Sayfa 3459 Toplam 4005 Sayfadan BirinciBirinci ... 2459 2959 3359 3409 3449 3457 3458 3459 3460 3461 3469 3509 3559 3959 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100112 adet sonuctan sayfa basi 86,451 ile 86,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 12 -

Nereden
    İstanbul

devamlı şu gitsin bu gelsin diyorsunuz da böyle bir ekonomik gücünüz yok.
    KADRO Şu İSE;
    Onur
    Pereira U. Demirok Durica Mas
    Okay Onazi
    Castillo Yazıcı Olcay
    Rodellega

Bu kadro seneye 3 takviye ile şampiyonluğa oynar. 10 kişi alamazsın. Bu 3 kişiden bir tanesi;
    Serdar Taşçı olabilir.

Öbür ikisini siz bulun.

Başka transfer mümkün değil. Ona göre araştırın.

Mücahit Tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gomis için gsden 3.5 milyon bonservis, 3 milyon da oyuncu istiyor deniliyor, 3 bonservis , yıllık 2.5 bence çok iyi bir transfer olur bizde devreye girmeliyiz ..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

@shagrath61 buyuk takim kucuk takim olayi da slogan. Bunun teknik detaylarini ortaya koyarsin, kapali savunmaya nasil hucum ediyor pozsiyonlari incelersin. Isten kacmak icin garip garip genellemelere gerek yok diyorum. O cumleyi cikar diger yazilanlarda sorun yok . Afrikali oyuncu alinmasin gibi birsey yani. Turkiye liginin standartlari dusuk bu ligden oyuncu alinmasin denmeyip ikinci liginden oyuncu cikarip aliyorsa yabanci takimlar daha konusmaya gerek yok. Cengiz icin de benzer ezberler tekrarlanip durdu , ben de sans verilmez dedim ama cocuk her turlu oyuna uygun. Sadece teknik analizi yapilip genellemeler kenari itilse Cengiz alinirdi belki. Bir tek @tonya55 israrla alinsin dedi.

Kucuk takimda oynamak seni otomatik olarak kucuk takim oyuncusu yapmaz. Afrikali olmak kafadan disiplinsiz olarak damgalanmak icin yeterli degildir. Her oyuncu kendinden sorumludur. Bu tip durumlari olcecek veriler mevcuttur, onyargilari tekrarlamak yerine gozlem yapmak gerekiyor.

Yani ben sana analizin yanlis demedim. Ben mesela castro iyi bir oyuncu alinabilir diye dusunuyorum. Alinmasin yetersiz diyenle guzel guzel tartisiriz ama bikmadiniz kucuk takim oyuncularindan, ligden oyuncu alinmaz yazilarini gorunce tepem atiyor. Her seferinde tjikuzu'ya kadar gidilmez ki. Onu da serdar bali aldirmisti zaten. Hocayi kovdurdu sonra tjikuzu'yu aldirdi. Carpiklik orada. Onyargilarla is yapilmaz yani diyecegim o.
    Konu artvints tarafından (24.05.2017 Saat 11:42 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @shagrath61 buyuk takim kucuk takim olayi da slogan. Bunun teknik detaylarini ortaya koyarsin, kapali savunmaya nasil hucum ediyor pozsiyonlari incelersin. Isten kacmak icin garip garip genellemelere gerek yok diyorum. O cumleyi cikar diger yazilanlarda sorun yok . Afrikali oyuncu alinmasin gibi birsey yani. Turkiye liginin standartlari dusuk bu ligden oyuncu alinmasin denmeyip ikinci liginden oyuncu cikarip aliyorsa yabanci takimlar daha konusmaya gerek yok. Cengiz icin de benzer ezberler tekrarlanip durdu , ben de sans verilmez dedim ama cocuk her turlu oyuna uygun. Sadece teknik analizi yapilip genellemeler kenari itilse Cengiz alinirdi belki. Bir tek @tonya55 israrla alinsin dedi.

Kucuk takimda oynamak seni otomatik olarak kucuk takim oyuncusu yapmaz. Afrikali olmak kafadan disiplinsiz olarak damgalanmak icin yeterli degildir. Her oyuncu kendinden sorumludur. Buyuk tip durumlari olcecek veriler mevcuttur, onyargilari tekrarlamak yerine Moslem yapmak gerekiyor.

