Sayfa 3445 Toplam 4005 Sayfadan BirinciBirinci ... 2445 2945 3345 3395 3435 3443 3444 3445 3446 3447 3455 3495 3545 3945 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100112 adet sonuctan sayfa basi 86,101 ile 86,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 12 -

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Honda gibi yatış yapan değl; Gomez gibi disiplinli oyuncular tavsiye etmesini bekliyorum arkadaşların.
    Hoca oynatacağım demiş de, adam ısrar edip ben yedek kalacağı mı demiş hocam ? Böyle bir muhabbet geçtiyse , bilmiyorum da öğrenmiş olurum.

Nereden
    Afyon

Medjaniyi seneye bile kadroda tutmam diyenler vardı burada defansta Medjani olunca ben daha rahat oluyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Honda gibi yatış yapan değl; Gomez gibi disiplinli oyuncular tavsiye etmesini bekliyorum arkadaşların.
    Honda hayat onda diyebilir miyiz?
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    İstanbul

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca oynatacağım demiş de, adam ısrar edip ben yedek kalacağı mı demiş hocam ? Böyle bir muhabbet geçtiyse , bilmiyorum da öğrenmiş olurum.
    Milan gibi takımda adam mı kayıracak hoca. Yerine ilaç olsun diye Sosa alındı. Oynamamış adam. Çıktığı max seviye de bitik Milan.Bu adama mı bel bağlayalım?
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Mücahit Tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son 3 maç haricinde hangi maçlarda orta alana yakın oynadı ? Yusuf 17. hafta itibari ile ( bursa maçı ) her maç 10 numara pozisyonunda oynadı. Son üç maçta da sola yakın gibi oynayıp, anlaşılamayan bir taktikle oynadık. İşleyen bir takımda kimse kendini çok fazla gösteremez. Özellikle başakşehir gibi takım halinde oynayan takımlarda.

(bu seneyi baz alarak ) Bizim gibi orta segment takımlar da her sene birisi parlar.Kayseri de Deniz türüç, gençlerbirliğinde Serdar Gürler, Antalya da El kabir ve ya eto, alanya da vagner love, osmanlı da ndiaye gibi. Ancak başakşehir de kim parladı desek, belki de sayılacak isim kadronun yarısına yakını olur. Visca, mossoro, cengiz, emre,volkan vs vs vs.
    Adam 15 maçın 3ünde solda oynadı çok ağır olmasına rağmen, bazı maçlarda göbekte başladı , 10 numara başladığı birçok mactada bugünkü gibi 60dan sonra ortaya çekildi genelde . ayrıca adamın rotasyonu yok sürekli 11de kondisyon olarak yeterli olmamasına rağmen dolayısıyla yıllardır süper ligde 90dk oynayan serdar deniz vs gibi adamlarla karşilastirilmasida doğru olmaz. Yazıcının parlaması tesadüf değildir bana göre, gereksiz bir tartışma zaman gösterecektir sezonluk bir parlama olup olmadığını ..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eto'o ve Vagner üst düzey futboldan hiç düşmedi.Honda yıllardır kayıp.
    Hocam yıllardır kayıp dediğin adam, geçen yıl 37 maça çıkıp 2 gol 7 asistlik performans vermiş. Vagner love dediğin adam , avrupadan kopup brazilya ligine dönen adam yapma Allah aşkına.
    Eto da, sampdoria da 18 maç da 2 gol 2 asist ile oynamış futbolcu.Aynı sezonun yarısında everton da 4 gol 2 asistlik performans sergilemiş.Şimdi nasıl oluyor bu üst düzey futbol hesabı onu anlamadım ? Üst düzeyden kastınız, sürekli forma giymek mi oluyor ?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Honda hayat onda diyebilir miyiz?
    Bize Toyota gibi adamlar lazım.

"Toyo toyota toyo toyota çıkarım senle her yola Toyota"

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocam yıllardır kayıp dediğin adam, geçen yıl 37 maça çıkıp 2 gol 7 asistlik performans vermiş. Vagner love dediğin adam , avrupadan kopup brazilya ligine dönen adam yapma Allah aşkına.
    Eto da, sampdoria da 18 maç da 2 gol 2 asist ile oynamış futbolcu.Aynı sezonun yarısında everton da 4 gol 2 asistlik performans sergilemiş.Şimdi nasıl oluyor bu üst düzey futbol hesabı onu anlamadım ? Üst düzeyden kastınız, sürekli forma giymek mi oluyor ?
    Sürekli forma giymesi de önemli ama asıl kendisine biçilen rol.Honda'nın kontratı olmasa çoktan soluğu Anzhi'de almıştı.
    MRA felsefesi; elimizdekini sevelim.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mücahit Tüfekçi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam 15 maçın 3ünde solda oynadı çok ağır olmasına rağmen, bazı maçlarda göbekte başladı , 10 numara başladığı birçok mactada bugünkü gibi 60dan sonra ortaya çekildi genelde . ayrıca adamın rotasyonu yok sürekli 11de kondisyon olarak yeterli olmamasına rağmen dolayısıyla yıllardır süper ligde 90dk oynayan serdar deniz vs gibi adamlarla karşilastirilmasida doğru olmaz. Yazıcının parlaması tesadüf değildir bana göre, gereksiz bir tartışma zaman gösterecektir sezonluk bir parlama olup olmadığını ..

