Sayfa 33 Toplam 270 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 31 32 33 34 35 43 83 133 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6750 adet sonuctan sayfa basi 801 ile 825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yusuf Yazıcı | LOSC Lille

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı batuhanTs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ukalalik ile alakasi yok ben kendimi hangi tarafa koydugumu belirtmedim ki skora göre yorum yapilirsa bu ifade az bile kaçar zaten bende Trabzonspor disinda futbol maci izlemeyen birisiyim global bakarsak olaya en cahillerden birisi de benim ama bazi insanlar sistematik sekilde yeteneksiz adamlari överse burada bende bu sitemde bulunurum gayet doğal
    Batuhan, sorun senin hangi tarafta olduğunda falan değil. Fikirlerini dile getirme yönteminde sıkıntı var. Senin yazdığın tarzda sana cevap versem, yekten söversin.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Aydın Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herkes bu çocuğu konuşuyor taa Avrupalar'dan bu çocuğu izlemeye geliyorlar 20 yaşında 14 maçta 5 gol 7 asist yapmış ve siz hala tartışıyorsunuz. Pes doğrusu ne diyim !!
    2010-2011 Sezonu şampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanıcı Adı: Forever_Yattara

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Batuhan, sorun senin hangi tarafta olduğunda falan değil. Fikirlerini dile getirme yönteminde sıkıntı var. Senin yazdığın tarzda sana cevap versem, yekten söversin.
    Bugüne kadar kime sövmüşüm de size soveyim merak etmeyin benim mizacimda sövmek denilen kavram yoktur benim üzüldüğüm nokta su kadar gol atmis su kadar asist yapmis su kadar km kosmus aaaaa ne güzel oynamis o zaman bu kadar sığ bir bakis acisi forum geneline sirayet ettigi icin sitem ediyorum ben yusuf yazici yi mehmet ekici ye benzetiyorum hatta onun 1 tik alti yetenek olarak bu kadar basit bunun uslup ile bir ilgisi yok

Nereden
    İstanbul

Bugüne kadar kime sövmüşüm de size soveyim merak etmeyin benim mizacimda sövmek denilen kavram yoktur benim üzüldüğüm nokta su kadar gol atmis su kadar asist yapmis su kadar km kosmus aaaaa ne güzel oynamis o zaman bu kadar sığ bir bakis acisi forum geneline sirayet ettigi icin sitem ediyorum ben yusuf yazici yi mehmet ekici ye benzetiyorum hatta onun 1 tik alti yetenek olarak bu kadar basit bunun uslup ile bir ilgisi yok
    Bütün forumu futboldan anlamamakla itham edip, bunu da "zaten buradakilerden çok da fazla bir şey beklememek lazım" üslubuyla yapıyorsun.

E ne diyelim sensei, özür dileriz
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Aydın Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kinayeli cevap verme bi şey diyeceksen direk benim yazdığımı alıntıla. Esas senin yorumların sığ. Daha ne gördün de Yusuf'tan hemen Ekici'ye benzetmeler falan. Bildiğin taktığına takıyorsun işte. Başka bir şey değil.
    2010-2011 Sezonu şampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanıcı Adı: Forever_Yattara

Nereden
    İstanbul

Bütün forumu futboldan anlamamakla itham edip, bunu da "zaten buradakilerden çok da fazla bir şey beklememek lazım" üslubuyla yapıyorsun.

E ne diyelim sensei, özür dileriz
    zaten yorumlarini severek okudugum insan sayisi bir elin parmagini geçmez kimseden beklentim yok bu kadar yildir kimin ne oldugunu az cok çözdüm. sorsan ulkede herkes teknik adam sadece futbol konusunda değil hayatin her alaninda küçük bir cikarim ama burada ciddi anlamda öyle insanlari kategorize etmekte fayda var
    Alıntı Aydın Tiryaki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kinayeli cevap verme bi şey diyeceksen direk benim yazdığımı alıntıla. Esas senin yorumların sığ. Daha ne gördün de Yusuf'tan hemen Ekici'ye benzetmeler falan. Bildiğin taktığına takıyorsun işte. Başka bir şey değil.
    Adam olacak cocuk bezinden belli olur bir oyuncu hakkinda kaba taslak fikirler bir kac haftada olusuyor benim icin sizin icin süreç daha ağır gerceklesiyor olabilir o da sizin sorununuz
    Konu batuhanTs tarafından (22.03.2017 Saat 13:33 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

zaten yorumlarini severek okudugum insan sayisi bir elin parmagini geçmez kimseden beklentim yok bu kadar yildir kimin ne oldugunu az cok çözdüm. sorsan ulkede herkes teknik adam sadece futbol konusunda değil hayatin her alaninda küçük bir cikarim ama burada ciddi anlamda öyle insanlari kategorize etmekte fayda var

