Sayfa 16 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 14 15 16
Toplam 400 adet sonuctan sayfa basi 376 ile 400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Baþkanýmýz Muharrem Usta Lig Tv'nin Konuðu Oldu | Yayýn Kaydý Sayfa 11'de

murat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    46

Baskanin teshisleri cok dogru, sirf "kamptan sonra Akyaziya gececegiz, yeniden baslimak icin bu gerekli" gibi demec vermesi bu isin piskolojisine dahi dikkat ettigi anlamina gelir. Ayrica calisanlarin yetenksiz ve sirf hatirla geldigini acikca soylemesi bir diger dogru tespit. Bu yazdiklarim ve diger tespitlerini(ozellikle scouting) nekadar gerceklestirebilirse okadar basarili olur. Zaten bunlar olduktan sonra hocanin ismi dedigi gibi onemli degil. Tek tereddutum 55 milyonluk butce bunu birturlu 70 e cikarmamiz lazim. Sponsorlarin bazilarina Trabzonspor yerine futbolculara para verdirip yapilabilir aslinda.

Bu dogru tespitlerin yaninda birazda icraatlari konusmaliydi bence. Loca satisindan beklentileri net konusmadi, stadin isim hakki, sponsorlar, Kartal projesi, MAY tesisleri, Trabzonspor TV gibi konular uzun zamandir gundemde degil. Varsa yoksa UEFA, umarim yukaridaki saydigim adimlar atilmistir ve aciklanmasi icin UEFA karari bekleniyordur.
    Kücük beyinlerin yönettigi büyük takimdir, Trabzonspor!

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Ben izleyememistim. Allah razi olsun sizden.

Alýntý DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýzleyemeyenler için...

Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

only ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    36

net olan tek birsey var.. simdi aramizda bazi arkadaslar dalga geciyor, yok miting vari konusmus yok Ersun demis, hoca dememis, sayin dememis..

evet, gercek ve net olan bir sey var, siz bu tur seyleri kafaya takip, Baskanin demek istediklerini anlamiyorsaniz..

birileri hala daha Trabzonun onunde engel olmaya, en basta belesci taraftarlar ve onun zibidileri ( TG grubu )

ve Trabzonspora kendi oglunu tanidigini satmanin derdinde olan bazi ilerizekali Trabzonlular...

ve eski baskan ve onlarin mafya vari uzantilari...

bunlari ortadan kaldirmadigimiz surece, bu devran boye devam edecek..

ve siz dalga gecenler, bu sekilde devam ederseniz, ortada Trabzonspor diye birsey kalmayacak.. O zaman hangi takimin forum sayfasinda eglenirsiniz, orasina siz karar verin.

Yeter artik !! Su baskana ve Ersun hocaya guvenelim !!
    u will need justice at the end..

emrex61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý only ts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    net olan tek birsey var.. simdi aramizda bazi arkadaslar dalga geciyor, yok miting vari konusmus yok Ersun demis, hoca dememis, sayin dememis..

evet, gercek ve net olan bir sey var, siz bu tur seyleri kafaya takip, Baskanin demek istediklerini anlamiyorsaniz..

birileri hala daha Trabzonun onunde engel olmaya, en basta belesci taraftarlar ve onun zibidileri ( TG grubu )

ve Trabzonspora kendi oglunu tanidigini satmanin derdinde olan bazi ilerizekali Trabzonlular...

ve eski baskan ve onlarin mafya vari uzantilari...

bunlari ortadan kaldirmadigimiz surece, bu devran boye devam edecek..

ve siz dalga gecenler, bu sekilde devam ederseniz, ortada Trabzonspor diye birsey kalmayacak.. O zaman hangi takimin forum sayfasinda eglenirsiniz, orasina siz karar verin.

Yeter artik !! Su baskana ve Ersun hocaya guvenelim !!
    ortada belkide trabzonspor olmamasýný isteyenler vardýr bunu hiç düþündünüzmü baþkan bu denli çýrpýnýyorken bizde hem sosyal medyada hem stadda ve ts clup larda gereken desteði ve çabayý sarf etmeliyiz

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Degerini bilelim
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    36

Alýntý emrex61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ortada belkide trabzonspor olmamasýný isteyenler vardýr bunu hiç düþündünüzmü baþkan bu denli çýrpýnýyorken bizde hem sosyal medyada hem stadda ve ts clup larda gereken desteði ve çabayý sarf etmeliyiz

Facebookta fenerin 10, gs nin 12 milyon takipcisi var.. Trabzonsporun ise halen daha 1 milyon olamamis..

