Sayfa 3447 Toplam 4005 Sayfadan BirinciBirinci ... 2447 2947 3347 3397 3437 3445 3446 3447 3448 3449 3457 3497 3547 3947 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100112 adet sonuctan sayfa basi 86,151 ile 86,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 12 -

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun da biraz akıl varsa Ndiaye ve Viscayı ne yapıp edip aldırır.Trabzonsporun şampiyon olma ihtimali zaten çok yüksek değil bari Trabzon şehrini benimseyebilecek uyum sorunu yaşamayacak uzun yıllar oynayabilecek çalışkan ve karakterli oyuncular alalım.Kısa süre içerisinde eğer imkanlarının yetmeyeceğini görüyorsan uzun vadeli hesap yapıp her transfer döneminde eksik olduğun bölgelere nokta atışı transferler yaparak takım kalitesini zirveye çıkararak şampiyonluk hesabı yaparsın bu işler okadar kolay değil bazen 2-3 yıllık bir plan yapman gerekir bu da güvenilir oyuncularla olur.

Ndiaye :26 yaş
    Visca : 27 yaş

Ndiaye ve Visca çok mu yetenekliler tabiki hayır ama iyi oyuncuları olan bir takıma çok değer katarlar ve katkı sağlarlar.Viscanın karakteri,çalışkanlığı,oyun zekası,patlayıcı hızı ve sert şutlarıyla skora yaptığı katkı bile bize yeter.Ndiaye de özel bir teknik yok topa oğuzhan ya da tolgay kadar hakim değildir ama takımı için savaşır topu alır dikine yardırır gider fizik gücü yüksektir oldukça hızlı ve çevik bir oyuncudur nereye koyarsan koy oynar ister 4-2-3-1 isterse de 4-3-3 de oynat her türlü sistemin içerisinde bir yerde kullanabilirsin.
    Hocam aklın yolu bir. Biz bunu bu sezon basinda yapacaktik.

Yeni takim kurarken yetenek ve istikrarina guvendigin bu topculari alacaktin.

Ndiaye, Niasse gibi sezon basi firsat transferiydi yapamadik Allahtan sakatlik takim istikrari derken dususe gecti ben alinabilir görüyorum ama Visca artik cok zor..

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Visca diyenler 8 milyon euroyu denkleştirsin alalım.Ayrıca Visca'nın bizi kariyerinde ileri adım olarak görmediği ortada.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekrana çıkan kısımda öyle görünebilir ancak maç içerisine baktığınız da orta sahanın gerisine gelip oyun kurmaya çalışan modric.

Rakitic ise, bosquets den top alıp dağıtmaya çalışan 8 numara gibi oynuyor. Sonuç olarak ikisi de çift orta saha tandemine denk gelmiş oluyor.

Sen bu anlamda görmek istediğini görürsün, belki bende anlatmak istediğim gibi görüyorumdur ancak ben bu takımların maçını izlediğim de gördüğüm diziliş hep böyleydi.
    kendin yaziyorsun yanina gelip topu cikarttigini

burada hersey acik

casemiro kale agzina girerken, diger ikisi boxlar arasi oynuyor
    senin önlibero olarak tanimladigin modric kroosdan bile ofansif

Konu selcuk tarafından (22.05.2017 Saat 11:52 ) değiştirilmiştir.
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam aklın yolu bir. Biz bunu bu sezon basinda yapacaktik.

Yeni takim kurarken yetenek ve istikrarina guvendigin bu topculari alacaktin.

Ndiaye, Niasse gibi sezon basi firsat transferiydi yapamadik Allahtan sakatlik takim istikrari derken dususe gecti ben alinabilir görüyorum ama Visca artik cok zor..
    Başakşehirin şampiyonluk şansı kalmadı artık Clde gruplara falan kalacak güçleri de yok ayrıca Başakşehirin taraftar kitlesi de yok.Viscanın ikna edilmesi zor olmaz Trabzonda oynadığı maçlarda atmosferden mutlaka etkilenmiştir.Teknik direktörleri Abdullah Avcının da bizi öven cümleleri var.Viscanın daha büyük bir takımda oynamasına izin verebilirler.Takasla isteyecekleri oyuncu mutlaka vardır takas+para teklifi yapabiliriz.Başakşehir başkanını ikna etmek çok zor olmaz.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Visca diyenler 8 milyon euroyu denkleştirsin alalım.Ayrıca Visca'nın bizi kariyerinde ileri adım olarak görmediği ortada.
    Visca eğer iyi bir fiyata gelecekse alınabilir tabi ki. Ancak 7 8 milyon euro gibi astronomik ücretlere gelecek ise gelmesin gerek yok.

