Sayfa 3464 Toplam 4005 Sayfadan BirinciBirinci ... 2464 2964 3364 3414 3454 3462 3463 3464 3465 3466 3474 3514 3564 3964 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100112 adet sonuctan sayfa basi 86,576 ile 86,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 12 -

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güya dün akşam Fellaini maç sonunda "Trabzonspor'a gidecek misin?" sorusuna, "Belli değil. Şu an için her şey mümkün." gibi cevaplar vermiş.

Böyle bir röportaj oldu mu bilmiyorum, kendim izlemedim.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Samet GÜVEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

He, Manu dan ayrılacak adam da bize gelecek. Niye net maaş en çok biz veriyoruz he mi ? La havle ya.

Bu arada kızmayın etmeyin de akşam hiç beğenmedim adamı. Ne önlibero ne 10 numara gibi oynadı
    Oscar CARDOZO
    Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçek değeri gittikten sonra anlaşılacak olan bir sanatçı. Ortaçağ döneminde ''farklı'' olduğu için idam edilen insanlar gibi.

Nereden
    İstanbul

Dönen haberler üzerine şu Kasımpaşanın sağbekini alıcı gözle izleyen oldu mu hiç. Hani zeki dense kulübede o otursun denilebilir mi ?
    Oscar CARDOZO
    Gerçek değeri gittikten sonra anlaşılacak olan bir sanatçı. Ortaçağ döneminde ''farklı'' olduğu için idam edilen insanlar gibi.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Samet GÜVEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    He, Manu dan ayrılacak adam da bize gelecek. Niye net maaş en çok biz veriyoruz he mi ? La havle ya.

Bu arada kızmayın etmeyin de akşam hiç beğenmedim adamı. Ne önlibero ne 10 numara gibi oynadı
    Zaten çok fark yaratacak bir futbolcu değil. Sıradan bir orta saha ile aynı kalibrede. Nasıl oluyor da , manu da oynuyor onu hiç bilmiyorum. Sanırım adın çıkınca bir yerlere geliyorsun.

Tolga Okumuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fellaini'nin kalecinin oyuna başlarken ona atılan topları indirmesi haricinde bir artısını görmedim.

Sevmediğim tipte bir oyuncu.

Geleceğini de sanmam.

Edit: Ayrıca gelse bile bizde kaleci Onur olduğundan kullandığı 100 topun 99'u biz hariç her yere gideceğinden bu özelliğini de kullanamaz.
    Konu Tolga Okumuş tarafından (25.05.2017 Saat 09:12 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor kendini ,70-80'lerin kafasını yaşayan,futbolculuğundan sonra bir adım kendisini geliştirmemiş,dünya futbolundan bihaber,çağın sisteminden uzak,hayrına öz evlatçı,tek özelliği eski Trabzonsporlu olması olan futbol yobazlarından kurtarmadıkça başarılı olması mümkün değildir.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Sabrosa naniler ne verdide valbuena verecek.. Boş muhabbetler.. Leş bir adam..

İyi bir takımda lens iş yapar ama.. Bizde de iş görür.. Bizde de hem nokta transfer olur.. Takıma 1 level atlatır..Keşke kiralasak derim ben..

Nereden
    İstanbul

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ndiaye'yi alıcaksak gerçekten yazık olur , Ndiaye hiçbirşey yapamaz Trabzonspor'da..
    Açarsın MRA'a bir telefon. Al derse alırsın. Bu kadar basit.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Fellaini'yi de harcamışsınız be adamın Everton performansı efsaneydi bana göre. Belki United için bir tık aşağıda kalmış olabilir performansı ama bizim ligde yapabilecekleri şaşırtabilir.

Fizik olarak önemli etki yapar sahada, ayrıca duran toplarda da etkili, iyi kafa vurur.

