Sayfa 3448 Toplam 4005 Sayfadan BirinciBirinci ... 2448 2948 3348 3398 3438 3446 3447 3448 3449 3450 3458 3498 3548 3948 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100112 adet sonuctan sayfa basi 86,176 ile 86,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 12 -

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı 97 Tellioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pereiraya 33 yaşında olduğu için laf atanların divan kurulundaki elimizdeki yeteneklere sahip çıkalım Yusuf Erdoğan neden oynamıyor diyen adamlarla beraber modern futbolu bırakıp 1980lerdeki futbolu izlemeye davet ediyorum..

Benim gördüğüm Pereira bu sezon hariç 2 sene daha rahatlıkla oynar 3 de olabilir
    2 veya 3 oynar mi bilmiyorum ama sayfasina da biraz önce yazdim gec gelmis bahar gibi resmen..

Sahada her seyini veriyor aidiyet duygusu var kaybetmeye tahammülü yok..Bu adam sampiyonluga oynayan takimin icinde yer almali kesinlikle bunun etinden sütünden faydalanmak lazim.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben dün Yazıcı'yı çok beğendim. 3 tane şutu var aklımda kalan 3'ü de harika. Olcay'ın verdiği pasta dönmesi de harika. Vuruşu'da ters ayak yanlış bilmiyorsam harika.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Nereden
    İstanbul

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam da bu konuda anlaşamadık dün seninle Honda milanda genel anlamda sağ kanat olarak oynadı. Yani Sosa' nın hondanın yerine alınması gibi bir şey söz konusu olmadı. Tabi sosa eğer sağ kanatta oynatılmıyorsa.
    Oynadığı maç sayısı
    Sağ kanat : 57
    Sol kanat : 5
    10 numara : 16
    Orta saha : 1
    Peki Milan'ın orta saha ağırlıklı oyun anlayışında neden rotasyona dahi doğru düzgün giremiyor bu adam
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı CaptanBarbosa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süper ligten topçu alınmayacağını ne zaman öğrenecek bizim taraftarımız çok merak ediyorum. Daha kaç facia yaşamamız gerekiyor acaba. Aytaçtır erkandır sefadır serdardır yasindir. Hepsi yıldızdı kendi takımlarında. Biz aldık çöp oldular. DÜNYADA FUTBOLCU MU KALMADI ARKADAŞ. YETER YAV

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Futbol tek bir kişinin oynadığı bir oyun değildir önemli olan takım halinde iyi oynamaktır bir takımda ki herkes yıldız olmaz bugün babel biz de olsa devamlılığı yok diye sürekli küfür yer ama beşiktaşta iyi işleyen bir düzende motivasyonu da yüksek olduğu için gayet iyi oynuyor.

Bir tane özel becerisi yüksek Q7 gibi bir kanat ile diğer kanatta Visca gibi oyunu iki yönlü oynayan şut kalitesi ile skora katkı sağlayan bir kanat oyuncusu ile oynarsan hiçbir sorun yaşamazsın genel kurgu doğru olduktan sonra hiçbir problem olmaz.Ofansif-defansif denge,yaratıcılık ve skor üretme gibi birçok detay var alacağınız kanat oyuncuları totalde bunları yapabilir mi diye bir soru sorarsın analizini yaparsın ve ona göre karar versin.

Not : Visca yazdığınız oyuncuların hepsinden daha faydalı ve oldukça da istikrarlı bir oyuncudur.
    Konu Onur Erçetin tarafından (22.05.2017 Saat 13:52 ) değiştirilmiştir.

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı special one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece onu izlememiş olabilirler

damian dabrowski
    Dabrowski'yi tanimiyorum, izlemeye deger bir futbolcuysa olabilir.

Nereden
    İstanbul

Siyaset her yere burnunu sokmasaydı Gençlere yönelip şampiyonluk için sabredelim derdim ama. Gözü dönmüş Galatasaray'a bak sen. Kime güvenip te Negredo diyorsa. Fenerbahçe kime güveniyorsa ? Bu kulüplerin şuanda U21 ile sahaya çıkması gerekirdi. Beşiktaş'ta dahil bizde dahil. Böyle haksız rekabet olmamalı.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki Milan'ın orta saha ağırlıklı oyun anlayışında neden rotasyona dahi doğru düzgün giremiyor bu adam
    Adamların orta alan ve 10 numara pozisyonunda toplam 7 tane futbolcusu var. Kanat rotasyonunda ise, 3 futbolcusu var. Kanat futbolcularının hepsi 22 23 yaşında. Otomatikman, genç adamları alıp oraya koyuyorlar.
    Onuda geçtim, şuan milanın as ya da yedek kadrosundan kimi alırsan al, bizim kadroda banko oynar.

