizleyip, çok alternatifli olmayan ama doğru homojenize edilmiş bir kadro ortaya koymak gerek. İyi oyuncu almak, kadro yapılandırmak adına tek başına yeterli değildir.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Pasör ortasaha
    Şutör 10 numara
    Özel yetenekli kanat
    Bitirici forvet

Bu dördü olmadan şampiyonluk falan hayal.Süper ligin bugları ortada önemli bölgelere adam akıllı topçular alırsan şampiyon olursun aksi takdirde ya biz neden şampiyon olamıyoruz neyi yanlış yapıyoruz deyip ağlarsın.
    Konu Onur Erçetin tarafından (30.05.2017 Saat 10:28 ) değiştirilmiştir.

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

YES fotomac'ta gizli hedef Choupo-Moting yazdi.
    Sözlesmesi bu yaz sona eriyor, ama Türkiyeden tek talibi biz degiliz, bjk da istiyormus Choupo-Moting'i.

sag, sol acik ve santrafor olarak oynayabiliyor, ama asil mevkisi sol acik.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Boşuna Visca yazıp durmayın adam İstanbul'daki rahatını bırakıp gelmek istemiyor hatta daha fazla para versek bile, keyfi yerinde bulunduğu takımda ve yaşadığı yerde düzenini ve rahatını bırakacak gibi görünmüyor iki senedir aynı şeyler.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Afyon

İlk çamura yatan Serdar olur gibime geliyor benim klasik Serdar yıllardır alıştık. 27 sindeki kampa en fazla bir eksikle girmeliyiz şampiyonluk ve ilk ikiden bahsediyorsak bu da imkansız bişey. Her sene aynı şeyi söylüyoruz hemen bitsin transferler odur budur ama bu sene için özellikle bu işi erken yapmalıyız bir hedef konulduysa oyuncuların fiyatının artıp azaldığına inananlardan değilim diğer takımların zamanlaması ortada ve iş bitiriciliği ortada.

Biz transferde bitiricilikte hep kötüydük tarihimizde halada devam ediyor bir yıldızımsı oyuncuyu hiç uygun fiyata getirtemedik Love ve Etoo gibi asam kadroya katamadık şu planlama çok önceden yapılmalıydı alternatifin alternatifi yapılmalıydı bir günde üç beş oyuncuya teklif götürüp beklemeye geçilmeliydi bunun yapıldığını sanmıyorum. 50.yıl hedefiyle veya ilk 3 hedefiyle yola çıkacak takımın transferleri Ağustosta bitmemeli..

Güncel transferler şunlar sayılabilir:

Gomis %80 --- Gs
    Chedjou %95 --- Başakşehir
    Elia %75 ---- Başakşehir
    Valbuena %90 --- fb
    Ekici %100 --- fb

Bjk Vidayla uğraşıyor her şey beklenir o kargalardan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bizim scout ekibi Kore'deki U20 Dünya Kupası'nı takip ediyor mu acaba? Türkiye'de 2013 yılında düzenlenen organizasyondan sayısız yıldız çıkmıştı.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Veloso ve Jimmy Briand bonservissiz alıp geçmemiz lazım. Yönetim bu tarz oyuncuları takip ediyordur umarım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tonya55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cengiz ünder yolcu konusulan rakam 9 milyon euro yüzde 30u altınorduda büyük is yaptılar.
    Cengiz 9 etmez,Tothenam seviyesinde bir oyuncu kesinlikle değil.Kiraya verirler.Oradaki gelişimine göre Premier Lig zor olsa bile kümede kalmaya çalışan takımlar olabilir.Dortmund Emre Moru 9a almıştı Cengiz 9 etmez
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Nereden
    İstanbul

Alıntı 97 Tellioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cengiz 9 etmez,Tothenam seviyesinde bir oyuncu kesinlikle değil.Kiraya verirler.Oradaki gelişimine göre Premier Lig zor olsa bile kümede kalmaya çalışan takımlar olabilir.Dortmund Emre Moru 9a almıştı Cengiz 9 etmez
    tottenham degil sadece isteyen birkac takım daha var mesela Lille yaparsa bielsa ile daha cok gelisir cengiz heryerde oynar ilk yıl bocalar altyapısı ve karakteri saglam.
    Konu tonya55 tarafından (30.05.2017 Saat 12:18 ) değiştirilmiştir.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kadromuzdaki futbolcularımız zirve hedefi için hep yarım yarım futbolcular. Zirveyi gerçekten hedefliyorsak göbeklere ikişer birbirini tamamlayan kaliteli futbolcu transferi yapmamız lazım. Yoksa al kaliteli bir forvet yanında N'Doye olmaz. Bir tane Kovacevic getirirsiniz, hava toplarında etkili gol atan top dağıtan, yanına Nihat da getirirsiniz çabuk golcü, birbirini tamamlar ve verim verir. Yoksa bu transferlerden tekini yapıp zirve derseniz verim alamaz sil baştan yaparsınız. Keza stoper mevki keza orta saha...
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    İstanbul

veloso icin yönetim hertürlü fedakarlıgı yapmalı.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tothenham Cengiz Ülder'i almış diyorlar. 9 milyon yuroya...

Uğur_Dmrtrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kimleri alabileceğiz merak ediyorum..ekonomik durum ortada..üst düzey oyuncuları kadroya ekleyebilir miyiz? yaş ortalaması da yükseliyor takımın birkaç yetenekli genç Türk oyuncu da rotasyona girmeli..Birçok değişken var..bu değişkenler içinde neler yapabileceğiz merakla bekliyorum...

~UniCef~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bana göre 4 transfer yeterli, ama ilk on bir de oynayabilecek kapasite de 4 transfer. Bir Stoper, 2 orta saha ve bir tane de cok iyi bir forveet.
    Nefsin icin sevme

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)