Sayfa 2 Toplam 100 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2493 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalý? | Ersun Yanal'la 2 Yýllýk Anlaþma Yapýldý !

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

yerli olacaksa sadece ersun yanal. yersiz olacaksa da Alman, Italyan ya da Arjantinli.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý BERBATOV61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    birine adam demek suçsa ceza mý verebilirsin sýkýntý yok adam dedim diye alýnan varsa çok özür dilerim hitap þeklimden dolayý
    Adam kelimesini saygýndan dedin sanýrým.
    Kýsýr tartýþmalara girip konuyu daðýtmamýza gerek yok.
    Sadece biraz daha saygýlý ve sakin olalým düþüncesindeyim.
    Zaten yeterince derdi var camianýn,burada bu tarz yaklaþýmlara gerek yok diye düþünüyorum.

Ýyi forumlar...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

BERBATOV61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý ilker Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adam kelimesini saygýndan dedin sanýrým.
    Kýsýr tartýþmalara girip konuyu daðýtmamýza gerek yok.
    Sadece biraz daha saygýlý ve sakin olalým düþüncesindeyim.
    Zaten yeterince derdi var camianýn,burada bu tarz yaklaþýmlara gerek yok diye düþünüyorum.

Ýyi forumlar...
    ersun yanal ismini duyunca deliriyorum kavga falan çýkartma amacý ilede yazmadým daha dikkatli davranýrým bundan sonra

Ayrýca Ersun geleceðine aykut kocaman gelsin maþallah konya þiir gibi top oynuyor bizim için hocalýðý önemli ersunun yerine aykut kocamaný isterim !!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    37

bende ayen beyan fenerbahçe aþýðý bir adamýn bu kulube hoca olmasýna karþýyým zaten baþka bir þey ima etmiyorum ersunu alýyorsak emre belezoðlunu neden almadýk ortasahada çok iyi iþ yapardý bizde biri bana bide onu açýklasýn
    Sen eðer Fb aþýðý biri bu takýma gelmesin dersen görüþüne saygý duyarým ve haklýlýk payýnda vardýr derim ama sen mesajýnda Ersun diyenler þike davasý ile ilgili konuþmasýnlar diyorsun.Aykut kocaman ismi geçse anlarým o sezon ki þike ile baðlantýsý olan bir kiþi ancak Ersunun böyle bir durumu olduðuna iliþkin elimizde belge yok.Benim karþý görüþ belirttiðim husus budur.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarýn býrakýr giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksýnýz görürüm. " Ünal Karaman

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

ersun yanal ismini duyunca deliriyorum kavga falan çýkartma amacý ilede yazmadým daha dikkatli davranýrým bundan sonra

Ayrýca Ersun geleceðine aykut kocaman gelsin maþallah konya þiir gibi top oynuyor bizim için hocalýðý önemli ersunun yerine aykut kocamaný isterim !!!!
    Tabiki de kavga amaçlý yazmadýn.Sýkýntý yok.
    Bakýþ açýlarýmýz farklý.
    Bana sorsan,bu takýmýn baþýna fenerli birinin gelmesinde bir sakýnca yok.Ýþini düzgün yaptýktan sonra sorun ne?
    Takýmda oynayan yerli futbolcularýn hangisi Trabzonspor'lu sence?
    Kaç tane vardýr?
    Bunlar ufak iþler,yanlýþ anlama ama Orta çað mantýðý bunlar.

Paylaþtýðýn tapede birþey yok.Adam o tarihte hocamýz bile deðil.
    Ersun hocayý sevmeyebilirsin saygý duyarým ama sevmediðimiz ve istemediðimiz adamlara da aferdersin ama bok atýp ortaya sürmeye gerek de yok.

Mehmet Ali Yýlmaz da fener üyesi.

Trabzonspor'u þampiyon yapan son baþkan Sadri Þener,Trabzonspor kurulmadan önce fenerli olduðunu söylemiþti.

E ne yapalým þimdi?Trabzonsporlu olup da þike sürecinden sonra siyasi kaygýlarý nedeniyle dut yemiþ bülbüle dönenlere de birlikte þahit olduk.

Ersun fenerli,Jaja alkolik,Aykut islamcý,sakalý var,o öyle ,bu böyle,bunun sonu yok ki!!

Aykut Kocaman nüktesi yapmýþsýn ama ona gelene kadar.....

