Sayfa 3512 Toplam 4005 Sayfadan BirinciBirinci ... 2512 3012 3412 3462 3502 3510 3511 3512 3513 3514 3522 3562 3612 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100112 adet sonuctan sayfa basi 87,776 ile 87,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 12 -

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Var mı gözüne çarpan oyuncuları Faruk Hoca?
    Kaleci kiralıkmış galiba reis
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ahmet Malkoçoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorun şu onlar en kotu zamanlarinda dahi 3.oldular . Biz ise 6
    ne yapalım yani kaderimiz birlikte mi yazılmış? o zaman şartlar farklıydı, şimdi farklı. önemli olan üst üste doğruları yapıp, güçlü bir takım oluşturmaktır. devamlılığı olan sağlıklı bir yöntem inşa etmektir. biz de 6. , 4. oluruz, üçüncü senemizde de şampiyon oluruz. kural kitabı bjk'nin tarihine göre yazılmıyor.

malesef çok saf davranıyor bazı taraftarlar. iyi işler yapılırken değişim olursa bütün birikimler gider, yeniden başlarsın. yeni yönetim de bir sürü şey anlatır kendi açısından, böyle iş olmaz diye tüm yapıyı değiştirir. böyle bir yere varılmaz. zaten en iyisini seçtik. diğer gelenler de bir sürü hata yapacaklar, işi yoluna sokana kadar girecekler.

küçücük şehir böyle elden ele klübü çekiştireceğimize toplanalım, belli kriterler koyalım, kim gelirse gelsin rahat çalışsın dememişler. 50 senelik klüpte her yönetim sıfırdan düzen kurmaya çalışıyor.
    Konu artvints tarafından (31.05.2017 Saat 13:15 ) değiştirilmiştir.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence yanlış değerlendirmişsin, adrian akıllı düzgün bir oyuncu, takım ruhu, aidiyeti var. trabzonspor'u da sevmişti baya ama fiziği, kalitesi yetersiz bizim geldiğimiz noktada. bizdeyken zayıf takımlarla sahaya çıkmıştı. bazı maçlara takımın da onun da kalitesi yetmedi. zor zamanlardı.
    Bazı maçlarda oynayıp , bazılarında sahada ruh gibi gezinmesini neye bağlıyorsunuz peki ?

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Bedavaya; stopere Johan Djourou, orta sahaya Miguel Veloso, forvete Jimmy Briand ve Choupa Moting gayet iyi hamleler olmaz mı?

Ayrıca yedek kulübesine Ümit milli takımdan forvet Umut Bozok ve ön libero Doğan Erdoğan yine bedavaya düşünülebilir.

Düşen Gaziantepspor'dan Alpay Koçaklı, Eskişehirspor' da sözleşmesi biten Kamil Ahmet bunlarda yedek kulübesi için uygun olabilirler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hamidou Traore var. Sadece alternatif olarak düşünüyorum ama bize direkt ilk 11'den katkı verecek seviyede bir oyuncu gözüme çarpmadı. Aytaç'ın yedek beklemesinden ise onu tercih ederim şahsen. Kesinlikle daha verimli olacaktır. Traore 96'lı, yaşı da iyi. 1 yıl daha sözleşmesi var ama uygun bir bedelle alabiliriz. Kendisini Başakşehir'deki Attamah'a benzetiyorum, tarz olarak çok değil ama vereceği potansiyel katkı olarak benzerlik gösteriyorlar.
    Bence su an Malatyali Azubieke hepsinden önde.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bedavaya; stopere Johan Djourou, orta sahaya Miguel Veloso, forvete Jimmy Briand ve Choupa Moting gayet iyi hamleler olmaz mı?

Ayrıca yedek kulübesine Ümit milli takımdan forvet Umut Bozok ve ön libero Doğan Erdoğan yine bedavaya düşünülebilir.

Düşen Gaziantepspor'dan Alpay Koçaklı, Eskişehirspor' da sözleşmesi biten Kamil Ahmet bunlarda yedek kulübesi için uygun olabilirler.

Türk oyuncu rotasyonu için, kamil ahmet olabilir. Bende kendisini baya beğenerek izlemiştim. Kamili alıcağımıza gittik yine en kötüsünü seçip aytaçı almıştık.

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Waris'lere 6 milyon euro vermiş takımız, şu adamı alsak keşke 19 yaşında.

https://www.transfermarkt.com/henry-...spieler/380415

Dipnot: Sanırım Arsenal ilgileniyor.

