Sayfa 3461 Toplam 4005 Sayfadan BirinciBirinci ... 2461 2961 3361 3411 3451 3459 3460 3461 3462 3463 3471 3511 3561 3961 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100112 adet sonuctan sayfa basi 86,501 ile 86,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 12 -

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında bizim futbol tarzımıza uysa LLorente diyeceğim ama, lige ve futbol tarzımıza uymaya bilir. Eğer 8 taş gibi pozisyon hazırlayan bir takım kurarsak, bu tarz bir adam da bizi sırtlar.
    Ersun hoca daha çok hareketli forvet seviyor..Aboubakar tarzı.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    Bursa

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ghilas yetenekli ama castillo sendromu var. bazen en basit şeyi yapamıyor, ciddi konsantrasyon problemi olduğunu düşünüyorum.

https://twitter.com/futbolverileri/s...22588820905984

alexis haberi doğruysa ribery ayrılır.
    Çok doğru bir tespit,kesinlikle var ama farkı şu etrafında ona ayak uyduran adam olmadığı için zorlamak durumunda kalıyor,son maçlara baktım eskisi gibi zorlamıyor o işleri,sebebi belki Rajtoral'ın intiharı olabilir.Konsantrasyonu gitmiş olabilir.
    Ama çok güçlü,hızlı ve oyun görüşü olan bir futbolcu,atttığı kritik pasları bulup,izlemelisin.Ne demek istediğimi anlayacağından eminim.Castillo gibi gelişmesini beklemeye gerek yok,olanı ortaya koyması için etrafına kaliteli adam koyman yeterli.
    Olcay gibi yılda 1,7 M Avro alan adamı tutacağıma Ghilas gibi birisini tutarım kadromda.Yaş,yetenek,maaş her türlü kazandırır.
    • Memento mori

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun hoca daha çok hareketli forvet seviyor..Aboubakar tarzı.
    Bizim lige de o tarz forvetler gidiyor. Ama ersun hoca' nın oynattığı baskılı futbol yapısına sanki pivotlar daha çok uyuyor. ( ki ben pivot santraforu hiç sevmem )

Nereden
    Trabzon

Guardado psvde xavi gibi oynuyor Ben açıkcası tanıyamadım. Bu tarz bir oyuncu değildi çünkü. Bu haliyle çok iyi gözüküyor. Adı üzerinde Mexican Warrior

Değerlendirirken valencia ve milli takimdaki oyununa da bakmak lazım diye düşünüyorum. Çünkü dediğim gibi bu tarz bir oyuncu değildi. Hollanda ligi hep hücum düşünen bir lig. Başka bir ligde aynı şekilde performans verir mi? Onu ortaya koymak lazım.

Görüntü ve lig İstatistiği çok iyi. Başka açılardan da bakmak lazım. Herşey olumlu olsa bile psv satar mi bunu da ortaya koymak lazım.

Cevaplamasi gereken sorular var.

http://www.futhead.com/17/players/13...dres-guardado/
    Bu fifa profili. Oldukça iyi. Defansif zafiyetler( özellikle markaj ) ve şut konusunda zafiyetler göze çarpıyor. Hız, drinbling, pas ve dayanıklılık çok iyi seviyede. Tipik bir kanat oyuncusu profili Son 2 yılda orta alanda oynatildigi için defansif olarak sadece top kapması arttırılmış o da 70li seviyelerde.

Bence guardado aynı guardado. Hollanda liginin teknik özelliklerinden dolayı bu şekil bir performans vermiş gibi duruyor. Benim yorumum bu şekilde. Yanılıyor olabilirim ama dediğim gibi iyi araştırılması gerektiğini düşünüyorum.
    Konu s.ayaz tarafından (24.05.2017 Saat 14:23 ) değiştirilmiştir.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Defoe serbest kalmış sözleşmedeki madde nedeniyle..Sunderland düştü.
    https://www.transfermarkt.com.tr/jer...l/spieler/3875
    Alıntı gerenimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evi arabayı satıp almak lazım...
    Eveettt işte tam da o Eto'o vari bir fark yaratacak adamdır kendisi, bence tüm adaylardan bir adım önde. Mutlaka alınmalı.

