Sayfa 58 Toplam 60 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 48 56 57 58 59 60 SonuncuSonuncu
Toplam 1494 adet sonuctan sayfa basi 1,426 ile 1,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 33. Hafta | Antalyaspor 7 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

pascalli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hezimeti bir futbolcuya bağlamak kadar saçma bir düşünce olamaz...Ne para var ,ne sistem var, ne oturmuş bir kadro, ne de işinin ehli bir teknik adam. ..en önemlisi de taraftar..malesef taraftarımız da yok.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçı yorumlamam gerekirse

Futbolu bilmek gerekir.

Takımda neden kaptan olur ? Neden bir abiye ihtiyaç duyulur.

Maç içinde bu tür kopmalar yaşandığında Kaptan futbolcuları ayakta tutar. Her birini tanır. Her birinin dilini bilir. Her birini anlar. Kimisine hadi aslanım der. Kimisine bu maç çok iyisin der. Kimisine titre kendine gel. Kimisine arkandayım sağlam bas der.

Eğer sahaya bir kaptan koymazsan. Futbolcular bu tür kopmalarda dağılır giderler.

Dün bizim takımın abisi kimdi ?

Yenilginin nedeni değil ama rezaletin nedeni tamda budur.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

işin enteresan tarafı bu saat oldu hala kadro dışılar yok benim korkum yönetim böyle yenilgilere hazmedebiliyorsa sıkıntı büyük demektir.

Nereden
    Kuzey Amerika

yalnız bu kadar mal bir kaleci olmaz.

hentbol kalecisi alsak 3'ten fazla yemezdik.

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işin enteresan tarafı bu saat oldu hala kadro dışılar yok benim korkum yönetim böyle yenilgilere hazmedebiliyorsa sıkıntı büyük demektir.
    Zaten topcu yok kim oynayacak??
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

ceday99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Aslında skor dışında gerçekten hiç bir alakası yok haklısın. O kadronun 7 yemesi beni kahretmişti. kimse beklemiyordu böyle bir sonucu.
    ben dün maçın olduğunu bile unutmuşum. devre arasında haberim oldu ve hiç şaşırmadım bu sonuca. geçen hafta 6 attığımıza daha çok şaşırmıştım. bir çoğumuzda öyledir eminim.
    @uçurum arkadaşımızın söylemek istediği "seneye bu takımda hiç kimseyi görmek istemiyorum" söyleminin çok yanlış olduğu gerçeği.

Aslında seneye görmek istemediklerimizi bir sıralamak isterim.

1. Sahada ruhsuz amaçsız şekilde dolanan adam görmek istemiyorum. Önde olsak da geride olsak da istekli futbolcular istiyorum.
    Lige aynı oyuncularla başlamıştık ve takımı hepimiz beğeniyorduk. Çok geriye gitmeye veya ileriyi düşünmeye gerek yok. Aynı oyuncular diyorum, aynı oyuncular.
    2. Galatasaray maçından sonra Salih Dursun'u yanına alan Muharrem Usta'nın kamuoyunu ve bizi heyecanlandıran açıklamalarının altının dolması lazım.
    3. Bizi tanıyan bir teknik direktör. bizi tanıyan derken her an adamın birinin sahaya atlayıp onu bunu pataklayacak adamların olduğunu bilmesi ve bunu engelleyebilecek/yönetebilecek bir TD.
    4. Medya gücü. bu da yönetimin işi.
    5. Taraftar. En önemlisi bu. Psikolojisiyle oynanmış bu kızgın taraftar gurubunun geçmişe sünger çekip 90 dk sezon boyu takımını desteklemesi gerekiyor.

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hami oldugu sürece hocasiz cikiyorduk maclara bu bir gercek ..

hami mandirali 7 gol yemeseydik kesinlikle hoca olarak devam edecekti baska alinmayacakti ..

eger ben yaniliyorsam bu Zaman icerisinde kiminle görüsüldüyse nerdedir simdik ??

B plani yokmuydu yönetimin ?? hicmi hoca konusunu konusmamislar ??

yazik gercekten yazik oyuncularin yarisindan cogu kalacakmi gidecekmi bilmiyor bu durumda bu kalitesizlerden verim almak imkansiz ..