Uzattým konuyu,herkese iyi forumlar...
    Konu Ýlker Yazýcýoðlu tarafýndan (21.04.2016 Saat 12:19 ) deðiþtirilmiþtir.
    Arafilboylu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Reha Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sen eðer Fb aþýðý biri bu takýma gelmesin dersen görüþüne saygý duyarým ve haklýlýk payýnda vardýr derim ama sen mesajýnda Ersun diyenler þike davasý ile ilgili konuþmasýnlar diyorsun.Aykut kocaman ismi geçse anlarým o sezon ki þike ile baðlantýsý olan bir kiþi ancak Ersunun böyle bir durumu olduðuna iliþkin elimizde belge yok.Benim karþý görüþ belirttiðim husus budur.
    ben ikisi arasýnda bir fark göremiyorum o dönem þikebahçenin baþýnda ersun olsaydý çok dahada aðýr konuþurdu bizim hakkýmýzda bunuda herkez biliyor. Senin kanlý býçaklý olduðun camiaya senin topçunu ayartmaya çalýþan adamý hoca olarak getiriyorsun yetmiyor bu adam o sýrada sende hocayken sosyal medya hesaplarýnda halen daha mutluluk fenerbahçede olmaktýr yazýyor ve seni iplemeyip bunu dahi silmiyor sen bu adamý yolluyorsun ve tekrar geri almak istiyorsun kusura bakmayýn kimse bana profesyonellik demesin bir bizim camiaya gelince var bu profesyonellik sen fenerbahçeye mutluluk gs de olmaktýr diyen birini hoca yap bakalým ne oluyor. Sonra da basýn bizi harcýyor harcar tabi senin taraftarýn daha kendi takýmýna onuruna sahip çýkmýyor basýn mý çýkýcak

Ýlker hocam karþýlýklý tartýþma olmasýn diye uzatmak istemiyorum ama ersunu ne hayatýmda görmüþlüðüm var nede konuþmuþluðum var sevmiyorsam kendini trabzonspor yüzünden sevmiyorum kendi adýma ne bir zarar ne de bir kazancým var. Orta çað mantýðýný þike davasýnda gördünüz biz profesyonel takýldýk millet orta çað mantýðýnda her yol mübah takýldý sonuç ortada
    Konu BERBATOV61 tarafýndan (21.04.2016 Saat 12:21 ) deðiþtirilmiþtir.

srmnlii - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Alýntý Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yabancý: Lucescu

Yerli: Yanal

Öncelik tabii ki Lucescu..
    bu kadar net..

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Baþýndan beri Ersun Yanalcýyým ama taraftarýn bütünleþmesi ve heyecan için yabancý olmalý.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

ben ikisi arasýnda bir fark göremiyorum o dönem þikebahçenin baþýnda ersun olsaydý çok dahada aðýr konuþurdu bizim hakkýmýzda bunuda herkez biliyor. Senin kanlý býçaklý olduðun camiaya senin topçunu ayartmaya çalýþan adamý hoca olarak getiriyorsun yetmiyor bu adam o sýrada sende hocayken sosyal medya hesaplarýnda halen daha mutluluk fenerbahçede olmaktýr yazýyor ve seni iplemeyip bunu dahi silmiyor sen bu adamý yolluyorsun ve tekrar geri almak istiyorsun kusura bakmayýn kimse bana profesyonellik demesin bir bizim camiaya gelince var bu profesyonellik sen fenerbahçeye mutluluk gs de olmaktýr diyen birini hoca yap bakalým ne oluyor. Sonra da basýn bizi harcýyor harcar tabi senin taraftarýn daha kendi takýmýna onuruna sahip çýkmýyor basýn mý çýkýcak

Þuna çok takýldým.Mutluluk fenerde yazmasýnda ne var?
    Adam oranýn hocasý olmuþ,taraftara hoþ gözükecek,reklamýný yapacak.Marketting yapacak ki Ersun hoca tarz bir adam...

Yani bunda sorun ne?
    Adam profesyonel,buradan kovulmasýna raðmen 2. kez yine geldi.Düþmanýmýz deðil ki bu adam...
    Dün mutluluk fenerde olmaktýr yazar,yarýn gelir sende yazar.
    He ,hiç yazmamalý diyorsan,buna da biz karar veremeyiz ama bu tarz þeyleri yazmasýnýn o takýmýn baþýndayken sakýncasý yok.
    Lig tv'de yorumculuk yaparken yazarsa,seni anlarým,iþin boyutu deðiþir ama o takýmýn hocasýyken yazmýþ bunu?
    Bu normal olayýn ýsýtýlýp ýsýtýlýp önümüze koyulmasý artýk hakikaten sýktý.Çok anlamsýz...
    Arafilboylu

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Luce için þartlar sonuna kadar zorlanmalý, olmuyorsa bakacaðýz artýk.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Luce oluyormuþ bir de....

Ortalýk yýkýlýr,benden söylemesi...
    Arafilboylu

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Ünal karaman ironi deðilse hami kalsýn.

Loading %61..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Þuna çok takýldým.Mutluluk fenerde yazmasýnda ne var?
    Adam oranýn hocasý olmuþ,taraftara hoþ gözükecek,reklamýný yapacak.Marketting yapacak ki Ersun hoca tarz bir adam...