Adam olacak cocuk bezinden belli olur bir oyuncu hakkinda kaba taslak fikirler bir kac haftada olusuyor benim icin sizin icin süreç daha ağır gerceklesiyor olabilir o da sizin sorununuz
    O zaman kimseyi itham etme güzel kardeşim. Hayatının her alanında geri zekalı veya cahil olduğunu düşündüğün her şahsın/topluluğun karşısına geçip bunu yapmıyorsan burada da yapma. Yapıyorsan, burası dahil olmak üzere başka alanlarda da bir daha yapma... Şahsen tavsiyem budur. İyi günler.
    Ayağa KALK!

Nereden
    İstanbul

O zaman kimseyi itham etme güzel kardeşim. Hayatının her alanında geri zekalı veya cahil olduğunu düşündüğün her şahsın/topluluğun karşısına geçip bunu yapmıyorsan burada da yapma. Yapıyorsan, burası dahil olmak üzere başka alanlarda da bir daha yapma... Şahsen tavsiyem budur. İyi günler.
    Kimseyi itham etmiyor bence sakin olun nedeni ise kavram karmaşası içinde bulunma ihtimaliniz var su an benim ne yapip yapmadigim kimseyi alâkadar etmez zaten okudugunuzu alamadığınız buradan belli boylr insanlari artik engelledim diye soyledim hala uzatmanin ne alemi var

Nereden
    İstanbul

Kimseyi itham etmiyor bence sakin olun nedeni ise kavram karmaşası içinde bulunma ihtimaliniz var su an benim ne yapip yapmadigim kimseyi alâkadar etmez zaten okudugunuzu alamadığınız buradan belli boylr insanlari artik engelledim diye soyledim hala uzatmanin ne alemi var
    Ben kavram karmaşası içerisinde olma ihtimalimi sevdim Batuhan. İyi günler.
    Ayağa KALK!

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

seni milli takıma çağırmayanları timsahlar kovalasın. bir kez daha istanbul karması olduklarını gösterdiler ama kurtuluşta olur yeniden Milli takım olacak orası
    sadece aşk bizimkisi

Nereden
    İstanbul

Ben kavram karmaşası içerisinde olma ihtimalimi sevdim Batuhan. İyi günler.
    küçük ihtimal olsun sizin hatriniza size de iyi gunler

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam gibi adam olma yolunda, Olcay Şahan sayesinde, ikisine de helal olsun

http://www.sabah.com.tr/spor/futbol/...-vefa?paging=1
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Sefa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi de Ekici'nin 3 yılda oyun içi kaç asisti var ?

Yusuf daha yolun başında bizim dezavantajımız futbolcuların fiziksel yeterlilikle geliyor olması oyun zekası anlamında inanılmaz eksikler ha diğerlerine göre biraz daha iyi Yusuf..

Ek olarak sarı kartın varken ve takım 10 kişiyken orta sahada oyuncu çekmek ne demek yazarsam cezalık olurum Yusuf..
    sorduğum şeyin kontra sorusu
    boldladığım kısım olamaz
    konunun çıkış noktası Yazıcı Ekici'den kat kat üstündür söylemi
    ve bu kesinlikle abartıdır
    -gelecekte nolur bilemem anı yorumluyorum-
    şimdi doğal olarak kat kat üstün diye nitelendirilen
    adamın elbette bariz farkını görmek sormak istiyorum

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet olsa kendi ekseni etrafında döner frikik almaya çalışır. Akacak bir oyun olmaz. Bu konuya takıntılı biri olarak şunu söyleyeyim. Bu oyun planı isledikce Yusuf'a edecek lafım yok. Eğer Ekici gibi 5 kişi ile çıkarken şut çeker. Cardozo gibi bir forvet bosken topu ona dürtmeye tenezzül etmeyen bir tipe dönüşürse bir şey diyemem.
    Mehmet'e o özgüveni aşılayan
    Özer Soner ile rekabete sokulması ve
    yine o günün skor taraftarlarının
    duran toptan ürettiği istatistiklere
    orgazm olmasıyla Mehmet'i kral ilan etmesidir