Bizde onun oynayabileceği takımı kurabilecek para yok. Adam takım oyuncusu. İşleyen bir takımda çok büyük işler yapacaktır. Bizim takım daha işler vaziyete geçemedi .

Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendin yaziyorsun yanina gelip topu cikarttigini

burada hersey acik

casemiro kale agzina girerken, diger ikisi boxlar arasi oynuyor
    senin önlibero olarak tanimladigin modric kroosdan bile ofansif

Tamamda benim dediğim sisteme göre, 8 numara pozisyonu oluyor zaten modric.(214 maça 8 no olarak çıkmış)( kroos da yine 131 maça 8 olarak başlamış ) Yani şimdi ki onazi gibi. Ki, bu hangi maçtan alıntı bilmiyorum ama modric bu sistem üzerinde oynamıyor, hatta bir çok maça direk ön libero olarak başladı. O maçların çoğun da kroos james rodrigues ön mevkide bulundu.

Bu verilerin tam olarak ne verisi olduğunu da anlamadım. Maç verisi dersen tamam derim ancak sezon verilerinin bu şekilde olamayacağını düşünüyorum. Hatta bende bakayım bulursam atarım şimdi.
    Konu shagrath61 tarafından (22.05.2017 Saat 12:02 ) değiştirilmiştir.

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Scoutlarimiz 21 yasindaki Cracovia Krakau forveti Krzysztof Piatek'i 01.05.17 Zaglebi Lubin macinda izlemis.
    O macta 90 dk. oynayip bir gol atmis.

30 lig macinda 12 gol atmis bu sezon.

Nereden
    İstanbul

Perreira 33, durica 36 yaşında.

Onazi ve N Doye üst sıralar için yetersiz.

Esteban tam bir yağ tulumu.

Bunların alternatifleri bulunmalı.

Ersun hocaya da bir sözüm var.

Son 5 maçta 5 puan ve kaçan Avrupa hayali.

Sana hiç yakışmadı.

Macera aramanın sırası değildi.

Antalya'nın Saraçoğlu'nda 3 puan alacağını da hiç hesaplamadın.

Ama maalesef Avrupa'ya veda ettik.

Avrupa yoksa biz ne için oynuyoruz.

Marka değerini nasıl arttırmayı planlıyorsunuz.

Bu artık ders olmalı.

Rodellega inadı nedir yav Allah aşkına.

Bırakın artık kaprisi.

Makul olun o zeka sizde var.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamda benim dediğim sisteme göre, 8 numara pozisyonu oluyor zaten modric.(214 maça 8 no olarak çıkmış)( kroos da yine 131 maça 8 olarak başlamış ) Yani şimdi ki onazi gibi. Ki, bu hangi maçtan alıntı bilmiyorum ama modric bu sistem üzerinde oynamıyor, hatta bir çok maça direk ön libero olarak başladı. O maçların çoğun da kroos james rodrigues ön mevkide bulundu.

Bu verilerin tam olarak ne verisi olduğunu da anlamadım. Maç verisi dersen tamam derim ancak sezon verilerinin bu şekilde olamayacağını düşünüyorum. Hatta bende bakayım bulursam atarım şimdi.
    son mac tabiiki

casemiro olmadimi birinin arkaya gelmesi kadar normal bisey olamaz zaten

bu bile dedigimin belgesi...
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Trabzon

Alıntı yazıkoldu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Perreira 33, durica 36 yaşında.

Onazi ve N Doye üst sıralar için yetersiz.

Esteban tam bir yağ tulumu.

Bunların alternatifleri bulunmalı.

Ersun hocaya da bir sözüm var.

Son 5 maçta 5 puan ve kaçan Avrupa hayali.

Sana hiç yakışmadı.

Macera aramanın sırası değildi.

Antalya'nın Saraçoğlu'nda 3 puan alacağını da hiç hesaplamadın.

Ama maalesef Avrupa'ya veda ettik.

Avrupa yoksa biz ne için oynuyoruz.

Marka değerini nasıl arttırmayı planlıyorsunuz.

Bu artık ders olmalı.

Rodellega inadı nedir yav Allah aşkına.

Bırakın artık kaprisi.

