Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 34 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN Ankara | Halýsaha Organizasyonu 20 Þubat Cumartesi 19.30 - 20.30, Bahçeli

Ahmet Baþkaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gayet güzel maçtý herkesin ayaðýna saðlýk. Þanssýz bir maðlubiyet aldýk, hak eden taraf bizdik. Girdiðimiz fýrsatlarý deðerlendirsek çok farklý þeyler konuþuyor olabilirdik þu an. Þanssýz bir gündü 10 maç yapsak 9'unu yeneriz dediðimiz rakibe kaybettik. Futbolda böyle þeyler var maalesef.

Öncelikle kendine biçtiðimiz Cavanda rolünden sadece Cavanda'nýn disiplinsizliðini örnek alýp maça 15 dakika geç katýlýp bizi 15 dakika eksik oynatan @Bedri Sertkaya 'yý kýnýyorum. Umarým böyle disiplin sorunlarýyla birdaha karþýlaþmayýz.

Kaptan @Faruk BERBER maçýn baþýnda PlayStation'un etkisiyle yaptýðý lakaytlýðý yüzünden bizi antreman yeleðiyle oynamaya mecbur býraksada kendine düþen görevi layýkýyla yaptý, beklediðimden daha güzel bir performans sergiledi.

@Orkun 61 'i transfer ederken çok büyük tepkiler almýþtýk kronik sakat baþarýlý olmaz falan diye ama, kondisyon eksiðine raðmen gayet iyi mücadele etti. Ýlerleyen günlerde daha iyi bir planla çok daha iyi iþler çýkaracaktýr. Kalede gösterdiði performanstan bahsetmek istemiyorum, umarým birdaha kaleye geçmemek için rol yapmýþtýr, yoksa yediði goller pek açýklanacak cinsten deðildi.

@metinulusoy hocam, takýma son anda katýldý ve bence ara ara yaptýðý hareketlerle kalitesini gösterdi ama net bir þekilde kondisyon eksiði hissedildi. Maç boyunca 213 tane mevki deðiþtirince de ara ara oyundan düþtü ama tekniðiyle takýma ilerde çok þey katacaðý belli, sadece doðru pozisyonunu bulmamýz lazým.

@Berat Akcay , Marko berat dedik lakin adeta Fink Berat çýktý, maçtan bir gün önce gece kulubünde görüntülenmesine raðmen eleþtirilere fýrsat vermedi ve elinden geleni en güzel þekilde yaptý. Cidden pek diyecek bir þey yok adeta takýmýn beyniydi. Ayaðýna saðlýk kardeþim. Tribünlerde ilerde bol bol "<3 berat AÞKçay <3" pankartlarý göreceðiz gibi.

@Sefa , evet cidden maçýn kilit adamýydý hakkýnda pek fikir sahibi deðildik sadece kendisinin anlattýðý kadar biliyorduk. O anlatýnca ona Cardozo Sefa demeyi uygun gördük. Ama cidden duvar gibiydi, rakip 45 saniye hücüm yaparken genelde 3 saniyede hücum yapmamýza sebep oldu. O 3 saniye de topu kontrol edemeyiþi ve rakibin topu kapýþý sýrasýnda geçen süreydi. Onun için diyeceðim tek þey "Çarþýdan aldýk Cardozo, eve geldik Ailton" maç sonu sözleþmesi fesh edildi zaten. Antalya'da bir kulüple anlaþmýþ, yolu açýk olsun, bizden uzak olsun da.

Rakipten çoðu kiþiyi tanýmýyorum o yüzden farklý yorumlar yapmak istemiyorum, ama hepinizle tanýþtýðýma memnun oldum umarým hem halýsaha hem diðer organizasyonlarda sýk sýk görüþürüz. Unutmadan @Murat Ok kardeþim sað salim eve döndüyse bi sadaka falan versen iyi olur.
    Konu Ahmet Baþkaya tarafýndan (21.02.2016 Saat 00:44 ) deðiþtirilmiþtir.

Berat Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Öncelikle herkesin ayaðýna saðlýk. Kadrolar biraz dengesiz kurulmuþtu. Aslýnda dengesiz olmadýðýný düþünüyorduk ki sonradan bizim takýmda þiþirilen topçu olduðunu fark ettik !!!

Maç analizi yapmadan önce sevdiðin arkadaþlarýnla beraber oynamak, yeni yüzleri görmek, onlarla sohbet etmek güzeldi. Ýnþallah daha çok yeni yüzü görürüz halý sahada.