Tamam hocam, o bazı maçlar hangileri ? Söylersen bakayım hemen. Ben o tip maçları hiç hatırlamıyorum, hemde Trabzonspor' un tüm maçlarını eksiksiz izledim bu sezon. Bugün yusuf ortaya mı çekilmiş ? Yoksa takım baskı yiyor diye geri mi geldi ? Bunu çok iyi ayırt etmek gerekiyor.

Takım baskı yerken 10 numara pozisyonunda bekleyecek hali yok çocuğun, orta saha çizgisine yakın oynaması gerekiyor doğal olarak.
    Serdar gürler dediğin adam bu takımdan peşinden su dökülerek yollanan adam. Bu yüzden özellikle onun örneğini verdim. Bize gelse yine kendini gösteremeyecek. Çünkü takım oyununun dişlisi olabilecek, takım oyuncusu olma yeteneği olabilen biri değil. Deniz türüç ise bizim lig de daha 2 senelik futbolcu, mazisi çok da derin sayılmaz.

Bu arada ben sezonluk patlama yaptı diye bir şey demedim. Mevki olarak iki futbolcunun karşılaştırılması mantıksız demiştim.

Nereden
    İstanbul

Milan gibi takımda adam mı kayıracak hoca. Yerine ilaç olsun diye Sosa alındı. Oynamamış adam. Çıktığı max seviye de bitik Milan.Bu adama mı bel bağlayalım?
    Adam milanda 10 numara pozisyonun da kaç kere oynadı ? Genelde oynatıldığı bölge sağ kanattı adamın.
    Bizim lig de geçen yıl tozu dumana katan, sosa bu sezon çoğu maçın 60 . dakikasında kenara alındı hatta bir çoğunda da oynatılmadı.
    Peki, sizin deyişinize göre honda' nın yerine alınan sosa' nın 3 asistlik performası ne olacak ? Bu sezon kupalar dahil 40 maçtan fazla oynamış milan da sosa 19 maç da oynamış , bunların da yarısında oyundan çıkmış. 3 asistlik performansı var. Bu adam bizim lige geri dönse oynayamaz diyebilir miyiz ?

Şunu kabul etmek gerekir ki, italya ligi falan bizim çok üzerimiz de bir lig. Ki honda' nın oynadığı milanın kendisi de son 3 4 sezondur kayıp.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürekli forma giymesi de önemli ama asıl kendisine biçilen rol.Honda'nın kontratı olmasa çoktan soluğu Anzhi'de almıştı.
    MRA felsefesi; elimizdekini sevelim.
    Yusuf ' un iki sene sonra bu takımın 10 numara pozisyonunun değişilmezi olacağına inanıyorum. Ama öncelikle önüne kaliteli biri alınıp, ondan bir şeyler kapması ve alınan kişinin onun gelişimine yardımcı olması çok önemli. ( gerçi zeki' nin de önüne bosingwayı almıştık yine de bir tık ilerleme olmamıştı ama neyse ) )

Nereden
    İstanbul

Adam milanda 10 numara pozisyonun da kaç kere oynadı ? Genelde oynatıldığı bölge sağ kanattı adamın.
    Bizim lig de geçen yıl tozu dumana katan, sosa bu sezon çoğu maçın 60 . dakikasında kenara alındı hatta bir çoğunda da oynatılmadı.
    Peki, sizin deyişinize göre honda' nın yerine alınan sosa' nın 3 asistlik performası ne olacak ? Bu sezon kupalar dahil 40 maçtan fazla oynamış milan da sosa 19 maç da oynamış , bunların da yarısında oyundan çıkmış. 3 asistlik performansı var. Bu adam bizim lige geri dönse oynayamaz diyebilir miyiz ?

Şunu kabul etmek gerekir ki, italya ligi falan bizim çok üzerimiz de bir lig. Ki honda' nın oynadığı milanın kendisi de son 3 4 sezondur kayıp.
    İşte asıl mesele orada yerine bel bağlanan adam Sosa'nın olması. Sosa'nın Honda'dan etkili olabileceği düşüncesi. Ben Honda'nın da takıma karakter falan katabileceğini de düşünmüyorum.

