Sayfa 31 Toplam 32 Sayfadan BirinciBirinci ... 21 29 30 31 32 SonuncuSonuncu
Toplam 785 adet sonuctan sayfa basi 751 ile 775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kulübümüz Bünyesinde 12 Kiþilik Scout Ekibi Kuruldu!

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bero iyi oyuncu. Ramil gelecek için alýndý zaten. Gelirken de uçacak kaçacak demediler. Suk istenen etkiyi gösterse ramil çok daha faydalý olabilirdi.
    ( ゚д゚)

merdeme - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Devre arasý transfer edilecek futbolcularý bu ekip mi buldu acaba? Sezon baþýnda transfer listesinde olan oyuncular mý yoksa devre arasý için menajerler mi önermiþ? Süreç nasýl iþliyor bilen var mý arkadaþlar?

muratt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Scout sistemi ve 1461 modeli Trabzonspor'un geleceðinin kurtuluþu için çok önemli projeler ama malesef yeterince arkasýnda durulamýyor gibi.

Scout sistemi, sistem olarak doðru ama öyle anlaþýlýyorki ekip yanlýþ kiþilerden seçilmiþ. Ekibin içinde futboldan gelen birkaç kiþi olmasý gerekirdi. Özkan Sümer'den yardým alýnsa fena olmazdý yani. Eski futbolcular ayný þekilde. Rant peþinde koþan Lemi gibilerini kastetmiyorum, bu iþi yapabilecek eski futbolculardan birkaç tanesinden yardým alýnabilirdi. Scout ekibine yabancý birkaç isimde dahil edilebilirdi. Bossingwa gibi ne bileyim daha eskilerden Cyzio gibi isimlerden yardým alýnabilirdi. Birçok þey. FM oyuncularýndan kurulu bir scout ekibi havasý oluþtu, ne kadar doðrudur bilmem. Ama baþarýsýz bir transfer sezonu ile neden ekip lav ediliyor, sistemden vazgeçiliyor.

Mas, Perreira ve Serdar scout transferi deðil, belli. Ama bu demek deðildir ki scout sistemi daðýtýlsýn. Adamlar çalýþsýn, futbolcu önersin, getirsin, son kararý hoca versin bu kadar basit. Belki transferlerin tamamý menejerler aracýlýðý ile yapýlacak ama olsun, scout futbolcu takibe devam etsin, futbolcu izlesin. Bu bir anda sonuç veren bir sistem deðil.

Ben scout ekibinin güçlendirilerek, futbolun içinden gelen insanlarla pekiþtirilerek devam etmesi taraftarýyým.

Ve çok önemli bir yapýlanma olabilir, scout sistemi ile 1461 arasýnda bir bað da oluþsun artýk. Scout sistemi 2. ligi niye izliyor ? Trabzonspor için mi ? 2.ligden 1461 için genç yetenek toplasýn. Cengiz Ünder gibi adamlarý bulsun scout ekibi.

Sonuç olarak. Sistem çok doðru ve önemli. Umarým yönetim arkasýnda durur sistemin...
    Ýnadýna Trabzonspor !

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý muratt Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Scout sistemi ve 1461 modeli Trabzonspor'un geleceðinin kurtuluþu için çok önemli projeler ama malesef yeterince arkasýnda durulamýyor gibi.

Scout sistemi, sistem olarak doðru ama öyle anlaþýlýyorki ekip yanlýþ kiþilerden seçilmiþ. Ekibin içinde futboldan gelen birkaç kiþi olmasý gerekirdi. Özkan Sümer'den yardým alýnsa fena olmazdý yani. Eski futbolcular ayný þekilde. Rant peþinde koþan Lemi gibilerini kastetmiyorum, bu iþi yapabilecek eski futbolculardan birkaç tanesinden yardým alýnabilirdi. Scout ekibine yabancý birkaç isimde dahil edilebilirdi. Bossingwa gibi ne bileyim daha eskilerden Cyzio gibi isimlerden yardým alýnabilirdi. Birçok þey. FM oyuncularýndan kurulu bir scout ekibi havasý oluþtu, ne kadar doðrudur bilmem. Ama baþarýsýz bir transfer sezonu ile neden ekip lav ediliyor, sistemden vazgeçiliyor.

Mas, Perreira ve Serdar scout transferi deðil, belli. Ama bu demek deðildir ki scout sistemi daðýtýlsýn. Adamlar çalýþsýn, futbolcu önersin, getirsin, son kararý hoca versin bu kadar basit. Belki transferlerin tamamý menejerler aracýlýðý ile yapýlacak ama olsun, scout futbolcu takibe devam etsin, futbolcu izlesin. Bu bir anda sonuç veren bir sistem deðil.