Nereden
    İstanbul

Alıntı murmut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dabrowski'yi tanimiyorum, izlemeye deger bir futbolcuysa olabilir.
    Bahsettiğiniz maçta da piotek asist yapan oyuncu

milli takıma kadar yükseldi yanlış bilmîyorsam

Bende pek izleyemedim açıkcası
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Faruk Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ya ne dabrowskisi ? Böyle bisey olamaz, zamaninda Brozek kardesleri faciasini bugüne kadar unutmadim, düsününce içim yaniyor, 20 sigara birden yakip köprüden atlamak istiyorum...

Birisi bunlara Doumbia'yi aldirsin, ne yaparlasa aldirsin ya. Yeter su Forvet'lerden cektigimiz. Adam akilli bir forvet alinmazmi 6 senedir neler oluyor..
    Konu Faruk Türk tarafından (22.05.2017 Saat 14:47 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

İtalya liginden birisini alacaksak ihtiyaçlar dahilinde Juan İturbe'yi kiralayalım. Başka , Montolivo ; Yaşlı diye epeyi bir karşı çıkacak vardır ama. Ben takımıza güç katacağını düşünüyorum. Tecrübesi ile.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalya liginden birisini alacaksak ihtiyaçlar dahilinde Juan İturbe'yi kiralayalım. Başka , Montolivo ; Yaşlı diye epeyi bir karşı çıkacak vardır ama. Ben takımıza güç katacağını düşünüyorum. Tecrübesi ile.
    Montolivo çok iyi bir oyuncuydu ama son performansı nedir bilemiyorum.Oyun tarzı olarak Selçuğa benziyor.Top kontrolü ve uzun pas kalitesi çok iyi.Uzaktan şutları da baya etkili.Trabzonspora her türlü katkı sağlar ama dediğin gibi yaşından dolayı karşı çıkacaklar olabilir.Son zamanlarda gündeme gelen Tolgay 26,Natcho ise 29 yaşında dolayısıyla Tolgay ve Nathco ikilisinden birine daha sıcak bakılacaktır.

Seçenekleri düşünüyorum da aslında bakarsanız Andres Guardado alabileceğimiz oyuncular arasında en faydalı olabilecek oyuncu gibi gözüküyor.Guardado Emre kadar dirençli değildir ama çok çabuk bir oyuncudur pas kalitesi ve tekniği de fazlasıyla iyidir.Merkezde ki oyun kurucu eksiğini kapatabilir.Okay yeterince çabuk bir oyuncu değil dolayısıyla yanında Guardado gibi bir oyuncunun olması bizim için de iyi olacaktır.Guardado şuan 30 yaşında bence birkaç sene daha oynar seneye de sözleşmesi bitiyor uygun bir bedel karşılığında alınabilir.Karakter olarak da iyi bir futbolcu olduğunu düşünüyorum.

Son olarak ; İturbe gibi oyuncuların bizi tercih edeceğini sanmıyorum performansları düştü ama yine de büyük liglerin ortalama takımlarında oynayabilirler.
    Konu Onur Erçetin tarafından (22.05.2017 Saat 15:07 ) değiştirilmiştir.

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

lewis holtby...emre belözoglunun kötü versiyonu...

hamburg satmak istiyor...daha 26 yasinda.. 8 nummaraya cuk diye otturur...

cevik teknik hizli...büyük ligleri görmüs...

https://youtu.be/X4PuQiy7Uds
    Konu hofsaale tarafından (22.05.2017 Saat 15:43 ) değiştirilmiştir.
    Sevinelim diye sevmedik.....

Nereden
    İstanbul

Alıntı Faruk Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya ne dabrowskisi ? Böyle bisey olamaz, zamaninda Brozek kardesleri faciasini bugüne kadar unutmadim, düsününce içim yaniyor, 20 sigara birden yakip köprüden atlamak istiyorum...

Birisi bunlara Doumbia'yi aldirsin, ne yaparlasa aldirsin ya. Yeter su Forvet'lerden cektigimiz. Adam akilli bir forvet alinmazmi 6 senedir neler oluyor..
    dabrowski forvet değil. farazi konuşuyoruz takılma rahat ol

Ama sana tavsiyem doumbia hayali kurma yolu bize düşmez.

