Sayfa 3466 Toplam 4005 Sayfadan BirinciBirinci ... 2466 2966 3366 3416 3456 3464 3465 3466 3467 3468 3476 3516 3566 3966 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100112 adet sonuctan sayfa basi 86,626 ile 86,650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 12 -

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Özkan Şentürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Felliani tarzı dünya para alacak adamları Takimda istemem.

Ama adamın oyunculuğuna laf atılması garip duruyor. Neymiş uefa kupası finalinde ve İngiliz ligindr kötüymüş zaten bizim lig de uefa finali ya da ingiliz ligi kalitesindeya

Şu an fb nin basket takimindaki ekpe udoh, 3 sene önce nba den rencide edilerek kovuldu. Ligin en kötü adamı dediler nerdeyse. Ama adam geldi avrupanin en iyi uzunu oldu burda. F4 mvp si seçildi daha geçen.

Yani sizin ingiliz ligi izleyip bu adam kötü demeniz pek anlamlı değil.
    Udoh dediğin adam lig boyunca da şikebahçe' de çok fazla bir performans veremedi. Adamın tüm performansı euro lige özel.

Nereden
    İstanbul

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verdiği ortada işte.. Teneke bağlayıp yolladılar adamı.. Böyle adamlarla ne fener ne de bjk başarılı olabilidi.. Önemli olan bireysel değil takıma verebilmek.. Valbuena gibi adamların örneği çok.. Constant zokora ndoye mbia örnek çok
    Teneke bağlayıp yolladılar, pek doğru bir cümle olmamış. Adamların, elindeki oyunculardan sattığında para edebilecek bir tek nani olduğu için adamı yolladılar. Adamların sattığın kadar bonservis ile futbolcu alabilirsin kuralı, elini kolunu bağladı.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aytaç kötü diye , gidip yine çok fazla artısı olmayan fellainiyi mi getirelim ?

O zaman ndoye çok kötü diye, gidip bir tık üstü adamı alıp takıma oturtalım. Bu nasıl bir mantık ki ?
    Aytaç'la Fellaini'yi aynı kefeye koydun resmen, pes diyorum. Çok fazla artısı olmayan nedir ya.

Ayrıca, Okay'la Fellaini beraber oynar.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aytaç'la Fellaini'yi aynı kefeye koydun resmen, pes diyorum. Çok fazla artısı olmayan nedir ya.

Ayrıca, Okay'la Fellaini beraber oynar.
    Çok fazla artısı olmayan derken, aytaç' tan çok fazla artısı olmayan demedim.
    Kendi adına çok fazla artısı olmayan dedim. Bildiğin düz futbolcu, herhangi bir artısı yok.

Okay ile fellaini yan yana oynasın, iddaa ediyorum anca defansif anlamda bir şeyler yaparsın. Fazlası olmaz, olamaz.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Aytaç kötü diye , gidip yine çok fazla artısı olmayan fellainiyi mi getirelim ?

O zaman ndoye çok kötü diye, gidip bir tık üstü adamı alıp takıma oturtalım. Bu nasıl bir mantık ki ?
    sasirtici mesaj benim icin

siz fellainiyi ne saniyorsunuz
    adamin sirittigi takim dünyanin en büyük spor takimi

fellaini 2 tane mbbia cebinden cikartir

burada soru alalim mi degildir, alabilirmiyiz?

bu adam gelsin stsl in süper stari olur

görende bebe`yi manu dan aliyorlar sanacak
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Fellaini gelirse iş yapar ama bize Okayın yanında topla haşır neşir düzeyi yüksek sazı eline alacak adam lazım...

Sezonu nerde bitireceğimizi 8 numara transferi belirleyecek Fellaini bu adam değil..

Bilâl ÇOBAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Fellaini'yi tartışmayalım beyler

Lütfen ama.
    “Mum eğer yanmırsa yaşamır demek, onun yaşamağı yanmağındadır."

Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sasirtici mesaj benim icin

siz fellainiyi ne saniyorsunuz
    adamin sirittigi takim dünyanin en büyük spor takimi

fellaini 2 tane mbbia cebinden cikartir

burada soru alalim mi degildir, alabilirmiyiz?