Nereden
    Bursa

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazı maçlarda oynayıp , bazılarında sahada ruh gibi gezinmesini neye bağlıyorsunuz peki ?
    karakterine bağlamıyorum. genel olarak zayıf bir oyuncu. oynadığı bölge zaten bu tip performanslara açık. o zamanki takımın genel gücü de bu paraleldeydi. bir var bir yok, zor maçları geçemiyorlardı. kalite olarak istediğimiz seviyede değil ama düzgün bir oyuncu profiliydi. satılmadan önceki zayıf ve kapanan takımla kendi kalitesine göre iyi işler çıkarmıştı. baya çabalıyordu. sorun yaratacak bir isim olarak görmedim. neyse yine geçmişe takılmayalım. daha iyi oyuncular gerekiyor.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Elazigdan ilgilendiklerimiz mi var
    Kalecileri ve Traore iyi.
    Hamidou Traore var. Sadece alternatif olarak düşünüyorum ama bize direkt ilk 11'den katkı verecek seviyede bir oyuncu gözüme çarpmadı. Aytaç'ın yedek beklemesinden ise onu tercih ederim şahsen. Kesinlikle daha verimli olacaktır. Traore 96'lı, yaşı da iyi. 1 yıl daha sözleşmesi var ama uygun bir bedelle alabiliriz. Kendisini Başakşehir'deki Attamah'a benzetiyorum, tarz olarak çok değil ama vereceği potansiyel katkı olarak benzerlik gösteriyorlar.
    Alıntı Mollasalihoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaleci kiralıkmış galiba reis
    İlk devre daha gündeme düşmemişken Olcay ve Tunay'ı istediğimizi söyleyen (Hoca konusu da var ama tekrar spekülasyon olmaması için geçiyorum) bir dostum dün Elazığ'la transfer görüşmesi yaptığımızı söyledi. Ancak isim vermedi ısrarıma rağmen. İki genç oyuncu dedi sadece... Ben de çok iyi takip etmediğim için oradan kim olabilir diye sordum.

Olcay mesajı: http://forum.bordomavi.net/showthrea...post1920606086

Tunay'ı galiba telefondaki gruba yazmıştım.

Nereden
    İstanbul

31 May 2017 00:18:21
    Arsenal, bu sezon Ocak ayında adı Fenerbahçe ile de anılan Henry Onyekuru'yu kadrosuna katmak üzere...

Arsene Wenger'in sözleşmesini yenilemeye hazırlanan Arsenal, transfer çalışmalarına da başladı.

Sky Sports'ta yer alan haberde İngiliz devinin KAS Eupen forması giyen genç kanat oyuncusu Henry Onyekuru'nun transferi için Belçika ekibiyle 8 milyon avro karşılığında anlaşmaya vardığı belirtildi.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Türk oyuncu rotasyonu için, kamil ahmet olabilir. Bende kendisini baya beğenerek izlemiştim. Kamili alıcağımıza gittik yine en kötüsünü seçip aytaçı almıştık.
    Aytaç aslında benim çok beğendiğim bir futbolcuydu, tribündende izledim çok defa. Gelmesine de memnun olmuştum ama yaşadığı sakatlık sonrası tamamen çöktü. Önümüzdeki sezon kiralanmasından yanayım.

Nereden
    İstanbul

İlk devre daha gündeme düşmemişken Olcay ve Tunay'ı istediğimizi söyleyen (Hoca konusu da var ama tekrar spekülasyon olmaması için geçiyorum) bir dostum dün Elazığ'la transfer görüşmesi yaptığımızı söyledi. Ancak isim vermedi ısrarıma rağmen. İki genç oyuncu dedi sadece... Ben de çok iyi takip etmediğim için oradan kim olabilir diye sordum.

O kanaldan aldığın bilgilerin hepsi doğru çıktı.

Ahmet Malkoçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Abi hoca konusu ilk devre tazminatini verebilseler gidecekti o mu .. ilgili gonderinizi bulamadim

katre-i.matem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Elazığ ın 8-10 maçını izledim. Traore nedense cok yazılıyor ama bıze gitmez. Onaziden alt seviyede. Elazığlı arkadaslarımın demesi geçen seneden daha ad kotu bır sezon geçirmiş. Ayrıca Traore tek taraflı fesih sozlesmesini. Kalecileri fena değildi O da kiralıktı. Başka da forvetleri var Kehinde boylu poslu tomruk gibi bir şey Umarım bulaşmazlar elazığspordan kımseye
    ...6 Aralık 2015...

