Sayfa 3440 Toplam 4005 Sayfadan BirinciBirinci ... 2440 2940 3340 3390 3430 3438 3439 3440 3441 3442 3450 3490 3540 3940 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100112 adet sonuctan sayfa basi 85,976 ile 86,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 12 -

Yavuz KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tunay bizim Bero dan bile hantal. Rakipte Q7, Babel var bizde Kasımpaşa nın çöpüyle şampiyonluğa oynayacağız. Şu alemde bi akıllı biziz.

Yok mu bonservisi elinde, mümkünse 30 yaş civarı yani tecrübeli, elit kulüplerde yıllarca oynayıp gözden düşmüş yıldız ? Şampiyonluk olmasa da bizi ilk 4 e rahatlıkla sokacak olan, son haftaya kadar zirve takibi yaptıracak olan bedava ve kariyerli yıldızlar istiyorum. Kaşar istiyorum kaşar, bıktım vasat transferlerden resmen paramızla rezil oluyoruz, futbolcunun motorunu bulup getirelim motor gibi çalışsın.

Sahada ürkek ceylan gibi şirin şirin gezinen topçu izlemek istemiyorum. Belgesellerde ceylanlar su içerken onlara ansızın adice, haince, kalleşçe saldıran, o zavallı zebralar suyun içinde karşıdan karşıya geçerken dötlerinden ısırıp suyun içine çekip hunharca katleden şerefsiz timsah gibi topçu istiyorum. O şerefsiz timsahı istiyorum ey yönetim !!!

Bonservisi elinde aslan, kaplan, timsah, jaguar, komodo ejderi, akbaba ne varsa toplasınlar ben artık sahada gariban ceylan, zebra, koyun, kuzu görmek istemiyorum. Yıldız oyuncu istiyorum yıldııızzzzz..... Özkan Sümer in laflarıyla gelmeyin, yıl olmuş 2017 yetti artık. Bana yıldız isteyen gökyüzüne baksın demeyin, yıldız transfer ettik şampiyonluğa oynayacağız deyin.

Onca nimet varken, kul hakkı yemeyin!

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tunay bizim Bero dan bile hantal. Rakipte Q7, Babel var bizde Kasımpaşa nın çöpüyle şampiyonluğa oynayacağız. Şu alemde bi akıllı biziz.

Yok mu bonservisi elinde, mümkünse 30 yaş civarı yani tecrübeli, elit kulüplerde yıllarca oynayıp gözden düşmüş yıldız ? Şampiyonluk olmasa da bizi ilk 4 e rahatlıkla sokacak olan, son haftaya kadar zirve takibi yaptıracak olan bedava ve kariyerli yıldızlar istiyorum. Kaşar istiyorum kaşar, bıktım vasat transferlerden resmen paramızla rezil oluyoruz, futbolcunun motorunu bulup getirelim motor gibi çalışsın.

Sahada ürkek ceylan gibi şirin şirin gezinen topçu izlemek istemiyorum. Belgesellerde ceylanlar su içerken onlara ansızın adice, haince, kalleşçe saldıran, o zavallı zebralar suyun içinde karşıdan karşıya geçerken dötlerinden ısırıp suyun içine çekip hunharca katleden şerefsiz timsah gibi topçu istiyorum. O şerefsiz timsahı istiyorum ey yönetim !!!

Bonservisi elinde aslan, kaplan, timsah, jaguar, komodo ejderi, akbaba ne varsa toplasınlar ben artık sahada gariban ceylan, zebra, koyun, kuzu görmek istemiyorum. Yıldız oyuncu istiyorum yıldııızzzzz..... Özkan Sümer in laflarıyla gelmeyin, yıl olmuş 2017 yetti artık. Bana yıldız isteyen gökyüzüne baksın demeyin, yıldız transfer ettik şampiyonluğa oynayacağız deyin.
    Betimleyici anlatımın doruk noktasına ulaşmışsın, dediklerine katılıyorum, tebrik ediyorum
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Natcho'yu yolda görsek tanımayız,3 yıldır kurtarıcımız oldu.
    Bir gelsin de görelim artık.

