Sayfa 3425 Toplam 4005 Sayfadan BirinciBirinci ... 2425 2925 3325 3375 3415 3423 3424 3425 3426 3427 3435 3475 3525 3925 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100112 adet sonuctan sayfa basi 85,601 ile 85,625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 12 -

Nereden
    Afyon

Alıntı tonya55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onyekuru treni kactı 10 milyon üzeri rakamlar konusuluyor.
    austria wien deki kayode nin gelebilme yüzdesi ne peki ?

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı muratsancak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    austria wien deki kayode nin gelebilme yüzdesi ne peki ?
    cok iyi oyuncu buda premier league fulham espanyol ilgileniyor yani biraz paraya bakar is olabilir.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Honda- Bacca paketi ile weiss de alsak ne güzel olurdu. Ancak olabilitesi olan şeyler değil tabi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürekli gelen gidenler kötü ama hüseyin cimşir çok iyidi diyorsun karşı takıma yaptığı asist kadar bizim tarafa da yapsa belki hak verebilirdim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Tekke'ye, Gökdeniz'e teneke baglayan taraftarimizi da gordugum icin sana da kizamiyorum
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekke'ye, Gökdeniz'e teneke baglayan taraftarimizi da gordugum icin sana da kizamiyorum
    Vallahi hocam, Tekke ve gökdeniz konusunda değil de Hüseyin Cimşir' i şu forumda 100 kişiye sorsan 90 tanesi futbolcu mu der... Ama daha önce bir arkadaşa da dediğim gibi, herkesin görüşüdür saygım var

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

pazdan ndiaye doumbia cok faydalı olur bu isimler hemen bitirilip beklenmeli fırsat transferleri icin cogu takım kiralık oyuncu gönderecek kamp sonrası elemeler olacak kadrolarında burdan talisca tarzı birileri bulunabilir.yönetim mas ile pereira hamlesi cok iyi hamleydi umarım böyle nokta atısı yaparlar.

Nereden
    Ankara

Genova'da oynayan adama leş muamelesi çeken taraftarımız var. 40 yaşındaki emre şampiyonluğa oynuyor bu ligde. Bedava adama burun kıvırıyoruz. Üst liglerde oynayan Bonservissiz her topçuya talip olmamız lazım. Bu ligde fiziği biraz düzgün her topcu iş yapar.
    En büyük Trabzon

Emre ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Valencia'dan Rodrigo kiralanabilirse 15 gol barajını rahat geçer diye düşünüyorum.Kanat forvet yada en uç bölgede oynayabilir.Bizim lig için çok uygun bir oyuncu.
    Dallas Mavericks
    .................................................. ............ 41-Dirk Nowitzki

Nereden
    Afyon

IK sirius takımında oynayan kingsley sarfo da dikkate değer bi oyuncu , alanzinhonun oyun yapısına benzemesiyle dikkat çekiyor , çok teknik ve hareketli oyuncu ama fizik gücü yetersiz , ama gelistirilemeyecek bir şey değil bu .

Nereden
    Ankara

İspanya, italya, ingiltere, almanya, bu liglerden bedava ne bulursak almamız lazım. Yeterki biraz fizikli olsun. Saçma sapan liglerden saçma oyunculara dünyanın parasını vermek gibi mallıklar artık geçmişte kalmalı
    Konu serdaracıl tarafından (17.05.2017 Saat 22:09 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Ribery gelirse ligin tozunu attırır be. Forvete 30 gol attırır herhalde. Castillo'ya da çok şey katar.

Kanada Ribery, forvete Soldado.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

---------------Onur--------------
    ----Perreira-Serdar-Durica-Mas----
    ----Ribery-Okay-M'bia-Castillo-----
    --------------Yazıcı-------------------
    -------------Soldado------------------
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    İstanbul

