Sayfa 3385 Toplam 4005 Sayfadan BirinciBirinci ... 2385 2885 3285 3335 3375 3383 3384 3385 3386 3387 3395 3435 3485 3885 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100112 adet sonuctan sayfa basi 84,601 ile 84,625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 12 -

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kapustka 7 milyon pound değil miydi.Rekor kırılsın da o Adrian transferi unutulsun artık.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rodallega gol yuzdesi dusuk bir adam degil aslında.Yanına kownacki gibi bir yıldız aday alalım.Ve elimzde ne var ne yok kreatif oyuncular icin harcayalım.

Mesela kanatlardan birine cafu yu koyalım,diger kanadı olcay/castillo birlikte gotursun ve tosic bazen kanatta bazen 10 numara oynasın.

---------rodallega/kownacki------

olcay-castillo----tosic/yazici---cafu

oyuncuların cogu bir kac farklı pozisyonda oynayabilir.

bu hucum hattı bile cok seyi degistirir.Tabi bir de 10 numara alınsa balkaymak olur.
    Ben kendi adıma 10 numara pozisyonunda oynacak adamın istatistik ve kreatif özellik olarak ileri düzey biri olması gerektiğini düşünüyorum. Bunlardan ganso, boudabouz , cardona bizimle isimleri geçen futbolcular ve yeterli olabilirler.

Bu takıma rodallega gelirken bir çok kişiyle tartıştım onunla alakalı. Ben yararlı olacağını söylediğim de, ilk 1 2 maçlık performansıyla bana çok verip veriştirenler oldu. Ndoye ondan çok daha iyi diyenler dahi oldu. Neyse konumuz bu değil, diyeceğim o ki rodallega bizi götürebilecek bir forvet ama çok pozisyon harcayabiliyor. Bize ayakları daha net adamlar lazım. Yine de Bizde gösterdiği performansla Rodallega ikinci forvet olarak kalmayı haketti bence. Benim gönlümde hızlı ve yıpratacak forvetler yatıyor. Mitroglou gelirse de hayır demem )

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    İstanbul

Alıntı CaptanBarbosa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yetenek konusu sanırım sizin futbol beyni ve teknik kapasitesinin birleşmiş hali benim için de öyle. Kapasite var ama aklını kullanmayan futbolculardan biri castillo işte evet dediğiniz gibi çok top eziyor kaybediyor. Saçmaladığı için oluyo bu zorluyor pozisyonları adam geçmek için. Dediğim gibi pas oyununa alışırsa iyi bir oyuncu olur yoksa böyle kalır yapacak bişey yok.
    Castillo'nun böyle olmasında bizim de suçumuz var elbet. Daha adam gelmeden yeni yattara yakıştırmasını üzerine yapıştırdık, adam da eşşek değil açıp izlemiştir yattarayı. Beklenti büyük olduğu için kendi kendine sürekli bir şeyler yapmaya çalışıyor ama iyi yapmıyor. Şuan ki futbol stili onun bizdeki sonunu getirebilir. Ben umut bulut, halil altıntop, castillo vb gibi sadece koşan futbolculara yarım futbolcu yakıştırması yapıyorum. Beynini kullanmayan bir kanat oyuncusu, sadece fazlalık yapar. Biz bu adama o kadar para verdik, umarım benim onun hakkındaki düşüncelerimi boşa çıkarır. TRABZONSPOR iyi bir futbolcu kazanmış olur.

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Castillo'nun böyle olmasında bizim de suçumuz var elbet. Daha adam gelmeden yeni yattara yakıştırmasını üzerine yapıştırdık, adam da eşşek değil açıp izlemiştir yattarayı. Beklenti büyük olduğu için kendi kendine sürekli bir şeyler yapmaya çalışıyor ama iyi yapmıyor. Şuan ki futbol stili onun bizdeki sonunu getirebilir. Ben umut bulut, halil altıntop, castillo vb gibi sadece koşan futbolculara yarım futbolcu yakıştırması yapıyorum. Beynini kullanmayan bir kanat oyuncusu, sadece fazlalık yapar. Biz bu adama o kadar para verdik, umarım benim onun hakkındaki düşüncelerimi boşa çıkarır. TRABZONSPOR iyi bir futbolcu kazanmış olur.

