Sayfa 3 Toplam 100 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2493 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalý? | Ersun Yanal'la 2 Yýllýk Anlaþma Yapýldý !

Sertan Danýþer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

lucescuyu bende isterim tabii ki fakat gelirse sonu vahid gibi olur.biz ona öyle 30-40 m euro transfer bütçesi veremeyiz.o da her fýrsatta yönetimi hedef tahtasý yapar.istediðim oyuncular alýnmazsa giderim,bu oyuncu grubuyla baþarý olmaz vs.en iyisi ersun yine.verirsin yetkiyi istediði transferleri yapar.kimisi free agent(mukavelesiz),kimisi 500 bin-1,5 milyon bandýnda 3-4 tanesi 2 milyon üstünde olur transferlerin.hem çok para harcamamýþ hem de maaþ dengesini oturtmuþ oluruz.takýmda sahada çatýr çatýr top oynar.
    Eski Nick : @phxsuns61

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Ertan 51 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yok öyle Cengizim yok öyle
    herkesin istediði öyle birisi,
    baþlýk net,
    nasýl birisi olsun demiyor,kim olsun diyor,
    isim alýyým
    inan çok bilgim yok abi

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Yerli olacaksa ki eðer Lucescu olmayacaksa baþka bir yabancýya karþýyým.Yerliler içinde teknik direktörlüðü belli bir seviyede olan Ersun Yanal.
    Yabancýya neden karþýyým:1- Ýstediðimiz katkýyý verecek olanlar maliyetli ve muhtemel UEFA cezasý+uyum sorunu büyük engel.
    Anti parantez,Breams tarzý bir babacan ve futbolu iyi bilen bir yabancý bulabilirsek neden olmasýn ?
    Beklemeyi bilen amacýna ulaþýr. JOSEPH DE VILLELE.

5. Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Yabancý hoca bizde iþ yapmaaazzz! Olmaz abicim olmaaz. He baþtan aþaðý yabancý kadro kurarsýn. Tamam. Baþka þekilde baþarý hayal olur.
    Teþekkürler ADMIN!!!

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Ersun yanal,hikmet karaman veya yýlmaz Vural ...baþkanýn açýklamalarýndan Anladýðým kadarýyla, þampiyonluða oynamak için en az 5 sezon daha gerekecek; ama bursaspor gibi sürpriz bir þampiyonlukta kazanýlabilir.Pahalý olmayan takým oyuncularý iyi bir 10 numara ve çok iyi bir forvetlerile bu sürpriz yapýlabilir .Bu mali taploya ve bitik takýmla x bir yabancý hoca felaketimiz olur onun için alternatifsiz bu üç isimden biri olmalý tercihim Ersun Yanal olmadý hikmet hoca .....
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Nereden
    Ýstanbul

Oyuncu iliþkileri iyi , takým kurmayý , transfer yapmayý bilen, baþarýya aç , burnu Kaf Daðý'nýn ardýnda olmayan biri olsun.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Alýntý Aydýn Danýþ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Malumunuz gündemimiz artýk yeni TD,
    Hami ile devam mý edilmeli, yoksa gündemdeki isimlerden veya farklý hangi ismi kulübün baþýnda görmek istersiniz?
    ne demek Hami ile devam edilmeli renkdaþ ,sence bu takýmýn hami ve benzerleri olamaz
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    35

Alman teknik direktor isterim,

Luce zaten olmayacak,

Galiba yine en iyisi Ersun Yanal onun istedigi kadro ile.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Ya hala lucescu diyorlar.Adam BÖYLE BÝR TABLOYA GELMEYEEEECEEEK. Baþkan battýk diyor adam hala lucescu diyor. Hemþerim bizim 2003 yýlýndaki gibi batmýþ vaziyetten tekrar bir zýplayýþa ihtiyacýmýz var. O gün bunu samet ve ziya hoca baþardý bugünde yine ancak az malzeme ile çok iþ çýkaracak bir Türk hoca yapabilir.

Mert Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Bielsa
    Sampaoli
    Gallardo
    Kazým'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

odyseuys - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    43

uefa'dan transfer yasaðý gelirse Cihat Arslan,
    men ya da kýsýtlama gelirse Ersun Yanal,
    uyarý benzeri fiili yaptýrým olmayan bir ceza gelirse Lucescu.
    Alýntý f1bekir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalýþýp her sene kombine almak, yaðmur çamur demeden üstü açýk stadyuma gitmektir...