Takvim yapraklarında "Trabzonspor'un Hacıosmanoğlu İşgalinden Kurtuluş Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

Nereden
    Bursa

soldado ayrılacak belli ki ama 32 yaşında. şu işlere bir türlü ısınamıyorum. bir sene oynayacak sonraki sene performans ne olur belli değil. genç oyuncunun da iyi performansla iki sene üst üste iyi oynayacağı, takımda kalacağı belli değil. anadolu takımı olmak zor. 28, 29 yaşında oyuncu almak en iyisi galiba. iki sene iyi oynadı diye teklifler yağmayacak, yaşlı oyuncu bu diyecekler. iki üç sene daha takımda kalıp fayda sağlayacak. başakşehir bu açıdan iyi strateji yürüttü. büyük takımdan gönderilen oyuncularla iskelet kurduğu için kimse oyuncularını istemedi, takımın yapısı bozulmadı.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen seneden beri Attamah ile Hamidou Traoreyi izliyorum.Bence Traore çok daha kaliteli bir oyuncu.Geçen seneki play off maçlarında da çok iyi oynamıştı.Bence de yedek olarak düşünülebilecek cinsten potansiyelli bir oyuncu.Malatyadaki azubieke büyük takımlarla anılıyor onu izlemedim kıyaslama yapamayacağım
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sorun şu onlar en kotu zamanlarinda dahi 3.oldular . Biz ise 6
    Kaçıncı olduğumuz cok önemli degil ne zaman düzlüğe cikacagiz bu önemli. onlar 4.senesinde sampiyon oldular bizim ne zaman olacagimizi bu transfer dönemi gösterecek. Toplamda 5-6 nokta transfer gelirse bu sene olmazsa seneye oluruz diye düşünüyorum.

Nereden
    İstanbul

karakterine bağlamıyorum. genel olarak zayıf bir oyuncu. oynadığı bölge zaten bu tip performanslara açık. o zamanki takımın genel gücü de bu paraleldeydi. bir var bir yok, zor maçları geçemiyorlardı. kalite olarak istediğimiz seviyede değil ama düzgün bir oyuncu profiliydi. satılmadan önceki zayıf ve kapanan takımla kendi kalitesine göre iyi işler çıkarmıştı. baya çabalıyordu. sorun yaratacak bir isim olarak görmedim. neyse yine geçmişe takılmayalım. daha iyi oyuncular gerekiyor.
    Bir oyuncunun maç seçmesi, takımın oyunuyla alakalı değil ki. Bazı maçlar bildiğiniz durağan oynuyordu. Bir de , kaliteli oyuncu kendini bir şekilde mutlaka gösteriyor. Bakınız lens, leş bir şikebahçe takımında adam farkını gösterdi. Bizim en rezil zamanlarımızdaki bosingwa da kalitesini göstermişti. Belki de bu konuda hatalıyımdır. Her adamdan aynı performansı ve aynı özveriyi bekliyorum.
    Siz kendi adınıza adrian'ın gelmesini ister misiniz ? Merak ettim o yüzden soruyorum yanlış anlaşılmasın

Alıntı Kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aytaç aslında benim çok beğendiğim bir futbolcuydu, tribündende izledim çok defa. Gelmesine de memnun olmuştum ama yaşadığı sakatlık sonrası tamamen çöktü. Önümüzdeki sezon kiralanmasından yanayım.

Bir adamın önce kendine sonrada yaptığı işe saygısı olması gerekiyor. Olcay ' ın 6saray' da son senesinde olduğu haline gelmiş 23 24 yaşlarında bir futbolcudan bahsediyoruz. Kendine bakmayan adamdan bizler taraftar olarak medet umuyoruz.Kendine bu şekilde dikkat etmemeye devam ederse, Gelecekte bir Batuhan ( bize gelen forvet ) vakası da aytaç olacaktır.

