Sayfa 3 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 332 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Senol Günes’le Yeniden..

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Senol Günes olmayacaksa kaliteli isini bilen bir yabanci olsun.Yanina Orhan abimizi vrsinler,Türkiyeyi tanitsin yardimci olsun.Türkiye de Trabzonspor'a hocalik yapacak düzeyde td yok.

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hayirli olsun!!!!!!!!!

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bence teknik diektör takimin en önemli unsuru. Herseyden önce takimin vede futbolcularin altinda ezilmemeli. Kariyeriyle, karakteriyle takima etki etmeli. Saygin vede kariyerli bir hoca hem takimi olumlu yönde etkiler hemde taraftari olumlu etkiler ( büyük düsünüldüü hissedilir ) He bu Senol Hoca' mi olur yoksa yabanci bir hoca onu bilemiyorum. Senol Hoca' dagelip gelmeme konusunda bayaa bi çekimserzaten. Olucakmis gibi bakiyoruz ama olmazsada ben sasirmam doorusu...

Naim
    Ziyaretçi

Hos geldin Kaos

bizim insanimizn yapisinda bu var hemen basari istiyoruz olmazsa bir sorunda ha hemen yaratiyorz

ama shipbroker61 e katiliyorum
    biz Trabzonumuzu tutariz yonetim bizi baglamaz ama basari istiyorsak malisef yonetimden geçiyor

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence senol gunes dogru tercihtir...eger gelirse faydali olur ve uzun sureli bi sozlesme sart...Senol gunes olursa sira haluk ulusoy'a gelir..oda zaten kongre calismalarina baslamis bile...guzel gunler yakinda

Bencede gelmeyecek adam bosuna beklemeyin. Oda biliyor trabzonda neler dondugunu ikinci defa harcanmak istemiyordur.Onun icin daha fazla zaman kaybetmeden Atay baskan Avrupadan Fransiz veya Cek bir hoca ile anlasmaliki hem kongre hesaplari yapan pislikler hemde takim rahat bir nefes alsin. Bencede turkiyede Ziya dogandan daha kaliteli olupda bosta olan adam yok.

Burada oncede yazdik, uzun vadeli, takimin alt yapisini kuvvetlendirecek bir "Teknik Direktore" ihtiyacimiz var antrenor istiyorsaniz o her yerde var. Anlamayanlara ornek, Del Bosque teknik direktordur, yilmaz vural antrenor. Ozkan sumer teknik direktordur, Ziya dogan ikisinin arasinda birsey. Isin ozu Senol hoca gelmeyecegim diyorsa yalvarmaninda luzumu yok. Iddia ediyorum kariyerli birikimli bir hoca ile Avrupayida sallariz. Eger Avrupada 3-4 tur gittigimiz, iyi futbol oynadigimiz yillara bakilirsa uc teknik direktor goze carpiyor Ozkan Sumer, Urbain Braems ve Senol Gunes. Ama bunlar gecmiste kalan isimler, simdi is iyi bir isim bulmakta. Bazilari Santini demisti de Santini fransa icinde cok iyi hocadir ama disarida pek basarisini goremedim, birde avrupada taraftara cok soguk davranmasi ve asiri disiplinli olmasi ile unludur. Lyonu ilk yilinda kupa sampiyonu sonrada ikinci sene 15 sene aradan sonra sampiyon yapti amma lyon taraftarlari hemen gitmesini istiyorlardi oda Fransa milli takimina gitti 2002-2004 arasi.

Neyse hayirli olsun kim gelirse

Senol Günes?ten Aktug?a ret

Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug?un teklif götürdügü Senol Günes, su an için herhangi bir takimi çalistirmayacagini açikladi.

Istanbul/Trabzon
    NTV-MSNBC VE AJANSLAR

1 Aralik 2004? Ziya Dogan?in istifasinin ardindan, Trabzonspor?un teknik direktörlük için resmi teklif götürdügü Senol Günes, simdilik çalismayi düsünmedigini belirterek, ?Henüz buna hazir degilim? dedi.

Trabzonspor Baskani Atay Aktug?un, Yönetim Kurulu?ndan aldigi yetkiyle ve kurulun ortak karariyla Senol Günes?e teklif yaptiklarini açiklamasinin ardindan, gözler Senol Günes?e çevrilmisti.
    Istanbul Atatürk Olimpiyat Stadi?nda organize edilecek Sampiyonlar Ligi final maçinin logo tanitimina katilan Günes, burada yaptigi açiklamada, simdilik teknik direktörlük yapmayi düsünmedigini belirterek, ?Henüz buna hazir degilim? dedi.
    Edited by: ozgur

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

SENOL GÜNES'TEN TRABZON'A VETO!..

Trabzonspor'un Ziya Dogan'in istifasinin ardindan göreve getirmek için girisimde bulundugu Milli Takimimizi Dünya üçüncüsü yapan Senol Günes, Bordo - Mavili takimin teklifini reddetti... Iste Detaylar...