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý halil ibo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yerli olacaksa ki eðer Lucescu olmayacaksa baþka bir yabancýya karþýyým.Yerliler içinde teknik direktörlüðü belli bir seviyede olan Ersun Yanal.
    Yabancýya neden karþýyým:1- Ýstediðimiz katkýyý verecek olanlar maliyetli ve muhtemel UEFA cezasý+uyum sorunu büyük engel.
    Anti parantez,Breams tarzý bir babacan ve futbolu iyi bilen bir yabancý bulabilirsek neden olmasýn ?
    Abi sen daha iyi bilirsin de breamsýn elindeki kadro tamamý milli bir üst düzey kado idi.B.orhan.,hami,ogün,abdullah,Tolunay,Hamdi,lemi ,iskender,kemal,Ýsmail,soner,þehmuz,Olsen, czio bu kadro þimdi olsun yine tozunu atar bizim elimizde þu an güneþte unutulmuþ bir þeftali bezeri pörsümüþ bir kadro ve ancak bir Türk hoca paklar bizi hami ve türevleri hariç tabi.

Forum Yöneticisi Aydýn Danýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý zafercalikoglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ne demek Hami ile devam edilmeli renkdaþ ,sence bu takýmýn hami ve benzerleri olamaz
    Güzel insan cümleyi kýzgýnlýkla okuyunca tabi senin düþündüðün anlam çýkýyor ortaya baþdan okuyunca anlýyacaksýn,

Hami ile devam mý edilmeli diyorum ayrýca o düþünce deðilim fakat bunu düþünen bir kiþi de olabilir düþüncesine de saygý duyulmalý diye düþünüyorum tepki vermek olmaz neden olmasýný zaten herkes görüyor ama güzel güzel tartýþarakda o kiþiye bu anlatýlabilir kanaatindeyim. (Kimse onlar artýk illa biri var demiyorum)
    -JOSE ERNESTO SOSA-

carantinas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Yerli olacaksa tercihim Ersun hocadýr. Hatta seneye 5-6. bitirsek bile Ersun hoca ile devam edilmelidir. Yerli hoca ile bir istikrar yakalanmak isteniyorsa bu anca Ersun Hoca ile olur.

Yabancý olacaksa piyasada kimler boþ kimler gelebilir bilmiyorum. Yorum yapmayacaðým.

nirvana ovalari - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer
    Yaþ
    40

julen lopetegui argote - porto ile bence çok iyi iþler yaptý. þampiyonlar liginde oynadýklarý bayern maçý sonu oldu ama ben oynattýðý futbolu çok beðeniyordum. zaten o maçtada bayern 5. dakikadan sonra bir anda dizilim deðiþti, bütün planlar suya düþtü.

andre villas-boas - sözleþmesi haziran'da bitiyor. ama bize gelmesi çok uzak bir ihtimal.

türk teknik direktör? yok almayayým...
    Aslan da Kaplan da güçlü hayvanlar ancak; Kurtlar sirkte oynamaz.

atomantcum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

Yabancý ben de isterim, futbolcunun iyisi Avrupa'dan Güney Amerika'dan çýkýyorsa teknik direktörün de iyisi oralarda elbette. Ancak bizde tutmuyor. Hiçbir zaman tutmadý. Medya vs arkasýndan çevirmediði dolap kalmýyor. Adam da "Ben nereye geldim" diyip kaçarak gidiyor.

Yerli teknik direktörlerden de iþte kafasý rahat, kendine güvenen biri olmasý lazým. Geriye düþtüðümüzde takýmý canlandýrabilmesi, gerekli müdahaleleri yapabilmesi, takýmýn düþmemesini saðlamasý gerekli. Motivasyonu üst seviyede tutmak bir teknik direktörün en önemli görevlerinden biri. Oyuncu kenara baktýðýnda aciz birini görmemeli. Maç sonrasý yorumlarda "Oyuncularýma güveniyorum, hepsi tatlýlar, çok çalýþýyoruz, mücadele ediyoruz" gibi boþ yorumlardan deðil, futboldan, taktikten bahsetmeli. Hami'de beni en çok rahatsýz eden þey, daha ikinci maçý mý neydi, geriye düþtük diye kenarda baþýný sallayýp ah vah ederken görmemizdi. Böyle bir teknik direktör profilinin baþarýlý olmasý mümkün deðil. Bu bir süreç iþi, önünde koca bir sezon var, kendine ve takýmýna güvenmen, ne becerin varsa onu göstermen gerekir. Sen ise ellerini baþýnýn arasýna almýþ aðlýyorsun, gerçekten çok aciz bir görüntü.

Her türlü sporda, birinci sýrada gelen þey kafa ve vücut olarak zinde olmaktýr. Vücudun saðlýklý olacak, dinç olacak, kondüsyonun iyi olacak. Bunun için hocanýn dünyada neler olup bitiyor, nasýl antremanlar yapýlýyor takip etmesi, ilgili, çalýþkan olmasý, futbolcunun saðlýðýndan anlamasý gerekli. Ýkincisi ise takýmýn her bir bireyi kafa olarak saðlýklý olacak, sürekli saha dýþý problemlerle uðraþmayacak, takým içi kiþisel problemler yaþamayacak, sahada ve antremanda uyum içinde hareket edecek. Teknik beceriler bence önem olarak bu ikisinin arkasýnda gelir.

