Sayfa 3487 Toplam 4005 Sayfadan BirinciBirinci ... 2487 2987 3387 3437 3477 3485 3486 3487 3488 3489 3497 3537 3587 3987 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100112 adet sonuctan sayfa basi 87,151 ile 87,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 12 -

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

https://mobile.twitter.com/premierle...806529/video/1

Ersun hozam be
    bordo-mavi renklere böyle gol atarsan
    bedel ödersin
    forza Ersun

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Okay'in defans onu performansi çok iyi degildi.
    Savunma onunu oynamayi bilen yetenekli akilli oyuncular da var.
    Onazi'nin oyun vizyonu olanini bulacagiz yani.
    Cabukluk ve direnc sabit kalmali.
    Boyle bir oyuncu hem onazi ile hem okay ile oynayabilir.
    Sorun da hallolmus olur. Enzo perez iyi örnek.

Transfermarket'te oynadigi bolgeler onlibero, ortasaha 10 numara diye gosterilen oyuncular var.
    Yas aldikca on bölgeden geriye dogru çekilen oyuncular.
    Konu artvints tarafından (28.05.2017 Saat 14:37 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Afyon

fotomaca göre ts kaleci için van der want ı izliyor

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mandanda ayrılacak deniyor,teklif etmekten zarar gelmez.
    Sözleşmeleri biten Costil ve Adrian da olabilir.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı muratsancak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fotomaca göre ts kaleci için van der want ı izliyor
    Antin kuntin adamlara gerek yok
    Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mandanda süper olur,bir iki sene sonra Çine de satabiliriz..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

İnsallah kaleci felan aramıyoruzdur. Esteban yeterli. yedek icin gayet iyi. Enerjimizi baska alana kaydıracagiz. Ndoye parasını ödeyen çıkarsa gönderilmeli.
    bero da yedek icin iyi. artar formu. genç enerjik
    öncelikle bench malesef çok kötü. kim girse skoru değiştirecek yetenekte degil. gerekirse tecrubeli veteran olsun ama saglam olsun.
    aytac, zeki, ibanez, akbaş ilk gideceklerde gibi gorunuyor ve oyle olmalıda.

bero gidecekse de kiralık gitmeli. Çok iyi bir forvet, belki de biri iyi biri gelişebilecek 2 forvet. gerçekci olmak gerekirse wagner love yada welliton. yedek olarakta adem büyük olabilir. alabilsel konyaspor lu baic mesela.
    bir tane dinamo orta saha deniz türüç olabilir. Ben hala battala nin bize cok yarayacagi dusuncesindeyim
    bir tanede tas gibi defans gerek. (yalçın ayhan mesela)yanına 1 kanat oyuncusu iyi olur. (edin visca olsa keske )

Ve gerçekten verimli bir kamp dönemine ihtiyacımız var. Bir önerim var
    Birisi polonya romanya macaristan tarzı bir yerde olur. Birde yerli kamp döneminde Altınordu ile anlaşıp onların istatistik ve verim bilgilerinden faydalanalım ve kamp yapalım derim.
    Hatta Altınordu ile minik bir anlasma yapıp karşılıklı destek programı bile olur. Adamlar bizim 1461 projesinin baya iyi ve gelismiş bir modelini guzelce uyguluyorlar. Umarım ki seneye lige de cıkarlar.
    ne olacagi belli olmaz ama bu sınırsız yabancıdan vazgecme ihtimali ciddi var. o yuzden yerli bulursak iyi olur.
    ama fellayni felan bir gecin yahu. iyi oyuncu ama bizde uyar mı alışır mı bilinmez.
    13 Vitor Hugo

Nereden
    Afyon

costil bordeaux ile sözleşme imzaladı diye biliyorum

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Acilen N'Doye'yu bırakmalısın.