özeri erkani marini cavandayi begenmiyoruz diyelim ama yerlerine oynayanlar onlardan cok cok daha kalitesiz ..

sil bastan takim yaratacaksak takim oturana Kadar iskeleti kurulana Kadar dibe vururuz tekrar ..

suan kaptanimiz onura büyük görev düsüyor baskanla irtibata gecmeli düsüncelerini söylemeli takimin kaptani olarak sadece degil taraftarin isteklerini baskana söylemeli ..

ayrica hoca bulamadik yok o gelmedi bu gelmedi unutmayalimki trabzonsporda herkes hocalik yapmak ister
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonda takıma tepki için gidenlere teşekkürler işi gücü olmayıp burada sallayanlarada diycek bişe yok. Biz mi gidelim buradan Trabzona tepki vermek için ?
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

slmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonda takıma tepki için gidenlere teşekkürler işi gücü olmayıp burada sallayanlarada diycek bişe yok. Biz mi gidelim buradan Trabzona tepki vermek için ?
    Tepki olmuş mu görüntü vs denk gelmedim hiç.
    Mustafa Yumlu.

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı slmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tepki olmuş mu görüntü vs denk gelmedim hiç.
    Pek büyük bir kalabalık değil.

http://www.haberler.com/trabzonspor-...436892-haberi/
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Nereden
    Almanya

Takim Teknik direktörsüz bu kadar kötü oynayamazdi. Hangi akla hizmet bu kadroyla cikti?

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

90 lı yıllarda gıttıgım bı mac sonrası bolu ıle ıcerde berabere kaldık dıye mac cıkısı beledıye hoporlerlerınden durmadan halkın sakın olmasına yonelık anonslar yapılıyordu nerden nereye..takım antalya gıbı bı takımdan 7 tane yemıs futbolcular, hoca elını kolunu sallaya sallaya trabzona gelıyorlar 3 5 kısı tepkı verıyor onada tepkı denırse ..

Nereden
    Almanya

bu genclerle sahaya cikmak isteyen hami mandirali degildi ..

zamaninda gencleri oynatmadigi icin elestiriliyordu oynati ölmüs rizeye 6 gol atik sonra bak gördünüzmü gencler süperler yusuf yazici Maradona ilan edildi ..

sonra muarrem Usta keyiflendi transfere gerek yok hami devam etsin yeter bize düsünüyorlardi antalyadan 7 gol yiyene Kadar yazik olan hamiye oldu biraz ..

herzaman yazarim 1461 trabzon takiminda sadece ve gercekten sadece abdülkadir parmak var gerisi yedege dahil giremez ..trabzonsporda oynamak isteyen genc bir oyuncu ac olmali gökdenizin gencligi gibi fatih tekke gibi hami gibi olmali ortasahada oynamak isteyen ünal Karaman gibi olmali ..yok bizde bu yazdiklarim yok suan yok bosuna kendimizi kandirmayalim ..

muarrem ustanin suan yapacagi cok isi var bu gencleri hemen satisa cikarmali eger olmuyorsa 1461 trabzonda oynayan daha kötü kalitesizleri kulüpten cikarmali tsk ederek ..

yusuf yazici abdulakdir muhammed besir gibi oyunculari 1461 trabzona göndermeli 1461 trabzonun basina osman özköylü veya fatih tekkeye emanet etmeli ..

trabzonspora gelince takas ve para karsiligi oyuncular alinmali ömer sismanoglu gibi ac oyuncular almaliyiz ne olursa olsun osmanlisporla is birligi yapilmali elimizde cok oyuncu var daha zeki Mustafa caner gelecek takas yolu hertürlü olur osmanlidan ndiaye umar mutlaka alinmali ortasahaya bir panter alinmali oyun kurucu klass bir oyunkurucu Mehmet Ekici satilmali ..

trabzonspor kimsenin babasinin ciftligi degildir suan umarim yönetim ugras icindedir umarim genclere bir sans daha verelim demiyorlardir veya hamiyi afedelim ..

B plani olmayan bu yönetiminin korkuyorum ama hüsnü özkaryi alarak trabzonsporun basina getirmesinler
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Aslında böyle bir hezimet, inanın 3-0 4-0 lık galibiyetten daha hayırlı bizim açımızdan. Son 2-3 maça bakıp kadronun büyük kısmını filan koruyabilirlerdi.