-twitterı baz alıyorum
    genelleme yapmadan
    buranın farksız olduğunu düşünmüyorum-

ilk devre performansı
    tamamen takımda top kullanabilen
    tek opsiyon olmasından kaynaklıydı
    bu her futbolcuyu yoracağı gibi Mehmet'i yordu
    sağ bekin pas yapamıyor
    sol bekin pas yapamıyor
    Onazi Okay pas oyununda kıt
    -hala aynılar orası ayrı-
    32 km/h Yusuf'u zaten geç
    Bero Olcay'ın pas oyunun yarısını oynamıyor
    şöyle bir takımda topu kullanmak bile büyük iştir

ha orta saha transferini her seferinde
    dile getiren biri olarak
    Mehmet 10 no oynatmam
    8 no ise önünde Alex gibi safi beyin yoksa
    yine oynatmam

ama şu takımda Yazıcı'dan fazla katkı sağlamayacağının
    garantisini kimse veremez
    -pek de bir önemi yok artık
    ama Yusuf ölü takımı yukarı oynatıyor
    gibi boş abartıları görünce yazmazsam olmaz-
    Konu castillo61 tarafından (22.03.2017 Saat 20:22 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Yusuf ölü takımı yukarı oynatıyor.
    En büyük Trabzon

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çocuk alt yaş kategorisinde Dünya Şampiyonluğu yaşamış, orada da göze batan oyuncular arasında gösterilmiş, sonra da gelip Trabzonspor'da forma giydiği ilk andan itibaren oynadığı bütün maçlarda skora katkıda bulunmuş.

Yusuf'u mantık çerçeveleri dışında eleştiren birkaç kişi var. Bir de yetmiyormuş gibi futboldan anlamamakla itham ediliyoruz

Yahu, bu çocuk fiziğini 1 sene içerisinde gözle görülür derecede iyileştirdi. Büyük-küçük maç ayırt ekmeksizin skora katkı sağlamaya devam ediyor. Takımdaki muhteşem ivmenin baş kahramanlarından birisi. Alıp veremediğiniz nedir ? Bir bırakın yakasını yahu.

Olumsuz yönleri var, olacaktır da. 97 doğumlu bir futbolcu, henüz 20 yaşında.

Ek olarak, çocuk tam bir forvet arkası. Oyun içinde mercek altına alacak olursanız, koşu alanları, pozisyon takibi, pas denemeleri vs. tamamen skor üretmeye yönelik hamleler. Gol ihtimali neredeyse Yazıcı bir şekilde orada bitiyor. Galatasaray maçında ilk yarının sonunda direkten dönen topunda defanstan muhteşem bir pozisyon takibi ile geldi ve şanssızlık o'dur ki çektiği şut direkte patladı.

Tecrübesizlik, henüz tam anlamıyla sağlayamadı devamlılık sebebiyle oyunun içinde kaybolabiliyor çoğu zaman. Normaldir. Herkesin iticiliğe varan derecede ağzının suyu akarak "Taliscaaaa" diye gezindiği ortamda ondan eksik yaptığı tek iş duran toplar. Onun dışında şut tekniği olarak hiçbir eksik görmüyorum. Üstte de belirttiğim gibi, Galatasaray maçında direkte patlayan şutu da gözünüze öyle kolay gözükmesin. Arkasında kalmasına rağmen kendini çok iyi frenleyerek olduğu noktadan harika bir şut çıkardı.

Allah aşkına bir futbolcuyu eleştirecekseniz de nitelikli eleştirin. Neyi ve niye eleştirdiğinizi bilmeden "kaosçuluk" yapıyorsunuz adeta. Yeter be kardeşim.
    Konu Berke6198 tarafından (23.03.2017 Saat 01:54 ) değiştirilmiştir.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

10 numaralı formayı alsın önümüzdeki sezon

erolizmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Başka bir milli takımda oynama ihtimali olsa hemen çağrılırdı A milli takıma. Hatta ayağına gider yalvarırlardı. Hem Trabzonlu hem de cepte nasıl olsa ya çağırmadılar.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

oyun içi kenar ortalarda ceza sahasına girip kafayla gol atmayı hayal etmesi gerekiyor, çok öyle bir pozisyon yaşanmadı ama bunları kovalamıyor gibi geldi.

kornerlerde daha çok arka direk ortaları görmek isterim, çok tehlikeli oluyor. serbest vuruşlarda ortaları kısa kalıyor, kaleci ile savunma arasına daha sert kesebilir.

ofansif orta sahanın iyi şutlar çıkarması lazım büyük oyuncu olmak için. oyun içinde ayak içi üst karşımı sert şutlar çıkartabilir uygun durumda. oralarda topuk pasını fazla denedi, kendine vuruş pozisyonu hazırlayabilir.

çok hızlı olmadığı için topu saklarken feyk atabilir pereira ve olcay gibi. rakibin basmasını engeller, daha rahat topu koruyup, pas atabilir.

