Sayfa 1 Toplam 18 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 439 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Web Sitemizin Tasarımı Yenilendi! www.trabzonspor.org.tr

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart Web Sitemizin Tasarımı Yenilendi! www.trabzonspor.org.tr

Yeni web sitemiz açılıyor. Youtube kanalı, e-dergi, mobil taraftar uygulaması başlıyor. Radyo Trabzonspor çalışmaları sürüyor

Kulübümüz iletişim alanındaki projeleriyle ilgili çalışmalarını tamamladı. Buna göre, resmi web sitemiz Mayıs sonunda taraftarımızla buluşuyor. Kulübümüzün neredeyse tüm yapılanmasına ait içeriklerin sunulduğu yeni sitede kulüp tarihinden, formalar hakkındaki bilgilere, sporcu ve teknik direktörlerin biyografilerine kadar birçok konuya rahatlıkla ulaşılabilecek.

Bordo ve Mavi renklerimizin, takım fotoğrafları ile uyum içinde kullanıldığı site tasarımı; ziyaretçilere etkileyici bir kompozisyon oluşturacak. User friendly tasarımı sayesinde ise sitede; taraftarlarımız Trabzonspor Radyosu’na, Trabzonspor’a ait videolara, fotoğraflara, marşlara ve renklerine gönül verdiği kulübümüz hakkında aradığı her şeye kolayca ulaşabilecek. Sosyal medya entegrasyonları sayesinde içerikler kolayca paylaşılabilecek. Taraftarların interaktif ortamda eğlenceli dakikalar geçireceği oyunlar ise ilerleyen günlerde web sitesine eklenecek. Bunun yanında takımımızın oynadığı maçlara yönelik istatistikler ısı haritalarıyla birlikte taraftarlarımıza sunulacak.

Yenilenen web sitesi, grid tasarım özelliği sayesinde responsive ara yüze kavuşacak ve taraftarlarımıza tüm cihazlarda sorunsuz ve hızlı bir şekilde giriş yapılabilen bir portal deneyimi sunacak. Responsive özelliği ile Türkiye internet trafiğinin yüzde 35’ini oluşturan mobil internet kullanımından maksimum trafiğin, yeni web sitesine çekilebilmesi hedefleniyor.

Microsoft.Net MVC platformu ile çok katmanlı mimari özelliğine sahip olarak geliştirilen sitemiz, üzerinde barındırılacağı sunucunun performansını en iyi şekilde kullanarak hızlı erişim olanağı sağlıyor. Organik trafiğin gücünden maksimum fayda sağlamak için yalnızca kendine ait Trabzonspor markası ile arandığında erişilebilen bir site olmak yerine, ilgili tüm konu ve terimlerde erişilebilir olmak için; site üzerinde yapılması gereken tüm arama motoru uyumluluğu hedefli çalışmaların altyapısı da hazırlanıyor.

YOUTUBE KANALI
    Kulübümüz youtube kanalı uygulamasında sona yaklaştı. Bu uygulamamız 1 Temmuz 2016’da hayata geçecek. Dünyanın her yerindeki taraftarlarımızın takımına kolayca ulaşımını sağlayacak youtube kanalımızda antrenmanlar canlı olarak izlenebilecek. Futbolcularımızla yine canlı röportajların yer alacağı kanalda çok sayıda içeriğimiz de yer alacak. Takımımızın her türlü aktivasyonu taraftarlarımıza anında aktarılacak.

E-DERGİ
    Kulübümüze ait dergimiz artık dijital ortama geçiyor. 1 Temmuz 2016’dan itibaren dergimize dijital ortamdan, dünyanın her yerindeki taraftarlarımız gerek web gerekse mobil uygulama üzerinden rahatlıkla ulaşabilecek. Mevcut dergi abonelerimize yönelik ayrı çalışma yapıyoruz. Bununla ilgili duyuruları da önümüzdeki günlerde taraftarlarımıza aktaracağız.

TRABZONSPOR MOBİL TARAFTAR UYGULAMASI
    Uygulamamız 1 Ağustos 2016’da hayata geçecek. Taraftarlarımız bu uygulamayla en güncel haberlere anında ulaşabilecek. Takım ve maç istatistiklerini anlık olarak takip edebilecek. Yeni nesil teknolojilerle taraftarlarımız maç atmosferine her an dahil olacak. İstatiksel verilerle takım ve oyuncularla ilgili tüm verilere anlık olarak ulaşılabilecek. Anlık skor takibi yapabilecek. Teknolojik altyapı sayesinde farklı stat aktiviteleri ve yarışmaları deneyimleyebilecek. Taraftarlarımız ayrıca kendi aralarında mesajlaşma yapabilecekleri bir platforma da kavuşacak.

RADYO TRABZONSPOR
    Kulübümüz Radyo Trabzonspor ile ilgili çalışmalarını da sürdürüyor. Web üzerinden yayına başlayacak olan Radyo Trabzonspor’un mobil platformda hem İOS hem de Android uygulamaları da olacak. Aynı zamanda Trabzonspor resmi sitesinden de entegrasyonu yapılan radyomuzun çalışmaları tamamlandığı anda, açılış tarihi taraftarlarımıza duyurulacak.

http://www.trabzonspor.org.tr/defaul...D=19435#Icerik

Siteyi çok merak ediyorum bir an önce Mayıs sonu gelsin..
    Konu yorumsuz6117 tarafından (18.05.2016 Saat 20:38 ) değiştirilmiştir.
    I am not in danger , I am the danger..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sabırsızlıkla bekliyorum.
    Hamiş

Nereden
    Avrupa Diğer

Hade bakalım inşallah. Telden baka baka gözlerimiz kör oldu. Mobil uyum çok önemli.

