Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Milliyet Gazetesinin Yalan Haberi Hk.

Alper Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tolga Okumuş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden bu gazatelerin bu tür,Trabzon'u ve Trabzonspor'u karalama haberlerini bir bröşürde toplayıp sokaklarda,devlet kurumlarında,evlerde veyahut aklınıza neresi geliyorsa dağıtmıyoruz.

Bunun için BMN üyelerinden ve Trabzonspor'un önde gelenlerinden,futbolcusundan,yönetiminden vesairesinden ücret toplayıp böyle bir kampanya yapılmıyor.

Neden bu broşürü gönüllü listesiyle dağıtarak gözlerine perde inen,yıllardır uyuyan halkımızı ortak bir tepkiye çağırmıyoruz.

Bu olay bir milattır.Eğer bu olayda bile ortak ve toplu bir tepki veremiyorsak,bir sonraki maçta Avni Aker'i hınca hınç doldurmuyorsak bizden de umut gitmiş demektir.

Sattırmayalım bu tuvalet kağıtlarını şehrimizde !!!
    şikeden büyük milat mı vardı?

Trabzon şehrinden Trabzonspor markasını çıkar, Trabzonspor diye bir takım yok diyelim. Trabzon şehri bugünki hali ile ülkemizde ve Dünya da olur muydu?

Peki bu şehir ne yaptı 3 Temmuz dan beri de şimdiki için milat olacak.

Adamlar mahkemeleri tanımayıp, Yargıtay'ı tanımayıp, yeniden yargılama yaptılar, bunlara el ilanı ile birşey anlatamazsın.

Adalet yok.
    İyi ki varsın TRABZONSPOR

Tolga Okumuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

@Alper Calik Alper Bey, bu gazeteler yıllardır aynı tarz haberleri sayfalarına taşımaktan çekinmediler taaa Selahattin Duman zamanından beri. Şike sürecinden önce de şike sürecinden sonra da.

Biz halkımıza doğruyu anlatamadık.Tabana inemedik.Şu anda sokağa çıksak 100 kişi çevirsek 70'i ,şikeyi ve olanları 3-5 kelime haricinde anlatamaz. Çünkü yanlış bilgi bizden önce ve daha fazla olarak sokaktaki vatandaşın evine girdi.

Neden? Çünkü zamanında toplu tepki vermeyerek,vatandaşımızı bilinçlendirmeyerek bunların satılmasına müsaade ettik.

Twitter'da yazdık,Facebook'ta yazdık burda yazdık,oturduğumuz yerden yazdık.

Ben diyorum ki 3 temmuz süreci bizim için tecrübe olsun,olmaya da devam etsin.

O süreçte dahil bundan sonraki bütün karalama çalışmalarında toplu olarak tepkimizi koyalım. Halkımızı bilinçlendirelim.Şehir takımı olmamız bizim için en büyük avantaj.

Trabzon içinde çıkara dayalı olmayan bir iletişim ağı kuralım.

Yoksa kendi halkımız bile bize destek çıkmayacak,çıkmıyor da.
    Trabzonspor kendini ,70-80'lerin kafasını yaşayan,futbolculuğundan sonra bir adım kendisini geliştirmemiş,dünya futbolundan bihaber,çağın sisteminden uzak,hayrına öz evlatçı,tek özelliği eski Trabzonsporlu olması olan futbol yobazlarından kurtarmadıkça başarılı olması mümkün değildir.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Öğrenildi belirtildi diye haber yapmış adamlar. Bu şekilde haber yapıp hedef göstermenin de bir cezası vardır herhalde. Bu tarz birşey olsa ligtv kesin gösterirdi. Kesinlikle inanmıyorum.

Haberi de Cemal esen yapmış.
    ( ゚д゚)

Alper Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tolga Okumuş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Alper Calik Alper Bey, bu gazeteler yıllardır aynı tarz haberleri sayfalarına taşımaktan çekinmediler taaa Selahattin Duman zamanından beri. Şike sürecinden önce de şike sürecinden sonra da.

Biz halkımıza doğruyu anlatamadık.Tabana inemedik.Şu anda sokağa çıksak 100 kişi çevirsek 70'i ,şikeyi ve olanları 3-5 kelime haricinde anlatamaz. Çünkü yanlış bilgi bizden önce ve daha fazla olarak sokaktaki vatandaşın evine girdi.

Neden? Çünkü zamanında toplu tepki vermeyerek,vatandaşımızı bilinçlendirmeyerek bunların satılmasına müsaade ettik.

Twitter'da yazdık,Facebook'ta yazdık burda yazdık,oturduğumuz yerden yazdık.

Ben diyorum ki 3 temmuz süreci bizim için tecrübe olsun,olmaya da devam etsin.

O süreçte dahil bundan sonraki bütün karalama çalışmalarında toplu olarak tepkimizi koyalım. Halkımızı bilinçlendirelim.Şehir takımı olmamız bizim için en büyük avantaj.

Trabzon içinde çıkara dayalı olmayan bir iletişim ağı kuralım.

Yoksa kendi halkımız bile bize destek çıkmayacak,çıkmıyor da.
    @Tolga Okumuş Bey,

Aslında çok şey yapıldı çok azınlıktaki bazı insanlar tarafından. Sorun şu ki, ben son 5 yılda Trabzon şehrinin normal insanları + önde gelen siyasi veya diğer insanlarının yaptıklarına baktığımda sonuç şu:

"Trabzonspor sadece BMN vb. birkaç grup için şehir takımı" yani şehir takımı filan değil. Çünkü laf ile söylemek ile olunmuyor, icraat gerekli.

Senin kendi şehrinin insanı şike olayının aklanmasına kimin yardım ettiğine inanmıyor ve tepkisini göstermiyorsa, başkalarına nasıl anlatacaksın haklılığını? Önce siz kendinize bakın der adam sana.

O nedenle bana göre şehir takımı olayı bitmiştir.

Ulusal anlamda haklılığımızı ıspatlamayı geçtim, şehrimizin insanı, kendi anam babam amcam inanmıyor, tepkisini göstermiyor.

Stadımızın da ismini koysunlar o da nokta olur, biz de eski günlerin hayalleri ile yetiniriz.

Benim düşüncem bu maalesef.
    İyi ki varsın TRABZONSPOR

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bu işlerin nasıl döndüğünü biliyoruz. Daha beterlerini yaşadık. Bunları kabul ederek bu ligte top oynuyoruz. Normal.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)