Bu arada ben Tolgay'ın geleceğini sanmıyorum, Oğuzhan'ı satacaklar bence, Tolgay'ı göndermezler.
    Forvet isimleri havada uçuşuyor, son dönemde böyle piyasa görmemiştim. Bu kadar kalite varken gidip leş bir forvet alınırsa yönetim sınıfta kalır.
    Konu Enaldo61 tarafından (24.05.2017 Saat 14:52 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Samet GÜVEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir an acaba mı dedim. O malum haberler yapılmayınca irkildim.

Neyseki gazetelerde yazmaya başladı, kampa kadar transferler bitirilecek diye.

oh, rutine döndük
    Oscar CARDOZO
    Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçek değeri gittikten sonra anlaşılacak olan bir sanatçı. Ortaçağ döneminde ''farklı'' olduğu için idam edilen insanlar gibi.

Nereden
    Afyon

gentin orta sahası renato neto için şartları zorlamak lazım

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Yazılarımın çoğunu okumadığınız çok belli hocam. Ben özellikle alınabilecek iki oyuncu var bunlardan birisi ndiaye bir tanesi de visca dedim. Ama bu adamların, işleyen takımın dişlileri olabileceğini ve takım teklerken özel performans sergileyemeyeceklerini de ekledim. Bakambu tarzı adamlar bizim lig de her türlü iş yapıyor. Daha doğrusu ileri uçtaki adamın koşması bizim lig de bir şeyler yapmak için yeterli. Umut bulut ' un bile bu ligde çoğu sezon 10 golün üzerine çıktığını biliyorum.
    Benim dediğim de çok açık ve netti. Castro kasımpaşa gibi bir takımda iyi evet. Tabata da antep de iyidi. Agustine ankaragücün de iyidi. Emenike karabükte iyidi. Atıf sivas' ın en iyi oyuncusuydu. Daha bu tip onlarca futbolcu var. Küçük takımlarda oynamak ile büyük takımlarda oynamak arasında fark var.
    Buna en yakın örnek, elazığ spordan gelen Serdar gürlerin bizde hiç bir şey oynayamayıp, Gençlerbirliğine gittiğinde yine şaha kalkması olarak gösterile bilir.
    Ben tek bir futbolcu üzerinden genelleme yapmıyorum. O zaman size sorarım, hadi tjikuzu'yu geçtik. Lig' den 4 büyüklerden herhangi birine transfer olan yabancı kaç futbolcu sayabilirsiniz ? Gerçek anlamda başarı sağlamış ?
    Keşke jaja ve colman kadar işine sahip çıkan futbolcular gelse şu takıma. Jaja, blica ile istanbulda alkol içerken yakalandığında bende kızmıştım ancak adam sahaya çıkınca da işinin gerektirdiği şeyleri yapıyordu. Colman' ın performansının düşmesi ve oynamaması ise Benfica' ya yollanmaması ile başladı.
    Ben 2010 2011 sezonu için sizinle aynı şeyi düşünmüyorum. Bana kalırsa da o sezonun en büyük yükünü çeken, Colman, jaja , burak ve selçuktur. Tek başına selçuk o kadar iyi bir performans veremezdi göbekte. Colman arkada süpürücü pozisyonda oynadığı için, önünde rahat bir şekilde yer aldı diye düşünüyorum. Burak' ı burak yapan olgulara ulaşabilmek içinde bu taraftar baya saç baş yoldu.

Son olarak, ndiaye 5 6 milyon euro verecek isek ya da visca için bizden 5 6 milyon euro para çıkacak ise tabi ki almayalım. Dünya üzerinde futbolcu mu kalmadı ?
    aynen katılıyorum

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı s.ayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seydou Dumbia ve trabzonspor ile alakalı şuana kadar hiçbir habere rastlamadım. Tabi bu ilgilenmediğimiz manasına gelmez. Hoca da scout ekibi de dumbia'nın şuanki durumundan haberdardır. İyi bilinen bir oyuncu zaten.