Mücahit Tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tamam hocam, o bazı maçlar hangileri ? Söylersen bakayım hemen. Ben o tip maçları hiç hatırlamıyorum, hemde Trabzonspor' un tüm maçlarını eksiksiz izledim bu sezon. Bugün yusuf ortaya mı çekilmiş ? Yoksa takım baskı yiyor diye geri mi geldi ? Bunu çok iyi ayırt etmek gerekiyor.

Takım baskı yerken 10 numara pozisyonunda bekleyecek hali yok çocuğun, orta saha çizgisine yakın oynaması gerekiyor doğal olarak.
    Serdar gürler dediğin adam bu takımdan peşinden su dökülerek yollanan adam. Bu yüzden özellikle onun örneğini verdim. Bize gelse yine kendini gösteremeyecek. Çünkü takım oyununun dişlisi olabilecek, takım oyuncusu olma yeteneği olabilen biri değil. Deniz türüç ise bizim lig de daha 2 senelik futbolcu, mazisi çok da derin sayılmaz.

Bu arada ben sezonluk patlama yaptı diye bir şey demedim. Mevki olarak iki futbolcunun karşılaştırılması mantıksız demiştim.
    Hocam bugün bero çıkıp hugo girince 10numara ndoye, beronun yerine Yusuf oynamadımı benmi yanlış izledim ve genel olarak birçok maçta sonlara dogru değişiklikler bu şekilde oldu . Sonuç olarak direkt istatistiksel olarak karşilastirilmalari bencede çok doğru değil ancak oynatma şekli, takımın genel hali ,kondisyon, oynama sayısı vs de eklenerek kıyaslamanın normal dengeye çekilebileceğini söylüyorum sadece .. Aslında pek farklı şeyleri söylemiyoruz kısır bi muhabbete döndü fikirleriniz için eyvallah , iyi akşamlar diliyorum..

Nereden
    İstanbul

İşte asıl mesele orada yerine bel bağlanan adam Sosa'nın olması. Sosa'nın Honda'dan etkili olabileceği düşüncesi. Ben Honda'nın da takıma karakter falan katabileceğini de düşünmüyorum.
    Adam iki sene üst üste, lig de ve avrupa da çok iyi istatistik tutturdu. Sadece lig de istatistik tutturmuş olsa yine istemezdi milan adamı. Ama bildiğin üst düzey top oynadı genel olarak. Ben o yüzden çok da şaşırmıyorum, onların bizim ligden sosa' yı almış olmalarına.
    Ki son 2 3 sezondur , milanın hali ortada. Bu seneleri de pek iç açıcı geçmedi.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mücahit Tüfekçi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bugün bero çıkıp hugo girince 10numara ndoye, beronun yerine Yusuf oynamadımı benmi yanlış izledim ve genel olarak birçok maçta sonlara dogru değişiklikler bu şekilde oldu . Sonuç olarak direkt istatistiksel olarak karşilastirilmalari bencede çok doğru değil ancak oynatma şekli, takımın genel hali ,kondisyon, oynama sayısı vs de eklenerek kıyaslamanın normal dengeye çekilebileceğini söylüyorum sadece .. Aslında pek farklı şeyleri söylemiyoruz kısır bi muhabbete döndü fikirleriniz için eyvallah , iyi akşamlar diliyorum..
    Ndoye ile yusuf yan yana oynadı.Ki, maçın gidişatına bakacak olursan ortada ne 10 numara ne de 8 numara diye bir şey kaldı. Çünkü atak yapamadık. Her zaman mevkisi aynı adamlar karşılaştırılabilir ancak farklı mevkilerdeki farklı adamların karşılaştırılmasının doğru olmadığını düşünüyorum.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

sosa önlibero oynuyor bu arada pirlo gibi. ancak öyle girdi kadroya, yine de saygı duydum.

Yavuz KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaşlar sabır önemli. 5 net transfer yeter. Hiç bir zaman takım 4-4'lük olamaz. Her takımın eksiği olur. Önümüzdeki seneyi bir atlatalım ondan sonra takımın eksik parçalarını tamamlarız. Takımda olmayı hak etmeyen oyuncuları da zamanla temizleyeceğiz. Kulübün belli bir mali bütçesi var lütfen sabır. Herkes yabancı kuralı diyor ama o kural "yerli kuralı". Olcay bu yüzden önemli. Serdar Taşçı, Burak veya Tolgay bu yüzden isteniyor. Kadro yaparken her şeyi detaylı düşünmek zorundayız.