Turkiyede fenerin trabzondan 10 kat taraftarimi var ? gs nin 12 kat mi ?

hayir ise.. neden hala daha Su takimin sayfalari begenilmez ? Anlamak mumkun degil.

emrex61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Facebookta fenerin 10, gs nin 12 milyon takipcisi var.. Trabzonsporun ise halen daha 1 milyon olamamis..

hayir ise.. neden hala daha Su takimin sayfalari begenilmez ? Anlamak mumkun degil.
    Sadece onlardan bahsetmiyorum abuk subuk yorumlar yapanlar oluyor karþýlýk verin gerçekleri yüzlerini vurun her defansýnda iþe yaradýðýný görüceksiniz

Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    36

Alýntý emrex61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sadece onlardan bahsetmiyorum abuk subuk yorumlar yapanlar oluyor karþýlýk verin gerçekleri yüzlerini vurun her defansýnda iþe yaradýðýný görüceksiniz
    ben elimden geleni yapiyorum da hala daha kendi takimina ana avrat kufredenler var.. boyle birsey olamaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdinç Barutçu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hemþerim bu takým zirve takým kütük ehlileþtirme yeri deðil. Futbolcular kütükse kütüktür yetenek sonradan kazanýlan bir ehliyet deðildir.Yumlu bu yaþtan sonra futbolu öðrenemez sen illede öðretecem diyorsan bizim bununla kaybedecek vaktimiz yok açarsýn bir futbol akademisi bol bol kütükleri yontarsýn orada.
    Olur mu? Ýçimizde futbolu en iyi bilen sensin.... Senin bilgi ve becerin üzerine bizim yorum yapmamýz ne haddimize... Senin acelen var belli... Diyorum iþte... Kulüp o kadar para verip " Bilgili deneyimli hocalar" alacaðýna bu iþi bizim için sen yapýver bir zahmet... Hem çok ucuz hem de çok iyi futbolcular bulup getirirsin... Bu bilgi ve becerilerini Trabzonspor'umuzdan esirgeyeceðini sanmýyorum. Sen zaten ilk yazdýðýmý anlasaydýn bu kadar uzayýpta senin o deðerli vaktini almazdýk. Kusurumuza bakma biz o kadar anlamýyoruz futboldan. Benim bildiðim bir gol bir taç... O kadar...
    Serhat KIRKAYAK kardeþimin dediði gibi "Bordoyla Mavi kefenim olsun,Trabzonum bu sene þampiyon olsun"

odyseuys - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    43

bu durum biraz da Trabzonspor taraftar gurubunun yaþ ortalamasý ve sosyal medya kullaným alýþkanlýklarýyla alakalý.
    Alýntý f1bekir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalýþýp her sene kombine almak, yaðmur çamur demeden üstü açýk stadyuma gitmektir...

Emre Ýskender - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýzleyemeyenler için...

altlarda kalmasýn
    Yok, öyle umutlarý yitirip, karanlýklara savrulmak;
    Unutma ayný gökyüzü altýnda,bir direniþtir yaþamak..
    Nazým Hikmet

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Kaan Çetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzonspor'un en büyük düþmaný Trabzon'un menfaatçi karacahil sürüsü. Mide bulandýrýyorlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Hatta BMN yonetimi, forumda Baskan'a muhalif olanlari bir bir belirleyip kulube bildirmeli. Kulupte bu isimlerin stada girmesine yasak koymali. Boyle bi baskici duzen getirmeliyiz bu surecte.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

7can61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Alýntý Anil Cevik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hatta BMN yonetimi, forumda Baskan'a muhalif olanlari bir bir belirleyip kulube bildirmeli. Kulupte bu isimlerin stada girmesine yasak koymali. Boyle bi baskici duzen getirmeliyiz bu surecte.
    Yok artýk, muhalefet iyi bir þeydir. Muhalefetin olmadýðý yerde diktatörlük baþlar. Bknz. Türkiye, Fenerbahçe.

Bize akýllý ve samimi muhalefet gerekir.