Komple bir forvet ve Rodallega ile önümüzdeki sezona başlayalım. Damdoy daha iyilerine layık.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her yapılan yoruma ust perdeden,sizin bildiginiz yanlış cahiller tarzı yorum yapmak beyin faktörü ise varsın bende olmasın.
    Forumun kalitesi iyice geriledi.Eskiden hararetli tartışmalar olur,ama kimse kimseye hakaret etmezdi.
    Bu ego ile alakalı bir durum sanırım.
    Ben yazdığınıza üst perdeden bir yorum yapmadım. Yazdığınız orta sahanın defansif yönünün fazla olduğunu ama topla oyunda eksik kalabileceğini söyledim. Özellikle de en sonuna yanlış anlamayın diye , sizin düşüncenizdir diye de ekledim.
    Siz benim yazdığım yoruma " yav he he" tarzında aşağılayıcı ve alay edici bir tarz da cevap verirken forum kalitesi düşmüyor da, ben size karşılık verince düşüyor ise varsın düşsün. Önce insana , insan gibi davranmayı öğrenin.
    Hararetli bir tartışma ortamı olması için karşınızdaki kişinin size ADAM gibi cevap vermesi gerekiyor. " yav he he" deyip sen çok biliyorsun anlamında bir kelime kullanarak o dediğiniz tarz da hararetli tartışmaya girilmiyor. Bilin istedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorunları önem sırasına göre listelesek Onur sıralamada kaçıncı zayıf noktamız çıkar?

Hakaret konusunda haklısınız. Genel konuşuyorum, artık bu durumdan sıkıldım. Gereken önlemler alınmalı artık yetti
    Arkadaşın davranış şeklini onaylıyorsunuz yani?

Nereden
    İstanbul

Daha önce de söylediğim gibi, herkesin kendince bölgeler için düşündüğü oyuncu profili farklıdır. Buna bende dahil.

Ben kendi adıma, ön libero ya da orta saha mevkisi için omuz vurulduğunda düşmeyecek adam istiyorum. Onazi ' nin pas arasını iyi yapmasının nedeni, o bölgede savruk oynaması. Ancak bunun şöyle de bir dez avantajı var. Pas arasını yaparken, tahmini yerlere hamle yapması top geçtikten sonra bir adam eksik savunma yapmamızı sağlıyor. Nerede , Ne zaman , Nasıl durması gerektiğini ve pozisyon almasını bilmiyor gibi geliyor bana.

Bunun en basit örneği, lensi sadece karşılaması gerekirken üstüne gidip hamle yapamadığı için golü yememize neden olması gösterilebilir.
    He bu demek değil ki, onazi çok kötü futbolcu. Kendine has seriliği olan, maç içerisinde patlayıcı kuvvet uygulayabilen , dikine oyunu benimseyen bir arkadaşımız kendisi.

Çıkarken çok top kaybediyor sözlerinin geneline katılmakla beraber, bu okay çıkarken top kaybetmiyor anlamına gelmemeli. Okay ' ın da Osmanlıspor maçında ndiaye ' ye kaptırdığı bir top vardı ki, sonucunda golü yedik.

Benim şahsi fikrim, ön libero mevkisinde oynayacak adamın fiziken daha dirençli olması ve basit oynayabilecek birisi olması gerektiğidir. Okay bu özellikleri taşıyor mu ? Genel olarak evet.
    Peki biz taraftar olarak , takımın orta sahasında tek bir kişi oynayacak olsa Okayı mı isteriz ? Yoksa Onazi' yi mi ? Asıl sorulması ve cevabının verilmesi gereken soru bu.

efo6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafalarda soru işaretleri var, en azından sistem ile alakalı soru işaretleri olmaması gerekiyordu. Ligin ilk devresinde garip garip sistemler denedik battık, 2. devrede Yazıcı nın gelişiyle 4-2-3-1 e döndük ve takım oturdu. Bjk maçından sonra oyuncu tercihleri, ilginç denemeler derken bunu bozduk ve son maçlarda yine 4-3-3 e geri dönüş yaptık.

Ersun hocanın kafası çok karışık, ne istediğine karar vermeli. Kafamda şuraya şuraya oyuncu alsak belki bir şeye benzeriz diye düşünürken son maçlardan sonra iyice bug a girdim. Eğer 4-3-3 oynayacaksak Okay da dahil olmak üzere orta sahadan başlayıp forvete kadar olan hattı komple sil baştan yenilemeliyiz. Çünkü takımın bu sistemle uzaktan yakından alakası yok.
    Altına imza atılır bunun. Özellikle orta sahadaki 6-8-10 numaralarımız iyi olmalı. Okayda Onazide Yusufta şampiyon olacak kadronun yedekleri olur benim nazarımda. Bunlar kötü topçular demiyorum ama yeterli değiller. Castillo yeteneğine oyun zekası ekleyebilirse oda bir kanat için yeterli olacaktır. Olcayın bölgesinde ise iyi bir kanat forvet olmalı bence. Örnek 2010-2011 sezonunda Burak Yılmaz rolünde biri olmalı. Bunlar olsun önce sonra stoper bakılır sonra da santrafor ve sezona girilir.
    SÖZ KONUSU TRABZONSPOR İSE,

GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın davranış şeklini onaylıyorsunuz yani?
    Ben genel konuştuğumu söyledim zaten. Hak verdiğim konu hakaretin yaygın hale geldiği. Aranızdaki mesele hakkında konuşmadım
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben genel konuştuğumu söyledim zaten. Hak verdiğim konu hakaretin yaygın hale geldiği. Aranızdaki mesele hakkında konuşmadım
    Anladım hocam.