Artık koruyamazlar.
    FxY

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı ucurum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    95-96 sezonu "EFSANE" kadro:

Nihat
    Hamdi Lemi Osman Ogün Tolunay
    Abdullah Shota Ünal Hami Orhan

Ah ah keşke eskiye dönsek de bu kadroyla oynasak hep değil mi?

1993-1994 sezonu Beşiktaş'tan 7 yiyen kadro:

Victor
    Hamdi Lemi Kemal Ogün Tolunay
    Abdullah Shota Soner Hami Orhan

Ünal da muhtemelen ya sakat ya cezalı...

Bir Kemal ile Osman yer değişmiş...

Nedir bu yaygara? İki sene sonra bu 7 yiyen takım şampiyon oldu, malum ne olduğunu herkes biliyor...

Ben demiyorum bütün takımı tut.

İNSAFSIZCA GÜNLÜK ELEŞTİRİ YAPMA.

Önce git o İHO'nun ağzını burnunu dağıt sonra gel de ki yönetime de bir kaç lafım var...

Sorunun ne olduğunu görmeden ileri geri sallama...

Sen salladıkça hiç bir şeye katkın olmuyor.
    Ne alaka ???? bjk maçında yenildiğimiz bir tesadüftü daha sonraki sezon Trabzonda o bjk ye 4 attık.Ligi 2.bitirdik aynı sezon Türkiye kupasını aldık cumhur başkanlığı kupasında yine gömdük bjk ye cumhur başkanlığı kupasını aldık.O takımla bu takım kıyas olur mu takımda topa vurmasını bilen Ekici haricinde tek adam yok hemşerim tek adam ekicide canı isterse böyle rezil bir topluluk bu camia görmedi.Bu sezon bursadan 4 rizeden 3 osmanlıdan 3 gençlerden 3 dusen mersinden 3 konyadan 3 fB den 4 yiyen yine bu yavşaklar değil mi böyle bir rezillik görmedim hemşerim ben. Biz bunu kanıksamayacağı.z Yavaş yavaş bu koca kulübe kabullendirilmeye çalışılıyor.Ben bunu kabullenmeyeceğim hiçbir zaman bu yavşak godoşlar o formayı giymeyecek bir daha..
    Konu nakzo tarafından (14.05.2016 Saat 15:20 ) değiştirilmiştir.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

gökçay61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tam sakinleşiyorum birşeyler karalamak için foruma giriyorum antalya 7 ts o başlığını görünce tekrar deliriyorum. bütün bildiklerimi unutuyorum. üstte bir arkadaş yazmış takımda kaptan yok diye kesinlikle doğru. takımda önce kaptan olmalı ve bu asla kaleci olmamalı. her mevkiye yakın herkese rahatlıkla ulaşacak biri yani kesinlikle ortasaha olmalı. şuan takımda ortasahada görev alıp bu işi yapabilecek birisi yok. mehmet ekici ekstra bir adam değil. seneye takımda ortasaha olarak kalabilecek bir tek mehmet ekici var ancak kaptan olarak bu işi yürütebilecek kapasiteye sahip değil. onur çok agresifleşti formdan uzaklaştı. bence ligin en iyi kalecisi ancak kafası çok dağınık. oturulup konuşulmalı yeni sezonda da böyle davranacaksa yollar güzel bi para karşılığı ayrılmalı. 10 milyon avroya gs ye fb ye rahat satılır. 10 milyon avroya avrupadan futbola aç kendini göstermek isteyen 1 kaleci 2 defas alırsın işi görürsün. yine aynı şekilde mehmet ekiciyi cordozoyu erkanı sefayı yusufu yatabareyi ndoye ve daha nicelerini satıp 20 milyon avroya yakın para alıp geleceği olabilecek fizik gücü yerinde futbola aç adamlardan oluşan bir kadro kurup 3 yıl sabredip sonrasında küçük ama etkili nokta transferlerle belki şampiyonluğa oynabiliriz tekrar. bizim gibi takımlar oyuncu bağımlısı olup sonsuza kadar bizde kalsın mantığıyla başarılı olamaz. oyuncu alıp oyuncu satmalıyız. porto gibi olmalıyız. AMA! gelin görün ki aldığımız adamlar bu takıma nasıl geliyor? kim ne kadar para yiyor? kimler bize pazarlıyor? eskiden daha etkili adamlar alırdık. iyi kötü bir brezilya pazarı vardı. heyecanımız vardı. şimdi o da yok. artık ben takımda afrikalı adam görmek istemiyorum. brezilya-hırvat-sırp-danimarka-norveç-izlanda-şili-kolombiya buralardan futbola aç adamlar alınmalı. 250-300 bin en kötü 1 milyon avroya alınmalı 4-5 milyona satılmalı. belli bir süre şampiyonluğu değil kulübü düşünme vakti gelmiştir. bu kadar borç ile 1 adım ileri değil hep geri gideriz. malesef ve malesef küçülmek zorundayız. aslında ben buna küçülmekte demiyeceğim. osmanlı yada torkunun oyuncu giderlerine bakınca bizden küçük ancak sıralamaya bakınca büyük olduklarını görüyoruz. en azından onlar kadar nokta atışı yapabilsek iyi bir hoca (bence kesinlikle yerli olmamalı ne ersun ne ertuğrul) yardımıyla avrupa kupalarına katılabiliriz seneye. ancak bu kendini oyuncu sana güruhtan bir an önce kurtulmalıyız. gelecek karanlık gibi görünsede gerçekten bu kulübü düşünenlerin bu durumdan kurtulması hiçde zor değil. 30 sene şampiyonluk alamadık (2011 resmiyet kazanmadı) 5 yıl daha almasak sorun olmaz. yeterki geleceğimizi aydınlatacak adımları şimdiden atabilelim. inşallah usta dediği gibi plan programa sahiptir. gelecek hoca, alınacak oyuncular, satılacak oyuncular, kulübe girdi sağlayacak işler bu yönetimin nasıl olduğunu gösterecek. şuan herşey için erken. önce uefanın kararı gelsin ve lig bitsin yaz dönemi boyunca izleyip göreceğiz.
    HAYATIMA ANLAM YÜKLENİYOR...LOADİNG...%61...

