Sayfa 2966 Toplam 4005 Sayfadan BirinciBirinci ... 1966 2466 2866 2916 2956 2964 2965 2966 2967 2968 2976 3016 3066 3466 3966 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100112 adet sonuctan sayfa basi 74,126 ile 74,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 12 -

TSigalko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Çağatay_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamlar oynayan Alper'i neden versin ki?
    Ekici'yi oynatacakları için.Ama Alperin geleceğini sanmam
    Yeryüzü boşaldı habersiz miyiz ?
    Güneşe göç var da kalan biz miyiz ?
    N.F.Kısakürek

Murat TONBUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ''Yusuf Yazıcı, evde bakması gereken ailesi olduğu halde, bugün aylığını şehit ailelerinden birine bağışladı. O sadece bizim için değil, Türkiye için yararlı bir genç. Bunun bilinmesini isterim..''

- Trabzonspor Yöneticisi Ahmet Çubukçu
    bir Trabzonspor futbolcusu için çok cüzi bir maaşı olduğunu biliyorum. İnşallah yönetim hakettiği ücreti verir çocuğa
    Allah yar ve yardımcımız olsun !!!

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fenerden aldığımız parayı bjk ye vermiceksek 3 milyon versinler üstüne 2 daha koyup Ndiaeyi alalım

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Şahsi fikrimdir Pereira dışında ''net'' transfer yapamadık.
    Yıl sonu ''net'' 7-8 transfer lazım.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ''Yusuf Yazıcı, evde bakması gereken ailesi olduğu halde, bugün aylığını şehit ailelerinden birine bağışladı. O sadece bizim için değil, Türkiye için yararlı bir genç. Bunun bilinmesini isterim..''

- Trabzonspor Yöneticisi Ahmet Çubukçu
    Bu açıklama doğruysa eğer, yönetim de adam olsun çocuğun maaşını arttırsın...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu açıklama doğruysa eğer, yönetim de adam olsun çocuğun maaşını arttırsın...
    Bence şu an zamanı değil. Daha iki maç oldu. Bu çocuğun pişmesi lazım. Kaliteli, yetenekli, çalışkan biri. Para, şöhret tehlikeli şeyler. En tehlikelisi ise daha önce yaşanmış örnekler. Alişen Kandil, Barış Memiş gibi. Yusuf ya bir Tekke, Gökdeniz olacak ya da Alişen, Barış.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Fatih Takır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Lüttich Braga'dan Danilo'yu kiralamış.
    Biz niye bu tür hamleler yapmıyoruz anlam veremiyorum.
    Hayat sınav ise “Trabzonspor” yazar çıkarım.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Mas'da Türkiye ligi için yeterli bir tablo çizdi geçtiğimiz maçlarda. Ama olcay ve hugo konusunda katılıyorum bu sezonu kurtaracak transferler oldu biraz. Ama 7-8 transfer gerektiğini de düşünmüyorum. 4-5 "net" transfer yeter bu takıma. 1 stoper 1 dmc 1 sağ açık 1 forvet doğru isimler alınırsa yeter gibi geliyor bana.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Önce takım olup oynamayı öğrenmeli. Daha sonra takımın üzerine isim transferleri olur.

7 - 8 Transfer hayal. Mas gayet ligimiz için yeterli. Pereira ise inanılmaz efektif. Bir maçta 7 kez ikili mücadeleye girip başarıyla çıkıyor. Olcay Beşiktaş'ın 3 sezondur şampiyonluğa oynayan kadrosunun banko isimlerinden birisi. Orta sahaya isim lazım. Diğerleri önce bir takım olmalı.

Özellikle Hugo Rodallega geldikten sonra takım iyice incelenmeli. Sıkıntı forvette mi yoksa pozisyon üretememekte mi. Yusuf'un ara pasının kalitesi ortaya çıkacaktır. Benzer oyun anlayışına sahip Castillo vatandaşı geldikten sonra bindirmeleri başarılı olacak mı.

7 - 8 Transfer beklemek aşırı hayalcilik olur.