Erkan YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rize yine elimize dustun iyi mi?

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

costil imzaladi mandanda marsilyaya dönme ihtimali yüksek adrian zaten hayal.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tonya55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    costil imzaladi mandanda marsilyaya dönme ihtimali yüksek adrian zaten hayal.
    Yine başladın istersen şansını zorlama.

Nereden
    İstanbul

romanya da iyi oyuncular cıkmaya basladı

Nereden
    İstanbul

Yine başladın istersen şansını zorlama.
    ne demisim simdi söyledigim kelimede ne absürtlük var küfürmü ettim hakaretmi ettim sahsına birseymi dedim.

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Forumdaki üyelere birşey sormak istiyorum. Bir defans oyuncusu rakip oyuncuyla birebire kaldı ve arkasında kaleciden başka kimse yok geçilirse %100 gollük pozisyon olacak. Üstüne doğru top sürülüyor. Hafif adımlarla geri geri gidip rakipten hamle gördüğü anda mı müdahale yapması idealdir yoksa direk adama girmesi mi?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı CaptanBarbosa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumdaki üyelere birşey sormak istiyorum. Bir defans oyuncusu rakip oyuncuyla birebire kaldı ve arkasında kaleciden başka kimse yok geçilirse %100 gollük pozisyon olacak. Üstüne doğru top sürülüyor. Hafif adımlarla geri geri gidip rakipten hamle gördüğü anda mı müdahale yapması idealdir yoksa direk adama girmesi mi?

Kaleye uzaksa biraz oyalamali takim arkadaslari gelene kadar, kaleye yakinsa yapacak bir sey yok, Allah ne verdiyse girmeli.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    İstanbul

tatli sert direk girmeli.
    tatli sert girmeli direk.

Nereden
    İstanbul

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaleye uzaksa biraz oyalamali takim arkadaslari gelene kadar, kaleye yakinsa yapacak bir sey yok, Allah ne verdiyse girmeli.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bana göre karşındaki adam hızlı ve teknik biriyse ilk hamleyi onun yapmasını bekleyip hamleyi yaptığı anda topa müdahale etmektir en garanti olan. Çünkü en zayıf anı hamle yapmaya başladığı andır ve siz onu görüp topı alabilirsiniz fakat sizin yapacağınız hamle ilkse eğer direk hamle yaptığınız tarafın ters yönüne topu çekip sizi geçme olasılığı yüksektir. Sürekli futbol oynayan biri olarak kendi tecrübelerim bunlardı sizlerin de yorumlarını merak ettim teşekkür ederim.
    tatli sert girmeli direk.

Nereden
    İstanbul

Bana göre karşındaki adam hızlı ve teknik biriyse ilk hamleyi onun yapmasını bekleyip hamleyi yaptığı anda topa müdahale etmektir en garanti olan. Çünkü en zayıf anı hamle yapmaya başladığı andır ve siz onu görüp topı alabilirsiniz fakat sizin yapacağınız hamle ilkse eğer direk hamle yaptığınız tarafın ters yönüne topu çekip sizi geçme olasılığı yüksektir. Sürekli futbol oynayan biri olarak kendi tecrübelerim bunlardı sizlerin de yorumlarını merak ettim teşekkür ederim.
    amatör lisanslımı yoksa halı sahamı .

Nereden
    İstanbul

amatör lisanslımı yoksa halı sahamı .
    Bir dönem klüp bazında oynadım okul dolasıyla bırakmak zorunda kaldım. Keşke devam etseydim süper ligteki kazmaları görünce bunlar buralarda oynuyorsa bende oynardım diyorum şimdilerde ise haftada bir iki halısaha takılıyorum. Amatör bir klübe gidip oynama düşüncem de var aslında ama karar vermedim. Yaş 23 olunca bu saatten sonra profesyonel klüp de almaz beni tabi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)