Sayfa 1 Toplam 14 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 332 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Senol Günes’le Yeniden..

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hadi hayirli olsun... Edited by: Emorfo

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hayirli olsunda... [img]smileys/smiley32.gif[/img]

kaynak ?????????????

Nereden
    Trabzon

buldum:

son dakikka: netgazete

Senol Günes, Trabzonspor Teknik Direktörü
    TRABZON30.11.2004 TSI 23:00

Ziya Dogan'in istifasiyla bosalan Trabzonspor Teknik Direktörlügüne Milli Takimlar eski Teknik Direktörü ve Trabzonspor'un eski kalecisi Senol Günes getirildi.
    Edited by: AvniAker

Nereden
    Almanya

dogrusuya hayirli olsun

valla olmussa iyi ama daha net bi sey yok sanirim resmi sitemizde haberi yok ama olmussa süper hayirli olsun olduysa

Gece gece mi anlasmislar.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Benim bildiim kadariyla yönetim Senol GÜNES isminde anlasti. Daha teklif yapilmadi...!

arkadaslar ya eminmisiniz eger oyle bise olmussa gercekten iyi olmus ama kaynagini lutfen iyi arastirin ve haber bekliyoruz su an bulan kaynagini koysun

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Ajans Spor' un haberide bu arkadaslar ;

30Kasim2004 22:40

Yönetim Senol Günes'te birlesti..

Teknik Direktör konusu için biraraya gelen Trabzonspor yönetiminin 3 saat süren basin toplantisi sonrasi açiklama yapan asbaskan Nevzat Sakar, bütün üyelerinin Senol Günes isminde birlestigini söyledi..

Trabzonspor'da, teknik direktörlük konusunda, Baskan Atay Aktug'a, Senol Günes ile görüsme yetkisi verildi. Kulüp Asbaskani Nevzat Sakar, yaptigi açiklamada, Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'ndeki kulüp binasinda toplanan Yönetim Kurulu'nun bütün üyelerinin, teknik direktörlük konusunda Senol Günes isminde birlestigini söyledi. Sakar, bu konuda, Senol Günes ile görüsme yetkisinin, Kulüp Baskani Atay Aktug'a verildigini ifade ederek, ''Baskanimiz en kisa sürede Senol Günes ile konusarak, Trabzonspor'da teknik direktörlük konusunu çözecek'' dedi. Yönetim Kurulu'nun, Atay Aktug baskanligindaki toplantisi yaklasik 3 saat sürdü.

ts_fan
    Ziyaretçi

tühhh beee,kanaatimce yanlis bir tercih olmus...[img]smileys/smiley11.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı Golge_Oyunu Nickli Üyeden Alıntı
    Benim bildiim kadariyla yönetim Senol GÜNES isminde anlasti. Daha teklif yapilmadi...!

ben de öyle biliyorum

emin misiniz?????????

Resmi sitede oyle bir sey yok.

Sadece gorusulecegi haberi var diger gazetelerde.

Nereden
    Trabzon

Senol Günes, Trabzonspor Teknik Direktörü
    TRABZON30.11.2004 TSI 23:00

Trabzonspor Yönetim Kurulu, teknik direktörlüge Senol Günes'in getirilmesi için Kulüp Baskani Atay Aktug'a tam yetki verdi.
    Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde bu aksam saat 19.30'da baslayan Trabzonspor olagan yönetim kurulu toplantisi, yaklasik 2.5 saat sürdü. Toplantiya yönetim kurulu üyeleri Tahsin Usta ve Nizamettin Çavusoglu katilmazken, toplantida Baskan Atay Aktug ile 22 yönetici hazir bulundu. Istanbul'dan gelir gelmez yönetim kurulu toplantisina katilan Baskan Atay Aktug'un hayli yorgun oldugu gözlendi.
    Toplanti sonrasi Trabzonspor Yönetim Kurulu adina bir açiklama yapan Kulüp Baskani Atay Aktug, Trabzonspor camiasinin çok merak ettigi konuyu fazla detaylara girmeden açiklayacagini belirterek, "Yönetim kurulumuzu bütün üyeleri ile toplandi. Trabzonspor'da bosalan teknik direktörlük görevine sayin Senol Günes'in getirilmesine karar verdi. Senol Günes ile ön görüsmeler yapmak üzere beni yetkili kildi. En kisa zamanda Senol Günes ile görüsmelere baslayacagim" dedi.

netgazete

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yönetim kurulu yaptigi toplanti daBaskan Atay Aktug'a sadece Senol Günes ile görüsme yetkisi verdi..Bu anlasildi anlamina gelmiyor..Ama yönetim de Senol hoca isminde hem fikir eger baskan yagacagi görüsmelerde anlasirsa! kongreden önce Trabzonspor'un basinda olacak.. Edited by: Utku61

Nereden
    İstanbul

SENOL ile görüsme yapilmadan böyle bir karar alinirmi? Karari aldiniz SENOL kabul etmedi ne olacak, SENOL birtakim kislere göre vatan haini ilan edilecek .olurmu öyle sey. adam gibi açiklayin SENOL'LA GÖRÜSDÜK VE KESIN ANLASDIK DEYINDE TARAFTAR RAHATLASIN .