Bir orta saha alınırsa takım ışık verir. Diğer 2 isim için 4 aternatif mevcut. Düzelen bu takımda Bero'nun katkısı nasıl olacak bilinmiyor. Belki güç katacaktır Bero.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Standart Transfer Dosyası - 12 -

Aynı dransferleri Peyug Paşgan gapsa hepsi nokta atışı olmuş olurdu ama şimdi olmuyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence şu an zamanı değil. Daha iki maç oldu. Bu çocuğun pişmesi lazım. Kaliteli, yetenekli, çalışkan biri. Para, şöhret tehlikeli şeyler. En tehlikelisi ise daha önce yaşanmış örnekler. Alişen Kandil, Barış Memiş gibi. Yusuf ya bir Tekke, Gökdeniz olacak ya da Alişen, Barış.
    Oruç haklısın da adama 1M Yuro vermeye gerek yok.
    10 bin lira fazla verseler bile bir adımdır,çocuk zaten düşük olan(futbolculara göre düşük tabi) maaşını bağışlamış söylenenlere göre...
    Maksat zor durumda kalmasın...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Nereden
    Eskişehir

Alıntı SamZuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Mas'da Türkiye ligi için yeterli bir tablo çizdi geçtiğimiz maçlarda. Ama olcay ve hugo konusunda katılıyorum bu sezonu kurtaracak transferler oldu biraz. Ama 7-8 transfer gerektiğini de düşünmüyorum. 4-5 "net" transfer yeter bu takıma. 1 stoper 1 dmc 1 sağ açık 1 forvet doğru isimler alınırsa yeter gibi geliyor bana.
    Bence Mas yeterli değil, hele ki son Kasımpaşa maçında attığı golü bi kenara bırakıyorum takımın açık ara en kötüsüydü. Maçın büyük bölümünü kendi alanımızda gömülü oynamamıza rağmen devamlı yerini kaybetmeler, rakibe rahat orta yaptırması, çabuk ekarte edilmesi gibi önemli eksiklikleri var. Belki oynadığı 2 maç kendisi hakkında fikir sahibi olmamız açısından yeterli değildir kimbilir.

Şampiyonluk kadrosu kurulacaksa Onazi'yi falan bi kenara koyalım orta alan göbeğe birbirini tamamlayacak net 3 transfer gerekli. Yusuf Yazıcı şampiyonluk kadrosu için ancak alternatif olabilir.
    Castillo biraz pasa dayalı oyun oynadığımızda amatör topçusu gibi hareket ediyor ancak yedek. Olcay'da çok yeterli durmuyor sürekli oynarsa belki daha yararlı olur.
    1 stoper, 3 merkez orta saha, 1 sol açık, 2 forvet olmazsa olmaz.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Maaşını bağışlaması niye haber yapıldı ki, direk maaşı arttırılsın diye maksatlı bir şey bence, şu durumda gereksiz bir haber. Futbolunu oynasın, ben futboluyla ilgilenmek istiyorum.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

umutayberkukul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

serdar ozkanla onaziyi kiyaslamissiniz sirada mustafa yumlu ile rodallega kiyaslamasi bekliyorum

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uy Aha Aha Aha güzel günler var daha, büyük taraftarıyla efsanem kalktı şaha!!

Çok iyi video olmuş

Samet GÜVEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şahsi fikrimdir, Pereira net, Mas net, Rodallega net. Ben yanına kaliteli bir adam alındığında Onazi ninde görüntüsünün yeterli seviyeye geleceğini düşünüyorum. Ama oraya bir canavar şart.

Olcay transferi, istenmesi, alınması ve maaşı vb düşünüldüğünde bütünüyle rezil bir transfer.

Medjani ise zaten parası ödenecek adamın en azından kulübede beklemesi muhabbeti.

Bu durumda Onur, pereira,durica mas, onazi, castillo, rodallega benim bankolarım olur. Stoper, 10 no, önlibero ve sağ açık olmak üzere 4 net transfer seneye bizi yukarda tutar.
    Oscar CARDOZO
    Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçek değeri gittikten sonra anlaşılacak olan bir sanatçı. Ortaçağ döneminde ''farklı'' olduğu için idam edilen insanlar gibi.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı Samet GÜVEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahsi fikrimdir, Pereira net, Mas net, Rodallega net. Ben yanına kaliteli bir adam alındığında Onazi ninde görüntüsünün yeterli seviyeye geleceğini düşünüyorum. Ama oraya bir canavar şart.

Olcay transferi, istenmesi, alınması ve maaşı vb düşünüldüğünde bütünüyle rezil bir transfer.

Medjani ise zaten parası ödenecek adamın en azından kulübede beklemesi muhabbeti.