Yani bunda sorun ne?
    Adam profesyonel,buradan kovulmasýna raðmen 2. kez yine geldi.Düþmanýmýz deðil ki bu adam...
    Dün mutluluk fenerde olmaktýr yazar,yarýn gelir sende yazar.
    He ,hiç yazmamalý diyorsan,buna da biz karar veremeyiz ama bu tarz þeyleri yazmasýnýn o takýmýn baþýndayken sakýncasý yok.
    Lig tv'de yorumculuk yaparken yazarsa,seni anlarým,iþin boyutu deðiþir ama o takýmýn hocasýyken yazmýþ bunu?
    Bu normal olayýn ýsýtýlýp ýsýtýlýp önümüze koyulmasý artýk hakikaten sýktý.Çok anlamsýz...
    ya bu profesyonellik denen merette mutluluk fenerbahçededir yazýsýný yazamassýn hadi yazdýn diyelim ayný kulvarda olan bir kuruma gittiðin zaman bunu silmen gerekir en azýndan o kuruma bir saygýn olduðunu göstermek için þimdi seneye bjk ile fener çekiþiyor yine diyelim biz içerde fenere yenildik boy boy görürsünüz her yerde mutluluk fenerbahçede olmaktýr yazýsýný

þimdi senede en az 5 6 milyon lira kazanacak ersun bey fenerbahçesi sevgisi için profesyonellik falan iplemiyor iþine gelmeyen benle çalýþmaz diye biliyor ama ben 1 kuruþ para almadan üste bu kulube cebimden para harcayan onur ersuna karþý profesyonel düþünmek zorundayým öyle mi ? ben bu mantýðý kabul etmiyorum isterseniz maðra adamý diyin yinede kabul etmiyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

ya bu profesyonellik denen merette mutluluk fenerbahçededir yazýsýný yazamassýn hadi yazdýn diyelim ayný kulvarda olan bir kuruma gittiðin zaman bunu silmen gerekir en azýndan o kuruma bir saygýn olduðunu göstermek için þimdi seneye bjk ile fener çekiþiyor yine diyelim biz içerde fenere yenildik boy boy görürsünüz her yerde mutluluk fenerbahçede olmaktýr yazýsýný

þimdi senede en az 5 6 milyon lira kazanacak ersun bey fenerbahçesi sevgisi için profesyonellik falan iplemiyor iþine gelmeyen benle çalýþmaz diye biliyor ama ben 1 kuruþ para almadan üste bu kulube cebimden para harcayan onur ersuna karþý profesyonel düþünmek zorundayým öyle mi ? ben bu mantýðý kabul etmiyorum isterseniz maðra adamý diyin yinede kabul etmiyorum
    Yazmasa daha da profesyonel olurdu,o konuda haklýsýn ama yazmasý kötü birþey deðil bence.
    Dediðim gibi bakýþ açýmýz farklý.

Ama o zaman Gökdeniz'in asýlmasý lazýmdý Trabzon meydanýnda.

Bunun sonu yok.
    Hani bir laf vardýr,her kuþ bitti de leylek mi kaldý diye?

Tek sorun bu olsa...
    Arafilboylu

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý Hakan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþýndan beri Ersun Yanalcýyým ama taraftarýn bütünleþmesi ve heyecan için yabancý olmalý.
    Hakaným birincisin
    inan ki aynen ben de böyle düþünüyorum,
    Ersun hocayý tek geçerim ama görüyoruz ki bölünmüþlük olacak,
    yabancý olsun abi tamam
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Adam Fenerbahçeli olabilir ve bizim takýmýn baþýna geçmesinde ben de bi sorun görmüyorum.
    Geçmiþte iki kere baþýmýza geçti ve o þampiyon kadronun iskeletini kurdu.
    Bakýn Beþiktaþlýlar Þenol Güneþ'in Trabzonsporlu olmasýna hiç takýlmýyor. Çünkü adamlar Þenol Güneþ ile þampiyonluða koþuyor. Onlar için bi mahsuru yok hangi takýmlý olduðunun. Adam iþini yapýyor mu? Yapýyor. Tuttuðu takýmý gitti deplasmanda yendi mi? Yendi.