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

deniz türüc besiktasla anlasmis haberleri dolaniyor facede
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nat geo wild'da zürafa avlayan aslanlar favorim; takım oyunu nedir ,cesaret nedir daha iyi anlatılamaz.
    Kedileri kavga ettiren kargalar favorim. Bu işin öncüleridir kendileri. Orta sahada böyle pislik yapan oyuncular lazım
    Konu Manu61 tarafından (20.05.2017 Saat 23:01 ) değiştirilmiştir.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

tanjugunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Deniz turuc , emre akbaba ,Tunay ,Tolgay bunlar bizi kesmiyor bak mert arkadaş ne güzel yazmış bize komodo ejderi lazım çirkin ama hirsli bitirici atletik oyuncu lazım

O ruh geri gelecek
    bu sene SAMPİYONUZ.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Albayrak Erkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    deniz türüc besiktasla anlasmis haberleri dolaniyor facede
    34 maçlık lig maratonunda 6 maçta sonradan oyuna girer,kupa maçlarında da 4 grup maçında oynar o kadar
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı 97 Tellioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    34 maçlık lig maratonunda 6 maçta sonradan oyuna girer,kupa maçlarında da 4 grup maçında oynar o kadar
    hocam nere giderse gitsin bende bize gelsin taraftari degildim .......bügünde izledim bize göre degil bu deniz türüc
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

50. yılımızda marka bir ismi takıma kazandırmak lazım..Etoo gibi. Adam bildiğin takımını sırtladı gidiyor.
    Bu yıldız isim hem forma sattırır,hem taraftarı heyecanlandırır,stadyuma seyirci çeker..Hemde kimi durumlarda psikolojik üstünlük sağlar..
    Mali durumumuz ortada pek iyi değil..Bu yüzden sözleşmesi biten futbolcular öncelik gibi duruyor..
    Benim önerim : Fernando Torres
    https://www.transfermarkt.com.tr/fer...l/spieler/7767
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

benfica takımında kadroya giremeyen yada b takımından oyuncular incelenmeli.

Nereden
    Avrupa Diğer

Tunayi yillardir izliyorum, bundesligadan beri. Hantal falan degil. Iyi bir yerli oyuncu. Alternatif olur. Erdogan girince sövmeyi biliyorsunuz ama. Onlarla Gümüshaneyi gecemedik iste. castillo ve olcay disinda kanat yok. Yusuf kafasini kaldirmiyor onu saymiyorum. Bero zaten slovakla ligi oyuncusu. Tasci, Tunay, Tolgay, Ndiaye hepsi Is yapar. Önemli olan bir Yildiz Golcü ve bir Kanatforvet. Choupo Moting Tarzinda bir Transfer fark yaratir. Böyle fizikli olan ve bu Ligde 10-15 Gol atabilecek Net sutu olan bir Kanat almadan zor Sampiyon oluruz. Zoran Tosic ismi dolaniyordu. Gol atmiyor. 8jk de forvet disinda talisca ve babel golü kovalayan Adamlar. Fb de sow var. Böyle Oyuncu yok bizde iste.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Öyle de böyle de bir şey becerebildiğimiz yok Tunay Castro A.Traore toplasınlar bonservissiz adamları.Sezon sonu en azından para harcamadık borcu azalttık deriz.Pes ediyorum alın bunları alın
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Son günlerde ki söylentilere bakacak olursak ;

Serdarın kendisiyle anlaşıldı kulübüyle de anlaşılırsa eğer gelecekmiş.
    Tolgay konusunda beşiktaşla devre arası anlaşıldı eğer kendisiyle maaş konusunda anlaşılırsa gelecekmiş.
    Ndiaye ile anlaşmışız ama Gökçek veto etmiş eğer Gökçek ikna edilirse bu transfer olacakmış.
    Tunayla anlaşılmış gelecekmiş.