soldado ayrılacak belli ki ama 32 yaşında. şu işlere bir türlü ısınamıyorum. bir sene oynayacak sonraki sene performans ne olur belli değil. genç oyuncunun da iyi performansla iki sene üst üste iyi oynayacağı, takımda kalacağı belli değil. anadolu takımı olmak zor. 28, 29 yaşında oyuncu almak en iyisi galiba. iki sene iyi oynadı diye teklifler yağmayacak, yaşlı oyuncu bu diyecekler. iki üç sene daha takımda kalıp fayda sağlayacak. başakşehir bu açıdan iyi strateji yürüttü. büyük takımdan gönderilen oyuncularla iskelet kurduğu için kimse oyuncularını istemedi, takımın yapısı bozulmadı.
    Üst düzey futbol oynamış ve Türkiye ligine gelmiş tüm futbolcular buraları kasıp kavurdu. Bence alınırsa 15 gol üzerine çıkacaktır.
    Konu Berke6198 tarafından (31.05.2017 Saat 14:09 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Bir oyuncunun maç seçmesi, takımın oyunuyla alakalı değil ki. Bazı maçlar bildiğiniz durağan oynuyordu. Bir de , kaliteli oyuncu kendini bir şekilde mutlaka gösteriyor. Bakınız lens, leş bir şikebahçe takımında adam farkını gösterdi. Bizim en rezil zamanlarımızdaki bosingwa da kalitesini göstermişti. Belki de bu konuda hatalıyımdır. Her adamdan aynı performansı ve aynı özveriyi bekliyorum.
    Siz kendi adınıza adrian'ın gelmesini ister misiniz ? Merak ettim o yüzden soruyorum yanlış anlaşılmasın
    istemem elimizdeyken bile doğru kullanamadık bir sürü tartışıldı. trabzonspor farklı bir takım. ciddi kalite gerekiyor tartışmasız oynamak için. alırken ciddi tartışacaksın oyuncuyu, en iyisini alacaksın. ama bir şekilde alınmışsa da yerden yere vurmayacaksın. elindeki oyuncudan yüksek performans almak için en iyi ortamı, taktiği sağlayacaksın.

biz genelde tersini yapıyoruz. alırken seçici değiliz. üstüne bir de oyuncuların, hocanın performansını düşürecek işlere giriyoruz.

Nereden
    İstanbul

istemem elimizdeyken bile doğru kullanamadık bir sürü tartışıldı. trabzonspor farklı bir takım. ciddi kalite gerekiyor tartışmasız oynamak için. alırken ciddi tartışacaksın oyuncuyu, en iyisini alacaksın. ama bir şekilde alınmışsa da yerden yere vurmayacaksın. elindeki oyuncudan yüksek performans almak için en iyi ortamı, taktiği sağlayacaksın.

biz genelde tersini yapıyoruz. alırken seçici değiliz. üstüne bir de oyuncuların, hocanın performansını düşürecek işlere giriyoruz.
    Bu sefer yazdıklarınızın tamamına katılıyorum.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bence transferde direk Perreira karakterinde futbolculara yönelinmeli. Standart donanım olarak bu karakterde futbolcu bakılmalı.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Elazığspor'da, devre arası transferi Lanre Kehinde de önemli bir oyuncu.. 94 doğumlu, 16 maçta 8 gol attı ancak takım hedef kovalarken 8 maçta 6 golü vardı.

Elazığ'ı eksi puan cezasına rağmen kümede tuttu.. Ancak oyuncu İsrail'den kiralık geldi, satın alma oppsiyonu yoksa Elazığ ile bu oyuncu için görüşülmez diye düşünüyorum.

Nereden
    İstanbul

Kadro derinliği içinde olsa, türkiye liginden yabancı oyuncu alınmasına karşıyım. Dünyada sayısız lig ve milyonlarca futbolcu var. Biz kendimizi 30 takımın yabancıları konusunda kısıtlıyoruz.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kadro derinliği içinde olsa, türkiye liginden yabancı oyuncu alınmasına karşıyım. Dünyada sayısız lig ve milyonlarca futbolcu var. Biz kendimizi 30 takımın yabancıları konusunda kısıtlıyoruz.
    Hocam lige falan bakmak doğru değil adamın kalitesine ve büyük takımlarda neler yapabileceğine bakmak lazım bunun analizini yapmak lazım.Slovakyadan Beroyu alıp 2.5 milyon euro verebiliyorsak süper ligden de çok rahat adam alırız.
    Konu Onur Erçetin tarafından (31.05.2017 Saat 14:30 ) değiştirilmiştir.

Mücahit Tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

De rossi diyenler için sözleşme yenilemiş

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)