Umut bulut halil altıntop ağır oldu sanki biraz

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Ben kendi adıma 10 numara pozisyonunda oynacak adamın istatistik ve kreatif özellik olarak ileri düzey biri olması gerektiğini düşünüyorum. Bunlardan ganso, boudabouz , cardona bizimle isimleri geçen futbolcular ve yeterli olabilirler.

Bu takıma rodallega gelirken bir çok kişiyle tartıştım onunla alakalı. Ben yararlı olacağını söylediğim de, ilk 1 2 maçlık performansıyla bana çok verip veriştirenler oldu. Ndoye ondan çok daha iyi diyenler dahi oldu. Neyse konumuz bu değil, diyeceğim o ki rodallega bizi götürebilecek bir forvet ama çok pozisyon harcayabiliyor. Bize ayakları daha net adamlar lazım. Yine de Bizde gösterdiği performansla Rodallega ikinci forvet olarak kalmayı haketti bence. Benim gönlümde hızlı ve yıpratacak forvetler yatıyor. Mitroglou gelirse de hayır demem )

Boudebouz ve Cardona bizim için uzak hedef. O kadar yüksek bonservis ödeyecek gücümüz yok. Ganso forma şansı bulamıyor diye transferinin kolay olabileceğini düşünüyoruz. Sampaoli sezon sonunda Sevilla'dan ayrılıyor ve yeni gelecek hocanın Ganso ile ilgili ne karar vereceği çok önemli. Belki ilk 11'in değişmez oyuncusu olacak bunları bilemiyoruz.

Mitroglou konusunda aynı şekilde düşünüyorum keşke gelse.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    İstanbul

Alıntı CaptanBarbosa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umut bulut halil altıntop ağır oldu sanki biraz
    evet biraz ağır olmuş sonradan farkettim bende. Ama ne demek istediğimi sen anlamıştırsın bence.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boudebouz ve Cardona bizim için uzak hedef. O kadar yüksek bonservis ödeyecek gücümüz yok. Ganso forma şansı bulamıyor diye transferinin kolay olabileceğini düşünüyoruz. Sampaoli sezon sonunda Sevilla'dan ayrılıyor ve yeni gelecek hocanın Ganso ile ilgili ne karar vereceği çok önemli. Belki ilk 11'in değişmez oyuncusu olacak bunları bilemiyoruz.

Mitroglou konusunda aynı şekilde düşünüyorum keşke gelse.
    Kiralık olarak elbet halledilebilecek oyuncular vardır 10 numara pozisyonu için. Bunlar benim bildiğim isimler diye yazdım, kulüp çalışanlarının malumatı daha fazladır herhalde bu konuda. Bana kalsa transfer bütçesinin %90' lık dilimini iler uca ayırırım. Defans çok kötü değil şuan da, he diyelim ki kötüler 2 yersek 3 atacak bir takımımız olmalı. Geçen sene beşiktaş her maç gol yedi ama yediklerinin fazlasını attılar diye şampiyon oldular. Gol atmadan maç kazanılmıyor ne yazık ki.
    Çok eskimiş ve zamanında sevdiğim bir isim olarak honda da gelse itiraz etmem. Mitroglou ise şu takıma dahi gelse 10 golün üzerine her türlü çıkar

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Samara nasıl televizyonlardan çıkıp kurbanlarının karşısına dikiliyorsa, Honda da Akyazı nın tünelinden çıkıp rakibin karşısına işte öyle dikilir. Hem sağ kanat hem 10 no oynayabilen, ayaklarında beyin olan psikopat Japon, üstelik bedava. Sana bordo mavi forma çok yakışır, samuray kılıcını kapıp gelsen, ahh keşke o günleri görebilsem...