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Genç oyunculardan ramazanla yazıcı... Gerisi çöp savaş kim ulan melih kim o melih senin gözüne girsin salak hami salağın önde gideni hami hiçbirşey olmaz bu mallardan.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

MertcaN.K.*61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Hasan Habip Özbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malesef dediğin oldu kardeş tarihe yazıldı maç
    Hayatımda hiç bu kadar haklı çıkmamıştım, keşke çıkmasaydım. .
    O beğenmediğiniz, ötekileştirdiğiniz küçük şehrin, hepinizi korkutan büyük sevdası.

gökçay61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gençlerden ramazanla yazıcı kalacak, 1461 den abdülkadiri alacaksın. başkada gence gerek yok. yusufu lazio mu ne istiyodu gerekirse üste para verip yollayalım. ndyo yatabare kiralık olarak gitsin avrupa tekrar. ancak tranfer yasağı gelirse ndoye ve yatabarenin takımda kalmasını isterim. cardozo kesinlikle vedalaşılmalı. bosingvaya elvada denmeli. yumlunun kütüğünün değiştirilmesi lazım. musa nizam rizeye veya samsuna peşkeş çekilmeli. aykutu önce terapiye sonra sahaya sürmeli. cavandayı iyi bir hoca laubalikten kurtarabilir ve işimize yarayabilir. zeki yavruya diyecek birşey yok.... daha bi sürü isim var saymakla bitmiyo ..k yiyenin kadrosu
    HAYATIMA ANLAM YÜKLENİYOR...LOADİNG...%61...

Nereden
    Almanya

genc oyuncu diyoruzda ?

ben trabzona izine geldigim Zaman inanin bana trabzonda halisahada savasdan melihden ve cok daha trabzonsporda oynayan genclerden iyi oyuncular izliyorum ..

trabzonsporun aldigi scoutlar trabzonda halisaha maclarini izlemelerini diliyorum ..cogu yokluktan futbolu birakiyor cogu torpilsizlikten ..

sonra bakiyorsun savas diye biri var nasil olurda Melih veya savas gibi oyuncular trabzonsporda oynayabiliyorlar nasil oluyor bu ??1461 trabzonda dahi oynayamaz bu gencler torpilin bu kadari olmaz ..

topa vurmakla veya sac uzatmakla futbolcu olunmuyor malesef trabzonsporda gördügüm kadariyla futbolcu olmak artik cok kolay arkanda zengin dayin oldumu yüzde seksen a takimdasin ..