Loading %61..

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sürekli sayıkladığımız tv projesini gölgede bırakacak yazılanlar gibiyse.. Hadi hayırlısı merakla bekliyorum.
    ( ゚д゚)

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürekli sayıkladığımız tv projesini gölgede bırakacak yazılanlar gibiyse.. Hadi hayırlısı merakla bekliyorum.
    tv projesi için altyapı dendi ama bakarsın gerek kalmaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    İ. C. Ertem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok çok geç kalınmış bir proje. beşiktaş'ın ve bursaspor'un sitesi örnek alınmalı.
    "Benim gideceğim yer, geldiğim yerdir. Ben ne ünvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ŞENOL GÜNEŞ

"AKÇAABAT SEBATSPOR"

EROS87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

youtube hakkıyla kullanılabilirse tv ye gerek kalmaz. umarım güzel iş çıkartılır.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

En cok youtube'a sevindim.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Nereden
    Uzak Doğu

Sonunda.

Bayundur Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Tv kanali bos is. Site uzerinden yayin yapsinlar telefondan izleyelim. Tv artik yavas yavas internete kayacak. Ben izledigim tv kanalarinida internet uzerinden aliyorum IPtv yoluyla.

Bu arama motoru icin siteyi optimalize etme isindr cok gec kalindi. Neyse pozitif bakmak gerek. Yazilanlar super. Designda guzelse bizden iyisi yok.
    "Gençliğimizi büyük bir savaş beklemektedir. Bozgunculuğa, tembelliğe, ahlaksızlığa, cehalete, yalancılığa karşı büyük bir savaş." Alparslan Turkeş

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

youtube kanalı projesi çok doğru 3-4 kişilik amatör ruhlu az maliyetli bir ekiple güzel işler çıkartabiliriz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayırlı olsun, merakla bekliyoruz.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeni tasarıma geçerken inşallah arşiv haberleri tarihe gömülmez. Youtube kanalı içerik olarak TV kanalının sunabileceği her şeyi sağlar tabii izlenme sıkıntısı olabilir. Yine de ilk adımı atmak önemli...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Ahmet Malkoçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Tasarımı 888design e ait olacak . haydevira.net in tasarımsıcı, aynı zamanda vira grubunun genel koordinatörü sanırım

sakoglu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Youtube ve Mobil uygulamalarda kullanıcıları bıktırmayacak şekilde reklam koyarak da ciddi bir gelir elde edilebilir bence.

Aylık trafik arttıkça reklam geliri de artar. Youtube projesi çok iyi olmuş. İnşallah uygulama kısmında başarılı olurlar.
    Bize Her Yer Trabzon

slmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Mevcut 4-5 tane uygulama var hepsi birbirinden dandik. Uygulama şarttı. Yapılacağını tahmin ediyordum. Eğer yapmasalardı ben yapacaktım. İnşallah güzel olur bakalım.
    Mustafa Yumlu.

PortoDeGalinhas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gerçekten çok iyi düşünülmüş. Günümüz dünyasında klübün populeritesini artırmak ve taraftarın ilgisini çekmek adına tvden daha faydalı olduğunu düşünüyorum
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

10 yil önce yapilmasi gereken isi bugün yapiyoruz.

...kurumsallik ?!?

Cok sükür, hayirli olsun.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Poor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Microsoft.Net MVC platformu ile çok katmanlı mimari özelliğine sahip olarak geliştirilen sitemiz, üzerinde barındırılacağı sunucunun performansını en iyi şekilde kullanarak hızlı erişim olanağı sağlıyor.

Yahu 2016 yilinda hala .net le yazıyorlar boyle is bilmezlik olmaz yonetim ne kadar dünyadan kopuk olduğunu gösterdi.

Vizyon vizyon dediler bu mu vizyon yonetim istifa ersun istifa. /s

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Youtube işini düzgün yaparlarsa tvyi miviyi kimse istemez bile..
    I am not in danger , I am the danger..

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İnşallah düzgün bir şey çıkar ortaya.

emrex61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Poor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Microsoft.Net MVC platformu ile çok katmanlı mimari özelliğine sahip olarak geliştirilen sitemiz, üzerinde barındırılacağı sunucunun performansını en iyi şekilde kullanarak hızlı erişim olanağı sağlıyor.

Yahu 2016 yilinda hala .net le yazıyorlar boyle is bilmezlik olmaz yonetim ne kadar dünyadan kopuk olduğunu gösterdi.

Vizyon vizyon dediler bu mu vizyon yonetim istifa ersun istifa. /s
    ASP.net'i vizyonsuzlukla kıyaslayan ey cahil arkadaşım dersine iyi çalışmamışsın belli yada bu işlerden anlamıyorsun.

Yavuz KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Helal.Aynen devam.
    Onca nimet varken, kul hakkı yemeyin!

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Çok iyi
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Hasan ZAİMOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sonunda dedirten projeler. sahiplenmek bize düşüyor. bize düşeni de layığıyla yerine getireceğiz.
    Zuğaşi Berepe
    Çoban Express

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)