Trabzonspor'un basina Senol Günes'i geçirmek isteyen Trabzonspor yönetimine sok haber! Milli takimlar eski teknik direktörü Günes, su an için herhangi bir takimi çalistirmayacagini söyledi..

Istanbul Atatürk Olimpiyat Stadi'nda organize edilecek Sampiyonlar Ligi final maçinin logo tanitimina katilan Günes, toplanti sirasinda basin mensuplarinin sorularini yanitlarken, su an için herhangi bir takim çalistirmayi düsünmedigini söyledi.

Trabzonspor'da teknik direktör Ziya Dogan'in istifasinin ardindan adi bu kulüple anilmaya baslanan Günes, simdilik teknik direktörlük yapmayi düsünmedigini vurgulayarak, 'Henüz buna hazir degilim' dedi.

Günes, Türk futbolunun düsüste olup olmadigi yönündeki soruyu ise 'Ben Türk futbolunun düsüste oldugunu düsünmüyorum. Sadece bir geçis döneminden geçiyor' diye yanitladi.

Guests
    Ziyaretçi

su haberi düzeltin sayfa bozuldu

bence bize ya danimarka ya çek yada fransiz lazim. bize ayak uydurur bunlar

günes bizi yakar[img]smileys/smiley2.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bronzlastirmasin[img]smileys/smiley1.gif[/img]

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı kaanTS Nickli Üyeden Alıntı

Daha önce de yazdim.Senol Günes Atay Aktug a seçim kozu vermek istemediginden su an için teklifi kabul etmiyor.

Kopmlo teorisi üretirsek eger,Ziya Dogan in istifasinin nedeni de büyük bir ihtimalle Atay baskana muhalif kisi ya da gruplarin baskisi olabilir.

Bence yönetime muhalif gruplar Senol Günesle anlasti.

Kisaca su ana kadar olan bütün olaylar;Ziya Doganin istifaya zorlanmasi,Senol Günesin su an için teklifi geri çevirmesi,tamamen Atay Aktug u harcama senaryosunun birer parçalari.Bu operasyonu yürütenlerin Haluk Ulusoy a baskanlik için ciddi baski taptiklarini da düsünüyorum.Bekleyip görecegiz.

Kaan Bravo[img]smileys/smiley32.gif[/img]. Farkli bir yaklasim açisindan bakmissin. ve bunlarin cogunun dogru olabilecegini düsünüyorum.

kutoz
    Ziyaretçi

"Henüz buna hazir degilim"

Buda ne demek simdi. Teknik direktör psikolojik olarak mi hazir degil, yoksa birikim olarak.

Ayip ettin Senol Hocam... Hemde çok çok ayip ettin... Trabzon'u sen nasil iyi tanirsan, Trabzon'da seni bir o kadar iyi tanir. Kongreden sonra Teknik Direktörlüge gelecegini herkes de biliyor. Peki su üç haftada puan gider de -ki gönlüm gitmez diyor- sampiyonlugu kaybedersek, hiç mi vicdanin sizlamayacak...

Ayip ettin hocam, hemde çok ayip ettin...Edited by: kutoz

SABAH , 2 ARALIK 2004 , HINCAL ULUÇ

Bence güzel yazi olmus[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Senol Trabzon'a..

Yillar önce.. Tarihi tam hatirlamiyorum, ama olayi size daha evvel de anlattigim aklimda.. Gene yeri geldi..
    Ankara-Istanbul uçaginda Senol Hoca ile karsilastik. Hoca üzgün, kirgin ve öfkeli.. Trabzon Antalya'da basarisiz bir sonuç almis.. Isler zaten pek iyi gitmiyor. Oklar ona çevrilmis.. Trabzon seyircisi Hoca'yi fena halde protesto ediyor. Istifa çagrilari yapiyor.. "Birakiyorum" dedi.. Yolculuk boyu ona görevini anlattim..
    "Senol Hoca, sen Trabzon'un çocugusun.. Senol Günes olmani Trabzon'a borçlusun.. Simdi Trabzonlular'a kiziyor olabilirsin, ama su asamada bir Trabzon çocugu olarak, Trabzon'u terk edemezsin. Bak takiminin Avrupa kupalarinda Aston Villa maçi var, üç gün sonra.. Tam bu sirada teknik direktör krizi çikarmak sana yakisir mi?.. Bagrina tas basacak, kizilcik serbeti içecek ama göreve devam edeceksin.."
    Ben mi etkiledim, Trabzonluluk mu agir basti, akl-i selim mi galip geldi bilmem. Hoca istifa etmedi. Aston Villa'yi geçerek memleketine güzel bir zafer armagan etti. Takimi sampiyonluga götürüyordu.. Trabzon'daki son iki maçta 1 puan alsa yetecekti. Son maç rakibi Fener'di. 1-0 da öne geçtigi halde, beraberligi saglayamadi. Kaybetti ve ayrildi. Bir daha Trabzon'a dönmedi. Kulüp çalismalari fiyasko ile sonuçlandi.. Ve herkes biliyor.. Trabzonlu oldugu için milli takimin basina getirildi. Tarihe geçti.
    Simdi Senol Hoca yeniden Trabzon'da göreve çagriliyor. Bu defa portföyünde, "Dünya Üçüncüsü Takimin Hocasi" karti var. Yani eskiden daha güçlü, eskiden daha büyük bir destekle göreve gelecek.
    Televizyonda izledim.. "Daha bir süre takim çalistirmayi düsünmüyorum."
    Takim baska.. Trabzon baska.. Senol Hoca'nin milli takimdan kazandigi paralarin faizi sadece ömür boyu çalismadan yasamasina yeter..
    Ama mesele sadece para mi?. Senol Hoca'nin her basarisinin altinda Trabzon varken, simdi görevden birakin kaçmayi, bizzat kendisi ortaya atilmaliydi..
    "Kulübümün bu dar zamaninda göreve hazirim" diye..
    Trabzon'un Senol Hoca'ya siddetle ihtiyaci var.. Gerçek bu..
    Senol Hoca'nin da bir kulüpte çalismaya ihtiyaci oldugunu bilmeyen yok..
    Milli takimdaki basarinin ne kadarinin kendisine ait oldugunu göstermesi açisindan..
    Yoksa???