Bence eski maçlarını falan açın izleyin abi. Manchester'ın 32 milyon euro bonservis ödediği adamı istemiyorlar ya.
    İstemeyenlere de şunu söyliyim, tamam gelmesin Aytaç var nasılsa.
    Konu Enaldo61 tarafından (25.05.2017 Saat 09:58 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    İstanbul

Alıntı spormania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açarsın MRA'a bir telefon. Al derse alırsın. Bu kadar basit.
    MRA al derse soru işareti daha da büyür
    Oscar CARDOZO

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sacmasapan adamlar alip ligin ortasinda yine havlu atma ihtimalini düşününce Ndiaye yi tartismiyorum bile..

Ndiaye kötü oynar gol kaçırır ama rakibe basmaktan bozmaktan duran top kazandirmaktan da geri kalmaz..

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya net futbolcular alıp rahatlayacağız, ya da sahte futbolcular alıp avunacağız
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Felliani tarzı dünya para alacak adamları Takimda istemem.

Ama adamın oyunculuğuna laf atılması garip duruyor. Neymiş uefa kupası finalinde ve İngiliz ligindr kötüymüş zaten bizim lig de uefa finali ya da ingiliz ligi kalitesindeya

Şu an fb nin basket takimindaki ekpe udoh, 3 sene önce nba den rencide edilerek kovuldu. Ligin en kötü adamı dediler nerdeyse. Ama adam geldi avrupanin en iyi uzunu oldu burda. F4 mvp si seçildi daha geçen.

Yani sizin ingiliz ligi izleyip bu adam kötü demeniz pek anlamlı değil.

Ege Kum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabrosa naniler ne verdide valbuena verecek.. Boş muhabbetler.. Leş bir adam..

İyi bir takımda lens iş yapar ama.. Bizde de iş görür.. Bizde de hem nokta transfer olur.. Takıma 1 level atlatır..Keşke kiralasak derim ben..
    Nani geldiği sezon 12 gol 12 asist ve 8.5 milyon bonservis verdi takıma, boş keseden atmakla olmuyor yani. Valbuenayı alacağızda takıma ne katacağı kaldı hemi

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

valbuena ve eger bonservisini alırlarsa lens cok etkili kanat oyunu oynamaları anlamına gelir.

Gobekte souza-topal-ekici
    kanatlarda lens-valbuena
    forvet sow

bu dizilim bile şikecileri kuvvetli bir takım haline getirir.

Bizim skorer bir kanat almamız şart salomon kalou,Eljero Elia hatta Dzudzsak bile dusunulebilir.

Bu arada futbolu bilen,kaşar forvet tanımına vedat ibisevic te uyuyor.Bence onun da şartları araştırılmalı.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MRA gidince Ndiaye'nin balonu patlamıştır , gerçekten ilgileniyorsakta inş olmaz bu iş..
    çoğu afrikalı oyuncu gibi ndiaye de sezon sonuna doğru bir form düşüklüğü yaşıyor ,geçen sene de sezon başı ve sonu arasında çok büyük fark vardı .
    bunda tabi osmanlının oyununun da düşmesinin payı var. onaziden fazla katkı vereceği kesin bana göre
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Valbuena tam bizlik adam. şikeciler alırsa çok iyi iş yaparlar bence.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çoğu afrikalı oyuncu gibi ndiaye de sezon sonuna doğru bir form düşüklüğü yaşıyor ,geçen sene de sezon başı ve sonu arasında çok büyük fark vardı .
    bunda tabi osmanlının oyununun da düşmesinin payı var. onaziden fazla katkı vereceği kesin bana göre
    Osmanlı ligi en erken açan takım. Hazirands sezon açtılar. Üstüne ndiaye afrika kupasına gitti. Adam dur durak bilmeden oynuyor. Bu tempoda sakatlık bile yaşamadı. Tempo düşmesi 2. Yarı çok doğal. Makina değil bu adamlar.

Bence faydali bir adam. Ozelikler bizim gibi Diripling eksikliği yaşayan bir takıma ilaç olur.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

okay-ndiaye tandemi defansif anlamda gayet yeterli olur.Her ikiside top kazanma konusunda oldukca iyiler.Kilit pas,oyun kurma,uzun top konusunda ise sıkıntı yasarız.Bu durumda bu işi yapacak bir isim alınıp yazici ile donusumlu oynatılabilir.