bu adam gelsin stsl in süper stari olur

görende bebe`yi manu dan aliyorlar sanacak
    Ben okayla bu adamı yan yana getirdiğimde öyle sizin dediğiniz gibi star olabilecek bir fark görmüyorum. Siz görüyorsanız saygı duyarım.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Transfer dönemi 10 haziranda başlayıp 31 ağustosta bitecek yani daha çok haberler çıkacak biz emin olmasak da yine can sıkıntısından ötürü haberler üzerinden yorum yapacağız şuana kadar bitmiş bir transfer olmadığını düşünüyorum bakalım nasıl bir transfer dönemi geçirecek.
    Konu Onur Erçetin tarafından (25.05.2017 Saat 16:36 ) değiştirilmiştir.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben okayla bu adamı yan yana getirdiğimde öyle sizin dediğiniz gibi star olabilecek bir fark görmüyorum. Siz görüyorsanız saygı duyarım.
    Ersun Hoca üzerinden değerlendirmek lazım.4-3-3 oynatacaksa eğer Fellainiyi çok ister çünkü Fellaini Okaydan daha sert ve daha kuvvetli bir oyuncu savunmanın önünde oynayacak oyuncu profiline daha uygun.4-2-3-1 de çok da farketmez Okay da olur Fellaini de olur ama yanlarında mutlaka Oğuzhan,Tolgay ya da Emre gibi bir oyun kurucu lazım.

Burada tartışılması gereken ikisinin bir arada olup olamayacağıdır bana göre Okay-Fellaini ikilisi aynı anda sahada olursa ofansif açıdan Topal-Josef ikilisine benzer ikisi de çok fazla topla oynayan ya da yaratıcı özellikleri olan oyuncular değiller daha çok basit oynamayı seven tipte oyuncular.
    Konu Onur Erçetin tarafından (25.05.2017 Saat 16:40 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Amasya

zaten okayla yanyana oynamaz

okayin önünde yaziciylan yanyana oynar
    yinede defansa katkisi bir mbia kadar olur, ofansada belesoglundan fazla katki verir

Ünal Karaman

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Udoh dediğin adam lig boyunca da şikebahçe' de çok fazla bir performans veremedi. Adamın tüm performansı euro lige özel.
    olayı basket forumuna çevirmek istemem ama söylediğinin tutar tarafı yok. Şu an tartışmasız en iyi uzun avrupa da. Euroleague rebound, blok lideri üstüne F4 mvp si adam.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun Hoca üzerinden değerlendirmek lazım.4-3-3 oynatacaksa eğer Fellainiyi çok ister çünkü Fellaini Okaydan daha sert ve daha kuvvetli bir oyuncu savunmanın önünde oynayacak oyuncu profiline daha uygun.4-2-3-1 de çok da farketmez Okay da olur Fellaini de olur ama yanlarında mutlaka Oğuzhan,Tolgay ya da Emre gibi bir oyun kurucu lazım.

Burada tartışılması gereken ikisinin bir arada olup olamayacağıdır bana göre Okay-Fellaini ikilisi aynı anda sahada olursa ofansif açıdan Topal-Josef ikilisine benzer ikisi de çok fazla topla oynayan ya da yaratıcı özellikleri olan oyuncular değiller daha çok basit oynamayı seven tipte oyuncular.
    Bize aynı tip de futbolcular lazım değil. Farklı karakterde ve farklı özellikleri olan futbolcular lazım. Fellaini' yi değerlendirirken, everton değil manc performansını göz önüne almak gerekiyor. Adam takım değiştirdi, lig değil.

Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten okayla yanyana oynamaz

okayin önünde yaziciylan yanyana oynar
    yinede defansa katkisi bir mbia kadar olur, ofansada belesoglundan fazla katki verir
    Ben sizin gibi düşünmüyorum bu konuda. Emre'nin yarı performansını veremez, verebilmesi mümkün değil.

Nereden
    Trabzon

Fellaini bireysel yetenek olarak tartışılacak bir oyuncu değil. Ancak takımda Okay gibi fizik ön planda olan bir oyuncu var.
    Elimizdeki takıma bakarak Fellaini doğru hamle mi onu düşünmek lazım. Takimimizda nasil bir rol alabilir ? Okay kadroda olmasaydı hiç düşünmezdim.

Bana göre B.Natcho ile B.Ndiaye takimin ortasaha eksikliğini tamamlar diye düşünüyorum.

Ama hoca seneye oyun planını değiştirip fellaini ye orada bir rol düşünüyor olabilir.

Veya okay ile ilgili bir gelişme varsa ( düşük ihtimal ) yerine düşünüyor olabilirler.

Aynı oyun planı ile ve okayın bulunduğu bir takımda fellaini lüks olur bana göre.

Nereden
    Asya Diğer

Everton'da 177 United'da 133 maça çıkmış ve bence fena olmayan da bir gol katkısı vermiş adam. Bu adamı istememek neyle açıklanır ya. 76 kez de Belçika milli olmuş.