Bir atasözü bizi çok iyi anlatıyor. '' Ölme eşeğim ölme ''

Transfer döneminde yapılan haberlerde koşul-şart ekinin en çok kullanıldığı kulübün Trabzonspor olduğunu düşünüyorum
    Konu Onur Erçetin tarafından (20.05.2017 Saat 23:32 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Asya Diğer

Bir şey dicem. Şimdi biz yıldız futbolcu alsak yüksek para verip, borcumuz artsa ne olacak? FFP'den Avrupa men mi gelecek? Ee. Tamam, az para harcayalım kısalım dedik, ceza almayalım dedik, orta seviye topçular alıp 3-4. lüğe mi oynucaz bu mudur yani? Borç katlansın şampiyonluğa oynayalım daha iyi değil mi? Zaten 30 küsür senedir bir başarı elde edememişiz. Neyi hesaplıyoruz. Borç trilyon olsa ne olacak? Kulübü mü kapatacaklar? 1 trilyon borcumuz olsa ama bu takım şampiyon olsa kim ne diyecek?

Tabi eğer sorun bu futbolcuları almak için nakit bulmaksa şu yazdığım ileti komple çöp. Nakit yoksa borçlanamayız da.
    Konu Enaldo61 tarafından (20.05.2017 Saat 23:32 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Alıntı HT61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antalya Avrupa'nın A sını haketmiyor ptt 1.lig oyuncularıyla gitmeye çalışıyorlar bir Etoları var diye çıldırmamak elde değil bu kadar ballı bir takım olamaz gollere bak hep bala gram organizasyon golü yok Kayseriyle berabere kalsak Adanayı yensek hiç sıkıntımız olmayacaktı nasıl bu duruma düştük oturup düşünsünler başlamış yine ekonomik bunalımdayız lafları bumerang bumerang sıkıldık 50.yıl diye tutturma o zaman bin kere yazıldı burada Bursa da inşallah küme düşer hiçbir mevkileri süper lig statüsünde değil acemi dolu hemde beş büyük kavramı ve pay parası 4 büyüğe aktarılır haketmiyor bunlar çünkü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Antalya sonuna kadar hak ediyor gitmeyi,kadro olarak daha düşük değerde olması bu gerçeği değiştirmez.Bursa'nın da adı yeter Süper Lig'de olmaya,kadrosu çöp,leş fark etmez.Bursa formasının ağırlığı yeter.
    • Memento mori

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir şey dicem. Şimdi biz yıldız futbolcu alsak yüksek para verip, borcumuz artsa ne olacak? FFP'den Avrupa men mi gelecek? Ee. Tamam, az para harcayalım kısalım dedik, ceza almayalım dedik, orta seviye topçular alıp 3-4. lüğe mi oynucaz bu mudur yani? Borç katlansın şampiyonluğa oynayalım daha iyi değil mi? Zaten 30 küsür senedir bir başarı elde edememişiz. Neyi hesaplıyoruz. Borç trilyon olsa ne olacak? Kulübü mü kapatacaklar? 1 trilyon borcumuz olsa ama bu takım şampiyon olsa kim ne diyecek?
    transfer yasagi verdiler mi görürsün ne olacagini

senin gibilerin anlamadigi sey, bütün gelirlere haciz geldimi para dönmeyecek, bu da iflasa yol acacak
    ozaman sorun ceza olmayacak, direk amatöre gideceksin

uefa bizim kötülümüz icin ffp kurallarini yapmadi, uefa diyorki böyle kulüpleri yaratmak zar, ondan olanlari korumaliyim
    uefa ffp kulüpleri senin zihniyetindeki yöneticilerden koruma ajandasidir.

