Sayfa 50 Toplam 270 Sayfadan BirinciBirinci ... 40 48 49 50 51 52 60 100 150 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6750 adet sonuctan sayfa basi 1,226 ile 1,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yusuf Yazıcı | LOSC Lille

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sürekliliğini koruyabilecekse o güveni veriyorsa takım içinde yerine 10 numara isteğimizden vazgeçebiliriz. Ama sanki olcay ona abilik yapacağına onu bjk liler ile yemek yedirmekten başka meziyetler kazandırabilecek iyi bir 10 numara ile birbirlerini yedekleseler oyun görüşü vs bir kaç şey kapsa daha faydalı olur

Nereden
    İstanbul

Bu maç hafif ateşli Mehmet Ekici enfeksiyonu geçirdi. Fb maçında o motivasyonla eski haline dönecektir.
    Konu Fatih Çelik tarafından (22.05.2017 Saat 12:26 ) değiştirilmiştir.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne olmuş direkten döndüyse senin canın sağ olsun.

Hasanu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Mehmet Ekici'yi bu hale getiren kulübün gereken rekabet ortamını oluşturamaması nedeniyle futbolcunun takımın önüne geçmesi olduğu bilinirken sadece Yusuf Yazıcı'ya güvenmek hem onun için hem de takım için zararlı olacağı aşikar.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

direkten dönen pozisyonda topu soluna dürtüşü gözüme hoş geldi. değişik bir stili var ve izlemek çok keyifli. yusuf oynasın da keyiflenelim demek yetecekken sürekli hareketli, etkili top kapma girişimleri var ve bütün sahada oynayacak motivasyonu gösteriyor. yani bu çocuk gökdeniz gibi olacak, takımdan kesilemeyecek eminim.

boş şut attığında topu kaleye sokması gerekir. yakın yerlerden attı şutları daha sakin kalıp plaseyle topu köşeye gönderecek kalitesi var. kolay harcadı bu maç.

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    direkten dönen pozisyonda topu soluna dürtüşü gözüme hoş geldi. değişik bir stili var ve izlemek çok keyifli. yusuf oynasın da keyiflenelim demek yetecekken sürekli hareketli, etkili top kapma girişimleri var ve bütün sahada oynayacak motivasyonu gösteriyor. yani bu çocuk gökdeniz gibi olacak, takımdan kesilemeyecek eminim.

boş şut attığında topu kaleye sokması gerekir. yakın yerlerden attı şutları daha sakin kalıp plaseyle topu köşeye gönderecek kalitesi var. kolay harcadı bu maç.
    Ama ben şöyle bir sıkıntı sezdim topu aldığında sırtı dönük hiç oynamadı neredeyse. Topu çekip dönüyor yapıyor bunları ama. Dün topu çizgiye oynayıp oyunu sıkıştırma pahasına bile sadece görüş alanı boyunca pas verdi. Riske girmek mi istemedi yoksa baskı altında olduğunu mu düşündü bilmiyorum. Oyunu açmasını beklediğim pozisyonlarda ne yazık ki hayal kırıklığına uğrattı beni bu konuda.

Nereden
    Bursa

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama ben şöyle bir sıkıntı sezdim topu aldığında sırtı dönük hiç oynamadı neredeyse. Topu çekip dönüyor yapıyor bunları ama. Dün topu çizgiye oynayıp oyunu sıkıştırma pahasına bile sadece görüş alanı boyunca pas verdi. Riske girmek mi istemedi yoksa baskı altında olduğunu mu düşündü bilmiyorum. Oyunu açmasını beklediğim pozisyonlarda ne yazık ki hayal kırıklığına uğrattı beni bu konuda.
    okay yerine bero ile oynadığı için arkasını sağlam hissetmemiştir. kaptırdığında tehlike yaşayabilirdik çünkü biraz daha geride arkasında sadece onazi varken topla buluştu. emre bile çok ciddi top kayıpları yaparken yusuf'un macera aramaması doğru geldi bana.

bu maçta daha bağımlı oynadı, kontrol etmesi gereken daha büyük bir bölgede oynadı, aklında bu varken sürekli tehlikeli bölgelerde topun bir şekilde yusuf'la buluşması tesadüf değil. iyi takip ediyor oyunu, büyük maçların ciddiyetinin farkındaydı bu sezon, saklanmadı.

bero ile dönüşümlü emre'ye yaptıkları baskı, stoperlere kadar baskıya gitmeleri, başakşehir'in bir türlü pas yaparken rahatlayamaması, topu kaybetmek üzere bir piskolojide pas yapmaları çok başarılı olduğumuzun göstergesiydi stratejik olarak. ilk maçta ekici'nin emre'ye sürekli uzak kalması geliyor aklıma.

o bölümden gol çıkaramamak piskolojik olarak da düşürdü takımı. bu dizilimde ve anlayışta sürekli baskı gelmezse yerleşme hataları olması doğal. bunu da analiz edip beklerken doğru savunma pozisyonu almasını öğrenmesi gerekir. fiziksel olarak direnç azaldıysa alan korunarak savunma yapılır. o dakikalarda teslim olduk.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yetenek bariz şekilde var olacak bu iş. Yazıcı artık 11 e yazılacak bir adam.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

seneye ilk 11´e yazilacak ilk isimdir. birakin artik Transfer olacak haberlere inanmayi

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bence vuruş kalitesi çok kötü. Doğru yerde ve doğru zamanda topla buluşabiliyor, ama vururken kararsızlık içerisinde. Beklenen net vuruşları yapamıyor. Bu güçsüz kalmasından dolayı olabilir, mesela o pozisyondan önce fazla koştuysa aldığı nefesin ritmi bile etkiler vuruşu.