SENOLUN ISI BITIRILMISDIR. SABAH 10 DA IDMANA ÇIKARSA HIÇ SASMAYIN. KESIN OLMAYAN BIR TEKNIK DIREKTÖR ISMINI BÖYLE BASIN YOLUYLA KIMSENIN KULAGINA ÜFLEMEZLER .TRABZONSPOR KULÜBÜ BÖYLE BIR HATA YAPAMAZ.

BELKI YARDIMCILARI MEHMET VE ÜNAL'A KARSI ÇIKACAK YÖNETICILER OLABILIR ONUN IÇIN BELKI BIR GÖRÜSME YAPILACAK DIYE AÇIKLAMA YAPILMISDIR.

SULTAN FATIH AKILLI OL !Topunu oyna sakat ayaklarina yatmaya kalkma .SENOL geldi

Saygilarimla

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hayir abiler kolpa haber az önce kiziyla görüstük kesinlikle yok öyle bisey ve kesinlikle trabzonspor dahil hiçbir takimi çalistirmiycakmis

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tabiii belli bi süre için zaten istanbula daha yeni tasindilar

bence yanlis bir secim

ya senol günesle 96'da neler yasadigimizi ne cabuk unuttuk arkadaslar. sizleri anlamak da güçlük çekiyorum. yeniden göz göre göre bu adama evet demek ya da bu tercihi onaylamak nasil bir mantik anlamiyorum... umarim daha basarili bir tercih yaparlar teknik direktörlük için

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zaman tam zamani.. Efsane geri dönsün.

Senol Günes hocaya tam destek. Umudlarim gerçeklesiyor galiba.

Heyecan ve mutluluk duymaya basladim simdiden.

Guests
    Ziyaretçi

Haberler

Senol Günes?e Karar Verildi
    Yönetim Kurulumuz, Ziya Dogan?in istifasinin ardindan bosalan teknik direktörlük görevine Senol Günes'in getirilmesine karar verdi.

Yönetim Kurulumuz bu aksam saat 19:30'da Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde olagan yönetim kurulu toplantisini gerceklestirdi. Yaklasik 2.5 saat süren toplantiya Yönetim Kurulu üyelerimizin tamami katildi.

Toplanti sonrasi Yönetim Kurulumuz adina bir açiklama yapan Kulüp Baskanimiz Atay Aktug, Trabzonspor camiasinin çok merak ettigi konuyu fazla detaylara girmeden açiklayacagini belirterek "Yönetim Kurulumuz bu aksam bütün üyeleri ile toplandi. Trabzonspor'da bosalan teknik direktörlük görevine sayin Senol Günes'in getirilmesine karar verdi. Senol Günes ile ön görüsmeler yapmak üzere beni yetkili kildi. En kisa zamanda Senol Günes ile görüsmelere baslayacagim" dedi.

Resmi sitede yayina girdi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

SENOL HOCA HAYIRLI OLSUN.[img]smileys/smiley17.gif[/img]

AMA SU DA VARKI SENOL HOCA ÇOK DUYGUSAL BIRISI. TRABZONSPORUN VERDIGI ONURLU MÜCADELENIN HER ZAMAN KARSISINDA OLAN SEREF YOKSUNU ISTANBUL MEDYASI ONU YIPRATMAK IÇIN ELINDEN GELENI ARDINA KOYMAYACAK.[img]smileys/smiley7.gif[/img] BUNDAN SÜPHENIZ OLMASIN. DOLAYISIYLA TRABZONSPOR TARAFTARI SENOL GÜNESE HER ZAMANKINDEN ÇOK DESTEK VERMELI. YÖNETIMDE HER ZAMAN ARKASINDA DURMALI VE BUNU DA AÇIKÇA GÖSTERMELI. YOKSA SENOL HOCAYI MILLI TAKIMDA OLDUGU GIBI YERLER. [img]smileys/smiley18.gif[/img]

TARAFTARIMIZA BURADAN SESLENIYORUM. IKI MAÇ KAYBEDINCE BURADA SENOL HOCAYI ASIP KESMEYIN. INSALLAH YÖNETIMDE SENOL HOCAYLA EN AZ BES SENELIK SÖZLESME YAPAR.

Haydi Senol Hoca sira sende mutlu iyi haberlerini bekliyoruz..

Devrim'i Gerçeklestirecek Dogan ''GÜNES''tir...

Nereden
    Ankara

teknik adamligi kabul ederse insallah basarili olur. basari içinde uzun vadeli sözlesme sart.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Benim tahminin su asamada yani kongreden önce kabul etmeyecektir. Çalisacagi baskani görmek isteyecektir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)