Ben scout ekibinin güçlendirilerek, futbolun içinden gelen insanlarla pekiþtirilerek devam etmesi taraftarýyým.

Ve çok önemli bir yapýlanma olabilir, scout sistemi ile 1461 arasýnda bir bað da oluþsun artýk. Scout sistemi 2. ligi niye izliyor ? Trabzonspor için mi ? 2.ligden 1461 için genç yetenek toplasýn. Cengiz Ünder gibi adamlarý bulsun scout ekibi.

Sonuç olarak. Sistem çok doðru ve önemli. Umarým yönetim arkasýnda durur sistemin...
    Scout anlamýný tanýmlamak lazým ilk önce. Scoutluk nedir? Scoutluk Trabzon veya Ýstanbulda oturup Youtube dan video ile futbolcu seçmek deðildir.

Scoutluk afrikaya güney amerikaya seyahat yapa bilmek ve aylarca amatör liglerde genç futbolcu izlemektir. Bu faaliyet için para lazým.

Bu parayý bu yönetim verirmi scoutlata? Hiç sanmam. Youtubdan veya tv den izleyene seyahat parasý ödemeye gerek yok tabiki. Sonuç ortada. Jun Suk facialarý.

Youtube scoutluk olacaksa varsýn olmasýn.

Sent from my iPhone using Tapatalk

muratt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Alýntý BlackPanther Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Scout anlamýný tanýmlamak lazým ilk önce. Scoutluk nedir? Scoutluk Trabzon veya Ýstanbulda oturup Youtube dan video ile futbolcu seçmek deðildir.

Scoutluk afrikaya güney amerikaya seyahat yapa bilmek ve aylarca amatör liglerde genç futbolcu izlemektir. Bu faaliyet için para lazým.

Bu parayý bu yönetim verirmi scoutlata? Hiç sanmam. Youtubdan veya tv den izleyene seyahat parasý ödemeye gerek yok tabiki. Sonuç ortada. Jun Suk facialarý.

Youtube scoutluk olacaksa varsýn olmasýn.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Çok doðru. O yüzden zaten yabancý scoutlar da olmalý diye yazdým. Örneðin Polonya'da Polonya'lý bir scout'umuzun bize raporlar hazýrlamasý gerekiyor. Ayný þekilde Afrika'da, Güney Amerika'da vs. Daha sonra ilgimizin arttýðý oyuncularý yerinde gidip izlemek de bir sonraki aþama oluyor.

Ve tabi ki bunlar masraf, doðru. 1461'de masraf o da doðru. Ama transfer diye sokaða saçýlan paralara bakýnca scout ve 1461 için harcanan paralarýn lafý bile olmaz.

Sonuç olarak, scout sistemi doðru bir sistem. Ama sistemi doðru çalýþtýrmak önemli. Biz scout ekibi kurduk demekle olmuyor. Biz pilot takým kurduk demekle olmuyor. Ne kadar amaca yönelik kullanabiliyorsunuz bunlarý ? Mesele burada.
    Ýnadýna Trabzonspor !

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Scout ekibi kuruldu ve daðýldý.
    Transferlerde yetki hocada artýk...