Mesela GS'ye attığı golde bile millet müthiş vurdu diye överken ben beğenmedim. Topa falso veremedi, çok rahat köşeyi bulabileceği bir pozisyonda direğe çarpıp içeri girdi top, dışarı çıkması yüksek olasılıktı.

Cengiz Ünder mesela tam olması gerektiği gibi vuruyor toplara. Bu biraz da zamanla gelişen bir şey. Yusuf hepsinden ders çıkarıyordur ama fazla yol katememesi dikkatimi çekti.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adalet için maaşı 1 milyon liraya çıkarılmalı.net

castillo nun 1 milyon avro aldığı yerde yazıcı için buda az ama en azından hakkı verilmeli.

Ege Kum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Umarım maaşını 700.000 euro civarından yukarı çıkarmazlar hatta o kadar bile olmayabilir en azından 1 sene için. Güzel paralar kazanacağı zamanlarda gelecektir ancak şimdi değil.

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3. ligde sürünecek gençlerden birisi. Hiçbir özelliği yok, oynayacağı en iyi kulüp Araklıspor. Bu başlık yokmuş gibi davranın, başımıza bela olmasın sonra. Bana ''hocaa, Özer i sok hocaaa !!!'' dedirten topçuysan, senden bir şey olmaz güzel kardeşim. Ayağına altın tepside güzel bir fırsat geçmiş, 10 no pozisyonunda oynamasına rağmen maçta 2 kere adını duydum, birinde orta sahadan topu kaleye vurdu M.Yumlu gibi... Diğerinde kontra atağa kalkarken tehlikeli olabileceğimiz pozisyonda hemen yakınındaki Erkan ın ayaklarına topu bırakmak varken, göğsüne şut çekti.

1461 e gidip kendini göstersin. Süper Lig de oynayacak topçu değil.
    Yıl 2015 ve yorumun... ne kadar önyargılıyız değil mi? Senle bi alakası yok merak ettim geçmişte ne dendi diye bu çıktı karşıma. Sadece taraftar olarak ne kadar önyargılı ve sabırsızız onu göstermek istedim.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu aşamada maaşını konuşmak çocuğu zehirlemekten öteye gitmez. Tüm gücüyle kendini geliştirmeye baksın, para nasıl olsa kazanılır
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CaptanBarbosa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıl 2015 ve yorumun... ne kadar önyargılıyız değil mi? Senle bi alakası yok merak ettim geçmişte ne dendi diye bu çıktı karşıma. Sadece taraftar olarak ne kadar önyargılı ve sabırsızız onu göstermek istedim.
    Yil 2017 ve hala çoğu macta adini duymakta zorlaniyorum

Nereden
    İstanbul

Alıntı batuhanTs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yil 2017 ve hala çoğu macta adini duymakta zorlaniyorum
    Radyoda takip ediyorsunuz sanırım maçları

Ege Kum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı CaptanBarbosa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Radyoda takip ediyorsunuz sanırım maçları
    yok hocam at gözlüğünde takip ediyor o arkadaş

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ege Kum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok hocam at gözlüğünde takip ediyor o arkadaş
    Tek işi olumsuz eleştiri olan biri olduğunu bildiğim için umrumda değil o arkadaş zaten. At gözlüğü değil de başka bi organıyla izliyodur muhtemelen

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adını az duyma mevzusuna gelirsek. bu topsuz oyunda kendine ceza alanı çevresinde pozisyon aramasıyla ilgili.maç içinde ismi az duyulur ama ceza alanında son vuruşu yapan yazıcı olur.bu gizli forvet rolüne evrilmesidir.daha çok c.ronaldo da görürüz bunu.ceza alanı dışında ismi az duyulan ronaldo ceza alanında kendine pozisyon arıyordur o aralar.

Nereden
    İstanbul

espriler havada uçuşurken bir yorumda ben atayım madem bu kadar çok koşan bir oyuncunun saha içinde bu kadar az görünmesinin izahını saçma sapan argümanlarla yapmayın özer mehmet kıvamında bir kardeşimiz olucak belli

Nereden
    İstanbul

Isik yok maalesef ilk oynadığı macta teşhisi koymuştum sağolsun yaniltmadi skora etki edemedigi zaman koca bir SIFIR yani hedefe kosulacak türden oyuncu değil

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sahada yoktu malesef. istikrarsız bir isim . şu an bizim 11 oyuncumuz değil. -hedef 1-2 ise. hedef ilk 5'e girmekse oynar.
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Bursa

titrek oynadı. arada bir oluyor bu maç çok sık yaşadı. şuta hazırlanmışken solda kaçan oyuncunun önüne bıraktığı topla kalitesini belli etti. karar değiştirebilen oyuncu iyi oyuncudur.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

10 numarayı alıp devam edecek,Yusuf'u yedirmiyoruz kusura kalmayın.

Nereden
    İstanbul

İyi ama daha yolu var. Bu yaz bir fırsat onun için.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)