Yani ben sana analizin yanlis demedim. Ben mesela castro iyi bir oyuncu alinabilir diye dusunuyorum. Alinmasin yetersiz diyenle guzel guzel tartisiriz ama bikmadiniz kucuk takim oyuncularindan, ligden oyuncu alinmaz yazilarini gorunce tepem atiyor. Onyargilarla is yapilmaz.
    Okay Kayseri'den geldi küçük takım oyuncusu mu? Onur ise Karşıyaka'dan. Selçuk Manisa'dan Egemen Bursa'dan.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolgay şu son 3 maçı oynamasaydı keşke..Taraftarlar yollamaz onu.
    Biz de burda Tolgay gelsin aradığımız oyuncu,form geçici klas kalıcıdır diyorduk fakat istemeyenler çoktu..Şimdi herkes istiyor

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.hurriyet.com.tr/sporarena...-daha-40467709

O 3 maç haber sallama değilse sözleşmesinin 3 yıl daha uzamasına sebep olmuş,
    ben de o istemeyenlerdenim Mert,
    Anamın didiği onun klası batsın,inşallah haber doğrudur
    Abi istememene saygı duyuyorum tabiki..Ama bu 3 maçla fikri değişen çok oldu.Buna bjklilerde dahil.Bence bırakmazlar bu saatten sonra.
    Daha iyisini alabilsek misal Guardado,Natcho vs ..Bende istemem ama alamayacağımızı bildiğim için istiyorum
    O meziyetlere sahip oyuncu zor bulunuyor abi.Selçuk gittiğinden beri yerini dolduramadık.Gerçekten o bölgeye adam bulmak en zoru.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mücahit Tüfekçi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gomis için gsden 3.5 milyon bonservis, 3 milyon da oyuncu istiyor deniliyor, 3 bonservis , yıllık 2.5 bence çok iyi bir transfer olur bizde devreye girmeliyiz ..

Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor geçen seneden sonra aynı futbolcuya talip olmayacak görüşmeler bitmeden. Araya girme işleri olmaz. Fenerbahçe pek bu işlere girişmiyordu. Bu sene Beşiktaş ile savaşacaktır zaten ama Beşiktaş ve Galatasaray ile aynı futbolcuya aynı anda teklif yapmayacağımıza eminim.

Çin Milan'ı satın aldı. İnter'i de rakipleri satın aldı. Geçen sene İnter Transfere 120 Milyon Euro kadar para harcadı. Milan ise az daha durgundu. Bu sene Milan birkaç transfer yapacaktır sükse. Bu yüzden Kucka'nın bu sene forma şansının daha az olacağını düşünüyorum. Zaten sadece bu sene biraz oynadı. Daha önce bu seviyelere hiç gelememiş bir isim. Sakatlık sayesinde bu sene hayli maç oynadı. Çok zor bir transfer ama Okay'ın yanına cuk oturur. Milan kiralama yoluna da gidebilir.

Kiralayalım ücretini öderiz.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Nereden
    Ankara

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İşin ucunda Hacıosmanoğlu olunca neler döndü bilemeyiz Hocam ona bakarsan Erkan Zengin Nasayada bildirseler Trabzona gitmem dedi.Ama giydi formayı.Fatih Akyeldi vsydi kimler giydi.
    Futbolda oluyor bu tarz şeyler.
    Şenol Güneş bile şike hükümlüsü kulüpte görev alıyor şuan ve öğrencileri Gökan Gönül,Caner O bjklilerin ana avrat sövdüğü futbolcular...
    Konu Mert Acar tarafından (24.05.2017 Saat 12:00 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

İşin ucunda Hacıosmanoğlu olunca neler döndü bilemeyiz Hocam ona bakarsan Erkan Zengin Nasayada bildirseler Trabzona gitmem dedi.Ama giydi formayı.Fatih Akyeldi vsydi kimler giydi.
    Futbolda oluyor bu tarz şeyler.
    Şenol Güneş bile şike hükümlüsü kulüpte görev alıyor şuan ve öğrencileri Gökan Gönül ve Caner O bjklilerin ana avrat sövdüğü futbolcular...
    Erkan dürüst adammış gerçekten oynamadı. O tür kabadayılıklar sorun değil de transferde kazık atmak kaypaklık yapmak daha kötü. Gelip adam gibi oynayacaksa gelsin sorun değil ama krizlere gebe bir oyuncu bence

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Abi istememene saygı duyuyorum tabiki..Ama bu 3 maçla fikri değişen çok oldu.Buna bjklilerde dahil.Bence bırakmazlar bu saatten sonra.
    Daha iyisini alabilsek misal Guardado,Natcho vs ..Bende istemem ama alamayacağımızı bildiğim için istiyorum
    O meziyetlere sahip oyuncu zor bulunuyor abi.Selçuk gittiğinden beri yerini dolduramadık.Gerçekten o bölgeye adam bulmak en zoru.
    Mert'im tüm söylediklerinde haklısın,mantığın çok doğru,
    fakat benim güvencem,
    Mas'ı, Joao'yu bulan yönetim o bölgeye de yakışanından bir isim bulup getirecektir.
    Bekleyelim bakalım,
    gerçi bekleyelim diyorum ama insan sabredemiyor,
    2. yarı yanan ışığı görünce bin türlü hayal kuruyor,
    inşallah hayallerimizi boşa çıkartmazlar.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Mücahit Tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor geçen seneden sonra aynı futbolcuya talip olmayacak görüşmeler bitmeden. Araya girme işleri olmaz. Fenerbahçe pek bu işlere girişmiyordu. Bu sene Beşiktaş ile savaşacaktır zaten ama Beşiktaş ve Galatasaray ile aynı futbolcuya aynı anda teklif yapmayacağımıza eminim.

