Sayfa 3227 Toplam 4005 Sayfadan BirinciBirinci ... 2227 2727 3127 3177 3217 3225 3226 3227 3228 3229 3237 3277 3327 3727 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100112 adet sonuctan sayfa basi 80,651 ile 80,675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 12 -

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Mustafa ÖZDEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anadolu takimlarindan türk oyuncu almak yanliş olur .
    genellkle dogru

alpay kocakli gibi istisnalar var tabi

antepde hazir düserken ne yapip edip alpayi almaliyiz
    cok önemli yetenek
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bize kaleciyle karşı karşıya pozisyonda
    trivela yapacak adam gibi adamlar lazım

Avelino kardeşimize
    selam olsun

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    stadyum basliginda bunu cok konustugumuz icin futbonaut a girmedim
    güzel bir sistem, ama bu sistemden daha iyileride var led duvarlarlan, fiyati ceyregi kadar olan
    futbonaut dortmundlan iyi reklam yapti, ama fiyati tam bir kazik

sistem olarak gelisimde önemli cünkü tekrarlamayi ölcülebilir yapti

Trabzonsporun kulüp ici gercekten gelismis bir futbol kültürü var, kücük dokunuslarlan cok sey kazanabiliyorsun

kücük örnek sota arveladze

her oyuncu icin dosya hazirlatti, her grup oyuncuyu 3 antrenör antrenmanda ve maclarda 1-10 arasi notlar verdigi dosyalar

notlar mental durum, disiplin, uygulama gibi basit belkde banal seyler

ama bu sistem bile oyuncularin ölcülebilir bir gelisim tabelasina sahip olmasina neden oldu ,... ve daha önemlisi hocalarin oyuncularlan her ani daha dikkatli takip etmesini ve daha önemlis "analiz" etmesini sagladi

bu sistem kisa sürede as takimdan altyapiya gecti

shota basarisiz olup gitti ama Trabzonsporun ilerlemesinekatkisi oldu.
    simdi bu sistemi gelistirip dijitallestirildi bagci yönetimde, böyle oyuncu gelisim analizinde bir adim daha attik...
    Böyle bir kazanım olmasına çok sevindim, bu tip iyi niyetli başlangıçlar zamanla geliştirilebilir. Önemli olan bir şeylere başlamak, buna niyetli olmak.

Öteki Led'li sistemi de biliyorum, footbonaut gibi kare kare değil de perde gibi, o daha esnek gözüküyor, her ikisinin de avantajları vardır. Umarım böyle dijital bir ekipman kullanılır. Bu tip şeylerin oyuncularda heves ve eğlence oluşturma etkisi vardır. Özellikle gençler için çalışmak keyif haline gelir, tatlı da bir rekabet olur.
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Nereden
    Amasya

"Sabahın 3'ünde 1500 kişi, bunlar deli"

AJANSSPOR- Büyükşehir Gaziantepspor forması giyen Serge Akakpo milli arada soluğu Fransa'da aldı. Burada SFR Sport kanalında yayınlanan "Soyunma Odası" programına katılan 29 yaşındaki oyuncu, Türkiye'de yaşadığı ilginç anıları anlattı.

Türkler'in oldukça duygusal olduğunu belirten Akakpo, Trabzonspor'dayken kazanılan ve kaybedilen maçlardan sonra yaşadığı ilginç tecrübeleri anlattı: "Uçlarda yaşıyorlar. Mesela kulüpte çalışan biri vardı. Kazandığımızda bizi omuzlarına alırdı. 3 gün sonra kaybedince ise mesela bir peçete istiyorsun sırtını dönüyor. Biz onunla bütün gün beraberiz. Sanki bizi tanımıyormuş gibi davranıyor. Çünkü kaybettik. Oldukça sinirli oluyor. En sonunda tercüman gidip "Ona peçetesini ver" diyor. Bazen Instagram'dan mesajlar geliyor. Kazanmışsak "I love you" yazıyorlar. Çünkü mutlular. Mesela kazandığımız bir maçın ertesi günü eşimle birlikte bir alışveriş merkezine gittik. Biri gelip beni öyle bir öptü ki bütün yanağım tükürük olmuştu. Onlar gerçekten gerçekten gerçekten fanatikler."