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son günlerde ki söylentilere bakacak olursak ;
    Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Serdarın kendisiyle anlaşıldı kulübüyle de anlaşılırsa eğer gelecekmiş.
    Tolgay konusunda beşiktaşla devre arası anlaşıldı eğer kendisiyle maaş konusunda anlaşılırsa gelecekmiş.
    Ndiaye ile anlaşmışız ama Gökçek veto etmiş eğer Gökçek ikna edilirse bu transfer olacakmış.
    Tunayla anlaşılmış gelecekmiş.

Bir atasözü bizi çok iyi anlatıyor. '' Ölme eşeğim ölme ''

Transfer döneminde yapılan haberlerde koşul-şart ekinin en çok kullanıldığı kulübün Trabzonspor olduğunu düşünüyorum

hepsi yalan
    tunayda ilgi bile yok
    Konu selcuk tarafından (20.05.2017 Saat 23:37 ) değiştirilmiştir.
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    transfer yasagi verdiler mi görürsün ne olacagini

senin gibilerin anlamadigi sey, bütün gelirlere haciz geldimi para dönmeyecek, bu da iflasa yol acacak
    ozaman sorun ceza olmayacak, direk amatöre gideceksin

uefa bizim kötülümüz icin ffp kurallarini yapmadi, uefa diyorki böyle kulüpleri yaratmak zar, ondan olanlari korumaliyim
    uefa ffp kulüpleri senin zihniyetindeki yöneticilerden koruma ajandasidir.
    Zihniyet, senin gibiler falan ne alaka? Sana bir ithamda mı bulundum ben? Kullandığın kelimelere dikkat et bence.

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ffp kıskacından birseyler dengelenene kadar ne biz ne istanbul takımları kurtulabilecek su tarihe kadar anlasma deniyor ama birseyler düzelmeyince tekrar yeni anlasma yapılıyor.yani artık eskisi gibi degil deniz bitti malesef önceki yönetimlerin bıraktıgı büyük enkazlar var bu kadar paralarla ne yapmıslar anlam vermek mümkün deegil.

Nereden
    Amasya

Zihniyet, senin gibiler falan ne alaka? Sana bir ithamda mı bulundum ben? Kullandığın kelimelere dikkat et bence.
    ben sana bir ithamda mi bulundum

borclan giden zihniyeti öne cikardin, bunun bencede, uefa ya görede yanlis oldugunu yazdim

burda itham nerde

Ünal Karaman

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben sana bir ithamda mi bulundum

borclan giden zihniyeti öne cikardin, bunun bencede, uefa ya görede yanlis oldugunu yazdim

burda itham nerde
    Bir fikir paylaştım ben, bu fikir eleştirilebilir ama üslubun rahatsız edici.

Nereden
    Amasya

Bir fikir paylaştım ben, bu fikir eleştirilebilir ama üslubun rahatsız edici.
    bence degil, sen yazima icinde olmayan seyler yüklüyorsun

13 yilda 1 kez ceza aldim
    terbiyesizlik yapacak bir kisilige sahip biri degilim, her ortamda

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kedileri kavga ettiren kargalar favorim. Bu işin öncüleridir kendileri. Orta sahada böyle pislik yapan oyuncular lazım
    Felipe Melo diyorsun Kamerun aslanı karşılıksız çekli M'Biam da iyidir
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Borcu falan bilmem de ust düzey en az 2 3 oyuncu yoksa kadroda şampiyonluğa oynayamazsin.
    Fatih,gokdeniz,smek,yattara,jaja,burak böyle adamlar lazım bize
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Adamın hücum hattında q7 babel talisca abuabakar var,diğerinde visca,adebayor,emre var.Sende ne var

Nereden
    Bursa

Yazıcı,Castillo var,yanında Rode de iş yapar.Fena değil yani kadro,eksik parçaları bulur ve oturtursan bugün 1 olarak gördüğün adam 3 olarak verim verebilir.
    • Memento mori

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)