Hayal kırıklığı yaşarsın.
    HAMİ AYAZ

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar perunun köy takımının sağ açığına kadar bütün topçuları biliyorsunuz bitane JAJA veliahtı önermediniz

Nereden
    İstanbul

Bas Dost 31 maç 34 gol 5 asist hey gidi hey...
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Bilall61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ersun Yanal'ın bu oyun anlayışı ile bir şeyler başarmak istiyorsak Kalinic gibi gol vuruşu iyi,yüksek top hakimiyeti üst düzey bir santrafor;Tolisso gibi oyun aklı yüksek,teknik,iki yönlü bir orta saha ve Valbeuna,Bernardeshi gibi oyun merkezini ileri taşıyan bir kanat-forvet lazım.Bu üç bölgeye yeterli takviye yapalabilirsek oyunumuz seviye atlar.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yazıcı abdülkadir okay ndiaye merkezde bizi uzun süre taşıyabilecek isimler. şampiyonluk için aralarına baskıyı kaldırabilecek kaliteli bir merkez orta saha alınabilir.

iki stoper alacağız gibi görünüyor. mesela cheick ndoye'u alıp stoper rotasyonuna sokabiliriz. bir tane kafa toplarında çok etkili bir defans almak lazım. kazanılan fauller boşuna gitmesin. rakip faul yapmayalım piskolojisine giriyorsa daha çok hata yapar.

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

viscayı alacak olan takım onu defansın arkasına sarkıtacak takımindaki emre gibi ya da 2010-2015 yılları arasındaki selçuk gibi bir orta saha oyuncusunuda almalı,

viscayı beğenen birisi olarak söylenen paralar inanılmaz fazla ndiaye icinde durum aynı, bu bonservisleri verebileceğimizi sanmıyorum,

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu Joel Campbell ne durumda?

Tam olarak ihtiyacımız olan oyuncu. Hücumun her bölgesinde rakibi sürklase edebilecek; güçlü, hızlı, teknik ve gol vuruşları temiz olan birisi.

Sporting'de "alternatif" konumunda bir sezon geçirmiş ve son maçlarda ilk 18'e dahi girmekte zorlanıyor. Muhtemelen "bonservisiyle alma" opsiyonunu kullanmayacaktır Sporting. Arsenal'in de kadroda düşüneceğini ve İngiltere'den herhangi bir takımın tercih edeceğini düşünmüyorum.

Kesinlikle Arsenal'in kapısı çalınmalı. Zaten Arsenal ile sözleşmesi de 1 yıl sonra bitiyor. 24 yaşında ve potansiyelini koruyan, gerçekten yetenekli bir futbolcu. Türkiye'nin ve Trabzonspor'un da onun için uygun ortam olduğunu düşünüyorum.

Takımda bir adet vatandaşı (Esteban'ın kalacağını varsyarak), 2 adet Kolombiyalı ve bir adet de Arjantinli var. Kaynaşma anlamında da asla sıkıntı çekmeyecektir.

Eğer bir çaba ve para harcanacaksa; doğru tercih budur!
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tam olarak ihtiyacımız olan oyuncu. Hücumun her bölgesinde rakibi sürklase edebilecek; güçlü, hızlı, teknik ve gol vuruşları temiz olan birisi.

Sporting'de "alternatif" konumunda bir sezon geçirmiş ve son maçlarda ilk 18'e dahi girmekte zorlanıyor. Muhtemelen "bonservisiyle alma" opsiyonunu kullanmayacaktır Sporting. Arsenal'in de kadroda düşüneceğini ve İngiltere'den herhangi bir takımın tercih edeceğini düşünmüyorum.

Kesinlikle Arsenal'in kapısı çalınmalı. Zaten Arsenal ile sözleşmesi de 1 yıl sonra bitiyor. 24 yaşında ve potansiyelini koruyan, gerçekten yetenekli bir futbolcu. Türkiye'nin ve Trabzonspor'un da onun için uygun ortam olduğunu düşünüyorum.

Takımda bir adet vatandaşı (Esteban'ın kalacağını varsyarak), 2 adet Kolombiyalı ve bir adet de Arjantinli var. Kaynaşma anlamında da asla sıkıntı çekmeyecektir.

İyi tercih, tam aradığımız stilde adam, kesinlikle iş yapar.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benimde dünya kupasında özellikle izlediğim isimler arasındaydı. Bize gelince kendini bulabilme ihtimali muhtemel.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ahmet musa kiralanır veya satılır bu sezon sonunda. kanatlarda oynayacak forvet özellikli oyuncu tipine örnek. önde de oynayabilir. birinci santraforun yanında farklı özellikleriyle sürekli şans bulur. ikinci santraforumuz sürekli yedekte bekleyen bir oyuncu olmaz.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Joel Campbell yarın gelsin başlasın.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    İstanbul

Ah keşke ama, kafamda kadroya yazacağım isimlerden

sporting opsiyonu kullanacaktır.
    Konu special one tarafından (22.05.2017 Saat 18:21 ) değiştirilmiştir.
    HAMİ AYAZ

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abdou Razack Traore Çin veya Katarda bir kuluple anlaşmadıysa imza attıralım.Ligi bilen adam bizde onu biliyoruz.700-800 bin € olmadı 1m € yıllık ücretle oynar.Tertemiz risksiz transfer..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 7 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 7 misafir)