Trabzonspor 7 kişi kaldığı Galatasaray maçından sonra yaşadıklarını da anlayan Togolu savunma oyuncusu taraftarların tepkisine oldukça şaşırmış: "Geçen sene Galatasaray'a karşı bir maç oynamıştık. Hatırlarsınız 4 kırmızı kart görmüştük. Hatta bizden biri hakeme kırmızı kart göstermişti. Hakemin yönetiminden bahsetmeye bile gerek yok. Orada da çılgınlar. Maçı kaybettik. Tabii ki çok üzgündüm. 1-1'ken olmayan bir penaltı çalınmıştı. Sonra 4 kırmızı kart çıktı. Trabzon'a dönmek için İstanbul'da havaalanına geldik. Ortalık yangın yeriydi. Trabzonsporlu taraftarlar çılgınca tezahüratlar yapıyordu. "İyi" dedim, herhalde hakkımızın yendiğini düşünüyorlar. Sonra uçak kalktı, Trabzon'a vardık. Sabaha karşı 2-3 gibiydi. Sağanak yağmur vardı. Havaalanında 1500 kişi bizi karşıladı. Hepimizi otobüse kadar taşıdılar. Orada hepimiz kahramandık. Eğer Fransa'da böyle bir maç kaybetsen evine bile gidemezsin. Sabahın 3'ünde 1500 kişi. Bunlar deli dedim."

Trabzonspor'da pek parlak birg rafik çizemeyen Akakpo devre arasında bordo mavili ekiple olan sözleşmesini feshetmiş ve TFF 1. Lig ekiplerinden Büyükşehir Gaziantepspor'a imza atmıştı.

2004'te Fransa U17 takımıyla Avrupa Şampiyonluğu yaşayan Akakpo, o dönem beraber oynadığı Hatem Ben Arfa'dan övgüyle bahsederken onu Messi, Ronaldo (Brezilyalı), Ronaldinho gibi isimlerle kıyasladı. Eski Trabzonsporlu ayrıca 2010'da Togo Milli Takımı ile yaşadığı silahlı saldırıdan da bahsetti. (Fransa'nın o dönem şampiyon olan kadrosunda Ben Arfa'nın haricinde Karim Benzema, Samir Nasri, Jeremy Menez gibi isimler de bulunuyordu.)

Ünal Karaman

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Golcü transferi diye devri çoktan geçmiş Burak'ı alırlarsa büyük çuvallarız.
    I am not in danger , I am the danger..

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onazi'nin durumu ciddi mi arkadaşlar?

ziyaretci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uluhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 numara analiz , ilk 11 e yönelik gerekli transferler bunlar. 2 de yedek bek gerek tabii , ilk 11 ile yedek bekler arası makas fazla açık.
    Gassama...! Alanya

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mbia bizdeki mbia degil artik

juve bu adami kiralayabilecegi, yada satin alacak adres ariyor
    http://www.transfermarkt.de/kwadwo-a.../spieler/63531

cift mbia etkisi yaratirdi, bizimkilerin haberide olmaz böyle bir piyangodan
    Böyle bir adam aldınız da Mbia mı istedik? Biraz zor bir hedef. İtalya'da Juve dışında her takımda rahat oynar.

Alıntı ziyaretci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mbia sevgisini bi anlasam. Gittiğine en çok sevinen kişiydim. 40 dakka mükemmel. 20 dk sıradan. Son 30 dk tüm gollerin yenmesine sebep olan sorumsuzluk. Mbia baş belasıydı. Diğer oyuncuların aklını çelendi (yabancı)

Atiba, aurelio gibi bir oyuncu yeter.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Katılmam mümkün değil. Çok kötü bir kadroyu, ayakta tutan adamdı. Gittikten sonra da net biçimde görüldü.