Dip not: Adam fiziğini harika kullanıyor. Tam bizim lige lazım olan futbolcu tipi. Ve şampiyonluk yolunda kritik anlarda inanılmaz maçlar kazandırabileceğini düşünüyorum.
    Ekran Alıntısı.JPG
    Konu Enaldo61 tarafından (25.05.2017 Saat 16:56 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

olayı basket forumuna çevirmek istemem ama söylediğinin tutar tarafı yok. Şu an tartışmasız en iyi uzun avrupa da. Euroleague rebound, blok lideri üstüne F4 mvp si adam.
    Bende euroleague performansından bahsettim zaten. Kendisinin lig karnesi ortada, adam euroleague performansıyla parladı. Lig performansı Euroleague performansının yarısına tekabül eder.

Nereden
    İstanbul

Everton'da 177 United'da 133 maça çıkmış ve bence fena olmayan da bir gol katkısı vermiş adam. Bu adamı istememek neyle açıklanır ya. 76 kez de Belçika milli olmuş.
    Ekran Alıntısı.JPG
    Dame Ndoye.
    Kulüp
    150 82 34
    68 27 3
    Trabzonspor

44 1,73 9 7

Oyuncunun 2 3 sezon öncesi bir şey ifade etmiyor.

Fellaini Everton da oynarken, 25 yaşındaydı. Bundan 4 sene öncesinin istatistikleri üzerinden reel bir hesap yapamazsınız. Eğer yapılabilinecek olsaydı, ndoye bizde bir ya da iki kere gol kralı olmalıydı.

cebcare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Para yok borç 600 küsür milyon hala transfer de transfer Allah sonumuzu hayırlı kılsın.

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bende euroleague performansından bahsettim zaten. Kendisinin lig karnesi ortada, adam euroleague performansıyla parladı. Lig performansı Euroleague performansının yarısına tekabül eder.
    Ok. Belki bizim lig Euroleague den iyidir falan haklısın

Nereden
    Asya Diğer

Dame Ndoye.
    Kulüp
    150 82 34
    68 27 3
    Trabzonspor

44 1,73 9 7

Oyuncunun 2 3 sezon öncesi bir şey ifade etmiyor.

Fellaini Everton da oynarken, 25 yaşındaydı. Bundan 4 sene öncesinin istatistikleri üzerinden reel bir hesap yapamazsınız. Eğer yapılabilinecek olsaydı, ndoye bizde bir ya da iki kere gol kralı olmalıydı.
    Premier ligde 200'den fazla maça çıkmış, yıllardır üst düzey oynayan bir adam Fellaini. Tam 9 yıldır premier ligde oynayan.

Bu işler hiç belli olmuyor, Van Persie mesela gol kralı olarak geldi ama durumu ortada. Ben çok iş yapacağını düşünüyorum, sen aksini sanırım. Saygı duyuyorum fikrine. Umarım gelir ve ortalığı kasıp kavurur
    Konu Enaldo61 tarafından (25.05.2017 Saat 17:07 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Amasya

Ben sizin gibi düşünmüyorum bu konuda. Emre'nin yarı performansını veremez, verebilmesi mümkün değil.
    belesoglunun tutunamadigi ligde bu adam zirve takiminda oynuyor

dikkatini cekerim...

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

Ok. Belki bizim lig Euroleague den iyidir falan haklısın
    NE yapalım hocam ? Avrupa da iyi performans vermiş, lig de aynı performansı verememiş. Ben mi bağladım adamı ? Ayrıca bir yerde oynayıp oynayamaması oranın kalitesine göre mi oluyor. Büyük yerlerin motivesi daha farklı oluyor. Sizde gidip, interle karşılaştığınız da çaykur rizeye oynadığımız gibi oynamadı futbolcular.

Nereden
    İstanbul

Premier ligde 200'den fazla maça çıkmış, yıllardır üst düzey oynayan bir adam Fellaini. Tam 9 yıldır premier ligde oynayan.
    Ve everton' dan geldiğinden beri kendini geliştiremeyip, aksine gerileyen bir futbolcu.

Bu işler hiç belli olmuyor, Van Persie mesela gol kralı olarak geldi ama durumu ortada. Ben çok iş yapacağını düşünüyorum, sen aksini sanırım. Saygı duyuyorum fikrine. Umarım gelir ve ortalığı kasıp kavurur
    Ndoye , malouda, costant gibi futbolcular da büyük ligler de üst düzey maçlara çıkmışlardı ancak malouda hariç, yetenekleri kadar katkı sağlayabildiler.

Tabi ki gelip katkı sağlasın bende senin kadar mutlu olurum, ancak dediğim gibi çok yetenekli ve takımı üst seviyeye taşıyabilecek bir futbolcu olduğuna inanmıyorum.

Nereden
    İstanbul

Geleceği falan yok da Fellaini gibi adama 3.5 falan vermesinler.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)