10 numara için ; Danny ( Zenit ), Honda (Milan), Ganso ( Sevilla )- Kanat için ; Maicon ( loko ),gouffran gibi bir şutör - Forvet hattına ise; Balotelli, Bacca, Doumbia 3 'lüsünden herhangi biri gelse.. Bizi bir iki sene götürür rahat bir şekilde.
    Konu shagrath61 tarafından (17.05.2017 Saat 22:33 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Hangi Trabzonspor yönetimi olursa olsun. Bu takimin sampiyon olabilmesi icin yapilmasi gereken tek sey var. O da bu takimi 2 sezon icinde sampiyon yapacak futbolcularin transfer edilmesidir. 2 arti 2 esittir 4. Gerisi fasa fiso. Elimizde bizi en fazla 4. yapacak bi malzeme var sadece. Ya sampiyonluk transferi yapicaz ya da bulundugumuz konumda sürünmeye, ezilmeye devam edicez.
    Konu Anıl C tarafından (17.05.2017 Saat 22:43 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 numara için ; Danny ( Zenit ), Honda (Milan), Ganso ( Sevilla )- Kanat için ; Maicon ( loko ),gouffran gibi bir şutör - Forvet hattına ise; Balotelli, Bacca, Doumbia 3 'lüsünden herhangi biri gelse.. Bizi bir iki sene götürür rahat bir şekilde.
    Ne olur Bacca yazmayalım şuraya Ne güzel önerilerini sunmuşsun ama araya 20-30 milyona transfer olacak adam girince olmuyor.

Ganso'nun durumu yeni teknik direktör sonrası belli olacak. Çok kolay veya çok zor bir transfer olabilir duruma göre. Balotelli iyi sezon geçirdi buralara uğraması biraz gecikir diye düşünüyorum. Gerçi belli olmaz adam bir sabah uyanır ve Türkiye ligine gitmeliyim der
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı muratsancak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    IK sirius takımında oynayan kingsley sarfo da dikkate değer bi oyuncu , alanzinhonun oyun yapısına benzemesiyle dikkat çekiyor , çok teknik ve hareketli oyuncu ama fizik gücü yetersiz , ama gelistirilemeyecek bir şey değil bu .
    Yeni bi Yattara bulmak lazim her iki kanada aslinda. Kanattan golluk orta geliyosa bu ligte sampiyon oluyosun.
    Elazığ'lı.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne olur Bacca yazmayalım şuraya Ne güzel önerilerini sunmuşsun ama araya 20-30 milyona transfer olacak adam girince olmuyor.

Ganso'nun durumu yeni teknik direktör sonrası belli olacak. Çok kolay veya çok zor bir transfer olabilir duruma göre. Balotelli iyi sezon geçirdi buralara uğraması biraz gecikir diye düşünüyorum. Gerçi belli olmaz adam bir sabah uyanır ve Türkiye ligine gitmeliyim der
    Bacca tamamen iyi niyet önerisi Ganso yerine, honda gelse de hayır demem hatta ve hatta Omar gelse bile gelmesin demem. Ben sadece o bölgede beyni ayaklarına net olarak hükmeden ve bir anda abuk subuk şutlar çekebilen birini istiyorum. Balotelli ise yeni heyecanlar arayabilecek biri , birazcık eğlenceye düşkün o kadar.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Acaba bizim yoneticiler Rusya'da Gökdeniz ile gorusmus olmasin geri gelmesi icin
    Elazığ'lı.

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ribery-honda-doumbia üçlüsü olsun aytaç ilk 11e çıksın razıyım!!

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Az önce transfermarkt'da dolanırken gözüme çarptı, Dominic Solanke'nin sözleşmesi bitiyor 2 ay sonra, Chelsea altyapısından yetişmiş, tüm İngiliz alt yaş kategorilerinde forma giymiş birini almak ne kadar zordur acaba? Daha 19 yaşında.

Mesela ben bu kulübü yönetiyor olsam Ramil'e riskli bir yatırım yapacağıma 3-5 imza parası 600-700 bin € maaş ile bu adamı katardım kadroya. Kötü çıkma ihtimali çok düşük, daha önce hiç izlememiş olmama rağmen bunu diyebiliyorum. Ben mesela Ramil kumarı oynayacağıma gider bu adamı alırdım.