Atiba ve Aurelio da çok iyi oyuncular ama üçü içinde gözümde kesinlikle birinci Mbia'dır.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Osman Seran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırıkkale

Fatih Terim yabancı kuralı hakkında mantıklı konuşmuş. Tekrardan gündeme bile gelmemesi lazım.

"YABANCI KURALI OYUNCU YETİŞTİRMEYİ ENGELLEMİYOR"

İstemiyorsanız yabancı futbolcu almayıp kadroyu 28 Türk futbolcundan kurun. Buna engel yok ki... Milli Takım hocası olarak açık açık söylüyorum bu kuralı istediğimi. Bu kural oyuncu yetiştirmeyi engellemiyor. Kaybeden buraları bahane edecekse, kuralın önemi yok. Yönetimsel hatalarını herkes çıkıp açıkça söylemeli.

http://www.ntv.com.tr/spor/fatih-ter...VkO5m14_FXNcvQ

Nereden
    Amasya

Alıntı Mollasalihoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle bir adam aldınız da Mbia mı istedik? Biraz zor bir hedef. İtalya'da Juve dışında her takımda rahat oynar.

oynar, ama parayi alamaz

o yasdaki adam artik parayi düsünecektir

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

oynar, ama parayi alamaz

o yasdaki adam artik parayi düsünecektir
    O zaman da Mbia gibi Çin'e gider muhtemelen...
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Nereden
    Amasya

O zaman da Mbia gibi Çin'e gider muhtemelen...
    sanmiyorum, cinlilerin kefil sistemi olarak adlandirdigi sisteme uymuyor

ismi yok, takiminda yedek

cine oyunculari getiren ajanslar kefil olmaz ona

Konu selcuk tarafından (24.03.2017 Saat 12:04 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz kendi oyuncumuzu kendimiz yetiştirebiliriz. Bu topraklar buna çok müsait. Az biraz bilim,teknoloji ve liyakat. Gerisi kendi gelir.
    Teşekkürler ADMIN!!!

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yaya Toure,Ribery.
    Yunus Emre Sel de Olcay 'ı geçti rüya takım kuruyor.

Nereden
    İstanbul

sanmiyorum, cinlilerin kefil sistemi olarak adlandirdigi sisteme uymuyor

ismi yok, takiminda yedek

cine oyunculari getiren ajanslar kefil olmaz ona

Trabzon'dan 30 yaş üstü giden Mbia'ya kefil olup, daha genç ve Juventus'tan gidan adama neden kefil olmasınlar. Bana mantıklı gelmedi.

Nereden
    Amasya

Trabzon'dan 30 yaş üstü giden Mbia'ya kefil olup, daha genç ve Juventus'tan gidan adama neden kefil olmasınlar. Bana mantıklı gelmedi.
    mbia as oyuncu, avrupa sampiyonlugu yasamis bir isim, milli takiminda rekor sayida maca cikmis 10 isimden biri

ama en cok as oyuncu as oyuncu olmaya önem veriyorlar, 2. liglerden senin benim tanimadigim adamlari aliyorlar, 9 milyon vererek

sistemleri cok karmasik, onun icin sadece sanmadigimi yazdim

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

mbia as oyuncu, avrupa sampiyonlugu yasamis bir isim, milli takiminda rekor sayida maca cikmis 10 isimden biri

ama en cok as oyuncu as oyuncu olmaya önem veriyorlar, 2. liglerden senin benim tanimadigim adamlari aliyorlar, 9 milyon vererek

sistemleri cok karmasik, onun icin sadece sanmadigimi yazdim
    Juventus'ta yedek olmakla Trabzon'da direkt oynamayı bir tutuyorlarsa, biz çözemeyiz tabi sistemi