Kadronun özeti: Tecrübe, yetenek, zeka ve hırs. İşte böyle kadrolar sana şampiyonluk getirir.

_____________onur_______________

__pereira___taşçı___durica____mas

___________okay__ndiaye

______honda___yazıcı____olcay

_____________doumbia

Şu kadroya bakıp bakıp hayaller kuruyorum. Aslında hiçbiri zor hedef değil, Muharrem başkan ve Ersun hozam sağlı sollu ataklarla dördünü de ikna edip imzayı attırırlar.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samara nasıl televizyonlardan çıkıp kurbanlarının karşısına dikiliyorsa, Honda da Akyazı nın tünelinden çıkıp rakibin karşısına işte öyle dikilir. Hem sağ kanat hem 10 no oynayabilen, ayaklarında beyin olan psikopat Japon, üstelik bedava. Sana bordo mavi forma çok yakışır, samuray kılıcını kapıp gelsen, ahh keşke o günleri görebilsem...

Kadronun özeti: Tecrübe, yetenek, zeka ve hırs. İşte böyle kadrolar sana şampiyonluk getirir.

_____________onur_______________

__pereira___taşçı___durica____mas

___________okay__ndiaye

______honda___yazıcı____olcay

_____________doumbia

Şu kadroya bakıp bakıp hayaller kuruyorum. Aslında hiçbiri zor hedef değil, Muharrem başkan ve Ersun hozam sağlı sollu ataklarla dördünü de ikna edip imzayı attırırlar.
    Bana kalırsa yazıcı ve olcay rotasyona alınıp, honda asıl mevkine geçmeli

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bir şey soracağım, Doumbia ismini ilk kim telaffuz etti? Gündemde olan bir isim mi?
    Forumda sürekli konuşuyoruz ama havada kalmasın.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Dumbia hugo aynı stil topçu.. Bize daha çok ekmek çıkaracak adam lazım. Yani bir fatih tekke teofilo gibi son vuruşu tekniği üst düzey bir adam lazım..

Şimdi forvete adam alınacaksa nasıl birisi olacak çok önemli.. Hugo yedek mi olacak seneye.. Olacaksa kabul eder mi.. Yine tek forvet mi oynayacağız.. Bunlar forvet transferi için önemli..

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ---------onur----------

pareira----serdar----durica---mas

-------okay-----cheikh/ofoe------

tosic--------yazici/ndiaye-------cafu/weiss

---------kownacki/rodallega------------

cheikh ndoye-ofoe den biri
    ndiaye
    kownacki
    serdar
    tosic
    cafu-weiss den biri

valla taş gibi takım oluruz.

Bu arada gyan opsiyonu kullanıldımı acaba?
    kownacki ile liverpol ile chelsea ilgileniyor.cafu ile sporting onun dısında dogru kadro.
    Konu tonya55 tarafından (10.05.2017 Saat 19:53 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Bana kalırsa yazıcı ve olcay rotasyona alınıp, honda asıl mevkine geçmeli

Bence önce acil olarak eksik görülen 4 yere odaklanmak lazım, Honda Yazıcı yı da yedeklemiş olur oyun içinde veya Yazıcı arıza çıkardığında dediğin gibi 10 no olarak Honda yı kullanırız ama mesela ilk 11 e 4 değil 6 transfer yapıp Yazıcı ve Olcay ı kulübeye çektiğimizde işler biraz karışabilir. Bu oyuncularla iyi kötü sistem oturttuk, bütün eksiklikleri hemen gidermeye kalkarsak bozulmalar olabilir ondan korkuyorum. Yazıcı şampiyonluk yolunda stresi kaldırabilir mi sorusu tabii merak ediliyor ama işte Honda transferiyle bana göre bu sorunda ortadan kalkmış oluyor. Yani kısaca, Honda transferiyle aslında bir taşla iki kuş vurmuş oluruz. Sol kanat için Olcay, Castillo yeterli olur, ters kanatta da oynayabiliyorlar sıkıntı çekmeyiz.