http://www.futhead.com/17/players/18537/seydou-doumbia/
    Hızı, fiziği, pas özelliğinin olması, gol vuruşlarinda sakinliği en önemli özellikleri.
    Kafa vuruşu 73, posizyon alma ve bitiricilik 78-79. Golcülük tarafı biraz daha yüksek olsa müthiş forvet olurdu. Tabi bu haliyle bile gayet iyi. Komple forvet olarak tabir edebiliriz.
    Genel olarak bakarsak şuanda piyasada alınabilecek en iyi forvetlerden biri. Alınmasını isterim.
    aynı adamdan bahsediyoruz ama benim onun için görüşlerim farklı bana daha çok bir kanat oyuncusu gibi geliyor güçlü rahat adam gecen ama santrafor oynar mı çok emin değilim

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Doumbia bence eski havasını kaybetmiş bir futbolcu. Riskli olur
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doumbia bence eski havasını kaybetmiş bir futbolcu. Riskli olur
    Yurt dışında kendini kanıtlamış, belirli kalibre üzerinde hemen hemen her futbolcu bizim lig de iş yapar. Özellikle zenci ve forvetse kesin iş yapar Ki bu sene istatistikleri de fena değil.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Defoe serbest kalmış sözleşmedeki madde nedeniyle..Sunderland düştü.
    https://www.transfermarkt.com.tr/jer...l/spieler/3875
    Keşke gelse min 15 golü var
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Nereden
    İstanbul

Aslında alınabilecek olsa, Papiss cisse gibi bir adam var. Daha 31 yaşında , şuan ki takımında çok da beklenen performansı verememiş. Bunun arkasına bir de bryan ruiz tarzında bir adamı koyacaksın. Ondan sonra oturup maçların hepsini rahat rahat izleyeceksin. Ama bütçemizi aşar sanırım.
    Konu shagrath61 tarafından (24.05.2017 Saat 16:22 ) değiştirilmiştir.

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Paylaşmıştım yine paylaşayım. Kurmamız gereken kadro budur. Hem Mevcut kadroyu çok bozmamak hem de 3 lvl atlatmak. İlk 2 potasına bizi rahatlıkla sokabilecek ve bütçemizi de fazla aşmayacak. İsimler değişebilir ama kalite bu olmalı.Herkese iyi forumlar.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Forvete net ve tartışmasız bir isim gelmeli bence..Forvet dediğin takımın yıldızı ve en iyi futbolcusu olur.En çok para kazananı da o olur.Yeri geldi mi tek başına maç alır..
    Biz en son Burak Yılmazı izledik böyle.Ondan önce de Fatih Tekke..Kısmen Cardozo da sayılabilir,onun şanssızlığı kaosun içine düştü.
    Son yıllardaki forvetlerimiz(2010-11den sonra) : Rodallega,Jun Suk,Dame Ndoye,Muhammed Demir,Yatabare,Waris,Deniz Yılmaz,Janko,Paulo Henrique,Vittek,Emre Güral...
    Rodallegayı ayırıyorum..Hiç birinden istediğimiz verimi alamadık.Hatta hepsi hüsranla sonuçlandı..
    Konu Mert Acar tarafından (24.05.2017 Saat 16:27 ) değiştirilmiştir.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    Afyon

durum resmen içler acısı...kadro yapan arkadaşlar uefa kısıtlaması ve bu duruma göre daha gerçekçi kadro yaparsalar hepimiz için daha iyi olur

Nereden
    İstanbul

Çok fazla rotasyona uyabilecek Taarabt ismi de var aslında alınabilecekler arasında. İleri ucun hemen hemen her pozisyonunda oynayabiliyor. Fena da bir futbolcu değil. Doumbia tarzı adamları getiremiyorlarsa, lacina Traore de forvet bölgesi için yeterli, Adrian Ramos konusunda da hala ısrarcıyım.