Ben Ersun Hoca'nýn bizi þampiyon yapacak iki yerli hocadan biri olduðuna inanýyorum.
    Þu videoya da bi bakýn paylaþýldý mý bilmiyorum ama galiba Trabzon þampiyon oldu diyor.

https://www.youtube.com/watch?v=Q-9Oww2AeKs

Nereden
    Trabzon

Ayrýca Þenol Hoca twitter'dan "mutluluk Trabzonsporda olmaktýr" yazýp Beþiktaþa gidince bunu silseydi Trabzonsporlular olarak ne tepki gösterirdiniz?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý Ertan 51 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hakaným birincisin
    inan ki aynen ben de böyle düþünüyorum,
    Ersun hocayý tek geçerim ama görüyoruz ki bölünmüþlük olacak,
    yabancý olsun abi tamam
    Abim,bir þampiyonluk yarýþý içinde olmanýn tadý alýnsýn,bak gör o bölünmüþlük kalýyor mu ortada?
    3 maç üst üste galibiyete bakar bu iþler...
    Arafilboylu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

tamam arkadaþlar profesyonel düþünüyorum bende artýk kimin hangi takýmý tuttuðu neler yaptýðý deðil bana ne kazandýracaðý önemli bu durumda elindeki kadroyla çok iyi iþler baþaran aykut kocaman hocamý takýmýmýzýn baþýnda görmek istiyorum zamanýnda sadece ona radarýn tutulmasý bize katacaklarýnýn yanýnda önemli deðil zaten aykut kocaman þike davasýnda da yok hiç bir yerde adý geçmiyor garibim iþini yaptý sadece o yüzden

Forza Aykut Kocaman

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adam Fenerbahçeli olabilir ve bizim takýmýn baþýna geçmesinde ben de bi sorun görmüyorum.
    Geçmiþte iki kere baþýmýza geçti ve o þampiyon kadronun iskeletini kurdu.
    Bakýn Beþiktaþlýlar Þenol Güneþ'in Trabzonsporlu olmasýna hiç takýlmýyor. Çünkü adamlar Þenol Güneþ ile þampiyonluða koþuyor. Onlar için bi mahsuru yok hangi takýmlý olduðunun. Adam iþini yapýyor mu? Yapýyor. Tuttuðu takýmý gitti deplasmanda yendi mi? Yendi.

Ben Ersun Hoca'nýn bizi þampiyon yapacak iki yerli hocadan biri olduðuna inanýyorum.
    Þu videoya da bi bakýn paylaþýldý mý bilmiyorum ama galiba Trabzon þampiyon oldu diyor.

https://www.youtube.com/watch?v=Q-9Oww2AeKs

Bu videoyu arýyordum,eline saðlýk.
    Ersun hocaya fener tarafýndan vuran arkadaþlar,bu videoyu paylaþmazlar ama.
    Bana sorsan her ikisinin de benim için bir önemi yok ama kolay tukaka ediyoruz insanlarý,mesele bu...
    Arafilboylu

Nereden
    Trabzon

Bu videoyu arýyordum,eline saðlýk.
    Ersun hocaya fener tarafýndan vuran arkadaþlar,bu videoyu paylaþmazlar ama.
    Bana sorsan her ikisinin de benim için bir önemi yok ama kolay tukaka ediyoruz insanlarý,mesele bu...
    Buyrun burda da Olcay Çakýr baþka bir programda Ersun Hoca'nýn bunu dediðini söylüyor. Hatta reklam arasýnda da konuþmalar olmuþ Ersun Hoca "takým benden sonra þampiyon oldu" demiþ.

https://www.youtube.com/watch?v=b_5gtDPhgD4
    Konu Mehmet Cihan Kocaman tarafýndan (21.04.2016 Saat 12:43 ) deðiþtirilmiþtir.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Luce olmayacaksa

Alman ya da Ýtalyan olsun
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ayrýca Þenol Hoca twitter'dan "mutluluk Trabzonsporda olmaktýr" yazýp Beþiktaþa gidince bunu silseydi Trabzonsporlular olarak ne tepki gösterirdiniz?
    þenol hoca olayýna hiç girme bence hocam ceza yemem garanti o muabbetin sonunda

anasýna avradýna sövülüp kafasýna yakkabý yediði bize felsefe yaparken þikeden ceza almýþ bir takýma gittiði, gittiði ilk günde þikeyle çalýnan kupasýný görmezden geldiði için þenol güneþle ersun bir deðil ersuna bir yazýyý sildiremiyorsun sen þenol güneþ yediði küfürleri ayakkabýlarý ve çalýnan emeðini sildi attý bjk için bir kartallar yanlýz uçar diye güzellemeler yaptý bilmem farkýndamýsýnýz

he iþ oraya gelecekse þenol yerine ersunu bile tercih ederim o çok ayrý bir konu
    Konu BERBATOV61 tarafýndan (21.04.2016 Saat 12:46 ) deðiþtirilmiþtir.

Onur Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Luce Luce Luce Luce Luce Luce..

Luce'nin askerleriyiz.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Trabzon

Geçen yýl Ersun Hoca göreve geldiðinde Turgay Demir þöyle bir yazý paylaþmýþ. Az önce paylaþtýðým görüntüleri de destekliyor.
    Aziz Yýldýrým'ýn Ersun Hocaya saldýrmasý bile yetiyor aslýnda.

http://www.sabah.com.tr/spor/futbol/...trabzonspordur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)