Çin Milan'ı satın aldı. İnter'i de rakipleri satın aldı. Geçen sene İnter Transfere 120 Milyon Euro kadar para harcadı. Milan ise az daha durgundu. Bu sene Milan birkaç transfer yapacaktır sükse. Bu yüzden Kucka'nın bu sene forma şansının daha az olacağını düşünüyorum. Zaten sadece bu sene biraz oynadı. Daha önce bu seviyelere hiç gelememiş bir isim. Sakatlık sayesinde bu sene hayli maç oynadı. Çok zor bir transfer ama Okay'ın yanına cuk oturur. Milan kiralama yoluna da gidebilir.

Kiralayalım ücretini öderiz.
    Haklısınız hocam hele usta döneminde başkalarının topuna pek girecegimizi sanmıyorum bende ki devre arası ustanın lafı üzerine ekici için gs devreye girmemişti , ben zaten haftalardır söylediğim bir oyuncuydu diye dedim devreye girmeliyiz diye ,gs devredeyken usta öyle mevzulara girmeyecektir eğer haber doğruysa . Dediğiniz oyuncuyu tanımıyorum ama bu sene milanda yaklaşık 32 maça çıkmış gönderme niyetleri varmı , nasıl bir topçudur bakmak lazım..

Nereden
    İstanbul

fakat benim güvencem,
    Mas'ı, Joao'yu bulan yönetim o bölgeye de yakışanından bir isim bulup getirecektir.
    Bekleyelim bakalım,
    Ertan Abi M'Bia'yı bile istemiyor siz adama Tolgay diyorsunuz

Nereden
    Ankara

Erkan dürüst adammış gerçekten oynamadı. O tür kabadayılıklar sorun değil de transferde kazık atmak kaypaklık yapmak daha kötü. Gelip adam gibi oynayacaksa gelsin sorun değil ama krizlere gebe bir oyuncu bence
    Hocam diyorum ya Hacıosmanoğlu işin içindeyse olayın gerçek yüzü nedir bilemeyiz
    Bu meziyetlere sahip oyuncular genelde sorunlu oluyor bkz: Selcuk İnan,Emre B.
    Neyse zaten bu saatten sonra gelmesi zor gibi..İnşallah hayırlısı ne ise o olur.Belki daha iyisini alırız

Nereden
    İstanbul

Hocam diyorum ya Hacıosmanoğlu işin içindeyse olayın gerçek yüzü nedir bilemeyiz
    Bu meziyetlere sahip oyuncular genelde sorunlu oluyor bkz: Selcuk İnan,Emre B.
    Neyse zaten bu saatten sonra gelmesi zor gibi..İnşallah hayırlısı ne ise o olur.Belki daha iyisini alırız
    Gelmesi zor değil bence Ekici transferinin diyeti var başkan biraz bastırsın alır. Hatta anlaşmış bile olabilirler. Tabi böyle bir şey varsa

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Ertan Abi M'Bia'yı bile istemiyor siz adama Tolgay diyorsunuz
    Heç

Yalnız şikebahçe başlığında gördüm sen de benim gibi Realciymişsin senin hatırına bu bahsettiğin ikili gelse de seslenmeyeceğim
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Nereden
    İstanbul

Heç

Yalnız şikebahçe başlığında gördüm sen de benim gibi Realciymişsin senin hatırına bu bahsettiğin ikili gelse de seslenmeyeceğim
    Ooo yalnız olmadığımı bilmek güzel. Bunların hepsi ayrılıkçı Katalanlar güzelim İspanyamızı bölmeye çalışıyorlar bir avuç Realci savaşıyoruz burada

Tolgay'a kizabilirsin abi sorun yok

Nereden
    Ankara

Gelmesi zor değil bence Ekici transferinin diyeti var başkan biraz bastırsın alır. Hatta anlaşmış bile olabilirler. Tabi böyle bir şey varsa
    Valla Olcaydan sonra Tolgayda gelirse bjkliler kulübü bombalayabilir

fakat benim güvencem,
    Bekleyelim bakalım,
    Aynen öyle abi şimdiden sabırsızlandık transferler için..İkinci yarı gerçekten iyi bir dönem geçirdik..Sinyalleri verdik,korkuyu biraz da olsa saldık.
    Ortasahaya ve forvete yapacağımız transferler bence şampiyonluk yolundaki kaderimizi belirler..Yönetime güvenip,destek olacağız.İnşallah yüzümüz güler. :