Nereden
    İstanbul

Forvete net ve tartışmasız bir isim gelmeli bence..Forvet dediğin takımın yıldızı ve en iyi futbolcusu olur.En çok para kazananı da o olur.Yeri geldi mi tek başına maç alır..
    Biz en son Burak Yılmazı izledik böyle.Ondan önce de Fatih Tekke..Kısmen Cardozo da sayılabilir,onun şanssızlığı kaosun içine düştü.
    Son yıllardaki forvetlerimiz(2010-11den sonra) : Rodallega,Jun Suk,Dame Ndoye,Muhammed Demir,Yatabare,Waris,Deniz Yılmaz,Janko,Paulo Henrique,Vittek,Emre Güral...
    Rodallegayı ayırıyorum..Hiç birinden istediğimiz verimi alamadık.Hatta hepsi hüsranla sonuçlandı..
    Yazının sonuna kadar okudum, son cümleyi okumadan rodallega' yı ayrı tutmalıyız diyecektim ki sen zaten ayırmışsın. İyi giden adamı neden kadrodan kesiyorlar anlamak zor.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Çok fazla rotasyona uyabilecek Taarabt ismi de var aslında alınabilecekler arasında. İleri ucun hemen hemen her pozisyonunda oynayabiliyor. Fena da bir futbolcu değil. Doumbia tarzı adamları getiremiyorlarsa, lacina Traore de forvet bölgesi için yeterli, Adrian Ramos konusunda da hala ısrarcıyım.
    Taarabt ismini belki de 10 kere yazmısımdır.eger futbola dondurebilirsen 20 milyonluk adam kazanırsın.Ama soru işareti cok fazla.

Yetenek olarak TSL nin cok uzerinde bir adam.Seni tek basına sampiyonluga oynatır.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    İstanbul

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taarabt ismini belki de 10 kere yazmısımdır.eger futbola dondurebilirsen 20 milyonluk adam kazanırsın.Ama soru işareti cok fazla.

Yetenek olarak TSL nin cok uzerinde bir adam.Seni tek basına sampiyonluga oynatır.
    Şuan ki performansı ile çok rahat alınabilecek bir isim. 28 yaşında olması avantaj. Avrupa da üst düzey futbol oynamış olması da bu lig için yeterli olduğunun göstergesi. Umarım bizim düşündüğümüz şeyleri, yönetim de düşünüyordur.

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

transferde o kadar çok isim yazılıyor ki daha sonra "Trabzonspora transfer çalımı" "Trabzonsporun elinden kaptılar" "Trabzonsporla adı geçiyordu" filan gibi saçma başlıklarla haber yapıyorlar
    EN IYISI BIZIZ:

Nereden
    İstanbul

Alıntı Cemalettin Taşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    transferde o kadar çok isim yazılıyor ki daha sonra "Trabzonspora transfer çalımı" "Trabzonsporun elinden kaptılar" "Trabzonsporla adı geçiyordu" filan gibi saçma başlıklarla haber yapıyorlar
    O tamamen medyaların halt yemesi. Hiç ilgilenmediğimiz adamların isimlerini ortaya atıp sonra Trabzonspor transfer çalımı yedi diyorlar.

Nereden
    Almanya

Defoe Bournemouth takımına transfer oldu.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

.............casemiro
    .........modric......kross
    ...bale.....benzema....ronaldo

kadromuzu ve ersun hocayı düşününce en ideal düzen bu olur. 4 4 2 sevsem de sahada iki tane net golcü olursa benim için bir problem yok. bunu asimetrik bir 4 4 2 olarak kabul edebilirim.

bu sistemin net bir şekilde uygulanması için en acil ihtiyaç forvetten daha fazla gol atma potansiyeli olan bir kanat forvet. sonra modric tipi bir oyun kurucu ve castillo'dan daha verimli bir atak sürekleyici gerekiyor. önlibero tercihi de tartışılır. okay ilk yarıda o bölgede konsantrasyon sorunu çekti. onazi ile görev değişikliğinden sonra kendini buldu, forvet zaten banko transfer.

................okay
    ........a.ömür.......yazıcı
    ..cengiz.......enes.........eski burak

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O tamamen medyaların halt yemesi. Hiç ilgilenmediğimiz adamların isimlerini ortaya atıp sonra Trabzonspor transfer çalımı yedi diyorlar.
    kesinlikle haklısın
    EN IYISI BIZIZ:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)