Nereden
    Ýstanbul

Talking

Ben gonderýlen scoutlar yerýne baska scoutlar iþe baþladý dýye biliyorum.Varmý net býlgýsý olan?Eðer ekýp dagýtýlýp,scout sýstemý býtýrýldýyse çok buyuk yanlýþ yapmiþ oluruz.Transferler yanlýþ çýktý diye hemen sistem daðýtýlmaz.Bu iþle alakalý yanlýþ düþünen insan çok.Kullanýlan býlgýsayar programlarý sayesýnde dunyadaký butun maçlarý ýzleyebýlýyorsun zaten.Yeteneklý buldugun adamýda gýder en az 3 veya 6 kere canlý ýzlersýn.Ondan sonra karar verýrsýn.Artýk eskýsý gýbý "Afrýka kupasý var,gidip 1 ay kamp kurup maçlarý ýzleyeyeyým,varsa yeteneklý alýrým" olayý býttý gýbý býrsey.Afrýka kupasýna gýden adam zaten takýp ettýgý oyuncularý ýzlemeye gýdýyor.Tabý hiç aklýnda olmayan yeteneklerde bulunabýlýyor.Mahrez ýn Leýcestere gelmesý gýbý.Býrde scout ekýbý sadece gelecege yonelýk genç oyuncu transfer etmez.Gerekýrse 35 yasýndaký adamý býle ýzleyebýlýr.Scoutun amacý býr oyuncuyu her turlu anlamda ýnceleyýp takýma yararlý olurmu dýye karar vermektýr.10 dklýk výdeodan degýlde 1 yýllýk çalýþma sonrasýndaký ýzlenýmlerden karar verýlýr.Bugun Mas ta scout transferý olabýlýr.Yaný bugun Ersun hoca ekýbe ben takýma oyunu çift yonlu oynayabýlecek,hýzlý,diri,uzunboylu býr lýbero ýstýyorum dedýgýnde,scout ekýbý hemen ýzledýgý oyuncularýn içinde uygun olanlarý gosterecek.Illada 18 yasýnda oyuncu var,alalým 5 yýl sonra yararlanýrýz dýye býr sey yok.Hocaya oyuncuyla alakalý her turlu býlgýyý vermelýsýn.Maçlardaký hatalarý,yaptýgý doðrular,aýle yasantýsý vb butun konularý anlatmalýsýn.Býrde býzým dýsarýdan scout sýstemýný hayata geçirmemiz lazým.Bu yonetýmde bu tarz konulara onem verecek býr hava var.Sýtede yonetýme ulaþabýlecek kiþiler ýletýrseler sevýnýrým.Bu sýstemde bu iþe meraklý arkadaþlar kendýlerý hazýrladýklarý raporlarý kulube yolluyorlar.Profosyonel scout ekýbý tarafýndan ýncelendýkten sonra,eðer rapor yeterý kadar açýklayýcý hazýrlanmýssa yollayan kýsýye cuzý býr mýktar ucret odenýyor.250 lýra falan.Yada hiç ödenmýyor.Kulup çalýþaný degýller ve herhangý býr yuklerý olmuyor.Bu sekýlde yeteneklý arkadaþlarýmýzdan yararlanabýlýrýz.Yada yeteneklý býr scout bulubýlýrýz.Sen adamýn 10 maçýný ýzlersýn,adam hazýrladýgý raporda oyle býr þey keþfederký oyuncuyla alakalý fýkrýn degýsýr.Dedýgým gýbý kulube herhangý býr yuku yok.Sadece ýnsanlar raporlarýnýn dýkkate alýnacagýný býlsýn.Bunu Avrupada yapanlar var.Elýmýzde 1461 gýbý býr gerçekte var zaten.Scout ekýbýyle beraber bu takýmdan çok daha yararlanmalýyýz.Ekýbe seçilen kýsýlerden ýnsallah torpýlle falan seçilmiyordur.Çunku bu iþte çalýþmak çok onemlý.Gerçekten çalýþan,azýmlý ýnsanlarý seçmelýyýz.Sýkýlmadan maç izleyýp analýz yapan arkadaþlar olmalý.Yoksa boþuna para harcarýz.Þuan Antalyaspor Portonun scout ekýbýnde çalýþmýþ Portekýzli biriyle anlaþtý.Zamanýnda Antalyaspor bunyesýnde býr scout görevlendýrýyor ve adamý Guney Amerýka kupasýna yolluyor.Adam 1 ay orada kalýyor,Yemek,otel,yol hersey kulube aýt.Adam 1 ay tatýl yapýyor.Antalyaya gelýnce on numara býr adam buldum,Uruguaylý çok ýyý falan dýyor.Býr bakýyorlarký scoutun bahsettýgý adam Edýnson Cavaný ve adam o sýra Napolýnýn futbolcusu.Yolladýklarý adam daha Cavanýyý tanýmýyor.Býzde boyle hatalar yapmamalýyýz
    Konu kartal61 tarafýndan (06.02.2017 Saat 00:55 ) deðiþtirilmiþtir.