Bibras ismi cok fazla zikredildi ancak gercekten pas konusunda bize ilac olabilecek bir isim.

bibras,ndiaye,okay,abdulkadir,yazici,bero bana kalırsa son yıllardaki en iyi merkez rotastonu olur.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Afyon

Gecenin son hombasini da patlatalım o zaman ... Bu da #Trabzonspor Sevdalılarına United 'lı #Fellaini %100 degil %10000 TRABZONSPOR 'da!!
    Fiyatına kadar da yazalım ... 2 milyon euro bonservis 3.5 milyon euro ve primler sezonluk !! Sözleşme 4 yıllık !! Via LÜE ! #Trabzonspor

Levent ümit erol diye bi adam çoğu haberi sallama ama valbuena bitti diye haber yapan ondan sonra her sitede yazılan haber bizzat takip ettim yüzde 50 sallama yüzde 50 olabilir.

Gs fb ve bjk iyi adamlar alacak bu sene öyle hissediyorum devre arasındaki gibi suskun kalmazlar zilyon tane duyum var Dursun iho taktiğiyle bol transfer ve kaliteli transferlerle göz boyayacak fb ekici valbuenayı aldı lens kalırsa işimiz iyi olmaz bjk zaten talisca kalıyor yine en büyük favori işimiz çok zor yani bi tane korkulacak çekinilecek adam şart kanat ve orta sahaya özellikle kanat ve orta saha gerek Fellaini konusu biraz tartışmalı ama Aytaç Onazi hatta kısmen Okayla karşılaştırmak saçma olur premier ligdeki pas çevirmesine basan birisi top kullanımına dikkat etmedim ceza sahası dışında hep dolaşan birisi ataklarda Onazi+Aytaç belki Fellaini eder premier lig nerde süper lig nerde oynanan oyun ve ordaki bazı adamların oyunu pasif kalabilir fakat bu onun kötü olduğu anlamına gelmez. Stsl den üç takım alıp premier lige koy lig sonunda düşen 3 takım bu takımlar olur..

Serdar Taşçı
    Fellaini
    Badou Ndiaye
    Honda yada Maicon
    Soldado

Onazi-Aytaç ----> Fellaini - Badou 2-3 level + ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Ege Kum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nani geldiği sezon 12 gol 12 asist ve 8.5 milyon bonservis verdi takıma, boş keseden atmakla olmuyor yani. Valbuenayı alacağızda takıma ne katacağı kaldı hemi
    Verdiği ortada işte.. Teneke bağlayıp yolladılar adamı.. Böyle adamlarla ne fener ne de bjk başarılı olabilidi.. Önemli olan bireysel değil takıma verebilmek.. Valbuena gibi adamların örneği çok.. Constant zokora ndoye mbia örnek çok

Nereden
    Kuzey Amerika

Dün final oynayan ajaxta sahada oynayan 15 kişiden 23 yaşından büyük sadece shöne vardı..

Biz de hala a ömür için bu sene şu kadar sür2 saha yeter deriz.. Fazlası olunca kulüp zarar ediyor ya.

Ahmet Malkoçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Tolgay sanirim sozlesmesini uzatip bize kiralanacak .

Nereden
    Afyon

eğer doğruysa bu belge cidden durum vahim galiba...

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Fellaini geliyor galiba dicem ama söz konusu Trabzonspor transferleri olunca her an her şey olabiliyor.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

61KaleArkasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Defans: Aytac Sulu
    Orta Sah: Stefan Johansen
    Kanat: Scott Sinclair
    Forvet: Giampaolo Pazzini
    Bunlar Ilk 11 icin en ideal transferler olur...
    Bide tolgay veya N'diaye den biri elimizdeki gereksizleri de cikartdikmi olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)