El Cordobes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

Alýntý Anil Cevik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ne talep ettiðinizin farkýndasýnýzdýr umarým. jurnalcilik, fiþleme, yasaklama... maçlara da siyah gömleklerle gidelim isterseniz.

melih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Yereller lav edilmediði sürece biz daha çok baþarý bekleriz. Bunlar sadece kötü günlerde ortaya çýkan zebaniler deðil. Ýyi gündede ortaya çýkarlar. 10-11 sezonu yerel medya kanallarý Sadri Þeneri yerden yere vuruyordu. Takýmý içerde yuhlamaya varan tepkiler gösteriyordu. Bizim taraftar kiþiliksizdir, karaktersizdir. Biz gurbette büyüdük memleket hasretiyle bu topraklara aþýk olduk ama orada yaþayanlarla ne zaman tanýþsam bir kibir gördüm. Ne zaman Trabzon dýþýna çýksa bu takým deðerlendi. Ben Trabzon istanbula taþýnsýn gibi sýð bir tartýþmaya girmeyeceðim ama yeni sezonda bu klubün önünü açýn ben yine ayný þehir de güzel, saygýlý, tutkulu, fanatik olanlarýnýda gördüm. Ama ne yazýk ki kan emiciler daha fazla! Yeni nesil bir profil oluþturmadýðýmýz ve bu sülükleri sýrtýmýzdan kazýmadýðýmýz lav etmediðimiz sürece bize baþarý haramdýr.
    Konu melih61 tarafýndan (18.05.2016 Saat 12:41 ) deðiþtirilmiþtir.
    ANLAÞILMAZ BÝR SEVGÝ BU!!! ÖLÜMÜNE SEVÝYORUZ TRABZONU!!!

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Samimi ve akýlcý muhalefet üretim demektir. Tabi muhalefeti ciddiye alacak bilinç ve bilgide yöneticiler de olmasý koþuluyla...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý 7can61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yok artýk, muhalefet iyi bir þeydir. Muhalefetin olmadýðý yerde diktatörlük baþlar. Bknz. Türkiye, Fenerbahçe.

Bize akýllý ve samimi muhalefet gerekir.
    sorun körü körüne muhalefet etmek ve birlikteliði bir türlü yakalayamamak.

Türbinde bile 50 tane taraftar grubu var, hiç bir klüpte olmadýðý þekliyle.
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Samimi ve akýlcý muhalefet üretim demektir. Tabi muhalefeti ciddiye alacak bilinç ve bilgide yöneticiler de olmasý koþuluyla...
    Samimi ve akýlcý muhalefetin baþýmýn üstünde yeri var ama ben bunu yerel medyada, fosillerde bir kez görmedim.

BMN'de rastlýyorum bazen farklý düþündüðüm renkdaþlarýma o kadar mutlu oluyorum ki anlatamam. Çünkü bu arkadaþlar bana farklý açýdan bakmam için bir yol gösteriyorlar.

Yereller ise menfaat uðruna veya farklý çýkarlarý için çoðu zaman körü körüne muhalefet ediyorlar ve hiçbir zaman destek vermiyorlar, sadece destek verir gibi görünüyorlar
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

melih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Cevat kol ve türevleri lav edilmediði sürece bizim takýmýn burnu b..tan çýkmaz bunu görmek zor deðil. Bu ali savaþ denilen kiþi adnan sungur vs... durmadan eleþtri durmadan hoþnutsuzluk bizimde pskolojimizi bozuyorlar. Bu hakaret ettikleri insanlar bulunduklarý mevkide saygý gören kiþilikler biz eleþtirelim ama saygý çerçevesinde olsun. Ki þuan bulunduðumuz dönem çok krtik bir enkaz teslim aldýlar. Nevzat Aydýn özellikle adam bir sürü baþarý yakalamýþ, kariyer basamaklarýný teker teker hýxla çýkarken bu enkazýn altýna elini sokmasý Trabzonspor tutkusundan baþka birþey deðildir. Yereli lav etmediðimiz sürece bu adamlarýda takýma küstüreceðiz.
    ANLAÞILMAZ BÝR SEVGÝ BU!!! ÖLÜMÜNE SEVÝYORUZ TRABZONU!!!

Cenkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý halilaziz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yereller ise menfaat uðruna veya farklý çýkarlarý için çoðu zaman körü körüne muhalefet ediyorlar ve hiçbir zaman destek vermiyorlar, sadece destek verir gibi görünüyorlar
    "Hepinizi bitireceðim" diye Deli Dumrul gibi gezerek baþarma þansýn yok. Agresyon karþýndaki vasýfsýz kitleyi kemikleþtirmekten baþka bir iþe yaramaz; sen aksine, köpekleþtireceksin. Körü körüne muhalefet eden küçük bir ekip var önünde tek engel olarak, mutlu olman lazým. Ýdeali olmadan, fikri altyapýsý olmadan her þeyi eleþtiren adam satýlýktýr, bunu anlamak için stratejik deha olmaya gerek yok. Madem bu adamlar 3 kuruþluk menfaat için camiayý satacak kalibrede o zaman yönetici olarak internet üzerinden eleþtiri yapmaya enerji harcayacaðýna ücreti mukabilinde hizmet alacaksýn beyefendilerden, köpekleþtireceksin.
    Naber?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Doðan Þahin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Arkadaþlar finansal konulara pek takýlmamalýyýz. Oradaki mesajlarýn çoðu inceden inceye elimizdeki ve alacaðýmýz yeni oyunculara gitmekte.

Para olmadýðýný ne kadar duyurursak içeride kalmasýný istemediðimiz verimsiz oyuncular kuyunun kuruduðunu düþünüp gitmek isteyeceklerdir.

Ayný þekilde gelecek oyuncular bütçenin kýsýtlý olduðunu bilerek sadece kulübün yeni vizyonuna ve projesine geleceklerdir.

En güzel örneði Ersun hocayla yapýlan anlaþmadýr. NÞA(Normal Þartlar Altýnda) 2-2,5M€ talep edebilecekken kendisiyle 1.4M€'ya anlaþýlabilmiþtir.
    Alt alta her alýmda bu örnekleri çoðalttýðýmýzda geçmiþe nazaran epeyi tasarruf yapmýþ olacaðýz.
    Versinler Ýade-i Ýtibar, Ufukta Þampiyonluk Turu Var, Bunu Gören Rakipler, Elbette Kudururlar

Bera Algün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Baþkan kulübü düze çýkarmak için bir yol haritasý çýkarmýþ, uyguluyor, kendisini de sonuna kadar destekliyorum. Organizasyonu düzgün kurduktan sonra sportif baþarý gelir.

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Eleþtiri genlerine iþlemiþ bir milletin;eleþtirecek birþey bulmasýndan doðal birþey yok.
    Zaman bize gösterdi ki bir Muharrem Usta kolay yetiþmiyor,bir Ersun Yanal olmak zor.
    Takýmýna sahip çýkmasý,güzel iþler yapabilecek bir ekibe zaman vermesi,gömlek deðiþtirir gibi deðiþtirilen yönetimler,hocalar ve futbolcularla,baþarýnýn gelmediðini-gelmeyeceðini bilmeyen,bilmek istemeyen,öðrenmeyen,öðrenemeyecek olan FUTBOLU ÇOK ÝYÝ BÝLEN CAHÝL TRABZONSPOR TARAFTARI DÜNYANIN EN ZOR ÝNSANIDIR...
    Beklemeyi bilen amacýna ulaþýr. JOSEPH DE VILLELE.

Bayundur Han - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý temel_yilmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baskan iyi konustu guzel konustu uygulama sifir.Hocayi acikladiklarinin dakikasinda nevzat aydina saldirmalar baslamis.
    Nevzat aydin gibi beyefendi insani bile cildirttilar en sonunda,cevat kol denilen sahis ve turevleri sahte isimlerle yazi yazarak surekli karalama kampanyasi yurutuyor.
    Arkadaslar seversiniz sevmezsiniz ama sunu gormezden gelmeyin Trabzonspor bir varolus mucadelesi veriyor artik deniz bitti gormuyormusunuz?yonetime destek olmak zorundayiz.

Elestiri olsun ama trabzonda bir takim gazeteci diye gecinen tayfa ile eski partizan ihocular hala daha bos beles kuduz kopek gibi herywre saldiriyorlar oyuna gelmeyin.

Trabzonspor'u el birligiyle duze cikartiriz yada sehirde kumenelnmis 3-5 cakalin les kargasinin cebine sokariz.

Gurbetteki her taraftarimiza kisisel cagrimdir,Trabzonspor'u kaderine terketmeyin.

Ve bu kumpasin icinde cok net Trabzon kokenli oyuncular var bunlardan bir kaci takimin icinde kalsin takimi icerden dinamitlemeye devam edecektir.

Cevat Kol ve Serdar Bali.

Cok dikkat etmemiz gerek bu adamlara. Basladilar yine uyuzluga.
    "Gençliðimizi büyük bir savaþ beklemektedir. Bozgunculuða, tembelliðe, ahlaksýzlýða, cehalete, yalancýlýða karþý büyük bir savaþ." Alparslan Turkeþ

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)