İlk 18'de 7 yerli, kadronda toplam 14 yerli bulundurmak zorundasın. Güzel olacak her şey inşallah.
    Onca nimet varken, kul hakkı yemeyin!

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şu takımda Abdülkadir oynamıyorsa transferede gerek yok.bu kafayla olmaz

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Beşiktaşta Oğuzhan ve Q7 nin takıma büyük katkısı var bizim de iyi bir merkez ortasaha ve kanat oyuncusuna ihtiyacımız var inşallah işler yolunda gider takviye yapmamız şart tabiki bunun yanında ekonomik durumu da iyi analiz etmek lazım.

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

banko oynayacak 2 tane defans, 1 ortasaha, 1 forvet kesinlikle transfer edilmeli
    aytaç, yusuf erdoğan vs yerine de 3-4 gerçekten rotasyon adamı lazım

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

beklentileri düşürüp genç oyuncularla takım kurmaya devam etsek, okay abdülkadir yazıcı'dan göbek kursak sonuca değil, oyuna konsantre olsak yıllar içinde çok daha iyi yerlere geliriz, borçlardan kurtuluruz. ama beklentiler büyük, haliyle maaşlar büyüyor. büyük klüp olmak, bunu yönetilmek zor işler. başakşehir'de olduğu gibi at koşturamazsın t.direktör olarak.

felaket ve dram senaryosu yazmaya alışık taraftar bir sene öncesinden kötü enerji yaymaya başlıyor. önce bir transferleri görelim. transfer önerisi bile olumsuz bunu yapmazsan rüyanda görürsün şampiyonluğu falan... zaten kafadan çağırıyorsun başarısızlığı. tabi bunu da büyütmemek lazım, dünya böyle artık.

başkanın bu tip durumlardan etkilenip sadri şener gibi küsme huyu yok, ondan dolayı ümitliyim ama 3 sene ciddi baskı oluşturuyor yönetimde. şunu 4 seneye çıkarsak da adam gibi planlama olsa. 3 senelik oyuncu sözleşmesi gibi. ilk sene takıma alıştı, ikinci sene yükseldi derken, sözleşme uzatacak mı, gidecek mi tartışması kapıya dayanır.

son olarak bu camiadaki beraber yönetme sevdasını komik buluyorum. tüm seçim boyunca kara propaganda, olumsuz günlerde en ufak destek yok, 50. yılda benim sözümü dinle, cidden ilginç.

ortada bir iş planı var, kararlar çoktan verilmiştir, bakacağız göreceğiz, olduğu kadar. olmazsa diğer sene bir daha deneriz. zaten devre arasında seçim var. daha iyi yönetecek olanlar aday olur, trabzonspor yükselir inşallah.
    Konu artvints tarafından (22.05.2017 Saat 00:20 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

..
    Konu Anıl C tarafından (23.05.2017 Saat 08:40 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    İstanbul

Gidip parayı basalım Torres'e ne bileyim Defoe'ya yetti gayrı Damdoy falan. Limanı mı araziyi mi veriyoruz artık neyse ne. Epl görmüş futbolcu istiyorum ben. Bosingwa istiyorum. Yıldız eskisi de olur. Aboubakar Q7 gibi kafadan kontak da olur.
    Konu Fatih Çelik tarafından (22.05.2017 Saat 00:23 ) değiştirilmiştir.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sosa önlibero oynuyor bu arada pirlo gibi. ancak öyle girdi kadroya, yine de saygı duydum.
    zaten o hep önliberoydu

brezilyada, bayernde...

shakhtar 10 numara yaparsam satarim belki dedi, 8jk da yedi

ama iste senol hoca onu bile saha kaldirdi...
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Yavuz KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

1591971_Trabzonspor.jpg
    +
    Furkan Taş
    Yunus Emre Çakır
    Abdürrahim Dursun
    Aytaç Kara

12 yabancı, 14 yerli. Böyle bir kadro genişliği 10/11 sezonunda bile yoktu. Alınacak 5 oyuncu çok önemli gerisi hikaye.

Not: Zeki,Akbaş ve Aytaç'ın gönderileceğini düşünmediğimden kadroya yazdım. Bunları gönderip beleşe sağ bek, sol bek ve orta saha alabiliyorsak alalım.

Esteban
    İbanez
    Yusuf
    N'Doye -Fırsat varken satılacağını düşünüyorum.
    +
    Tüm kiralık futbolcular gönderilir.
    Konu Yavuz KÜÇÜK tarafından (22.05.2017 Saat 00:33 ) değiştirilmiştir.
    Onca nimet varken, kul hakkı yemeyin!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)