Emre Çömez - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    29

Alýntý kartal61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben gonderýlen scoutlar yerýne baska scoutlar iþe baþladý dýye biliyorum.Varmý net býlgýsý olan?Eðer ekýp dagýtýlýp,scout sýstemý býtýrýldýyse çok buyuk yanlýþ yapmiþ oluruz.Transferler yanlýþ çýktý diye hemen sistem daðýtýlmaz.Bu iþle alakalý yanlýþ düþünen insan çok.Kullanýlan býlgýsayar programlarý sayesýnde dunyadaký butun maçlarý ýzleyebýlýyorsun zaten.Yeteneklý buldugun adamýda gýder en az 3 veya 6 kere canlý ýzlersýn.Ondan sonra karar verýrsýn.Artýk eskýsý gýbý "Afrýka kupasý var,gidip 1 ay kamp kurup maçlarý ýzleyeyeyým,varsa yeteneklý alýrým" olayý býttý gýbý býrsey.Afrýka kupasýna gýden adam zaten takýp ettýgý oyuncularý ýzlemeye gýdýyor.Tabý hiç aklýnda olmayan yeteneklerde bulunabýlýyor.Mahrez ýn Leýcestere gelmesý gýbý.Býrde scout ekýbý sadece gelecege yonelýk genç oyuncu transfer etmez.Gerekýrse 35 yasýndaký adamý býle ýzleyebýlýr.Scoutun amacý býr oyuncuyu her turlu anlamda ýnceleyýp takýma yararlý olurmu dýye karar vermektýr.10 dklýk výdeodan degýlde 1 yýllýk çalýþma sonrasýndaký ýzlenýmlerden karar verýlýr.Bugun Mas ta scout transferý olabýlýr.Yaný bugun Ersun hoca ekýbe ben takýma oyunu çift yonlu oynayabýlecek,hýzlý,diri,uzunboylu býr lýbero ýstýyorum dedýgýnde,scout ekýbý hemen ýzledýgý oyuncularýn içinde uygun olanlarý gosterecek.Illada 18 yasýnda oyuncu var,alalým 5 yýl sonra yararlanýrýz dýye býr sey yok.Hocaya oyuncuyla alakalý her turlu býlgýyý vermelýsýn.Maçlardaký hatalarý,yaptýgý doðrular,aýle yasantýsý vb butun konularý anlatmalýsýn.Býrde býzým dýsarýdan scout sýstemýný hayata geçirmemiz lazým.Bu yonetýmde bu tarz konulara onem verecek býr hava var.Sýtede yonetýme ulaþabýlecek kiþiler ýletýrseler sevýnýrým.Bu sýstemde bu iþe meraklý arkadaþlar kendýlerý hazýrladýklarý raporlarý kulube yolluyorlar.Profosyonel scout ekýbý tarafýndan ýncelendýkten sonra,eðer rapor yeterý kadar açýklayýcý hazýrlanmýssa yollayan kýsýye cuzý býr mýktar ucret odenýyor.250 lýra falan.Yada hiç ödenmýyor.Kulup çalýþaný degýller ve herhangý býr yuklerý olmuyor.Bu sekýlde yeteneklý arkadaþlarýmýzdan yararlanabýlýrýz.Yada yeteneklý býr scout bulubýlýrýz.Sen adamýn 10 maçýný ýzlersýn,adam hazýrladýgý raporda oyle býr þey keþfederký oyuncuyla alakalý fýkrýn degýsýr.Dedýgým gýbý kulube herhangý býr yuku yok.Sadece ýnsanlar raporlarýnýn dýkkate alýnacagýný býlsýn.Bunu Avrupada yapanlar var.Elýmýzde 1461 gýbý býr gerçekte var zaten.Scout ekýbýyle beraber bu takýmdan çok daha yararlanmalýyýz.Ekýbe seçilen kýsýlerden ýnsallah torpýlle falan seçilmiyordur.Çunku bu iþte çalýþmak çok onemlý.Gerçekten çalýþan,azýmlý ýnsanlarý seçmelýyýz.Sýkýlmadan maç izleyýp analýz yapan arkadaþlar olmalý.Yoksa boþuna para harcarýz.Þuan Antalyaspor Portonun scout ekýbýnde çalýþmýþ Portekýzli biriyle anlaþtý.Zamanýnda Antalyaspor bunyesýnde býr scout görevlendýrýyor ve adamý Guney Amerýka kupasýna yolluyor.Adam 1 ay orada kalýyor,Yemek,otel,yol hersey kulube aýt.Adam 1 ay tatýl yapýyor.Antalyaya gelýnce on numara býr adam buldum,Uruguaylý çok ýyý falan dýyor.Býr bakýyorlarký scoutun bahsettýgý adam Edýnson Cavaný ve adam o sýra Napolýnýn futbolcusu.Yolladýklarý adam daha Cavanýyý tanýmýyor.Býzde boyle hatalar yapmamalýyýz
    https://www.youtube.com/watch?v=_joKfIX9fa0

11:05'ten baþla.

Nereden
    Ýstanbul

Bu ekipten kalan oldu mu?