Kimden mi baþlayalým. Ailton ? Bu benzetme yanlýþ olmaz heralde. Kime mi söylüyorum bunu ? Tabii ki ''Cardozo Sefa''ya. Trabzon'dan getirdik sýrf bu maç için. Maçta hiç konsantre deðildi. Çok fazla top kaybetti ama toplara sert ve düzgün vuruyor tabii topu alýp, kontrol edip, kaleye yüzünü dönebilirse.. Maçtan sonra soluðu Çin lokantasýnda aldýk. Þimdiden Çin yemeklerine alýþtýrýyoruz.

Ahmet bAÞKaya. Kýsa bir süre defansta görev aldý. Maçtan önce þöyle kötüyüm, böyle kötüyüm diyordu. Tam bir mütevazi. Çok iyi deðil ama kendinden bahsettiði kadar da kötü deðildi. Kaleye geçtiðinde kalecilerin kýskanacaðý bir performans sergiledi. Net golleri kurtardý. Bizim takýmýn en iyiysi diyebilirim. Gözlerinden öpüyorum

Gelelim hocaya. Hocanýn futboluna söylenecek bir þey yok. Yine çok iyiydi. Takým dengesiz olunca geride ekstra þeyler yapmaya çalýþtý. Hatta bir pozisyonda tek oynamak yerine gereksiz bir çalým atmaya kalktý ve rakip topu aðlara gönderdi. Ben takýmdan ''Pardon beyler hata benim'' demesini beklerken beyler biraz geriye gelin dedi. Tüm halý saha þaþkýn tabii bu cümleden sonra

Sahada sürekli dövülen adam ''Murat Okutan''. Maçýn daha baþlarýnda talihsiz bir þekilde çarpýþtýk. Ben de o da kendimizi korumak için ellerimizi kullandýk ama o elini yüzüne tutmuþ. Dudaðýný patlattýk. Kusura bakmasýn tekrardan. Soyunma odasýnda dert yakýnýyordu ayaðýna bir-iki darbe aldýðý için. Seviyorum onu.

Yazgan kardeþler yine çok iyiydi. Ünal da ayný þekilde. Orkun reisin sorununun kondisyon olduðunu düþünüyorum. Ýnþallah öyledir... Fatih'in takým hep teknik adamlar olunca fazla göze batmadý ama oyunu iyi baþlatýyordu Ayaðýna saðlýk onun da.

Okullarýn kapanmasýndan dolayý 1 aya yakýndýr oynamadýk. Bundan sonra ara vermemeye çalýþalým. Diller daha 20.dakikada çýktý

uploadfromtaptalk1456045844558.jpg
    Konu Berat Akçay tarafýndan (21.02.2016 Saat 11:45 ) deðiþtirilmiþtir.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Orkun 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    43

Güzel yazý olmuþ Resim için de teþekkür ettik

Manu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

@Ahmet Baþkaya sayesinde maçý izlemiþ kadar oldum
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Yazýlar çok iyi olmuþ, aðzýnýza saðlýk @Ahmet Baþkaya @Berat Akçay
    Konu Faruk BERBER tarafýndan (21.02.2016 Saat 11:55 ) deðiþtirilmiþtir.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Berat Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Fotoðrafý atalým sonra editleyip yazýyý yazarýz dedik. Arada kaynadý. Haydaaa

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ankara

la yorumlar çok iyi ya bunlarý maç sonunda video röportaj mý yapsak

41 KERE 61 !!

BORDO-MAVÝ

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ankara

Maçla ilgili bana yorum yapacak biþey kalmamýþ zaten. Deðinmek istediðim nokta bu YAZGAN KARDEÞLER in istikrarsýzlýðý. Dün çok iyiydiler geçen maç Brozek Kardeþler gibiydiler. Umarýz yazgan olarak devam ederler

Bu arada baþlýðý bizim Buraða okuttum(ileride top ayaðýna yapýþan size seyretmekten baþka birþey býrakmayan uzun saçlý eleman) @Ahmet Baþkaya in ilk parafrafýna çýldýrdý rövanþ istiyor

Arayý açmayalým hoca @Faruk BERBER

41 KERE 61 !!

BORDO-MAVÝ

Orkun 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    43

Yeni bir takýma geldim. Uzun zamandýr maç yapmýyorum. Maç eksiðim var biraz zaman diyorum. Taraftarýmýz bana 1-2 maç daha anlayýþ göstersin herþey çok güzel olacak Bir sonraki maçtan önce kampa girmeyi öneriyorum
    Konu Orkun 61 tarafýndan (21.02.2016 Saat 12:24 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)