Nereden
    Trabzon

Tolgay söz konusu trabzonspor olduğunda kolay ikna olacak bir oyuncu olmadığından ben usta'nın bu transferden vazgeçeceğini düşünüyorum. Eto'oda olduğu gibi. Bonserviste belki bjk zorluk çıkarmaz; ancak yıllık ücrette mutabakat saglayacaklarina inanmıyorum. Şahsi fikrim bu yönde.
    Ndiaye bu transfere göre çok daha olası gözüküyor bana göre.
    Ndiaye tamam dersek, ortasaha için bir transfer daha yapılacak. Bu da 6-8 numara oynayabilen bir oyuncu olacak diye düşünüyorum. Elimizdeki oyuncu havuzunu düşündüğümüzde bu oyuncuda tercihin tecrübeden yana kullanılması daha doğru olur bence.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Anadolu takımları dedikleriniz bazılarına 1 milyon euro üzerinde maaş veriyor.
    Iyi adam bulursan alabilirsin,Henrique'den sonra da Brezilyalı futbolcu almayalım o zaman.

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hemen hemen tüm şampiyonluk kadrolarında durica var ama bu adama nedense artık güvenemiyorum, fener maçında penaltı kırmızı olan pozisyonda, kasımpaşa maçında akbaşın son dakikada çizgiden çıkardığı topta bunun gibi çoğu rakibe verdiğimiz hava toplarında rakibe kafa vurduran o, kayseri maçında zaten inanılmaz hatalar yaptı, (atibadan yediğimiz son dakikadaki kafa golündede atiba ile yine durica hava topu mücadelesine girmişti fakat orda atibayı takibi bırakan okayında hatası vardı), bazen düşünüyorum sakatlandıktan sonra takıma dönme süreci biraz daha uzasaydı puan olarak bizim için dahamı iyi olurdu acaba, seneye 36 yaşında olacak, yerden hala iyi durumda fakat hava toplarında maalesef çok kötü,

tolgay konusunda karakter konusunda hep şüphelerimiz var, ama bu adam iki napoli maçındada sahanın en iyilerinden olmasına rağmen sonraki haftalarda yedek kalmasına rağmen hiç sıkıntı çıkarmayan bir oyuncu, haftalarca yedek bekliyor ya da sonradan oyuna giriyor ne zaman atiba, oğuzhan, taliscadan birine bişey olunca ilk 11 sahaya çıkıyor ve sahada görevini tam anlamıyla yapıyor, zaten almamızda çok zorlaştı son haftalarda.
    benim görüşüm bu adamların ekiciden bize diyet borçları var bu diyet borcunu töreyi kiralayarak v.b kiralık seçenekleriyle ödemezler umarım. tolgayı bonservisiyle almamız lazım.

karaman6106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İşte Beşiktaş maçı öncesi ayrılan isimler: Gökhan Değirmenci (Kaleci) Paulo Victor (Kaleci) Şenol Can (Stoper) Elyasa Süme (Stoper) Muhammed Ildiz (Orta saha) Sefa Yılmaz (Sağ kanat) Marcinho (Orta saha)

OKU ve YORUMLA >>>http://www.61saat.com/futbol/besikta...i-h425239.html

61SAAT.COM

Nereden
    Ankara

bu Gökhan 2. kaleci olmaz mı. iyi diye hatırlıyorum bi ara konyada mıydı

Nereden
    Ankara

estebanı şutlayıp bunu alsak, paramaız Kolombiyalara gitmese

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı karaman6106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu Gökhan 2. kaleci olmaz mı. iyi diye hatırlıyorum bi ara konyada mıydı
    Kafayı kazıtmıştı bir ara o zaman ben de beğeniyordum yaşı da genç 2.kaleci olur bence de
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Nereden
    Trabzon

Seydou Dumbia ve trabzonspor ile alakalı şuana kadar hiçbir habere rastlamadım. Tabi bu ilgilenmediğimiz manasına gelmez. Hoca da scout ekibi de dumbia'nın şuanki durumundan haberdardır. İyi bilinen bir oyuncu zaten.

http://www.futhead.com/17/players/18537/seydou-doumbia/
    Hızı, fiziği, pas özelliğinin olması, gol vuruşlarinda sakinliği en önemli özellikleri.
    Kafa vuruşu 73, posizyon alma ve bitiricilik 78-79. Golcülük tarafı biraz daha yüksek olsa müthiş forvet olurdu. Tabi bu haliyle bile gayet iyi. Komple forvet olarak tabir edebiliriz.
    Genel olarak bakarsak şuanda piyasada alınabilecek en iyi forvetlerden biri. Alınmasını isterim.
    Konu s.ayaz tarafından (24.05.2017 Saat 12:54 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)