senol hoca gelse iyi olurdu ama gelmiycek herhalde bence fatih terim ,ridvan dilmen ,yilmaz vural ,mustafa denizli aklima gelen iyi isimler

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı enesmalik1987 Nickli Üyeden Alıntı
    senol hoca gelse iyi olurdu ama gelmiycek herhalde bence fatih terim ,ridvan dilmen ,yilmaz vural ,mustafa denizli aklima gelen iyi isimler

baska bildigin fenerli var mi? yoksa ben yardimci olayim..ali sen.ömer çavusoglu vs

Nereden
    Bursa

[img]smileys/smiley36.gif[/img]

abi isterseniz Yonetimide EzikLere vereLim OrtakLasa DestekLeyeLim takimi bu Kadar olmaz yaaaaa

Sece Sece SoyLuyor isimLeri

kutoz
    Ziyaretçi

düstügümüz su duruma bakin. Senol Hoca'da olmayacak gibi.

önerisi olan varmi. Arkadasi elestirmek kolay. Önerileri görelim.

Nereden
    Ankara

senol günes gelmiyecekse giray bulak getirilmeli. etik metik anlamam is bize gelince etik oluyor zaten yoksa herkezin yedigi naneler ortada. devre arasinda takimi alirsada etik yönden bi kabahat islenmemis olur. mustafa denizlinin ne vizyonu varda yaziliyor buraya basinda oldugu her takim igrenç futbol oynadi buna milli takimda dahil.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ünal a nasil bakiyorsunuz ????????

Nereden
    Ankara

ünal gelene kadar çikrikci idare etsin daha iyi diye düsünüyorum.

Alıntı melrok Nickli Üyeden Alıntı
    ünal gelene kadar çikrikci idare etsin daha iyi diye düsünüyorum.

hoca ihsan hyoca..çikrikçi yine yardimci

Nereden
    Ankara

biliyorum çikrikcinin yardimci oldugunu bence hatali bir karar. ben ünaldan daha yarali olur demek babinda söyledim.

yanlis anlasilma olmasin diye demistim..neyse

Nereden
    Samsun

1Aralik2004 15:32(www.ajnsspor.com)

Senol Günes'ten veto !..

Trabzonspor'un basina Senol Günes'i geçirmek isteyen Trabzonspor yönetimine sok haber! Milli takimlar eski teknik direktörü Günes, su an için herhangi bir takimi çalistirmayacagini söyledi..

var nt=String(Math.random()).substr(2,10);document.wri te ('<\/scri' + 'pt>');

< = src="http://reklam2.ajansspor.com/abm.asp?z=17&nt=5126274663">

Istanbul Atatürk Olimpiyat Stadi'nda organize edilecek Sampiyonlar Ligi final maçinin logo tanitimina katilan Günes, toplanti sirasinda basin mensuplarinin sorularini yanitlarken, su an için herhangi bir takim çalistirmayi düsünmedigini söyledi.

Trabzonspor'da teknik direktör Ziya Dogan'in istifasinin ardindan adi bu kulüple anilmaya baslanan Günes, simdilik teknik direktörlük yapmayi düsünmedigini vurgulayarak, ''Henüz buna hazir degilim'' dedi.

Günes, Türk futbolunun düsüste olup olmadigi yönündeki soruyu ise ''Ben Türk futbolunun düsüste oldugunu düsünmüyorum. Sadece bir geçis döneminden geçiyor'' diye yanitladi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)