Makul olun o zeka sizde var.
    Pereira Yazıcı ile birlikte takımın en iyi oyuncusu ve ikinci yarı yaptığımız çıkışın en büyük nedeni kendisidir dolayısıyla bu takımdan ayrılınca en çok üzüleceğim oyuncu kendisi olacaktır zamanında Bosingwayı gördük çok mutluyduk daha sonra Zeki ile ağır bir depresyona girdik şimdi Pereira geldi yine mutluyuz bir sonraki gelecek oyuncudan sonra ne olacağını göreceğiz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son mac tabiiki

casemiro olmadimi birinin arkaya gelmesi kadar normal bisey olamaz zaten

bu bile dedigimin belgesi...
    Ben sanırım çift yönlü orta saha sözünü yanlış anladım. Biz de senelerdir 6 ile 8 yan yana oynuyor ya , o açıdan baktım ben olaya direk.

Modric ile rakitic de 8 oynuyor normalde, o yüzden çift orta saha olayından bahsettim. Sanırım orada bir karışıklık oldu.

Nereden
    Trabzon

Defansif katkı açısından bakıldığında rakibi karşılama vb. özellikler değerlendildiğinde Busquets Casemiro ile karşılaştırılabilir.

Dribblingle adam eksiltme,topa üst düzey hakimiyet ve pas kalitesi açısından bakıldığında Modric İniesta ile karşılaştırılabilir.İki oyuncuda oldukça ofansif bir oyun ortaya koyuyor ve sık sık ileri çıkıyor.

Ne çok defansif ne de çok ofansif olan daha çok dengeli bir oyun ortaya koyan ve merkezde kalarak oynayan fiziksel anlamda kuvvetli oyuncular oldukları için Kroos Rakitic karşılaştırılabilir.

Nereden
    İstanbul

Pereira gitsin demiyorum, 33 yaşında olduğunu belirttim. Son 5 sezonda hiç gol atamamış. Atsın da demiyorum, ama sağ bek en çok koşması gereken adamdır. Seneye alternatifi de olmalı. Değilse yine Zeki'ye kalırız. Durica 36 yaş. Bu ne demek 40 yaşına 4 senesi var. Bunları kuvvetli ve genç alternatifler şarttır. Onazi ve Ndoye hiç saymıyorum, mutlaka satılmalılar ve yerlerine onlardan bir gömlek iyi adamlar alınmalıdır. Bunlar benim görüşüm tabii.
    Pereira Yazıcı ile birlikte takımın en iyi oyuncusu ve ikinci yarı yaptığımız çıkışın en büyük nedeni kendisidir dolayısıyla bu takımdan ayrılınca en çok üzüleceğim oyuncu kendisi olacaktır zamanında Bosingwayı gördük çok mutluyduk daha sonra Zeki ile ağır bir depresyona girdik şimdi Pereira geldi yine mutluyuz bir sonraki gelecek oyuncudan sonra ne olacağını göreceğiz.

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Okay ndiyae Tolgay (yazıcı)

Hasanu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bize ileride top tutabilen ve son vuruşları iyi bir forvet,oyunu iki yönlü oynayabilen biri ofansif nitelikleri ağır basan diğeri biraz daha dengeli iki orta saha,geriden oyunu kurabilecek bir stoper ve nihayetinde tekniği,oyun aklı olan ve bir golcü misali gol atmaya hevesli bir kanat oyuncusuna ihtiyacımız var.
    Konu Hasanu tarafından (22.05.2017 Saat 12:52 ) değiştirilmiştir.

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte asıl mesele orada yerine bel bağlanan adam Sosa'nın olması. Sosa'nın Honda'dan etkili olabileceği düşüncesi. Ben Honda'nın da takıma karakter falan katabileceğini de düşünmüyorum.
    Dediğine göre Honda sosadan iyi? O zaman honda ligimizi dağıtmalı.

Nereden
    İstanbul

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu gün bir daha görüldü ki bu takımın ihtiyacı oyunu önde yönlendirebilen bir orta saha oyuncusu ve kaleyi gördüğünde pozisyon olmasa bile gol yapabilecek bir net golcü.. biri için burak yılmaz ve diğeri için ndiaye diyorum.. ilk 60 dakika bize gösterdi ki okay gibi kabız oyunculara asla ihtiyacımız yok!!
    Ndiaye oyunu ilerde yönlendirecek demek.. İlginç

Murat TONBUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tolgayın hala alınabileceğini düşünen arkadaşları görünce şaşırıyorum. Hiç sanmıyorum geleceğini. Hele ki atibanın yokluğunda oynadığı şu son dönemde gösterdiği performanstan sonra...
    Allah yar ve yardımcımız olsun !!!