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yusuf yazıcının başlığına gelip sallayanlar, sadakatsiz k.pek mehmetin başlığına gelip medet umuyor. nankörlük böyle bir şey arkadaşlar.
    öz evlatçılara kızıyoruz da, camiada böyle adamlar çok! çünkü neden biliyor musunuz arkadaşlar; çok yakın bir tarihte 20 yaşında bir topçunun bizim takımda 14 resmi maçta 7 gol atıp 5 asist yaptığına biz çok şahit olduk yahu)) "yazıcının oyun görüşü yok yav topçu olmaz yav bavulunu toplasın gitsin yav öhh yav" . hakikaten bıktım usandım. akan oyunda asisti yokmuş ahahhahahahahhaha. mehmetin bir tane ama bir tane milimetrik pas atarak -colman gibi, selçuk gibi- forveti gol pozisyonuna soktuğunu gören olmuş mudur acaba şu güne kadar!

ben mehmete iyi denmesine mi kızıyorum? BANA NE MEHMET'TEN. benim derdim; 8 maçta 21 puan toplayan takımda ;

-Bursaspor maçında- 1 Gol 1 Asist(duran top) yapıp 3 puan kazandıran
    -Kasımpaşa maçında 1 Asist(duran top) yaparak 3 puan kazandıran
    -Gaziantep maçında 1 Gol atıp katkı veren
    -Karabükspor maçında tek golün asistini yapıp(duran top) 3 puan getiren
    -Galatasaray maçında 1 Gol 1 asist(duran top) yapıp derbiye damga vuran

ADAMIN karşısına kıyas olarak duran top dışında Trabzonspor kariyerinde asisti olmayan Mehmet Ekici'nin koyulması. Nasıl komik değil mi ahahahahahah. Dolaylı olarak 15, direkt olarak 12 puanı YAZICI TOPLADI. var mı zoruna giden? var mı itiraz edilecek nokta?
    ne kadar ilginçtir değil mi? çocuk 20 yaşında daha sadece kupa maçlarını da dahil etsen 20 maç TRABZONSPOR'da oynamış. yaklaşık 5 gün evvel bir derbi kazandırmış. ne bir şımarıklık yapmış maçtan sonra ne kendini öven, dikkat çeken bir açıklama. ama olur mu bir b.k bildiğini sanan futbol uleması durur mu sandınız?? her maç götü çıkana kadar 10 km az koşmayan çocuğu beğenirler mi sandınız?
    yok beğenmezler. aynı adamları Onur başlığından da tanıyoruz, müdavimi oldukları başlıkları, meyve veren ağacı taşlayanları az çok tanıdık.
    Ne diyeyim. Kıskançlık ne kötü şey.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

medet ummak mı?
    benim için futbolcular
    Trabzon'un kalitesinde ve
    kalitesinde olmayan diye ayrılır

eeh Mehmet de 3 İstanbul takımında
    çok rahat oynayacak bir oyuncuysa
    bu futbolcuyu kazanma tavsiyesi
    Trabzonspor'un menfaatinedir

öyle dilosu olayım
    efsane yapayım
    futbolcuyu yücelteyim derdim yok
    futbolcu işini yapacak
    parasını alacak
    bu yüzden Onur'un eksiğini de yazarım
    Castillo'nun eksiğini de

direkt indirekt analizine göre
    Mehmet 14/15 sezonunda tek başına takım falandı herhalde
    o zamanki Mehmet hakkındaki düşünceni merak ediyorum?

sonuç zoruma giden birşey yok
    ama birinin zoruna giden birşey olduğu
    tahammülsüzlüğünü dışa vuran
    üslubundan belli oluyor

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

u21 ukrayna ile hazırlık maçı Yazıcı ilk 11de

https://www.youtube.com/watch?v=uxgKogFymQU

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bir tane net gollük pas attı kubilay kaçırdı, bir tane sert müdahale aldıktan sonra rakibin sırtına vurdu normalde kırmızı kart ama hakem sarı kartla geçiştirdi. böyle şeylere hiç girmemesi lazım. takım dağınık motivasyon düşük. diğer ülkelerin genç milli takımlarında olmuyor bu, bütün güçleriyle oynuyorlar. bizim genç milli takımlarımız hep düşük konsantrasyonla oynuyor ve takım birlikteliği az oluyor.

duran toptan asistini yaptı yusuf.

Ahmet Almacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

duran toptan yine asistini yaptı duran topları orkan cınar yerine kendisi kullanmalı

Tolunay Abdioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kardeş o bahsettiklerin futbolun ta kendisi. Gol atmak, asist yapmak, koşmak felan. Yani bunları yapınca zaten iyi futbolcu oluyosun.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)