Bu durumda Onur, pereira,durica mas, onazi, castillo, rodallega benim bankolarım olur. Stoper, 10 no, önlibero ve sağ açık olmak üzere 4 net transfer seneye bizi yukarda tutar.
    Saygı duyarım.

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Samet GÜVEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Katılıyorum ama Okay'dan da beklentim yüksek benim hala.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Çağatay_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamlar oynayan Alper'i neden versin ki?
    Ekici gidince forma şansı göremez orada alper.. Alperinde formu bitik zaten

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Onazi okay ikilisi de ligin en kötüsüdür pozisyon gereği..

Bu adamalrın hangi özelliği bizi cezbediyor anlamıyorum.. Pas yok şut yok mücadele yok ağır adamlar teknik yok pozisyon bilgileri eh işte.. Haliyle bu adamlar genç falanda aytaç da bu kadar işte o da genç..

Nereden
    Trabzon

Bence Mas yeterli değil, hele ki son Kasımpaşa maçında attığı golü bi kenara bırakıyorum takımın açık ara en kötüsüydü. Maçın büyük bölümünü kendi alanımızda gömülü oynamamıza rağmen devamlı yerini kaybetmeler, rakibe rahat orta yaptırması, çabuk ekarte edilmesi gibi önemli eksiklikleri var. Belki oynadığı 2 maç kendisi hakkında fikir sahibi olmamız açısından yeterli değildir kimbilir.
    Şampiyonluk kadrosu kurulacaksa Onazi'yi falan bi kenara koyalım orta alan göbeğe birbirini tamamlayacak net 3 transfer gerekli. Yusuf Yazıcı şampiyonluk kadrosu için ancak alternatif olabilir.
    Castillo biraz pasa dayalı oyun oynadığımızda amatör topçusu gibi hareket ediyor ancak yedek. Olcay'da çok yeterli durmuyor sürekli oynarsa belki daha yararlı olur.
    1 stoper, 3 merkez orta saha, 1 sol açık, 2 forvet olmazsa olmaz.
    Türkiye ligini büyütüyorsunuz bence, Türk futbolunun hali ortada Sağlam bir defansif orta saha bizim tüm orta sahanın performansını artıracaktır. Forvette de Hugo'nun yedekleyeceği bir isim lig için yeter. Şampiyonluk yarışındaki takımlar da kusursuz değil ama takım olgusunu kazanmamız lazım bence. 4-5 takviye ile takım olabilirsek ligi götürürüz diye düşünüyorum.

Sezgin Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Türkiye ligini çok abartiyoruz. Oyle bir anlatiliyor ki yok Mass yetersiz Castillo amatör Onazi inşaatçı vs yetersiz dediğin Olcay sampiyon takımın banko oyuncusuydu. Duyanda Ingiltere liginde oynuyoruz sanacak. Mass yetersiz diyen adama sorarlar ilk devreyi lider kapatan Basaksehir'in sol beki Ferhat Öztorun, şu bizim çöp ilan ettiğimiz sağ beki Ugur Uçar on liberosu Mahmut stoperi Yalcin. Önemli olan takım olmak bunu hala idrak edememiş insanlar var. Gerçi çoğunun derdi Usta ile peyuk basgan olsaydı bu transferler çok yerinde ve yeterliydi.Samimi değilsiniz !
    Ağasarlı_61

Doğan BULAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yıldıray Emanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uy Aha Aha Aha güzel günler var daha, büyük taraftarıyla efsanem kalktı şaha!!

Çok iyi video olmuş
    Hangi video?
    Kızlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediği kahır kalmadığı halde Trabzonspor'u bırakmadıysa sizi hiç bırakmaz.

Hazar_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ortada hiçbir model yok. Neye göre yapılıyor bu transferler belli değil. Seneye şampiyonluğa oynanılacakmış. Bu işler bu kadar kolay mı. Oynasa IHO oynardı zaten.

2 3 yıl uzerine koyacak step step çıkacakken 30 yaş üstü adam doldurdular takımı.

2 yıl sonra Durica yok Pereira yok Rodallega yok Olcay yok.
    Medjani yok Okay yok Onazi yok Uğur yok Ndoye yok.
    Yeniden kadro kurulacak. Borç artacak. Günlük hesaplarla kulübü batırdınız yeter be
    Konu Hazar_ tarafından (26.01.2017 Saat 14:26 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Asya Diğer

Ben diğer marşı pek beğenmedim ya, "uy aha aha güzel günler var daha" pek olmamış bence.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 5 misafir)