Nereden
    İstanbul

Alıntı CaptanBarbosa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dediğine göre Honda sosadan iyi? O zaman honda ligimizi dağıtmalı.
    Hayir bundan bahsetmiyorum. Honda adamlara nasıl ışık vermediyse çareyi Sosa seviyesinde bir adamda aramışlar
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    İstanbul

Başakşehirin şampiyonluk şansı kalmadı artık Clde gruplara falan kalacak güçleri de yok ayrıca Başakşehirin taraftar kitlesi de yok.Viscanın ikna edilmesi zor olmaz Trabzonda oynadığı maçlarda atmosferden mutlaka etkilenmiştir.Teknik direktörleri Abdullah Avcının da bizi öven cümleleri var.Viscanın daha büyük bir takımda oynamasına izin verebilirler.Takasla isteyecekleri oyuncu mutlaka vardır takas+para teklifi yapabiliriz.Başakşehir başkanını ikna etmek çok zor olmaz.
    Viscayı alalım sonra ona verdiğimiz parayla onlar gitsin başka birini alsınlar. Visca bizde katkı sağlayamasın. Onların aldığı adam uçsun. Sonra vay efendim biz neden viscayı aldık adamlar bak kimi aldı

Nereden
    İstanbul

Alıntı murmut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Scoutlarimiz 21 yasindaki Cracovia Krakau forveti Krzysztof Piatek'i 01.05.17 Zaglebi Lubin macinda izlemis.
    O macta 90 dk. oynayip bir gol atmis.

30 lig macinda 12 gol atmis bu sezon.
    Sadece onu izlememiş olabilirler

damian dabrowski
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayir bundan bahsetmiyorum. Honda adamlara nasıl ışık vermediyse çareyi Sosa seviyesinde bir adamda aramışlar
    Tam da bu konuda anlaşamadık dün seninle Honda milanda genel anlamda sağ kanat olarak oynadı. Yani Sosa' nın hondanın yerine alınması gibi bir şey söz konusu olmadı. Tabi sosa eğer sağ kanatta oynatılmıyorsa.
    Oynadığı maç sayısı
    Sağ kanat : 57
    Sol kanat : 5
    10 numara : 16
    Orta saha : 1

Nereden
    İstanbul

Süper ligten topçu alınmayacağını ne zaman öğrenecek bizim taraftarımız çok merak ediyorum. Daha kaç facia yaşamamız gerekiyor acaba. Aytaçtır erkandır sefadır serdardır yasindir. Hepsi yıldızdı kendi takımlarında. Biz aldık çöp oldular. DÜNYADA FUTBOLCU MU KALMADI ARKADAŞ. YETER YAV

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yetenek noktasında bizim takim yetersiz attigimiz gollerin büyük bölümü duran top karambol vs vs..Dün aksam bunu bir kez daha gördük.

Onur
    Perreira xxxxx Durica Mas
    Xxxx Okay
    Xxxx xxxxx xxxxxx
    Xxxxxx

Olmazsa olmaz transfer sayımız bu 6 net transfer lazim..

Olcay Yusuf Castillo dönem dönem 11 oynar mi oynar tabi ama yok kardesim bir standart olur burasi Trabzonspor ise önde oynayanlar üst duzeyde olmali.

Su 3 topcu arasinda topa vurmayi bilen sadece Yusuf var daha gole yakin adamlar lazim.

Onazi icin görüşüm 2.haftadan beri sabit ama bu cocugu Zokora ve Mbia gibi futbol sahtekarlari ile kiyaslamiyorum ,cok kiziyorum ama az kufrediyorum cocugun elinden gelen bu her seyini veriyor sahada. Dün kazansak macin yıldızı olurdu ama bu kadar beceriksiz adamla normal kazanamamak..

Onazi ye de öyle 5 6 milyon teklif olduğunu da sanmiyorum seneye bizimle olacaktir.

Durica görüldüğü gibi artik bir var bir yok..Stopere 2 net transfer lazim..

Ben tüm maclari kazanip Avrupaya gitmemekten yanaydim Avrupayi kayip olarak görmüyorum.

Yönetim ve hocaya da güveniyorum verimli bir transfer dönemi gecirecegiz insallah.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pereiraya 33 yaşında olduğu için laf atanların divan kurulundaki elimizdeki yeteneklere sahip çıkalım Yusuf Erdoğan neden oynamıyor diyen adamlarla beraber modern futbolu bırakıp 1980lerdeki futbolu izlemeye davet ediyorum..

Benim gördüğüm Pereira bu sezon hariç 2 sene daha rahatlıkla oynar 3 de olabilir
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)