Tabi bu adam sadece bir örnek, İngiltere yetişmiş 19 yaşında bir çocuk Türkiye'ye gelmek istemeyebilir. Daha bir sürü oyuncu var bu tip illa biri gelir. Yani ben mi çok FM kafası ile düşünüyorum bilmiyorum ama hedefimiz buna yakın şeyler olmalı. Oyuncu yetiştirip pazarlamayı amaç haline getirmeliyiz. Aksi halde anlık başarılarla kendimizi kandırırız.

https://www.transfermarkt.com.tr/dom...spieler/258889

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

emre resmen resital sunuyor bu gece. inanılmaz uzun paslar, şok presle top kapma, top kaptırmama en kötü faul alma, pas alıp verme, uzaktan şut v.s ne ararsan var. ne yapıp edip gerekirse bonservise verecegimiz paranın büyük kısmı harcanarak buraya bu özellikleri taşıyan bir oyuncu alınmalı.

Nereden
    İstanbul

Alıntı trbzonsporlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emre resmen resital sunuyor bu gece. inanılmaz uzun paslar, şok presle top kapma, top kaptırmama en kötü faul alma, pas alıp verme, uzaktan şut v.s ne ararsan var. ne yapıp edip gerekirse bonservise verecegimiz paranın büyük kısmı harcanarak buraya bu özellikleri taşıyan bir oyuncu alınmalı.
    Yok bizim taraftar çok biliyo ndiaye şampiyon yapcak bizi onu istiyolar(!)

Nereden
    Afyon

Castilloya Ersun Hoca mental açıdan bir şeyler katmalı teknik ekip hızı var fakat bal yapamıyor yusuf erdoğana dönüşecek halı saha topçusu olmasın..

Onur
    Joao Serdar Durica Mas
    Okay Bibras ( Ndiaye )
    Weiss Yazıcı Olcay
    Soldado

Erik Johansson defansa alınabilir
    Onazi'yi iyi teklif halinde satılabilir aksi takdirde rotasyon yedek Yazıcı araya atacak Soldado yapacak Weiss kesecek Soldado atacak hamle oyuncu Rodallega çift forvet kanat için Olcay Tunay YE32 duracağına Tunay durur çünkü sıfır para ama beyinde alıcaz en azından YE32 de bu yok kanada Deniz takası olabilir yada

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    İstanbul

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az önce transfermarkt'da dolanırken gözüme çarptı, Dominic Solanke'nin sözleşmesi bitiyor 2 ay sonra, Chelsea altyapısından yetişmiş, tüm İngiliz alt yaş kategorilerinde forma giymiş birini almak ne kadar zordur acaba? Daha 19 yaşında.

Mesela ben bu kulübü yönetiyor olsam Ramil'e riskli bir yatırım yapacağıma 3-5 imza parası 600-700 bin € maaş ile bu adamı katardım kadroya. Kötü çıkma ihtimali çok düşük, daha önce hiç izlememiş olmama rağmen bunu diyebiliyorum. Ben mesela Ramil kumarı oynayacağıma gider bu adamı alırdım.

Tabi bu adam sadece bir örnek, İngiltere yetişmiş 19 yaşında bir çocuk Türkiye'ye gelmek istemeyebilir. Daha bir sürü oyuncu var bu tip illa biri gelir. Yani ben mi çok FM kafası ile düşünüyorum bilmiyorum ama hedefimiz buna yakın şeyler olmalı. Oyuncu yetiştirip pazarlamayı amaç haline getirmeliyiz. Aksi halde anlık başarılarla kendimizi kandırırız.

https://www.transfermarkt.com.tr/dom...spieler/258889
    Chelsea'nin oyuncusu vitessede kiralık oynamış. En fazla kiralarsın bu adamı. Kaldı ki chelsea kiralamak için bizim ligimizi tercih eder mi soru işareti? Yine o tip futbolcu gelişimi için uygun bi lige gönderirler. 22-23 yaşına gelir de hala bi çıkış yapamayıp yerinde sayarsa anca o zaman alabilirsin klübü gözden çıkarırsa. Nijerya asıllı bi arkadaşımız. Bazı böyle dev klüplerle anlaşıp ortak çalışma yapılsa keşke gelişim için bize gönderilse biz de faydalansak genç yeteneklerden. Ama malesef türk liginde böyle bi ortam yok. Futbol oynamamak ve oynatmamak için her türlü kirli oyun dönüyor..

Nereden
    İstanbul

Damdoya çinden teklifler geliyormuş.. Ve biz 4 milyon istiyormuşuz. Habere bak teklif gelmesini geçtim 4 milyon istemek nedir usturuplu sallayın biraz ya

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)