Nereden
    Amasya

Juventus'ta yedek olmakla Trabzon'da direkt oynamayı bir tutuyorlarsa, biz çözemeyiz tabi sistemi
    dedigim gibi takim isimlerini pek önemsemiyorlar

en güzel örneklerden biri burak yilma ve jonathan soriano transferi

ikisini alan ayni takim

burak yilmaz Türkiyenin en büyük golcüsü, milli takimin as oyuncusu, sampiyonlar liginde son dönemler en cok gol atan oyunculardan biri, dünyanin en tanindik 20 takimindan birinden transfer edildi

soriano hic milli olmadi, hic sampiyonlar ligi oynamadi, avusturya disi hic kayda deger basarisi yok, avusturyanin sadece 4. cok taraftari olan takiminda oynadi, uluslararasi avrupa ligi disi 0 deneyim, red bullun zirve kulübüne bile alinmadi

ama görki soriano icin 3 milyon daha fazla bonservis ödediler, oyuncular hemde hemen hemen ayni yasda

bukadar sacma bir sistem

Ünal Karaman

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaya Toure,Ribery.
    Yunus Emre Sel de Olcay 'ı geçti rüya takım kuruyor.
    Sözleşmesi biten isimleri iyi inceliyor heralde yakında aşağıda ki bir kadro kurup Trabzonsporun gelecek sezon kadrosu şeklinde bir haber yapabilir

--------------------------------Onur-----------------------------------

Pereira-----------Serdar-------------------Durica-----------------Mas

-------------------Toure--------------------Asamoah-------------------

Robben-----------------------Cazorla-----------------------------Ribery

--------------------------------Doumbia---------------------------------

Uzun vadede olumsuz ancak kısa vadede Risk yok 50.yılda şampiyonluk garanti
    Konu Onur Erçetin tarafından (24.03.2017 Saat 13:16 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Amasya

youtube da salman almuwashar videosu bakayim dedim, kuran videosundan baska bisey cikmadi

arapca yazisina tercüme edince gugl amca bulabildim

adam gercekten iyi, ama yasi gecmis
    Konu selcuk tarafından (24.03.2017 Saat 14:03 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

@selcuk Vadillo'nun son maçlarına bakma fırsatın oldu mu? Takımı tek başına play-off yarışına soktu çok formda şu sıralar.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yahsi Bati 51:28

Nereden
    Amasya

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @selcuk Vadillo'nun son maçlarına bakma fırsatın oldu mu? Takımı tek başına play-off yarışına soktu çok formda şu sıralar.
    takip ediyorum´da, canli degil. özet ve sansim oldugu zaman wyscouttan

özellikle cordoba macindaki performansi ve sonrasi costu

sakalimiz yokki bizi dinlesinler, direk ve endirek her tarafa verilen isimlerden biri

Ünal Karaman

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Mbia bu Aytaç Kara değil.

Devre arasında uçan kaçan olmayacak rakamlar isteyen Serdar Taşçı'nın burnu fena sürttü...

Spartak Moskova ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan gurbetçi oyuncu, Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'ya bahsettiği tekliflerin hiçbirisini alamadı.

Devre arasında Usta'ya, İngilizler, Almanlar ve Rusların kendisine teklifleri olduğunu söyleyen Serdar beklediği tekliflerin hiçbirisini alamayınca Trabzonspor'un kapısına geldi.

Serdar'ın Trabzonlu olan babası Nihat Taşçı, Başkan Usta'yı arayarak oğlunun bordo-mavili formayı giymek istediğini söyledi. (Fotospor)
    Konu Enaldo61 tarafından (24.03.2017 Saat 14:50 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

iki maç kazandık başladı ribery, toure, desibel haberleri. az biraz cool olun, gaza getirmeyin insanları. bu gazeteciler her türlü popülist haberi keyifle yapar, sonra da yöneticileri suçlarlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)