Basında ve forumda günlerdir yazılıp çizilen Tosic de olabilir ama gidip Bero gibi henüz pişmemiş, tecrübesiz birilerini alırlarsa şampiyonluktan söz edemeyiz, komik olur. Tecrübeli oyuncular ve Okay, Yazıcı gibi kaliteli gençlerin harmanlandığı bir takım istiyorum.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Honda yıllardır "salla başı al maaşı" modunda Japon liginde oynar.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bazen hep ayni isimler yazılıyor diye tepki veren arkadaslar var da vallahi haklılar.

Dön dolas ayni isimler de bunlarin alayi gözönünde olmayan devamli izlenmeyen isimler.

Ben mesala Ndiaye Visca yi 2 -3 senedir yazarim çünkü adamlarin güncel performansini surekli takip edebiliyorum.

Natcho Serdar Tasci Honda en son ne zaman canli izlendi veya son süreçte kac tane maclari canli izlendi merak ediyorum.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Doumbia Giraya attığı çalımdan sonra yıllardır aklımızdan çıkmadı.Hala o kadar seri mi bilmiyorum ama çirkin yılan bir forvetti tam aradığımız cinsten..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Nereden
    Trabzon

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazen hep ayni isimler yazılıyor diye tepki veren arkadaslar var da vallahi haklılar.

Dön dolas ayni isimler de bunlarin alayi gözönünde olmayan devamli izlenmeyen isimler.

Ben mesala Ndiaye Visca yi 2 -3 senedir yazarim çünkü adamlarin güncel performansini surekli takip edebiliyorum.

Natcho Serdar Tasci Honda en son ne zaman canli izlendi veya son süreçte kac tane maclari canli izlendi merak ediyorum.
    natcho ve serdar ın bu sezon 6-7 maçını canlı izlemiş biri olarak... serdar; kesinlikle bizim ligin üzerinde ve elimizdekilerin tamamından iyi stoper çabukluk yer tutuşu hamle zamanlaması ve önemlisi oyun kurma özelliği bizim lig için yeterli bence tek sıkıntısı yapılı fernandao kweuke tarzı adamalr karşısında hava topu zaafı yaşayabilir... bunun yanında herkesin korktuğu sakatlık ile sıkıntısı yok natcho ise Selçuk inan tarzı bir adam orta sahada 2 yönlü oyunu var ön libero ve 10 numara olarak da kullanabiliyor... ayakalrı iyi çabukluğu olan ve oyun kurma becerisi üst düzey savunmada yer tutuşu pozisyon bilgisi üst düzey ama asla melo-topal tarzı bir adam değil buna karşın mücadeleden kaçmayan yapısı var... 2 side üst düzey ve bizim takıma sev. atlatacak adamalr... honda nın son 2-3 sene top oynadığını gören yok zaten... benm önerim bonservissiz NOBOA bu sezonun fırsat transferi olur...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence önce acil olarak eksik görülen 4 yere odaklanmak lazım, Honda Yazıcı yı da yedeklemiş olur oyun içinde veya Yazıcı arıza çıkardığında dediğin gibi 10 no olarak Honda yı kullanırız ama mesela ilk 11 e 4 değil 6 transfer yapıp Yazıcı ve Olcay ı kulübeye çektiğimizde işler biraz karışabilir. Bu oyuncularla iyi kötü sistem oturttuk, bütün eksiklikleri hemen gidermeye kalkarsak bozulmalar olabilir ondan korkuyorum. Yazıcı şampiyonluk yolunda stresi kaldırabilir mi sorusu tabii merak ediliyor ama işte Honda transferiyle bana göre bu sorunda ortadan kalkmış oluyor. Yani kısaca, Honda transferiyle aslında bir taşla iki kuş vurmuş oluruz. Sol kanat için Olcay, Castillo yeterli olur, ters kanatta da oynayabiliyorlar sıkıntı çekmeyiz.