Yerli teknik adamlardan benim gördüðüm bu özelliklere sahip olanlar Ersun Yanal, Hikmet Karaman gibi adamlar. Hikmet Karaman'a gülenler olacaktýr belki ama bu adamýn bende oluþturduðu imaj böyle. Eskiden Fatih Terim özentiliði yüzünden ben de hiç sevmezdim ama en azýndan adam hýrslý, kendini geliþtirmek istiyor, sürekli maçlara, konferanslara vs gidiyor, kendine güveniyor, zayýf, aciz durmuyor. Bizim özevlat teknik adam profilinin tam tersi yani. Bizdekiler hep yorumcu olur, gevþek gevþek konuþur, adamcýlýk yapar, hiçbir þey öðrenmeye, kendini geliþtirmeye uðraþmaz, oturduðu yerden Trabzonspor teknik direktörü olmaya çalýþýrlar. Tabi bu sözüm Tolunay, Ünal gibiler için geçerli deðil, bunlar çok çalýþkan adamlar ama bunlar da fazla duygusal davrandý, baskýyý kaldýramadý, tepelerinde de dirayetli bir baþkan durmadýðý için kendilerini göstermeye fýrsat bulamadýlar.

Neyse iþte, bize en uygun adam þu þartlarda Ersun Yanal gibi duruyor. Belki o da ilaç olamayacak ama, tüm bu konular deðerlendirildiðinde terazide aðýr basan, taraftardan kabul görecek tek adam kendisi.
    Konu atomantcum tarafýndan (21.04.2016 Saat 15:38 ) deðiþtirilmiþtir.
    yattara tribününde maç izlemiþ çocuk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Aytaç Çakýroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

geç kaldýk geç.galiba UEFA bekleniyor maalesef. umarým az ceza ile atlatýlýr.

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Þenol hocayý istemiyorum, Ersun hoca son geliþindeki gibi olursa onu da istemiyorum. Bizi bütünleþtirecek bir hocaya ihtiyacýmýz var yerli mi yabancý mý olsun bilmem. Açýkçasý yenilsek de mücadele eden iyi futbol istiyorum.
    Bir de trübinler dolsun istiyorum be
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kim olacaksa en az 3-4 yýl kalsýn.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarýna aykýrý bir mesaj veya kullanýcý gördüðünüzde, Kullanýcý Panelinde bulunan sekmesine týklayarak ilgili mesajý raporlamanýzý sizlerden rica ederiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    37

Ersun Yanal ile anlaþýlmýþ ise açýklanmamasýnýn gerekçesi ne olabilir ki?
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarýn býrakýr giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksýnýz görürüm. " Ünal Karaman

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Alýntý odyseuys Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    uefa'dan transfer yasaðý gelirse Cihat Arslan,
    men ya da kýsýtlama gelirse Ersun Yanal,
    uyarý benzeri fiili yaptýrým olmayan bir ceza gelirse Lucescu.
    Bu mesaj baya mantýklý geldi
    Konu Adem Akyüz' tarafýndan (21.04.2016 Saat 16:03 ) deðiþtirilmiþtir.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Trabzonspor istediði hocayý getirir. Hocayý getirmekten ziyade istediði takýmý kurabilmek önemli. Mesela son geliþinde Ersun Yanal dediki; bütün yabancýlarý gönderin yeni takým kurmak istiyorum. Peki biz ne yaptýk Hurma'yý getirip Ersun'u gönderdik, sonuç ortada.

Lucescu'yu getireceksen adam transfer bütçesi ister. Min. 30 milyon euro bütçe ayýrabileceksen getirirsin. Lucescu'nun pazarý Brezilya. Brezilya'da yetenekli genç bir futbolcuya 5 milyon euro fiyat çekerler en az.

Ersun'u getireceksen nitekim daha cüzi bir miktara fit olur. Genellikle Doðu Avrupa pazarýndan genç oyuncularý kazandýrýr takýma. Bu futbolcularýn maliyetleri de öyle uçuk olmaz. Ayrýca disiplinli oyunculardýr.

Ha Ersun'a karþýyýz olmaz falan illa yabancý olacak derseniz. Scout ekibi boþa kurulmadý. Transferi kulüp yapar. Sonuçta t.direktörler gelip geçici kulübün bir sistemi olsun dersin, avrupada bir çok kulüpte olduðu gibi. Genç yetenekli, çok yönlü oyuncularý alýrsýn. Getirirsin Fonseca'yý koyarsýn baþlarýna.

E. Okan Bülbül - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    31

Çýlgýn bi güney amerikalý gelsin
    KUPA DEÐÝL ARMA SEVDALISIYIZ

Antonio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Yaþ
    37

marsilya bielsa býrakýnca küme hattýna geriledi. þuan bielsa bizim için ideal hoca. kendi ekibiyle güney amerikadan 5-6 futbolcuyla bizi ileride baský yapan bir takým haline getirir. Çare bielsa...
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlý nafi (Hasan Ali Toptaþ) Bin hüzünlü haz...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)