ünal sota hamdi orhan zamaninda bordo mavi formayi giyinmek herkes istiyordu ama imkansizdi cok iyi olman gerekiyordu artik öyle degil bu mantigida yok etmek gerekiyor ..

1461 trabzona bakiyorum ipini koparan geliyor formayi aliyor oynuyor koca sezonda bir mac iyi oynasin göklere cikariliyor ..

bu mantigi yok edelim artik bu mantiga sahip takimlar sivas mersin antalya eskisehir olabilir bizde olmaz bu cöküsümüzün ilk nedenleridir..

(unutmadan yazayim bana saldirmayin hemen erkan zengin iyi bir kadroda cok büyük isler yapacak kapasiteye sahiptir ) besiktasi istanbulda yenmistik hatirlayin az be öz iyi kadroya sahiptik o macta erkan neden yildizlasti saniyorsunuz takim arkadaslari iyiydi ..

kalitesiz bir takima kimi getirirseniz getirin verim almaniz imkansizdir o oyuncu küsür darilir herseyi benmi yapacagim der gider ..

suan genclerimizin hic biri sonucu etki edebilecek oyuncular degildir hic birinde bir Kücük gökdeniz yok fatih tekke yok yoksa yaniliyormuyum ?

Esteban 7 gol yiyor ama yüzünde tebesümler gülüsmeler umrunda degil adamin ..ama trabzonsporun kalesini koruyor neden ??

1461 trabzona genc bir kaleci gönderdik aslanlar gibi neden gönderdik ?? Esteban kimdir bir iki kurtaris yapti diye panter kesildi onlarida kurtarsin arkadas yabanci olarak aliniyorsan arti becerilerin olmali degilmi yoksa neden aliniyorsunki ??

boyunumuzu bükmeyelim genclere lafim bu trabzonsporumuz yine saha kalkacak ben böyle kötü zamanlarimizi cok gördüm üzüldüm ama ayaga kalkamasinida bildik

elbet birgün gercek trabzonsporun önüne antalyaspor cikacaktir 7 degil hepimiz görecegiz Allah nasip ederse 8 veya 0n gol atacagiz bunlara üzülmeyin boynunuz dik gezin ..
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ayin13'une denk gelen Cuma gunu bati kulturunde ugursuz gun kabul edilir. Bu hurafeye inanan insanlarda boyle bir gunde kotu,garip yada siradisi olaylar yasanacagi endisesi hakimdir.

Bu hurafe dun bir bakima bizim icin gercek oldu. 13 Mayis 2016 gunu tarihe en kepaze yenilgimizi aldigimiz gun olarak gecti. Sebep olan her kim varsa ...
    Konu ESER tarafından (14.05.2016 Saat 16:31 ) değiştirilmiştir.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Abi sürekli bir baskıdan bahsediliyor takım üzerinde ben artık buna ayar olmaya başladım. Futbolcu sahaya çıkıp işini doğru yapmıyor sonra yok baskı yok bilmem ne...
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Abi aynen dediğin gibi malesef. Trabzon'da yaşadığım dönemlerde de ben de çok yetenekli elemanlara denk gelmiştim açıkçası. Heralde altyapı diye en yeteneksiz ve vitaminsizini bulup seçiyorlar. Bu jenerasyon için Gökdeniz ya da yakın seviyede gözüken varsa eyvallah yoksa hikaye; zira Gökdeniz 19 yaşında çıktığında fırtına gibiydi (Paf takımda esince ya beni gönderin ya da A takıma çıkarın demişti vs). Yoksa altyapıdan çıkartmak için çıkarılan bir mıymıy örnekler var. Gerçi hepsi bu ülkenin en büyük sorunlarından biri olan şahısların haketmedikleri pozisyonlara gelmelerinin bir yansıması. Her kim hak ediyorsa ona hak ettiği değer ve adaleti sağlayamadığında da böyle gram ileri gidemiyorsun işte.
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

İbrahim Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çıldırmamak elde değil şu başlıgı gördükçe
    ölmeden bir şampiyonluk kutlasak be
    Bizim çalınan sadece kupamız değil , umudumuz,sevincimiz,gelecegimiz .. https://twitter.com/halanikli

cem1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Kol bozuk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)