Basında ve forumda günlerdir yazılıp çizilen Tosic de olabilir ama gidip Bero gibi henüz pişmemiş, tecrübesiz birilerini alırlarsa şampiyonluktan söz edemeyiz, komik olur. Tecrübeli oyuncular ve Okay, Yazıcı gibi kaliteli gençlerin harmanlandığı bir takım istiyorum.
    İsteğinizde haklılık noktası var ancak, elinizde honda varken yazıcıyı oynatırsanız fazlasıyla tepki çekersiniz. Honda da gelirse yedek kalmak istemez zaten, öyle ya da böyle kendini kanıtlamış bir futbolcu. Sol kanat için, castillo olcay karışımı bir futbolcu olsa haklısınız ama ikisininde eksi yönleri var. Olcay adam geçme, bire bir konusunda sıkıntılı bitirici vuruşu da yok. Castillo, olcay gibi pas çıkaramıyor daha çok top kaybetmekle meşgul kendisi. İkisi total de bir futbolcu eder. Olcay hırsında birisi lazım ancak, olcay lazım mı bilmiyorum. Kendisi bu sezonun çoğu maçında beni şaşırttı performansıyla ancak seneye ne kadar lazım onu düşünmek gerek.

Yazıcı'ya gelecek olursam , kendisini beğeniyorum ancak benim şahsi fikrim aktif oyunda çok fazla sorumluluk alamaması ve takımı ön bölgeye çoğu zaman taşıyamaması. Onun aksine de duran toplarının tehlikeli olması avantaj. Sanki elimizdeki çoğu futbolcu da eksiler artılar kısmına bakınca soru işaretleri oluşuyor kafada . Bir de , TRABZONSPOR şampiyonluğa oynadığın da taraftar baskısını hisseden çoğu futbolcu afallıyor. Bize baskı altında rahat işler yapabilecek yeni jaja'lar ,yattaralar, glowackiler, selçuklar lazım.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dünyanın en komik olayı en tepedeki adam ve ödenen ücret ve tabi ki ödeyen takım

edimurphy_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hata
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    You Will Never Walk Alone
    Liverpool F.C

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

morata ya 147 milyon euro teklif etmisler çinden.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Scout değiliz taraftarız, millet buraya takımın ihtiyaçları doğrultusunda işe yarayacağını düşündüğü futbolcuları yazıyor, Fm wonderkid listesine bakıp oyuncu yazmadım ki Milan ın sözleşmesi biten ve gözden düşmüş oyuncusunu bize yakıştırdım. Yıldız oyuncu eksikliği var, tecrübesiyle ve kalitesiyle ihtiyaçlarımızı giderebilir, üstelik bedava diyorum fikrimi belirtiyorum. 30 yaşında dünyaca ünlü futbolcuyu foruma yazmak için her maç izleyip rapor mu tutmamız lazım ?

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

nakhkto(tolgay)/yazıcı okay/onazi ndiyae/castro

tosic/yazıcı love/rodagella menez/castillo

transferde adı geçen isimlerden hareketle yazdığım bu ön tarafı kurmak zor olmasa gerek.... diye düşünüyorum... ayrıca olcay/abdülkadir/ghilas isimleri de eklenebilir bu isimlere mükemmel bir takım oluruz..

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünyanın en komik olayı en tepedeki adam ve ödenen ücret ve tabi ki ödeyen takım
    Sadri şener iho kadar başarısızdır bence..

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eğer bir scout falan okuyorsa şuraları, bu uşağı bi' araştırsın kulüp. Hatta imkân varsa alınsın!

https://www.transfermarkt.com.tr/nic...spieler/145602

https://www.youtube.com/watch?v=1ZrKVlb-qbA

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)