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý merdeme Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aksi bir açýklama olmadýðý için var olduðunu kabul ediyoruz.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aksi bir açýklama olmadýðý için var olduðunu kabul ediyoruz.
    Bir kýsmý gönderildi ama kim kaldý bilmiyoruz. Sezon baþýndaki transferlerden sonra acayip týrsýyorum bunlardan.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Alýntý Emre Çömez Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    içimi rahatlatan bir açýklamaydý bu

her þeyin ilk aþamasý sancýlýdýr bu da böyle oldu ve o dönem takýmýn bir çok sorunu vardý en büyük sorunda hacizler ve kulübün prestij kaybýydý anladýðým kadarýyla farklý oyuncular alýnacaktý ilk dönemde ama prestij sorunu engel oldu ikinci dönem baþkan bizzat ilgilendi oyuncularý ikna için.

sonuç olarak sistem devam edecek. vazgeçilmemelide zaten.
    sadece aþk bizimkisi

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý merdeme Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Var
    Agustos da yenilerde katýlabilir anlasýlýrsa...

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Ýstanbul

Bu scoutlar için belediyeye kayýp ilaný mý versek, ben endiþeleniyorum :/

Bir icraat göremedik

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

bir uygulamanýn yönetim degiþmesi ile degistigni gördük de yonetim degiþmeden degiþtigini az gördük....baslýbasýna inceleme konusu....
    ýslak imza....

cebcare - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    44

Nerede bu ekip neden geri plandalar?

Nereden
    Amasya

Alýntý cebcare Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nerede bu ekip neden geri plandalar?
    scout ekibinin ön planda oldugu bir kulüp varmi

ist. takimlarinin scoutlarini biliyormusunuz
    real, barca, bayern?

Ünal Karaman

cebcare - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    44

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

real, barca, bayern?
    onlarý bilmemize gerek yok yapýlan transferlerde kendilerini gösterirler. Ve ben bu sene bizim scout ekibini hiç göremedim maalesef.

Nereden
    Amasya

Alýntý cebcare Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    onlarý bilmemize gerek yok yapýlan transferlerde kendilerini gösterirler. Ve ben bu sene bizim scout ekibini hiç göremedim maalesef.
    göstermezler

scoutlar istihbarat gibidir

Ünal Karaman

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

bu sezon menejerlerin elinde gezdik sanýrým scoutluk bi bongonda var gibi onada þükür.

þuan ne aþamada bu sistem net bilgim yok ama pasif hale getirilip zamanla buharlaþtýrýlýrsa kaybederiz.

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

real, barca, bayern?
    en son dortmund scout þefini bayern almak istiyordu. son transferlerle dormund scoutlarý epey ön plana çýkmýþtý
    sadece aþk bizimkisi

Nereden
    Amasya

Alýntý Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu sezon menejerlerin elinde gezdik sanýrým scoutluk bi bongonda var gibi onada þükür.

þuan ne aþamada bu sistem net bilgim yok ama pasif hale getirilip zamanla buharlaþtýrýlýrsa kaybederiz.

en son dortmund scout þefini bayern almak istiyordu. son transferlerle dormund scoutlarý epey ön plana çýkmýþtý
    o daha cok alt yapi kordinatörü Türkiyede

cünkü münihin kordinatörü stuttgartin sportif direktörü oldu

Ünal Karaman

Nereden
    Ýstanbul

Scout ekýbý degerlendýrýlmýyor herhalde.
    Gundemýmýzde olan oyuncularýn menejer tavseýyesý oldugu çok bellý.
    Gustavo Gomese ayný anda hem býz hem fenerbahce talýp oluyor.
    Kuckayada býzýmle býrlýkte gs aday oluyor.
    Medele hem býz hem besýktas aday oldu.
    Gullýanaoya hem býz hem fener aday oldu.

O kadar futbolcunun ýcýnden ayný takýmlarýn ayný futbolculara talýp olmasý mantýk dýsý
    Normalde býzým zaten takýp ettýgýmýz oyuncularýn olmasý ve onlarý transfer etmýs olmamýz gerekýrdý.
    Buyuk takýmlar oyuncularý ýnceler ve yararlý olacagýný dusundugunu transfer eder.Býzde tam tersý oluyor.
    Bundan sonra daha farklý olur ýnsallah

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Tüm ekip bir Durica kadar iþ gör(e)medi.
    BÝLMEM ANLATABÝLDÝM MÝ?

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzon'un "sýkavud"u da bu kadar olurdu ancak zaten
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Ýstanbul

1,5 sene önce bizi heyecanlandýran bir yapýlanma vardý. Baþkan Usta, "menajer transferi yapmayacaðýz, bu ekip bizi yönlendirecek" demiþti.

Ekipten birkaç kiþi kaldý, birkaç fiyasko transfer yapýldý, menajer transferleri yapýldý ve bu karenin asýl zararlý adamý sonunda gönderildi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)